2020-05-26   10:46:54
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 2 2017-2018, Löddeköpinge

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Start 09.00

4_S
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar 
 
SR: Erik Persson (1994) 2:03.86 2017-12-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
292  Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  2:32.63   
154  Forsgren Linus  2003  SK TRITON  AA1103  25 m  2:33.68   
232  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  2:36.12   
105  Li Daniel  2002  POSEIDON  AL8702  25 m  2:40.38   
29  Svärd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  25 m  2:40.72   
50  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  2:42.47   
118  Tired Nils  2003  POSEIDON  AH2903  25 m  2:42.53   
101  Henriksson Joel  2003  POSEIDON  AL2503  25 m  2:45.06   
74  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  25 m  2:45.53   
10  144  Seanderdahl Jonathan  2002  SK SYDSIM  AJ0702  25 m  2:46.63   
11  158  Mickelsson Sebastian  2001  SK TRITON  AM0501  25 m  2:46.94   
12  250  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  25 m  2:48.13   
13  91  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  25 m  2:48.94   
14  267  Huasson Anthon  2004  RINGSJÖ SK  AO2304  25 m  2:52.36   
15  136  Lövberg Oskar  2003  SK SYDSIM  AC9903  25 m  2:53.21   
16  190  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  25 m  2:54.11   
17  107  Lindskoug Jakob  2004  POSEIDON  AN8704  25 m  2:54.16   
18  314  Persson Aron  2004  YSTADS SS  AM4504  25 m  2:54.67   
19  93  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  2:56.49   
20  226  Romare Douglas  2001  MKK  AD0301  25 m  2:56.67  EFT 
21  217  Ringström Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  25 m  2:59.12   
22  111  Myrvold Simon  2003  POSEIDON  AK3903  25 m  3:07.15   
23  20  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  25 m  3:07.39   
24  16  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  25 m  3:12.07   
25  166  Palenmark Neo  2003  SK TRITON  AQ6303  25 m  3:25.75   
26  234  Andersen Noah  2005  ÄNGELHOLM  AD5105  50 m  3:30.22   
27  200  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  50 m  3:39.71   
28  85  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  50 m  3:40.77   
29  271  Nordqvist Ville  2004  S 71  AF2304  50 m  3:55.06   
30  169  Persson Alexander  2004  SK TRITON  AR9704  25 m  3:57.73   
31  157  Lindqvist Jonathan  2003  SK TRITON  AK3303  25 m  4:02.96   
32  204  Stenskepp Hugo  2003  VELLINGE-N  AI6303  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  27 januari 2018 
Licensierad till: Simklubben Lödde  Utskriftstid  08:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner