2020-05-26   13:00:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 2 2017-2018, Löddeköpinge

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Start 09.00

2_S
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar 
 
SR: Lars Frölander (1974) 50.44 2000-03-17 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
299  Petersen Jakob  2001  SS DELFIN  AD9901  25 m  59.53   
159  Modigh Joar  2001  SK TRITON  AO1101  25 m  59.92   
67  Falk Robin  2001  MKK  AJ9101  25 m  1:00.97   
130  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  25 m  1:01.47   
163  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  25 m  1:01.51   
118  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  1:03.77   
160  Nilsson Arvid  2003  SK TRITON  AK4303  25 m  1:03.84   
263  Persson Simon  2003  KK KARPEN  AA1703  25 m  1:03.99   
102  Hörestrand Axel  2002  POSEIDON  AN0702  25 m  1:04.52   
10  154  Forsgren Linus  2003  SK TRITON  AA1103  25 m  1:04.87   
11  226  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  25 m  1:05.01  EFT 
12  306  Jespersen Emil  2001  YSTADS SS  AI9901  25 m  1:05.21   
13  171  Persson Noel  2002  SK TRITON  AG2702  25 m  1:05.78   
14  24  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  25 m  1:06.03   
15  250  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  25 m  1:06.44   
16  188  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  25 m  1:06.47   
17  259  Kwant Niels  2003  KK KARPEN  AI6103  25 m  1:06.59   
18  57  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  25 m  1:08.06   
19  210  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  25 m  1:08.31   
20  270  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  1:08.45   
21  110  Malm Melvin  2004  POSEIDON  AE3704  25 m  1:08.57   
22  167  Palminger Jonathan  2004  SK TRITON  AB6504  25 m  1:09.57   
23  85  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  25 m  1:09.82   
24  206  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  1:10.17   
25  113  Pettersson Emil  2002  POSEIDON  AM6702  25 m  1:10.89   
26  51  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  25 m  1:11.06   
27  22  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  25 m  1:11.45   
28  81  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  1:11.72   
29  47  Paulsson Isak  2002  SK LÖDDE  AG1502  25 m  1:11.93   
30  139  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  1:12.02   
31  Celikovic Dzevad  2001  LANDSKRONA  AH8901  25 m  1:12.31   
32  107  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  25 m  1:12.55   
33  144  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  25 m  1:12.57   
34  126  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  1:13.61   
35  267  Huasson Anthon  2004  RINGSJÖ SK  AO2304  25 m  1:13.81   
36  185  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  1:14.06   
37  266  Hua Vincent  2004  RINGSJÖ SK  AS2704  25 m  1:14.31   
38  196  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  1:14.79   
39  190  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  25 m  1:14.98   
40  316  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  ad8504  25 m  1:15.34   
41  184  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  1:15.80   
42  98  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  1:16.45   
43  215  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  1:17.68   
44  198  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  25 m  1:18.41   
45  285  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  25 m  1:18.89   
46  249  Vaide Axel  2005  ÄNGELHOLM  AB2705  25 m  1:18.98   
47  72  Kazarian Aram  2005  MKK  AQ1305  25 m  1:19.22   
48  93  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  1:19.60   
49  18  Liebenhagen Anton  2005  LANDSKRONA  AK8505  25 m  1:19.82   
50  16  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  25 m  1:21.73   
51  314  Persson Aron  2004  YSTADS SS  AM4504  25 m  1:21.82   
52  104  Leandersson Hugo  2002  POSEIDON  AT9102  25 m  1:22.72   
53  200  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  1:23.13   
54  Thelin Axel  2002  ESLÖVS SS  AW4902  25 m  1:23.55   
55  74  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  50 m  1:24.62   
56  146  Alm Max  2003  SK TRITON  AE1103  25 m  1:25.48   
57  151  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  25 m  1:28.74   
58  166  Palenmark Neo  2003  SK TRITON  AQ6303  25 m  1:30.78   
59  234  Andersen Noah  2005  ÄNGELHOLM  AD5105  25 m  1:30.92   
60  111  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  1:45.28   
61  187  Fought Theodor  2005  VELLINGE-N  AQ6305  25 m  2:00.40   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  27 januari 2018 
Licensierad till: Simklubben Lödde  Utskriftstid  08:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner