Program for Øst Junior/senior Langbane
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 34, 100m Butterfly Herrer |
Dansk Rekord Senior: Jakob S. Andkjær (1985) 52.09 2009-04-10 |
Dansk Rekord Junior: Daniel Steen Andersen (1995) 53.50 2013-07-13 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 389 | Paulsen Frederik Dalhøj | 1998 | BIRKERØD | 9833AK | 50 m | 55.20 | |
2 | 340 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 50 m | 55.34 | |
3 | 394 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 56.08 | |
4 | 331 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 56.66 | |
5 | 76 | Olesen Marcus | 1995 | FARUM | 9531AC | 50 m | 56.70 | |
6 | 108 | Munk Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 56.81 | |
7 | 304 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 50 m | 56.97 | |
8 | 339 | Rindshøj Frederik | 1999 | LYNGBY | 9955AN | 50 m | 57.17 | |
9 | 57 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 57.67 | |
10 | 28 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 50 m | 58.35 | |
11 | 109 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 58.47 | |
12 | 36 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 58.66 | |
13 | 271 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 58.66 | |
14 | 308 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 50 m | 58.69 | |
15 | 376 | Brønnum Joakim | 1997 | ALLERØD | 9759AT | 50 m | 58.75 | |
16 | 51 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 58.90 | |
17 | 50 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 58.92 | |
18 | 90 | Hansen Tobias Dan | 2002 | HERLEV | 0243AC | 50 m | 58.94 | |
19 | 92 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 50 m | 59.02 | |
20 | 375 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 59.09 | |
21 | 64 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 59.15 | |
22 | 166 | Vangsgaard Peter | 2000 | GENTOFTE | 0001AC | 50 m | 59.19 | |
23 | 131 | Frandsen Anders Dam | 2000 | SLAGELSE | 0051AN | 50 m | 59.37 | |
24 | 134 | Hansen Matthias | 2001 | SLAGELSE | 0191AH | 50 m | 59.65 | |
25 | 133 | Hansen Jonas | 2001 | SLAGELSE | 0123AH | 50 m | 59.71 | |
26 | 71 | Bech Thomas | 1998 | FARUM | 9857AM | 50 m | 59.79 | |
27 | 188 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 59.85 | |
28 | 225 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 59.95 | |
29 | 156 | Larsen Tomas Stensballe | 2000 | GENTOFTE | 0035AK | 50 m | 1:00.31 | |
30 | 313 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 50 m | 1:00.44 | |
31 | 262 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 50 m | 1:00.60 | |
32 | 249 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 1:00.69 | |
33 | 366 | Wenk Daniel Berg | 2000 | ROSKILDE | 0099AB | 50 m | 1:00.72 | |
34 | 117 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 1:00.74 | |
35 | 198 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:00.79 | |
36 | 299 | Jensen Sebastian | 2001 | NAKSKOV | 0137AI | 50 m | 1:00.81 | |
37 | 388 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | BIRKERØD | 0053AE | 50 m | 1:00.81 | |
38 | 178 | Ibsen Frederik Eg | 2002 | BIRKERØD | 0231AD | 50 m | 1:01.23 | |
39 | 212 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 50 m | 1:01.37 | |
40 | 106 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 1:01.50 | |
41 | 348 | Bryde Karl | 2000 | HERLUFSHOL | 0099AQ | 50 m | 1:01.61 | |
42 | 149 | Badaker Leo | 2002 | GENTOFTE | 0255AR | 50 m | 1:01.63 | |
43 | 217 | Langvad Rasmus | 2000 | VEST | 0045AD | 50 m | 1:01.66 | |
44 | 202 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 1:01.78 | |
45 | 358 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 1:01.85 | |
46 | 349 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 1:01.93 | |
47 | 252 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 50 m | 1:01.96 | |
48 | 94 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 50 m | 1:02.09 | |
49 | 300 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 50 m | 1:02.11 | |
50 | 129 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 50 m | 1:02.29 | |
51 | 261 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 50 m | 1:02.64 | |
52 | 162 | Strøbek Lucas Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0135AG | 50 m | 1:02.75 | |
53 | 79 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 50 m | 1:03.07 | |
54 | 256 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 50 m | 1:03.71 | |
55 | 210 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 1:03.94 | |
56 | 301 | Pedersen Nikolai Pagh | 2002 | NAKSKOV | 0235AB | 50 m | 1:04.05 | |
57 | 423 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 0215AL | 50 m | 1:04.08 | |
58 | 267 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 1:04.11 | |
59 | 213 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 50 m | 1:04.15 | |
60 | 431 | Bugge August Hertz | 2000 | VAT CPH-MK | 0089AU | 50 m | 1:04.23 | |
61 | 85 | Brenner Luccas Dam | 2001 | HERLEV | 0193AK | 50 m | 1:04.38 | |
62 | 196 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 50 m | 1:04.77 | |
63 | 333 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 1:04.94 | |
64 | 215 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 1:05.98 | |
65 | 179 | Ibsen Mikkel Eg | 2002 | BIRKERØD | 0221AD | 50 m | 1:06.32 | |
66 | 113 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:06.33 | |
67 | 23 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 1:06.59 | |
68 | 22 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 50 m | 1:06.97 | |
69 | 214 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 50 m | 1:07.17 | |
70 | 429 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 50 m | 1:07.89 | |
71 | 356 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 1:09.21 | |
72 | 268 | Hansen Mads Haugård | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 1:09.64 | |
73 | 245 | Kirchhoff Carl Adelsten | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 1:11.49 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 14 marts 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 20:38 |