2020-01-29   16:37:42
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Swedish Swim Games 2019

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Session 1 Saturday 10:00

Document
Startlista
Swedish Swim Games
Arrangör:
Plats: Vilundabadet Väsby SS
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 28 sep 2019 till den 29 sep 2019
7 100m Butterfly Women
# ID Namn Klubb Född Licens Pool Anm tid Status
1 1 Sara Junevik Falu Simsällskap 2000 AL3400 25m 58.20
2 120 Josefin Lindkvist Väsby Simsällskap 1993 AK4493 25m 59.58
3 68 Emilia Christiansen Södertälje Simsällskap 1999 AL8499 25m 1:00.99
4 21 Rebecca Mattsson Simklubben Neptun 1995 AQ0295 25m 1:01.34
5 191 Kiira Mauranen Simklubben Neptun 1999 99B133 25m 1:01.40
6 70 Carolina Jonsson Södertälje Simsällskap 2002 AU5402 50m 1:02.98
7 204 Aleksandra Tasak SMS Kraków 2003 25m 1:03.05
8 74 Carin Klasson Södertörns Simsällskap 1995 BB4695 25m 1:03.82
9 76 Vilma Unnermark Södertörns Simsällskap 1997 AI9697 25m 1:03.91
10 209 Marcelina Milek SMS Kraków 2002 25m 1:04.66
11 56 Smilla Lönnberg Stockholms
Kappsimningsklubb
2001 AQ0801 25m 1:04.68
12 83 Klara Possman Södertörns Simsällskap 2003 BA6803 25m 1:05.18
13 149 Linn Melander Väsby Simsällskap 2005 AR0205 50m 1:05.44
14 51 Agnes Fährlin Spårvägen Simförening 1998 AR1498 25m 1:05.53
15 124 Tova Andersson Väsby Simsällskap 2001 AH8201 25m 1:05.56
16 212 Kinga Widurska SMS Kraków 2002 25m 1:06.07
17 95 Jennie Ewerbring Täby Sim 2003 AT6603 50m 1:06.10
18 34 Alexandra Jensen Simklubben Neptun 2001 BG6801 50m 1:06.59
19 55 Klara Eklöf Stockholms
Kappsimningsklubb
2002 AH2202 25m 1:07.00
20 65 Elvira Lönnberg Flores Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AD9606 50m 1:07.58
21 90 Jennifer Nyblom Täby Sim 25m 1:07.67
2003 AC1603
22 106 Sofia Tossavainen Täby Sim 25m 1:07.72
2005 AJ2805
23 200 Simone Jørgensen Farum Svømmeklub 25m 1:07.77
1999 9928AN
24 66 Johanna Bagelius Stockholms
Kappsimningsklubb
25m 1:07.84
2004 BB4604
25 94 Embla Börjesson Täby Sim 2002 AZ1802 25m 1:08.16
26 109 Elina Hellgren Täby Sim 2004 BA2404 25m 1:08.58
27 67 Ella  Bolmstrand Stockholms
Kappsimningsklubb
2004 BR5804 50m 1:08.94
28 168 Elvira Montes Solna Sundbyberg SS 04 2004 AS3804 25m 1:09.04
29 138 Elin Bergman Väsby Simsällskap 2003 AI8203 50m 1:09.12
30 156 Therese Baltzarsson Solna Sundbyberg SS 04 2001 AE5201 25m 1:09.49
31 155 Rebecca Höglind Solna Sundbyberg SS 04 1998 AL7898 25m 1:09.96
32 61 Elsa Kärvestedt Stockholms
Kappsimningsklubb
2005 AG9605 25m 1:10.68
33 45 Elvira Dalin Sala Simsällskap 2003 AO8803 25m 1:11.12
34 108 Filippa Bolling Täby Sim 2004 BA8404 50m 1:12.30
35 14 Tina Hopmark Kungsbacka Simsällskap 2002 BE9602 50m 1:13.86
36 114 Ella Thermaenius Täby Sim 2005 BB7405 25m 1:18.95
2019-09-27 16:23:41 Resultathantering: WinGrodan 2.3 Licensierad till: Väsby Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner