2020-04-09   20:16:57
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 2 2017-2018, Löddeköpinge

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

23_S
Gren 23, 400m Frisim Herrar 
 
SR: Victor Johansson (1998) 3:39.35 2017-12-13 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
163  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  25 m  4:19.01   
Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  4:19.22   
305  Jansson Anton  2002  YSTADS SS  AC4702  25 m  4:21.25   
159  Modigh Joar  2001  SK TRITON  AO1101  25 m  4:23.39   
293  Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  4:25.45   
38  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  4:30.05   
99  Hake Pontus  2001  POSEIDON  AS8501  25 m  4:31.32   
45  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  25 m  4:32.46   
171  Persson Noel  2002  SK TRITON  AG2702  25 m  4:32.96   
10  270  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  4:38.05   
11  321  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  4:39.96   
12  118  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  4:42.40   
13  102  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  4:43.41   
14  56  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  25 m  4:44.14   
15  249  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  4:44.44   
16  128  Grandin Thor  2002  SK SYDSIM  AG4502  50 m  4:45.06   
17  160  Nilsson Arvid  2003  SK TRITON  AK4303  25 m  4:46.91   
18  36  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  4:49.89   
19  65  Ewertz Carl  2002  MKK  AP9102  25 m  4:50.67   
20  29  Svärd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  25 m  4:50.96   
21  104  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  4:51.13   
22  316  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  ad8504  25 m  4:51.91   
23  139  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  4:53.81   
24  210  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  50 m  4:56.53   
25  223  Strandqvist Oskar  2004  ESLÖVS SS  AG0304  25 m  4:56.62  EFT 
26  101  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  4:56.93   
27  285  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  25 m  4:57.30   
28  315  Svensson Melker  2002  YSTADS SS  AG4702  25 m  4:58.39   
29  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  25 m  4:58.52   
30  98  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  4:58.61   
31  184  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  5:03.44   
32  105  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  5:05.28   
33  215  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  5:06.87   
34  24  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  25 m  5:07.61   
35  Thelin Axel  2002  ESLÖVS SS  AW4902  25 m  5:07.66   
36  Saurow Ludwig  2004  ESLÖVS SS  AC9704  25 m  5:12.19   
37  151  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  25 m  5:13.56   
38  16  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  25 m  5:21.34   
39  18  Liebenhagen Anton  2005  LANDSKRONA  AK8505  25 m  5:24.97   
40  32  Wohlquist Oliver  2005  LANDSKRONA  AK8905  25 m  6:00.25   
41  224  Milkov Toni  2004  ESLÖVS SS  AK6304  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  27 januari 2018 
Licensierad till: Simklubben Lödde  Utskriftstid  08:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner