2020-04-09   20:18:01
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 2 2017-2018, Löddeköpinge

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

1_S
Gren 1, 200m Frisim Damer 
 
Sponsor: ICA Maxi Löddeköpinge 
SR: Sarah Sjöström (1993) 1:50.43 2017-08-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
319  Hansson Olivia  2003  KIVIKS SK  AP5403  25 m  2:08.01   
279  Johnsson Emmy  2001  SJÖBO SS  AT6801  25 m  2:12.01   
247  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  2:12.06   
87  Stenberg Sara  2001  MKK  AA8601  25 m  2:12.14   
83  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  25 m  2:12.45   
297  Nilsson Astrid  2004  SS DELFIN  AA3604  25 m  2:14.50   
162  Nolén Mica  2004  SK TRITON  AG1204  25 m  2:15.10   
17  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  2:15.46   
219  Tunheim-Glad Frida  2001  TRELLEBORG  BU5201  25 m  2:15.50   
10  145  Wivsätter Gabriella  2003  SK SYDSIM  AE4603  25 m  2:15.93   
11  300  Ragnarsson Emma  2004  SS DELFIN  AI4203  25 m  2:17.71   
12  52  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  2:17.94   
13  318  Brünjes Thea  2004  KIVIKS SK  BF3604  25 m  2:18.01   
14  150  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  25 m  2:18.07   
15  322  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  2:18.56   
16  291  von Buxhoeveden Ulrika  2001  SJÖBO SS  AQ4601  25 m  2:20.04   
17  265  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  2:20.50   
18  277  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  2:20.50   
19  61  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  25 m  2:21.00   
20  218  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  2:21.13   
21  19  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  2:21.47   
22  255  Bernspång Cornelia  2003  KK KARPEN  AW7603  25 m  2:21.54   
23  261  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  2:21.69   
24  148  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  2:22.19   
25  137  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  2:22.27   
26  10  Dellhede Josefin  2003  LANDSKRONA  AD3403  25 m  2:22.91   
27  288  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  2:22.94   
28  170  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  25 m  2:23.01   
29  235  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  2:23.15   
30  175  Sandblom Antonia  2003  SK TRITON  AG4603  25 m  2:23.36   
31  35  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  2:23.93   
32  68  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  2:24.86   
33  149  Blomliden Maja  2004  SK TRITON  AW1804  25 m  2:24.86   
34  181  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  2:25.01   
35  311  Melgar Sara  2002  YSTADS SS  AA8602  25 m  2:25.20   
36  49  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  50 m  2:25.30   
37  62  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  2:25.97   
38  23  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  2:26.26   
39  53  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  2:26.72   
40  274  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  2:26.91   
41  153  Forsgren Cornelia  2000  SK TRITON  AC2800  25 m  2:27.33   
42  100  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  2:27.46   
43  124  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  2:27.88   
44  92  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  2:29.29   
45  233  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  2:30.08   
46  212  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  2:30.59   
47  119  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  25 m  2:30.64   
48  191  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  2:30.84   
49  84  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  2:31.93   
50  186  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  2:32.24   
51  109  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  2:32.27   
52  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  2:33.33   
53  309  Martinsson Liv  2004  YSTADS SS  BB7604  25 m  2:34.02   
54  97  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  2:34.18   
55  12  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  2:34.42   
56  245  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  25 m  2:34.86   
57  220  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  2:34.93   
58  15  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  2:35.10   
59  25  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  2:36.52   
60  209  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  2:37.17   
61  155  Jeppsson Ida  2004  SK TRITON  AW5804  25 m  2:37.32   
62  183  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  25 m  2:37.86   
63  252  Zander Felicia  2004  ÄNGELHOLM  BK9804  25 m  2:38.00   
64  11  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  25 m  2:38.47   
65  55  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  2:39.10   
66  34  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  2:39.61   
67  216  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  2:40.15   
68  173  Ramic Emma  2004  SK TRITON  AJ2804  25 m  2:40.21   
69  106  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  2:41.09   
70  89  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  2:42.06   
71  123  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  2:42.34   
72  78  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  2:43.10   
73  147  Bengtsson Nimander Zinna  2005  SK TRITON  AD1405  25 m  2:44.07   
74  281  Nilsson-Halvardsson Hilda  2005  SJÖBO SS  AL6805  50 m  2:45.16   
75  71  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  2:45.26   
76  182  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  2:45.46   
77  27  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  2:46.05   
78  176  Schmidt Matilda  2002  SK TRITON  AO4402  25 m  2:46.13   
79  275  Berild Andersen Mathilde  2004  SJÖBO SS  BF5204  25 m  2:46.30   
80  230  Johansson Ebba  2004  KLIPPAN  AL9404  25 m  2:46.40   
81  41  Klehn Tilde  2004  SK LÖDDE  AY8804  25 m  2:47.06   
82  276  Berild Andersen Victoria  2003  SJÖBO SS  BQ8603  25 m  2:47.54   
83  152  Dalengran Mollie  2004  SK TRITON  BT1604  25 m  2:50.24   
84  203  Stenskepp Hanna  2005  VELLINGE-N  AJ8605  25 m  2:50.25   
85  197  Prior Emi  2004  VELLINGE-N  BT3604  25 m  2:51.12   
86  241  Johansson Ellen  2003  ÄNGELHOLM  BF1203  50 m  2:51.14   
87  156  Järnegren Moa  2003  SK TRITON  BK6803  25 m  2:52.04   
88  222  Blücher Isabelle  2003  ESLÖVS SS  BS3803  25 m  2:53.57  EFT 
89  125  Flemming Lova  2004  SK SYDSIM  AZ2204  25 m  2:55.35   
90  21  Persson-Giribaldi Isabelle  2005  LANDSKRONA  BL1205  25 m  3:00.70   
91  37  Gustavsson Nelly  2004  SK LÖDDE  BD7804  25 m  3:02.36   
92  194  Lennartsson Julia  2005  VELLINGE-N  BJ5205  25 m  4:17.88   
93  320  Lundberg Elin  2003  KIVIKS SK  AP2403  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  27 januari 2018 
Licensierad till: Simklubben Lödde  Utskriftstid  08:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner