Program for Årgangscuppen
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 8
|
Stvne navn |
rgangscuppen 2018 |
|
Udskriftsdato |
09 februar 2018 |
|
|
Stvne by |
Birkerd |
|
Udskriftstidspunkt |
15:50 |
|
|
Arrangr |
HSK, GSC & Sigma Swim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
09 februar 2018 |
|
|
|
|
Lb 8, 200m Frisvmning Herrer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
253 |
1 |
William Bendix Schmidt |
2005 |
0587AE |
GLADSAXE |
|
25m |
59:59.05 |
61 |
2 |
August Arup Neergaard |
2005 |
0571AB |
GENTOFTE |
|
25m |
59:59.05 |
410 |
3 |
Frederik Grove Ankerdal |
2005 |
0539AF |
KVIK |
|
25m |
59:59.05 |
368 |
4 |
Nicholas Simson |
2005 |
0527AB |
VAT CPH |
|
25m |
59:59.05 |
91 |
5 |
Nicolai N. H. Srensen |
2006 |
0665AH |
AGF |
|
25m |
59:59.05 |
206 |
6 |
Max Bendixen |
2007 |
0745AI |
LYNGBY |
|
25m |
59:59.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
279 |
1 |
Magnus Steen Andersen |
2006 |
0679AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
59:59.05 |
443 |
2 |
Sebastian Sand Gottlieb |
2005 |
0511AD |
SIGMA |
|
25m |
59:59.05 |
240 |
3 |
Carl Krabbe Heldgaard |
2004 |
0431AI |
GLADSAXE |
|
25m |
59:59.04 |
44 |
4 |
Oskar Clausen |
2004 |
0461AQ |
GENTOFTE |
|
25m |
59:59.04 |
398 |
5 |
Niklas Wiese Dobel |
2004 |
0433AB |
KVIK |
|
25m |
59:59.04 |
379 |
6 |
Matias Munkholm |
2004 |
0435AB |
VAT CPH |
|
25m |
59:59.04 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
74 |
1 |
Thor Bruun Bisgaard |
2005 |
0569AA |
AGF |
|
25m |
59:59.04 |
198 |
2 |
Michael Halck |
2004 |
0495AD |
LYNGBY |
|
25m |
59:59.04 |
261 |
3 |
Jet Li Fuhrmann |
2004 |
0487AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
59:59.04 |
437 |
4 |
Jonathan Beck |
2004 |
0497AA |
SIGMA |
|
25m |
59:59.04 |
226 |
5 |
Zilas Aarestrup |
2003 |
0385AG |
GLADSAXE |
|
25m |
59:59.03 |
70 |
6 |
Christopher G. Trandum |
2003 |
0313AI |
GENTOFTE |
|
25m |
59:59.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
402 |
1 |
Carl Heyn Stage |
2003 |
0331AD |
KVIK |
|
25m |
59:59.03 |
382 |
2 |
Sebastian Rasmussen |
2003 |
0343AE |
VAT CPH |
|
25m |
59:59.03 |
82 |
3 |
Malthe Glent-Thule |
2007 |
0783AG |
AGF |
|
25m |
59:59.03 |
193 |
4 |
Valdemar Ditlev Kragh |
2003 |
0337AD |
LYNGBY |
|
25m |
59:59.03 |
262 |
5 |
Valdemar Brns |
2003 |
0341AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
59:59.03 |
459 |
6 |
Alexander Tullberg |
2003 |
0377AA |
SIGMA |
|
25m |
59:59.03 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
09 februar 2018 |
Licens til Gladsaxe Svmmeklub |
Udskriftstidspunkt |
15:50 |
|