2020-06-03   12:22:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Espoo Swim Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

16_S
Laji 16, 50m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
15  Pöytäkivi Riku  1993  HSS  93A973  50 m  23.07  23.07   
172  Knuutila Toni  1993  PUS  93A712  25 m  23.28  24.28   
Hölttä Santeri  2000  HSS  00A236  25 m  23.35  24.35   
190  Belfer Alexey  2000  ORCA  00A786  25 m  23.78  24.78   
Herlevi Tuomas  1999  HSS  99A409  50 m  25.05  25.05   
14  Perkkiö Emil  2000  HSS  00A973  25 m  24.15  25.15   
22  Leiponen Antti  1998  JUK  98A235  50 m  25.25  25.25   
64  Isosuo Eetu  2000  Cetus  00A623  50 m  25.60  25.60   
189  Babenov Georgy  2000  ORCA  00A783  25 m  24.69  25.69   
10  177  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  50 m  25.70  25.70   
11  187  Hätälä Anssi  1994  OU  94A080  50 m  25.82  25.82   
12  139  Skjäl Oscar  2002  Cetus  02A684  50 m  26.17  26.17   
13  188  Tervala Matias  1993  OU  93A309  50 m  26.22  26.22   
14  168  Seppälä Sasa  1998  HaUS  98B111  25 m  25.24  26.24   
15  23  Luomala Onni-kalle  2002  JUK  02A758  50 m  26.39  26.39   
16  32  Soukola Elias  1999  JUK  99A759  50 m  26.55  26.55   
17  159  Virta Rasmus  1998  Cetus  98B044  50 m  27.03  27.03   
18  195  Nurminen Pyry  2001  ORCA  01A673  25 m  26.75  27.75   
19  123  Rasinmäki Matias  2003  Cetus  03A961  50 m  27.95  27.95   
20  157  Widbom Herman  2001  Cetus  01A188  25 m  27.41  28.41   
21  163  Kangas Benjamin  2002  HaUS  02A659  50 m  28.49  28.49   
22  91  Kurunsaari Pyry  2001  Cetus  01A729  25 m  27.67  28.67   
23  167  Seppälä Nesja  2000  HaUS  00A858  25 m  27.69  28.69   
24  27  Peltola Sampo  2002  JUK  02A096  25 m  28.04  29.04   
25  26  Myllynen Aarne  2002  JUK  02A328  25 m  28.17  29.17   
26  73  Jääskeläinen Eero  2001  Cetus  01A318  50 m  29.32  29.32   
27  74  Jääskeläinen Elias  2002  Cetus  02A712  25 m  28.45  29.45   
28  53  Cormier Simola Sasha  2002  Cetus  02B294  25 m  29.67  30.67   
29  164  Korhonen Akseli  2001  HaUS  01B359  50 m  31.27  31.27   
30  58  Hartikainen Samuli  2001  Cetus  01A116  50 m  31.28  31.28   
31  88  Kosunen Santtu  2003  Cetus  03A312  25 m  32.03  33.03   
32  119  Poikela Atte  2003  Cetus  03A910  25 m  32.18  33.18   
33  120  Purokoski Henrik  2002  Cetus  02B290  50 m  36.25  36.25   
34  205  Suomalainen Topi  1998  Cetus  98A418  50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner