2020-04-04   17:42:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 2 2017-2018, Löddeköpinge

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

12_S
Gren 12, 200m Ryggsim Damer 
 
SR: Michelle Coleman (1993) 2:03.26 2014-11-22 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
134  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  2:26.73   
17  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  2:28.97   
162  Nolén Mica  2004  SK TRITON  AG1204  25 m  2:31.39   
60  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  25 m  2:31.57   
23  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  2:33.42   
49  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  2:34.96   
261  Olsson Emilia  2002  KK KARPEN  AA6802  25 m  2:35.12   
26  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  2:35.15   
52  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  2:35.97   
10  153  Forsgren Cornelia  2000  SK TRITON  AC2800  25 m  2:36.28   
11  322  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  2:36.56   
12  218  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  2:36.57   
13  181  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  2:36.75   
14  12  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  2:36.99   
15  19  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  2:37.02   
16  255  Bernspång Cornelia  2003  KK KARPEN  AW7603  25 m  2:37.06   
17  10  Dellhede Josefin  2003  LANDSKRONA  AD3403  25 m  2:37.09   
18  272  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  2:37.50   
19  149  Blomliden Maja  2004  SK TRITON  AW1804  25 m  2:37.83   
20  82  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  25 m  2:39.47   
21  137  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  2:39.50   
22  247  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  2:41.35   
23  35  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  2:41.46   
24  277  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  2:42.39   
25  78  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  2:47.15   
26  119  Twedberg Anna  2003  POSEIDON  AR4203  25 m  2:47.33   
27  265  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  2:48.29   
28  89  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  2:48.46   
29  274  Stenebo Alva  2003  S 71  AY6403  25 m  2:49.44   
30  212  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  2:49.99   
31  53  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  2:50.13   
32  191  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  2:50.44   
33  55  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  2:54.41   
34  186  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  2:55.40   
35  27  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  2:59.03   
36  25  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  2:59.57   
37  288  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  50 m  3:00.56   
38  303  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  3:00.68   
39  264  Rohlin Lovisa  2004  KK KARPEN  AB9404  25 m  3:00.87   
40  245  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  50 m  3:02.46   
41  209  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  3:03.15   
42  71  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  3:03.73   
43  147  Bengtsson Nimander Zinna  2005  SK TRITON  AD1405  25 m  3:04.95   
44  11  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  25 m  3:05.35   
45  83  Osterman Julia  2004  MKK  AS5804  50 m  3:06.65   
46  252  Zander Felicia  2004  ÄNGELHOLM  BK9804  25 m  3:07.12   
47  62  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  50 m  3:14.17   
48  280  Kryger Emilia  2004  SJÖBO SS  BR6804  25 m  3:15.86   
49  197  Prior Emi  2004  VELLINGE-N  BT3604  25 m  3:19.18   
50  183  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  25 m  3:21.64   
51  84  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  3:27.55   
52  92  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  50 m  3:27.81   
53  21  Persson-Giribaldi Isabelle  2005  LANDSKRONA  BL1205  25 m  3:31.87   
54  40  Keldebäk Julia  2005  SK LÖDDE  BG2405  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  27 januari 2018 
Licensierad till: Simklubben Lödde  Utskriftstid  08:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner