2020-06-01   23:49:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Espoo Swim Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

9_S
Laji 9, 200m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
111  Otava Aino  1999  Cetus  99A484  25 m  2:00.34  2:04.34   
127  Rinne Nea  1995  Cetus  95A833  25 m  2:01.59  2:05.59   
Pajari Aino  2001  BS-PU  01A278  50 m  2:17.18  2:17.18   
151  Wacklin Cia  2001  Cetus  01A425  50 m  2:17.20  2:17.20   
66  Jauhiainen Jonna  2000  Cetus  00A245  50 m  2:17.43  2:17.43   
184  Rantala Aino  2004  ÅSK  04A204  50 m  2:18.06  2:18.06   
110  Ohvo Nelli  2001  Cetus  01A937  25 m  2:14.71  2:18.71   
Hirvo Anni  2001  HSS  01A485  25 m  2:15.11  2:19.11   
178  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  50 m  2:19.52  2:19.52   
10  67  Jauhiainen Jutta  2004  Cetus  04A066  25 m  2:17.14  2:21.14   
11  130  Sadojevic Jelacik Dina  2004  Cetus  04A482  25 m  2:17.59  2:21.59   
12  46  Alanen Jenni  2002  Cetus  02B210  50 m  2:21.63  2:21.63   
13  51  Beszteri Greta  2004  Cetus  04A257  25 m  2:17.65  2:21.65   
14  135  Seiger Diana  2003  Cetus  03A909  50 m  2:22.98  2:22.98   
15  160  Von Schrowe Iina  2003  Cetus  03A146  50 m  2:23.82  2:23.82   
16  122  Rapinoja Kaarin  2003  Cetus  03A105  25 m  2:20.11  2:24.11   
17  89  Kovanen Saga  2004  Cetus  04A113  25 m  2:20.66  2:24.66   
18  100  Långström Sofia  2003  Cetus  03A085  25 m  2:21.80  2:25.80   
19  117  Peltola Julia  2003  Cetus  03A091  25 m  2:22.59  2:26.59   
20  132  Salokorpi Essi  2003  Cetus  03A199  25 m  2:23.42  2:27.42   
21  20  Kivi Katariina  2001  JUK  01A988  50 m  2:27.44  2:27.44   
22  101  Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  25 m  2:24.04  2:28.04   
23  57  Hargreaves Siiri  2003  Cetus  03B169  25 m  2:24.50  2:28.50   
24  102  Mikk Marleen  2002  Cetus  02B180  25 m  2:26.09  2:30.09   
25  155  Valkonen Sanna  2003  Cetus  03A092  25 m  2:30.39  2:34.39   
26  99  Lehtinen Aino  2001  Cetus  01A330  50 m  2:34.93  2:34.93   
27  19  Harju Sofia  2002  JUK  02A556  50 m  2:35.84  2:35.84   
28  39  Hörkkö Ella  2001  SiWa  01B185  50 m  2:37.91  2:37.91   
29  10  Kareinen Jenny  2002  HSS  02A000  25 m  2:35.65  2:39.65   
30  Nuppola Ida  2002  BS-PU  02A815  50 m  2:39.90  2:39.90   
31  154  Valero De La Iglesia Diana  2004  Cetus  04A518  25 m  2:39.79  2:43.79   
32  198  Saarinen Ada-maj  2004  ORCA  04A688  25 m  2:48.05  2:52.05   
33  45  Alakörkkö Linnea  2004  Cetus  04B094  25 m  2:50.20  2:54.20   
34  85  Koroknay-Pál Beata  2004  Cetus  04A678  25 m  2:51.86  2:55.86   
35  83  Kobycheva Katarina  2004  Cetus  04A648  25 m  2:58.74  3:02.74   
36  24  Luostarinen Sanni  2002  JUK  02B200  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  26 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner