2020-04-01   01:46:23
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Øst Årgang

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

1_S
Løb 1, 50m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
297  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  36.50   
405  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  25 m  36.97   
13  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  25 m  37.31   
330  Kragh Ida Skov  2006  SLANGERUP  0698AG  25 m  37.63   
327  Frydendahl Mille  2006  SLANGERUP  0684AB  25 m  38.17   
311  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  39.50   
43  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  25 m  39.54   
77  Dragieva Monika  2006  GLADSAXE  0688AH  25 m  39.64   
230  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  39.86   
10  259  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  39.87   
11  185  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  40.25   
12  95  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  25 m  40.46   
13  271  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  41.06   
14  Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  25 m  41.07   
15  164  Mantoni Alba  2006  GENTOFTE  0632AK  25 m  41.14   
16  258  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  41.23   
17  69  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  41.37   
18  119  Toft Annette  2006  KØGE  0672AC  25 m  41.54   
19  301  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  41.57   
20  206  Thomsen Clara  2006  KVIK  0692AM  25 m  41.66   
21  306  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  41.98   
22  73  Bartels Maja Damkjær  2006  GLADSAXE  0656AL  25 m  42.13   
23  314  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  42.30   
24  153  Cour Liva La  2006  GENTOFTE  0642AQ  25 m  42.42   
25  68  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  42.61   
26  303  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  42.98   
27  94  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  25 m  43.30   
28  408  Møller-Ern Alma  2006  VI39  0662AB  25 m  43.50   
29  157  Frahm-Falkenberg Nanja  2006  GENTOFTE  0682AL  25 m  43.59   
30  116  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  25 m  43.79   
31  335  Bramm Sif  2006  A6  0624AE  25 m  44.12   
32  261  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  44.13   
33  175  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  25 m  44.18   
34  149  Andersen Stella Demuth  2006  GENTOFTE  0694AE  25 m  44.34   
35  414  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m  44.54   
36  15  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  25 m  44.65   
37  50  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  45.46   
38  307  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  45.90   
39  104  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  46.18   
40  176  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  25 m  46.19   
41  394  Højlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  25 m  46.32   
42  205  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  46.50   
43  20  Mathiasen Silje  2006  KORSØR  0628AG  25 m  46.89   
44  406  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  47.53   
45  200  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  47.60   
46  39  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  47.79   
47  234  Larsen Alberte Crone  2006  TUNE  0682AK  25 m  47.92   
48  88  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  48.14   
49  226  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  48.31   
50  198  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  48.40   
51  71  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  48.81   
52  106  Christensen Anna Hjorth  2006  KØGE  0652AI  25 m     
53  120  Østergaard Julie Brix  2006  KØGE  0616AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
2_S
Løb 2, 50m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
268  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  34.09   
90  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  25 m  34.77   
22  Berlin Malte  2005  RØNNE  0525AK  25 m  37.27   
82  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  25 m  37.66   
58  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  37.88   
162  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  25 m  37.96   
380  Enemærke Emil Kruse  2005  HERLEV  0589AB  25 m  37.96   
295  Møller Mads  2005  HOVEDSTAD  0585AC  25 m  38.02   
123  Bulba Illia  2005  HØRSHOLM  0583AM  25 m  38.14   
10  130  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  25 m  38.28   
11  178  Høy August  2005  HERLUFSHOL  0539AG  25 m  38.47   
12  166  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  25 m  38.56   
13  151  Boserup Laurits  2005  GENTOFTE  0553AK  25 m  38.94   
14  72  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  25 m  38.96   
15  42  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  39.60   
16  313  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  40.12   
17  266  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  40.27   
18  196  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  40.30   
19  29  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  25 m  40.32   
20  16  Tullberg Magnus  2005  BIRKERØD  0593AD  25 m  40.34   
21  333  Svarrer Julius  2005  SLANGERUP  0507AH  25 m  40.68   
22  98  Stender-Petersen Frederik  2005  GLADSAXE  0597AE  25 m  40.73   
23  212  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  40.90   
24  409  Rendlev Sebastian  2005  VI39  0547AB  25 m  41.31   
25  137  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  41.37   
26  126  Svensson Oscar  2005  HØRSHOLM  0557AH  25 m  41.40   
27  415  Vergmann Sune  2005  VATCPH-STT  0595AH  25 m  41.71   
28  19  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSØR  0549AB  25 m  41.96   
29  18  Jepsen Christian  2005  KORSØR  0553AF  25 m  41.97   
30  Gottlieb Sebastian Sand  2005  ALLERØD  0511AD  25 m  42.80   
31  107  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  25 m  42.89   
32  187  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  43.06   
33  236  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  43.64   
34  89  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  25 m  44.09   
35  269  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m  44.14   
36  17  Clausen Konrad  2005  KORSØR  0547AF  25 m  44.28   
37  26  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  25 m  44.32   
38  260  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  44.40   
39  63  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  44.41   
40  338  Lindhardt Tobias  2005  A6  0567AA  25 m  44.66   
41  400  Simson Nicholas  2005  VAT CPH-MK  0527AB  25 m  44.70   
42  96  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  25 m  45.04   
43  378  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  25 m  45.27   
44  11  Løvgreen Theodor Wernberg  2005  ALLERØD  0509AB  25 m  46.67   
45  224  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  48.85   
46  52  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m     
47  184  Andersen Sejer  2005  KVIK  0517AN  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
3_S
Løb 3, 200m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
74  Bartels Sara Damkjær  2004  GLADSAXE  0478AC  25 m  2:36.83   
329  Jung Mathilda Hyldal  2004  SLANGERUP  0414AM  25 m  2:38.83   
14  Stoltz Emma  2004  ALLERØD  0448AE  25 m  2:42.85   
275  Zebitz Josefine  2004  HOVEDSTAD  0454AI  25 m  2:44.05   
110  Jensen Benedicte Them  2004  KØGE  0454AA  25 m  2:45.39   
171  Toft Clara  2004  GENTOFTE  0406AA  25 m  2:45.78   
257  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  2:46.48   
54  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  2:46.99   
Andersen Signe Krag  2004  ALLERØD  0434AP  25 m  2:47.56   
10  276  Vangkilde Laura  2004  HOVEDSTAD  0422AC  25 m  2:48.81   
11  37  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  2:49.38   
12  140  Thorsen Mathilde Maria  2004  HELSINGØR  0484AI  25 m  2:50.00   
13  395  Høvring Sofie Bruun  2004  VAT CPH-MK  0408AB  25 m  2:50.27   
14  155  Evald Anne Sofie  2004  GENTOFTE  0486AC  25 m  2:51.20   
15  392  Christensen Nønne  2004  VAT CPH-MK  0486AM  25 m  2:52.18   
16  81  Hansen Emma  2004  GLADSAXE  0434AM  25 m  2:53.68   
17  332  Møller Freja  2004  SLANGERUP  0442AF  25 m  2:54.70   
18  340  Ekman Emma  2004  LAKSEN  0494AG  25 m  2:54.77   
19  232  Baadsgaard Nicoline H.  2004  TUNE  0464AK  25 m  2:55.36   
20  300  Callesen Olivia  2004  HOVEDSTAD  0432AK  25 m  2:55.47   
21  111  Jensen Elisabeth Them  2004  KØGE  0464AA  25 m  2:57.28   
22  277  Soelberg Malou  2004  HOVEDSTAD  0438AE  25 m  2:57.41   
23  35  Weiner Alba Lyhne  2004  SØLLERØD  0486AT  25 m  2:58.91   
24  65  Hørning Laura L.  2004  GSK  0456AC  25 m  2:59.38   
25  349  Mathiesen Mathilde  2004  AIF  0432AD  25 m  3:00.37   
26  401  Søby Liva  2004  VAT CPH-MK  0402AD  25 m  3:00.41   
27  154  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  25 m  3:00.75   
28  227  Engsbro Sidse M. Ø.  2004  GREVE  0482AK  25 m  3:01.02   
29  156  Falk-List Frederikke  2004  GENTOFTE  0488AB  25 m  3:01.06   
30  361  Bonefeld Katrine  2004  BIRKERØD  0456AA  25 m  3:01.25   
31  135  Hietala Linnea  2004  HELSINGØR  0442AE  25 m  3:02.21   
32  85  Kærgaard Amalie Brammer  2004  GLADSAXE  0418AH  25 m  3:02.65   
33  278  Philip Jasmin  2004  HOVEDSTAD  0418AI  25 m  3:02.76   
34  363  Christensen Kajsa G.  2004  BIRKERØD  0484AA  25 m  3:02.79   
35  397  Olsen Emilia C. R.  2004  VAT CPH-MK  0424AO  25 m  3:03.92   
36  208  Anker Wilma  2004  RINGSTED  0486AK  25 m  3:05.50   
37  404  Hartvig-Olsen Clara  2004  VI39  0402AP  25 m  3:05.87   
38  173  Vinther Josephine Holst  2004  GENTOFTE  0432AC  25 m  3:06.65   
39  366  Nimb Isabella Victoria  2004  BIRKERØD  0428AK  25 m  3:08.32   
40  99  Sørensen Viktoria Freja  2004  GLADSAXE  0476AA  25 m  3:08.95   
41  128  Aaholst Johanne Baes  2004  HILLERØD  0454AE  25 m  3:09.81   
42  113  Krumbak Josefine  2004  KØGE  0458AD  25 m  3:10.42   
43  174  Østergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  25 m  3:12.28   
44  256  Thorsen Emma Zambrano  2004  VEST  0402AH  25 m  3:13.86   
45  115  Møller Olivia  2004  KØGE  0452AF  25 m  3:15.87   
46  33  Nørskov Anna  2004  SØLLERØD  0414AO  25 m  3:30.00   
47  56  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  3:31.32   
48  27  Clan Mikkeline Mailund  2004  SØLLERØD  0494AT  25 m  3:45.00   
49  387  Britze Martha Hjuler  2004  HØRSHOLM  0488AC  25 m  3:58.32   
50  41  Stanelt Frida Bang  2004  KALUNDBORG  0422AL  25 m     
51  239  Sørensen Josefine Arbo  2004  TUNE  0446AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
4_S
Løb 4, 200m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Larsen Daniel Garne  2003  ALLERØD  0373AA  25 m  2:29.08   
242  Rought Elias  2003  SLAGELSE  0359AF  25 m  2:31.63   
402  Ghizzaui Mohammed  2003  VI39  0371AG  25 m  2:32.38   
61  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  2:32.40   
285  Bugge Carl Emil Hertz  2003  HOVEDSTAD  0315AC  25 m  2:34.69   
Kruse Villads  2003  ALLERØD  0371AI  25 m  2:39.23   
291  Weiss Noah Koefoed  2003  HOVEDSTAD  0381AC  25 m  2:40.41   
294  Sidebotham Joshua P.  2003  HOVEDSTAD  0343AQ  25 m  2:41.27   
191  Jørgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  2:41.33   
10  342  Therkelsen Nicolai  2003  LAKSEN  0337AG  25 m  2:41.77   
11  38  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  2:42.27   
12  75  Bred Noah  2003  GLADSAXE  0399AE  25 m  2:42.69   
13  229  Jensen Esben Brasch  2003  GREVE  0367AC  25 m  2:43.52   
14  287  Brøns Valdemar  2003  HOVEDSTAD  0341AC  25 m  2:45.24   
15  362  Boutrup Christian  2003  BIRKERØD  0337AA  25 m  2:45.61   
16  44  Pedersen Lucas Jul  2003  NÆSTVED  0387AJ  25 m  2:48.04   
17  108  Eskildsen Jonathan  2003  KØGE  0381AA  25 m  2:48.66   
18  364  Hoffmann Andreas  2003  BIRKERØD  0325AH  25 m  2:50.86   
19  49  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  2:53.22   
20  122  Brøns Malte Egholm  2003  HØRSHOLM  0331AC  25 m  2:53.54   
21  243  Lykke Silas  2003  SLAGELSE  0339AP  25 m  2:55.60   
22  240  Thestrup Nickolas Kofoed  2003  TUNE  0345AC  25 m  2:59.52   
23  210  Bodal Benjamin  2003  RINGSTED  0385AF  25 m  3:00.41   
24  369  Rekling Christoffer  2003  BIRKERØD  0363AE  25 m  3:03.13   
25  251  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  3:06.62   
26  24  Poulsen Emil Osberg  2003  DRAGSHOLM  0337AN  25 m  3:10.11   
27  32  Kristensen William  2003  SØLLERØD  0319AM  25 m  3:15.00   
28  31  Kristensen Valdemar  2003  SØLLERØD  0397AN  25 m  3:30.00   
29  48  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  25 m     
30  172  Trandum Christopher G.  2003  GENTOFTE  0313AI  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
5_S
Løb 5, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
413  Tabor Schastine Skifter  2005  VATCPH-STT  0598AB  25 m  1:14.08   
280  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  1:16.33   
281  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  1:17.89   
133  Færch Caroline Villum  2005  HELSINGØR  0502AG  25 m  1:18.94   
282  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  1:19.21   
382  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  25 m  1:19.27   
76  Christensen Luna  2005  GLADSAXE  0566AC  25 m  1:19.65   
12  Mindested Caroline Bach  2005  ALLERØD  0592AF  25 m  1:19.87   
339  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  1:19.93   
10  192  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  1:20.32   
11  169  Strøbek Anna R.  2005  GENTOFTE  0586AJ  25 m  1:21.01   
12  334  Brage Silja  2005  A6  0544AL  25 m  1:21.69   
13  70  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  25 m  1:21.93   
14  398  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  25 m  1:22.64   
15  34  Platzer Ida Marie  2005  SØLLERØD  0572AC  25 m  1:23.61   
16  186  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  1:24.16   
17  177  Hansen Frederikke B.  2005  HERLUFSHOL  0532AE  25 m  1:24.37   
18  87  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  25 m  1:24.60   
19  396  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  25 m  1:24.87   
20  21  Thornsen Elida  2005  KORSØR  0528AA  25 m  1:24.96   
21  359  Amstrup Nikoline R.  2005  BIRKERØD  0594AE  25 m  1:25.05   
22  383  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  25 m  1:25.43   
23  124  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  25 m  1:25.66   
24  160  Kristensen Emma S.  2005  GENTOFTE  0526AO  25 m  1:25.98   
25  298  Larsen Kirstine Haunstrup  2005  HOVEDSTAD  0596AD  25 m  1:26.18   
26  36  Vester-Christensen Mille  2005  SØLLERØD  0556AL  25 m  1:26.39   
27  97  Staudt Josefine  2005  GLADSAXE  0538AE  25 m  1:26.50   
28  67  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  1:26.77   
29  328  Josephsen Ronja K. S.  2005  SLANGERUP  0546AV  25 m  1:26.93   
30  159  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  25 m  1:26.94   
31  114  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  25 m  1:27.02   
32  158  Helmark Cecilie C.  2005  GENTOFTE  0502AL  25 m  1:27.06   
33  167  Norby Kristine Nilsson  2005  GENTOFTE  0534AC  25 m  1:27.23   
34  109  Gustafson Olivia Mai  2005  KØGE  0596AC  25 m  1:27.31   
35  263  Møller Lærke  2005  HASLEV  0578AN  25 m  1:27.96   
36  217  Rasmussen Aliyah Savannah  2005  RINGSTED  0564AN  25 m  1:27.99   
37  142  Wiberg Mikkeline Rud  2005  HELSINGØR  0584AH  25 m  1:28.30   
38  105  Brønnicke Maya Krogh  2005  KØGE  0508AB  25 m  1:28.80   
39  141  Trøjgaard Caroline  2005  HELSINGØR  0566AH  25 m  1:28.86   
40  100  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  25 m  1:30.10   
41  304  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  1:30.90   
42  138  Pedersen Emmely Östman  2005  HELSINGØR  0588AN  25 m  1:31.00   
43  246  Andersen Marie Louise B  2005  SLAGELSE  0552AJ  25 m  1:31.04   
44  209  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  25 m  1:31.06   
45  265  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  1:31.09   
46  165  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  25 m  1:31.35   
47  272  Zafra Antoinette  2005  ROSKILDE  0518AA  25 m  1:32.06   
48  403  Hansen Liva Lund  2005  VI39  0542AE  25 m  1:32.80   
49  264  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  25 m  1:32.81   
50  308  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  1:33.34   
51  179  Sørensen Andrea Holm  2005  HERLUFSHOL  0518AJ  25 m  1:33.79   
52  247  Andersen Selma V Studnitz  2005  SLAGELSE  0518AB  25 m  1:33.79   
53  218  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  25 m  1:33.83   
54  219  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  25 m  1:33.91   
55  203  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  1:34.31   
56  235  Larsen Annika Britt  2005  TUNE  0586AD  25 m  1:34.91   
57  53  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  1:35.68   
58  358  Aagaard Caroline Sofie  2005  BIRKERØD  0526AE  25 m  1:35.97   
59  197  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  1:36.73   
60  368  Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD  0536AA  25 m  1:37.68   
61  262  Sørensen Petrine R. E.  2005  HASLEV  0512AB  25 m  1:38.73   
62  190  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  1:41.60   
63  127  Vendelboe-Schack Alba  2005  HØRSHOLM  0594AJ  25 m  1:50.57   
64  393  Eiler Filippa  2005  VAT CPH-MK  0588AI  25 m     
65  399  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
6_S
Løb 6, 100m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
337  Kortegaar Anders Kousgard  2004  A6  0471AB  25 m  1:09.89   
289  Fuhrmann Jet Li  2004  HOVEDSTAD  0487AJ  25 m  1:10.93   
225  Englev Alexander Marcus  2004  GREVE  0481AI  25 m  1:12.04   
293  Fode Troels  2004  HOVEDSTAD  0435AG  25 m  1:13.25   
188  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  1:14.15   
407  Munkholm Matias  2004  VI39  0435AB  25 m  1:15.01   
213  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  25 m  1:15.56   
25  Birch Julian  2004  SØLLERØD  0489AJ  25 m  1:15.60   
360  Arfelt Villads  2004  BIRKERØD  0417AL  25 m  1:16.89   
10  231  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GREVE  0441AC  25 m  1:16.92   
11  193  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  1:17.22   
12  365  Liechti Mads  2004  BIRKERØD  0491AN  25 m  1:17.31   
13  189  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  1:17.64   
14  245  Jørgensen Jannik  2004  SLAGELSE  0403AM  25 m  1:17.65   
15  410  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VATCPH-STT  0449AD  25 m  1:17.91   
16  80  Fessel Silas  2004  GLADSAXE  0467AD  25 m  1:18.26   
17  371  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  25 m  1:18.26   
18  238  Søby Emil  2004  TUNE  0443AF  25 m  1:18.55   
19  412  Rasmussen Alexander Cueto  2004  VATCPH-STT  0471AH  25 m  1:19.02   
20  45  Dyhr-Rasmussen Lauritz  2004  NÆSTVED  0537AI  25 m  1:19.36   
21  118  Schultz Oliver  2004  KØGE  0425AE  25 m  1:19.80   
22  286  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  25 m  1:19.98   
23  252  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  1:20.11   
24  125  Larsen Sebastian Hviid  2004  HØRSHOLM  0465AB  25 m  1:20.44   
25  161  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  25 m  1:20.58   
26  336  Hirsbak Frederik Lund  2004  A6  0481AB  25 m  1:20.98   
27  207  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  1:21.14   
28  57  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  1:21.23   
29  86  Krogh-Olsen Niels  2004  GLADSAXE  0449AK  25 m  1:21.62   
30  244  Madsen Casper  2004  SLAGELSE  0461AC  25 m  1:22.02   
31  23  Noe Elias  2004  DRAGSHOLM  0475AH  25 m  1:22.11   
32  215  Mølbak Tobias  2004  RINGSTED  0481AP  25 m  1:22.24   
33  292  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  25 m  1:22.32   
34  372  Ølshøj William  2004  BIRKERØD  0415AC  25 m  1:22.32   
35  40  Petersen Frederik Scheby  2004  KALUNDBORG  0491AH  25 m  1:23.04   
36  134  Hansen Bjørn Cramer  2004  HELSINGØR  0467AJ  25 m  1:23.23   
37  379  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  25 m  1:24.37   
38  381  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  25 m  1:24.77   
39  55  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  25 m  1:25.70   
40  253  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  1:26.48   
41  30  Jørgensen Alfred Balslev  2004  SØLLERØD  0429AK  25 m  1:26.71   
42  83  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  25 m  1:26.89   
43  51  Løgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  1:27.58   
44  139  Sigfusson Eigil  2004  HELSINGØR  0421AJ  25 m  1:27.78   
45  150  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  25 m  1:28.44   
46  117  Roed Mikkel  2004  KØGE  0457AB  25 m  1:29.37   
47  341  Hansen Emil Witzner  2004  LAKSEN  0475AD  25 m  1:30.22   
48  195  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  1:30.28   
49  267  Colmorten Pelle  2004  ROSKILDE  0443AL  25 m  1:31.66   
50  62  Johansen Lauritz  2004  GSK  0411AG  25 m  1:32.36   
51  214  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  25 m  1:32.56   
52  204  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  1:33.02   
53  47  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  1:37.56   
54  228  Hansen Nicolai D. B.  2004  GREVE  0423AG  25 m     
55  233  Isberg Oscar  2004  TUNE  0433AC  25 m     
56  237  Plank Nicklas  2004  TUNE  0463AN  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
7_S
Løb 7, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
297  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  30.25   
230  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  31.27   
301  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  31.51   
Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  25 m  31.77   
303  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  32.24   
77  Dragieva Monika  2006  GLADSAXE  0688AH  25 m  32.25   
330  Kragh Ida Skov  2006  SLANGERUP  0698AG  25 m  32.60   
13  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  25 m  32.69   
153  Cour Liva La  2006  GENTOFTE  0642AQ  25 m  33.38   
10  408  Møller-Ern Alma  2006  VI39  0662AB  25 m  33.69   
11  116  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  25 m  34.14   
12  259  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  34.25   
13  94  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  25 m  34.51   
14  205  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  35.08   
15  164  Mantoni Alba  2006  GENTOFTE  0632AK  25 m  35.10   
16  226  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  35.10   
17  104  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  35.19   
18  335  Bramm Sif  2006  A6  0624AE  25 m  35.48   
19  120  Østergaard Julie Brix  2006  KØGE  0616AE  25 m  35.51   
20  405  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  25 m  35.60   
21  258  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  35.81   
22  157  Frahm-Falkenberg Nanja  2006  GENTOFTE  0682AL  25 m  35.84   
23  43  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  25 m  35.96   
24  271  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  35.96   
25  307  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  36.02   
26  327  Frydendahl Mille  2006  SLANGERUP  0684AB  25 m  36.25   
27  15  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  25 m  36.26   
28  175  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  25 m  36.44   
29  311  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  36.58   
30  306  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  36.78   
31  73  Bartels Maja Damkjær  2006  GLADSAXE  0656AL  25 m  36.90   
32  69  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  37.19   
33  261  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  37.22   
34  50  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  37.33   
35  314  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  37.44   
36  234  Larsen Alberte Crone  2006  TUNE  0682AK  25 m  37.46   
37  414  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m  37.49   
38  39  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  38.09   
39  71  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  38.50   
40  88  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  38.57   
41  394  Højlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  25 m  38.58   
42  20  Mathiasen Silje  2006  KORSØR  0628AG  25 m  38.82   
43  68  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  38.82   
44  406  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  38.92   
45  149  Andersen Stella Demuth  2006  GENTOFTE  0694AE  25 m  38.95   
46  198  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  39.49   
47  200  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  40.18   
48  95  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  25 m  40.25   
49  185  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  40.32   
50  176  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  25 m  40.60   
51  106  Christensen Anna Hjorth  2006  KØGE  0652AI  25 m  41.48   
52  206  Thomsen Clara  2006  KVIK  0692AM  25 m  42.01   
53  119  Toft Annette  2006  KØGE  0672AC  25 m  43.70   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
8_S
Løb 8, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
137  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  27.41   
22  Berlin Malte  2005  RØNNE  0525AK  25 m  28.54   
333  Svarrer Julius  2005  SLANGERUP  0507AH  25 m  29.64   
196  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  30.09   
90  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  25 m  30.31   
268  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  30.80   
295  Møller Mads  2005  HOVEDSTAD  0585AC  25 m  30.98   
72  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  25 m  31.19   
19  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSØR  0549AB  25 m  31.21   
10  96  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  25 m  31.45   
11  184  Andersen Sejer  2005  KVIK  0517AN  25 m  31.60   
12  236  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  31.75   
13  400  Simson Nicholas  2005  VAT CPH-MK  0527AB  25 m  31.83   
14  26  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  25 m  31.86   
15  98  Stender-Petersen Frederik  2005  GLADSAXE  0597AE  25 m  32.00   
16  409  Rendlev Sebastian  2005  VI39  0547AB  25 m  32.05   
17  11  Løvgreen Theodor Wernberg  2005  ALLERØD  0509AB  25 m  32.38   
18  269  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m  32.43   
19  130  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  25 m  33.13   
20  260  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  33.22   
21  166  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  25 m  33.23   
22  187  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  33.33   
23  415  Vergmann Sune  2005  VATCPH-STT  0595AH  25 m  33.38   
24  63  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  33.51   
25  52  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  33.88   
26  313  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  33.94   
27  89  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  25 m  34.04   
28  Gottlieb Sebastian Sand  2005  ALLERØD  0511AD  25 m  34.06   
29  82  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  25 m  34.26   
30  178  Høy August  2005  HERLUFSHOL  0539AG  25 m  34.33   
31  378  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  25 m  34.35   
32  42  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  34.73   
33  224  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  34.86   
34  123  Bulba Illia  2005  HØRSHOLM  0583AM  25 m  35.29   
35  212  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  35.53   
36  162  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  25 m  36.16   
37  151  Boserup Laurits  2005  GENTOFTE  0553AK  25 m  36.24   
38  58  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  36.55   
39  29  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  25 m  37.06   
40  18  Jepsen Christian  2005  KORSØR  0553AF  25 m  37.12   
41  266  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  37.24   
42  107  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  25 m  38.11   
43  380  Enemærke Emil Kruse  2005  HERLEV  0589AB  25 m  38.67   
44  17  Clausen Konrad  2005  KORSØR  0547AF  25 m  39.48   
45  16  Tullberg Magnus  2005  BIRKERØD  0593AD  25 m  41.63   
46  338  Lindhardt Tobias  2005  A6  0567AA  25 m  43.69   
47  126  Svensson Oscar  2005  HØRSHOLM  0557AH  25 m  46.35   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
9_S
Løb 9, 100m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
413  Tabor Schastine Skifter  2005  VATCPH-STT  0598AB  25 m  1:06.00   
158  Helmark Cecilie C.  2005  GENTOFTE  0502AL  25 m  1:06.29   
87  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  25 m  1:08.04   
282  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  1:09.97   
382  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  25 m  1:10.89   
138  Pedersen Emmely Östman  2005  HELSINGØR  0588AN  25 m  1:11.03   
280  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  1:12.10   
403  Hansen Liva Lund  2005  VI39  0542AE  25 m  1:12.29   
304  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  1:12.44   
10  114  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  25 m  1:12.53   
11  339  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  1:12.99   
12  141  Trøjgaard Caroline  2005  HELSINGØR  0566AH  25 m  1:13.00   
13  105  Brønnicke Maya Krogh  2005  KØGE  0508AB  25 m  1:13.30   
14  21  Thornsen Elida  2005  KORSØR  0528AA  25 m  1:13.53   
15  179  Sørensen Andrea Holm  2005  HERLUFSHOL  0518AJ  25 m  1:14.39   
16  383  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  25 m  1:14.93   
17  219  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  25 m  1:15.04   
18  167  Norby Kristine Nilsson  2005  GENTOFTE  0534AC  25 m  1:15.07   
19  133  Færch Caroline Villum  2005  HELSINGØR  0502AG  25 m  1:15.56   
20  308  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  1:15.61   
21  67  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  1:15.99   
22  124  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  25 m  1:16.03   
23  34  Platzer Ida Marie  2005  SØLLERØD  0572AC  25 m  1:16.15   
24  100  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  25 m  1:16.28   
25  399  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  25 m  1:17.29   
26  247  Andersen Selma V Studnitz  2005  SLAGELSE  0518AB  25 m  1:17.40   
27  298  Larsen Kirstine Haunstrup  2005  HOVEDSTAD  0596AD  25 m  1:17.55   
28  159  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  25 m  1:17.76   
29  272  Zafra Antoinette  2005  ROSKILDE  0518AA  25 m  1:18.09   
30  398  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  25 m  1:18.28   
31  217  Rasmussen Aliyah Savannah  2005  RINGSTED  0564AN  25 m  1:19.26   
32  70  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  25 m  1:19.57   
33  218  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  25 m  1:20.06   
34  368  Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD  0536AA  25 m  1:20.17   
35  334  Brage Silja  2005  A6  0544AL  25 m  1:20.26   
36  281  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  1:20.47   
37  265  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  1:20.78   
38  109  Gustafson Olivia Mai  2005  KØGE  0596AC  25 m  1:22.72   
39  12  Mindested Caroline Bach  2005  ALLERØD  0592AF  25 m  1:22.77   
40  36  Vester-Christensen Mille  2005  SØLLERØD  0556AL  25 m  1:23.48   
41  160  Kristensen Emma S.  2005  GENTOFTE  0526AO  25 m  1:23.99   
42  358  Aagaard Caroline Sofie  2005  BIRKERØD  0526AE  25 m  1:24.08   
43  76  Christensen Luna  2005  GLADSAXE  0566AC  25 m  1:25.18   
44  169  Strøbek Anna R.  2005  GENTOFTE  0586AJ  25 m  1:26.22   
45  192  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  1:27.96   
46  127  Vendelboe-Schack Alba  2005  HØRSHOLM  0594AJ  25 m  1:28.18   
47  186  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  1:28.26   
48  165  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  25 m  1:28.47   
49  97  Staudt Josefine  2005  GLADSAXE  0538AE  25 m  1:28.60   
50  66  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  1:28.74   
51  177  Hansen Frederikke B.  2005  HERLUFSHOL  0532AE  25 m  1:31.11   
52  209  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  25 m  1:32.44   
53  359  Amstrup Nikoline R.  2005  BIRKERØD  0594AE  25 m  1:32.66   
54  328  Josephsen Ronja K. S.  2005  SLANGERUP  0546AV  25 m  1:33.66   
55  53  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m     
56  190  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m     
57  197  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m     
58  203  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m     
59  235  Larsen Annika Britt  2005  TUNE  0586AD  25 m     
60  246  Andersen Marie Louise B  2005  SLAGELSE  0552AJ  25 m     
61  262  Sørensen Petrine R. E.  2005  HASLEV  0512AB  25 m     
62  263  Møller Lærke  2005  HASLEV  0578AN  25 m     
63  264  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  25 m     
64  393  Eiler Filippa  2005  VAT CPH-MK  0588AI  25 m     
65  396  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
10_S
Løb 10, 100m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
289  Fuhrmann Jet Li  2004  HOVEDSTAD  0487AJ  25 m  59.07   
161  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  25 m  1:03.92   
231  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GREVE  0441AC  25 m  1:04.52   
188  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  1:04.80   
23  Noe Elias  2004  DRAGSHOLM  0475AH  25 m  1:06.23   
237  Plank Nicklas  2004  TUNE  0463AN  25 m  1:06.62   
118  Schultz Oliver  2004  KØGE  0425AE  25 m  1:07.25   
286  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  25 m  1:07.36   
244  Madsen Casper  2004  SLAGELSE  0461AC  25 m  1:07.60   
10  233  Isberg Oscar  2004  TUNE  0433AC  25 m  1:07.69   
11  267  Colmorten Pelle  2004  ROSKILDE  0443AL  25 m  1:08.02   
12  40  Petersen Frederik Scheby  2004  KALUNDBORG  0491AH  25 m  1:08.16   
13  55  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  25 m  1:08.20   
14  207  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  1:08.30   
15  86  Krogh-Olsen Niels  2004  GLADSAXE  0449AK  25 m  1:08.91   
16  407  Munkholm Matias  2004  VI39  0435AB  25 m  1:09.49   
17  139  Sigfusson Eigil  2004  HELSINGØR  0421AJ  25 m  1:09.53   
18  371  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  25 m  1:09.67   
19  47  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  1:09.80   
20  57  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  1:09.88   
21  410  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VATCPH-STT  0449AD  25 m  1:10.41   
22  225  Englev Alexander Marcus  2004  GREVE  0481AI  25 m  1:10.80   
23  337  Kortegaar Anders Kousgard  2004  A6  0471AB  25 m  1:10.90   
24  372  Ølshøj William  2004  BIRKERØD  0415AC  25 m  1:11.13   
25  379  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  25 m  1:11.21   
26  381  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  25 m  1:11.35   
27  292  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  25 m  1:11.40   
28  365  Liechti Mads  2004  BIRKERØD  0491AN  25 m  1:11.64   
29  228  Hansen Nicolai D. B.  2004  GREVE  0423AG  25 m  1:11.78   
30  252  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  1:12.17   
31  293  Fode Troels  2004  HOVEDSTAD  0435AG  25 m  1:12.18   
32  62  Johansen Lauritz  2004  GSK  0411AG  25 m  1:12.97   
33  25  Birch Julian  2004  SØLLERØD  0489AJ  25 m  1:13.32   
34  189  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  1:13.33   
35  193  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  1:13.55   
36  83  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  25 m  1:13.67   
37  213  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  25 m  1:13.87   
38  214  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  25 m  1:14.12   
39  253  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  1:14.16   
40  238  Søby Emil  2004  TUNE  0443AF  25 m  1:14.28   
41  150  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  25 m  1:14.74   
42  336  Hirsbak Frederik Lund  2004  A6  0481AB  25 m  1:15.12   
43  30  Jørgensen Alfred Balslev  2004  SØLLERØD  0429AK  25 m  1:16.50   
44  215  Mølbak Tobias  2004  RINGSTED  0481AP  25 m  1:16.94   
45  134  Hansen Bjørn Cramer  2004  HELSINGØR  0467AJ  25 m  1:17.25   
46  195  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  1:17.87   
47  204  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  1:18.00   
48  125  Larsen Sebastian Hviid  2004  HØRSHOLM  0465AB  25 m  1:18.88   
49  117  Roed Mikkel  2004  KØGE  0457AB  25 m  1:18.90   
50  341  Hansen Emil Witzner  2004  LAKSEN  0475AD  25 m  1:20.01   
51  412  Rasmussen Alexander Cueto  2004  VATCPH-STT  0471AH  25 m  1:21.70   
52  80  Fessel Silas  2004  GLADSAXE  0467AD  25 m  1:22.47   
53  411  Kjær Jeppe  2004  VATCPH-STT  0419AB  25 m  1:23.53   
54  360  Arfelt Villads  2004  BIRKERØD  0417AL  25 m  1:23.73   
55  245  Jørgensen Jannik  2004  SLAGELSE  0403AM  25 m  1:24.36   
56  51  Løgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  1:30.19   
57  45  Dyhr-Rasmussen Lauritz  2004  NÆSTVED  0537AI  25 m  1:36.59   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
11_S
Løb 11, 200m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
154  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  25 m  2:23.44   
395  Høvring Sofie Bruun  2004  VAT CPH-MK  0408AB  25 m  2:23.46   
54  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  2:27.44   
363  Christensen Kajsa G.  2004  BIRKERØD  0484AA  25 m  2:30.66   
208  Anker Wilma  2004  RINGSTED  0486AK  25 m  2:31.10   
300  Callesen Olivia  2004  HOVEDSTAD  0432AK  25 m  2:31.78   
33  Nørskov Anna  2004  SØLLERØD  0414AO  25 m  2:34.83   
99  Sørensen Viktoria Freja  2004  GLADSAXE  0476AA  25 m  2:35.61   
173  Vinther Josephine Holst  2004  GENTOFTE  0432AC  25 m  2:37.79   
10  277  Soelberg Malou  2004  HOVEDSTAD  0438AE  25 m  2:38.52   
11  239  Sørensen Josefine Arbo  2004  TUNE  0446AD  25 m  2:38.85   
12  227  Engsbro Sidse M. Ø.  2004  GREVE  0482AK  25 m  2:38.99   
13  74  Bartels Sara Damkjær  2004  GLADSAXE  0478AC  25 m  2:39.99   
14  401  Søby Liva  2004  VAT CPH-MK  0402AD  25 m  2:45.79   
15  278  Philip Jasmin  2004  HOVEDSTAD  0418AI  25 m  2:46.19   
16  397  Olsen Emilia C. R.  2004  VAT CPH-MK  0424AO  25 m  2:46.58   
17  366  Nimb Isabella Victoria  2004  BIRKERØD  0428AK  25 m  2:47.07   
18  155  Evald Anne Sofie  2004  GENTOFTE  0486AC  25 m  2:49.35   
19  156  Falk-List Frederikke  2004  GENTOFTE  0488AB  25 m  2:49.40   
20  111  Jensen Elisabeth Them  2004  KØGE  0464AA  25 m  2:49.91   
21  56  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  2:50.04   
22  113  Krumbak Josefine  2004  KØGE  0458AD  25 m  2:51.02   
23  Andersen Signe Krag  2004  ALLERØD  0434AP  25 m  2:51.35   
24  140  Thorsen Mathilde Maria  2004  HELSINGØR  0484AI  25 m  2:52.25   
25  404  Hartvig-Olsen Clara  2004  VI39  0402AP  25 m  2:53.38   
26  275  Zebitz Josefine  2004  HOVEDSTAD  0454AI  25 m  2:53.51   
27  174  Østergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  25 m  2:56.48   
28  257  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  2:59.80   
29  35  Weiner Alba Lyhne  2004  SØLLERØD  0486AT  25 m  3:00.00   
30  65  Hørning Laura L.  2004  GSK  0456AC  25 m  3:00.70   
31  276  Vangkilde Laura  2004  HOVEDSTAD  0422AC  25 m  3:02.12   
32  199  Roskær Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  25 m  3:02.72   
33  171  Toft Clara  2004  GENTOFTE  0406AA  25 m  3:03.22   
34  256  Thorsen Emma Zambrano  2004  VEST  0402AH  25 m  3:03.27   
35  361  Bonefeld Katrine  2004  BIRKERØD  0456AA  25 m  3:03.68   
36  115  Møller Olivia  2004  KØGE  0452AF  25 m  3:07.43   
37  85  Kærgaard Amalie Brammer  2004  GLADSAXE  0418AH  25 m  3:09.21   
38  27  Clan Mikkeline Mailund  2004  SØLLERØD  0494AT  25 m  3:10.00   
39  14  Stoltz Emma  2004  ALLERØD  0448AE  25 m  3:12.45   
40  128  Aaholst Johanne Baes  2004  HILLERØD  0454AE  25 m  3:15.41   
41  349  Mathiesen Mathilde  2004  AIF  0432AD  25 m  3:30.00   
42  329  Jung Mathilda Hyldal  2004  SLANGERUP  0414AM  25 m  59:59.59   
43  332  Møller Freja  2004  SLANGERUP  0442AF  25 m  59:59.59   
44  37  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m     
45  41  Stanelt Frida Bang  2004  KALUNDBORG  0422AL  25 m     
46  110  Jensen Benedicte Them  2004  KØGE  0454AA  25 m     
47  232  Baadsgaard Nicoline H.  2004  TUNE  0464AK  25 m     
48  248  Nielsen Karoline  2004  SLAGELSE  0422AB  25 m     
49  387  Britze Martha Hjuler  2004  HØRSHOLM  0488AC  25 m     
50  392  Christensen Nønne  2004  VAT CPH-MK  0486AM  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
12_S
Løb 12, 200m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
285  Bugge Carl Emil Hertz  2003  HOVEDSTAD  0315AC  25 m  2:15.04   
172  Trandum Christopher G.  2003  GENTOFTE  0313AI  25 m  2:15.41   
194  Køhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  25 m  2:20.45   
38  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  2:20.52   
191  Jørgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  2:21.88   
122  Brøns Malte Egholm  2003  HØRSHOLM  0331AC  25 m  2:22.13   
364  Hoffmann Andreas  2003  BIRKERØD  0325AH  25 m  2:22.43   
108  Eskildsen Jonathan  2003  KØGE  0381AA  25 m  2:23.49   
48  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  25 m  2:23.58   
10  369  Rekling Christoffer  2003  BIRKERØD  0363AE  25 m  2:25.11   
11  287  Brøns Valdemar  2003  HOVEDSTAD  0341AC  25 m  2:26.37   
12  294  Sidebotham Joshua P.  2003  HOVEDSTAD  0343AQ  25 m  2:26.91   
13  362  Boutrup Christian  2003  BIRKERØD  0337AA  25 m  2:27.51   
14  243  Lykke Silas  2003  SLAGELSE  0339AP  25 m  2:28.30   
15  75  Bred Noah  2003  GLADSAXE  0399AE  25 m  2:30.71   
16  291  Weiss Noah Koefoed  2003  HOVEDSTAD  0381AC  25 m  2:31.07   
17  240  Thestrup Nickolas Kofoed  2003  TUNE  0345AC  25 m  2:31.38   
18  32  Kristensen William  2003  SØLLERØD  0319AM  25 m  2:31.74   
19  Larsen Daniel Garne  2003  ALLERØD  0373AA  25 m  2:35.03   
20  61  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  2:37.25   
21  242  Rought Elias  2003  SLAGELSE  0359AF  25 m  2:37.88   
22  251  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  2:37.99   
23  24  Poulsen Emil Osberg  2003  DRAGSHOLM  0337AN  25 m  2:39.11   
24  229  Jensen Esben Brasch  2003  GREVE  0367AC  25 m  2:42.07   
25  342  Therkelsen Nicolai  2003  LAKSEN  0337AG  25 m  2:42.34   
26  44  Pedersen Lucas Jul  2003  NÆSTVED  0387AJ  25 m  2:45.78   
27  402  Ghizzaui Mohammed  2003  VI39  0371AG  25 m  2:46.73   
28  210  Bodal Benjamin  2003  RINGSTED  0385AF  25 m  2:49.39   
29  31  Kristensen Valdemar  2003  SØLLERØD  0397AN  25 m  2:59.00   
30  Kruse Villads  2003  ALLERØD  0371AI  25 m     
31  49  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m     
32  202  Stage Carl Heyn  2003  KVIK  0331AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
13_S
Løb 13, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
413  Tabor Schastine Skifter  2005  VATCPH-STT  0598AB  25 m  1:07.95   
297  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  1:09.35   
87  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  25 m  1:10.95   
280  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  1:11.55   
Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  25 m  1:11.83   
339  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  1:12.67   
230  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  1:12.70   
158  Helmark Cecilie C.  2005  GENTOFTE  0502AL  25 m  1:12.97   
301  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  1:13.10   
10  105  Brønnicke Maya Krogh  2005  KØGE  0508AB  25 m  1:13.11   
11  114  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  25 m  1:13.40   
12  330  Kragh Ida Skov  2006  SLANGERUP  0698AG  25 m  1:13.53   
13  281  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  1:13.65   
14  398  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  25 m  1:13.86   
15  167  Norby Kristine Nilsson  2005  GENTOFTE  0534AC  25 m  1:14.03   
16  303  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  1:14.15   
17  186  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  1:14.44   
18  13  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  25 m  1:14.52   
19  382  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  25 m  1:14.54   
20  383  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  25 m  1:14.57   
21  124  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  25 m  1:14.65   
22  138  Pedersen Emmely Östman  2005  HELSINGØR  0588AN  25 m  1:14.68   
23  141  Trøjgaard Caroline  2005  HELSINGØR  0566AH  25 m  1:14.74   
24  21  Thornsen Elida  2005  KORSØR  0528AA  25 m  1:14.82   
25  12  Mindested Caroline Bach  2005  ALLERØD  0592AF  25 m  1:15.30   
26  282  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  1:15.36   
27  133  Færch Caroline Villum  2005  HELSINGØR  0502AG  25 m  1:15.56   
28  34  Platzer Ida Marie  2005  SØLLERØD  0572AC  25 m  1:15.81   
29  327  Frydendahl Mille  2006  SLANGERUP  0684AB  25 m  1:15.97   
30  192  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  1:16.06   
31  164  Mantoni Alba  2006  GENTOFTE  0632AK  25 m  1:16.25   
32  70  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  25 m  1:16.36   
33  203  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  1:16.70   
34  403  Hansen Liva Lund  2005  VI39  0542AE  25 m  1:16.86   
35  262  Sørensen Petrine R. E.  2005  HASLEV  0512AB  25 m  1:16.93   
36  190  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  1:17.14   
37  334  Brage Silja  2005  A6  0544AL  25 m  1:17.16   
38  359  Amstrup Nikoline R.  2005  BIRKERØD  0594AE  25 m  1:17.22   
39  177  Hansen Frederikke B.  2005  HERLUFSHOL  0532AE  25 m  1:17.23   
40  396  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  25 m  1:17.24   
41  247  Andersen Selma V Studnitz  2005  SLAGELSE  0518AB  25 m  1:17.33   
42  142  Wiberg Mikkeline Rud  2005  HELSINGØR  0584AH  25 m  1:17.44   
43  36  Vester-Christensen Mille  2005  SØLLERØD  0556AL  25 m  1:17.46   
44  179  Sørensen Andrea Holm  2005  HERLUFSHOL  0518AJ  25 m  1:17.76   
45  100  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  25 m  1:17.85   
46  263  Møller Lærke  2005  HASLEV  0578AN  25 m  1:17.95   
47  53  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  1:18.07   
48  77  Dragieva Monika  2006  GLADSAXE  0688AH  25 m  1:18.15   
49  197  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  1:18.23   
50  169  Strøbek Anna R.  2005  GENTOFTE  0586AJ  25 m  1:18.34   
51  358  Aagaard Caroline Sofie  2005  BIRKERØD  0526AE  25 m  1:18.38   
52  160  Kristensen Emma S.  2005  GENTOFTE  0526AO  25 m  1:18.39   
53  368  Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD  0536AA  25 m  1:18.51   
54  377  Norling Iben Ebdrup  2005  VÆRLØSE  0546AU  25 m  1:18.55   
55  405  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  25 m  1:18.56   
56  66  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  1:18.61   
57  127  Vendelboe-Schack Alba  2005  HØRSHOLM  0594AJ  25 m  1:18.61   
58  246  Andersen Marie Louise B  2005  SLAGELSE  0552AJ  25 m  1:18.73   
59  218  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  25 m  1:18.75   
60  219  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  25 m  1:18.75   
61  264  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  25 m  1:18.78   
62  272  Zafra Antoinette  2005  ROSKILDE  0518AA  25 m  1:18.85   
63  76  Christensen Luna  2005  GLADSAXE  0566AC  25 m  1:18.86   
64  67  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  1:18.89   
65  265  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  1:18.91   
66  109  Gustafson Olivia Mai  2005  KØGE  0596AC  25 m  1:18.96   
67  159  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  25 m  1:19.00   
68  328  Josephsen Ronja K. S.  2005  SLANGERUP  0546AV  25 m  1:19.06   
69  226  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  1:19.07   
70  165  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  25 m  1:19.14   
71  393  Eiler Filippa  2005  VAT CPH-MK  0588AI  25 m  1:19.16   
72  271  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  1:19.29   
73  399  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  25 m  1:19.33   
74  97  Staudt Josefine  2005  GLADSAXE  0538AE  25 m  1:19.34   
75  235  Larsen Annika Britt  2005  TUNE  0586AD  25 m  1:19.38   
76  209  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  25 m  1:19.41   
77  94  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  25 m  1:19.49   
78  308  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  1:19.49   
79  217  Rasmussen Aliyah Savannah  2005  RINGSTED  0564AN  25 m  1:19.54   
80  104  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  1:19.79   
81  43  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  25 m  1:19.85   
82  304  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  1:20.18   
83  15  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  25 m  1:20.22   
84  153  Cour Liva La  2006  GENTOFTE  0642AQ  25 m  1:20.25   
85  311  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  1:20.33   
86  50  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  1:20.66   
87  185  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  1:20.84   
88  259  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:20.85   
89  116  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  25 m  1:20.92   
90  314  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  1:21.66   
91  408  Møller-Ern Alma  2006  VI39  0662AB  25 m  1:21.74   
92  258  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  1:21.80   
93  306  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  1:21.85   
94  414  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m  1:21.95   
95  119  Toft Annette  2006  KØGE  0672AC  25 m  1:22.16   
96  68  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  1:22.17   
97  234  Larsen Alberte Crone  2006  TUNE  0682AK  25 m  1:22.59   
98  69  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  1:22.64   
99  95  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  25 m  1:22.67   
100  176  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  25 m  1:22.67   
101  307  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  1:22.69   
102  200  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  1:22.76   
103  88  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  1:22.77   
104  205  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  1:23.17   
105  20  Mathiasen Silje  2006  KORSØR  0628AG  25 m  1:23.32   
106  71  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  1:23.42   
107  39  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  1:23.54   
108  206  Thomsen Clara  2006  KVIK  0692AM  25 m  1:23.65   
109  106  Christensen Anna Hjorth  2006  KØGE  0652AI  25 m  1:23.72   
110  198  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  1:23.75   
111  120  Østergaard Julie Brix  2006  KØGE  0616AE  25 m  1:23.96   
112  406  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  1:23.99   
113  394  Højlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  25 m  1:24.15   
114  157  Frahm-Falkenberg Nanja  2006  GENTOFTE  0682AL  25 m  1:24.21   
115  149  Andersen Stella Demuth  2006  GENTOFTE  0694AE  25 m  1:24.22   
116  73  Bartels Maja Damkjær  2006  GLADSAXE  0656AL  25 m  1:24.61   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
14_S
Løb 14, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
289  Fuhrmann Jet Li  2004  HOVEDSTAD  0487AJ  25 m  1:02.02   
207  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  1:05.39   
337  Kortegaar Anders Kousgard  2004  A6  0471AB  25 m  1:06.79   
407  Munkholm Matias  2004  VI39  0435AB  25 m  1:07.83   
371  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  25 m  1:08.63   
188  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  1:08.70   
293  Fode Troels  2004  HOVEDSTAD  0435AG  25 m  1:08.82   
40  Petersen Frederik Scheby  2004  KALUNDBORG  0491AH  25 m  1:09.04   
237  Plank Nicklas  2004  TUNE  0463AN  25 m  1:09.32   
10  196  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  1:09.59   
11  295  Møller Mads  2005  HOVEDSTAD  0585AC  25 m  1:09.66   
12  333  Svarrer Julius  2005  SLANGERUP  0507AH  25 m  1:09.96   
13  231  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GREVE  0441AC  25 m  1:09.99   
14  139  Sigfusson Eigil  2004  HELSINGØR  0421AJ  25 m  1:10.01   
15  411  Kjær Jeppe  2004  VATCPH-STT  0419AB  25 m  1:10.06   
16  90  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  25 m  1:10.12   
17  225  Englev Alexander Marcus  2004  GREVE  0481AI  25 m  1:10.14   
18  238  Søby Emil  2004  TUNE  0443AF  25 m  1:10.21   
19  410  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VATCPH-STT  0449AD  25 m  1:10.23   
20  22  Berlin Malte  2005  RØNNE  0525AK  25 m  1:10.35   
21  161  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  25 m  1:10.36   
22  213  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  25 m  1:10.55   
23  372  Ølshøj William  2004  BIRKERØD  0415AC  25 m  1:10.78   
24  268  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  1:10.83   
25  292  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  25 m  1:11.04   
26  252  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  1:11.12   
27  25  Birch Julian  2004  SØLLERØD  0489AJ  25 m  1:11.17   
28  189  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  1:11.18   
29  379  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  25 m  1:11.34   
30  215  Mølbak Tobias  2004  RINGSTED  0481AP  25 m  1:11.55   
31  137  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  1:11.58   
32  125  Larsen Sebastian Hviid  2004  HØRSHOLM  0465AB  25 m  1:11.61   
33  184  Andersen Sejer  2005  KVIK  0517AN  25 m  1:11.70   
34  244  Madsen Casper  2004  SLAGELSE  0461AC  25 m  1:11.70   
35  83  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  25 m  1:11.76   
36  400  Simson Nicholas  2005  VAT CPH-MK  0527AB  25 m  1:11.79   
37  336  Hirsbak Frederik Lund  2004  A6  0481AB  25 m  1:11.80   
38  286  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  25 m  1:11.94   
39  Gottlieb Sebastian Sand  2005  ALLERØD  0511AD  25 m  1:12.04   
40  23  Noe Elias  2004  DRAGSHOLM  0475AH  25 m  1:12.07   
41  228  Hansen Nicolai D. B.  2004  GREVE  0423AG  25 m  1:12.18   
42  360  Arfelt Villads  2004  BIRKERØD  0417AL  25 m  1:12.18   
43  80  Fessel Silas  2004  GLADSAXE  0467AD  25 m  1:12.35   
44  365  Liechti Mads  2004  BIRKERØD  0491AN  25 m  1:12.38   
45  47  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  1:12.48   
46  412  Rasmussen Alexander Cueto  2004  VATCPH-STT  0471AH  25 m  1:12.50   
47  166  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  25 m  1:12.72   
48  86  Krogh-Olsen Niels  2004  GLADSAXE  0449AK  25 m  1:12.77   
49  98  Stender-Petersen Frederik  2005  GLADSAXE  0597AE  25 m  1:12.96   
50  30  Jørgensen Alfred Balslev  2004  SØLLERØD  0429AK  25 m  1:13.32   
51  117  Roed Mikkel  2004  KØGE  0457AB  25 m  1:13.39   
52  381  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  25 m  1:13.42   
53  236  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  1:13.62   
54  55  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  25 m  1:13.64   
55  214  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  25 m  1:13.65   
56  341  Hansen Emil Witzner  2004  LAKSEN  0475AD  25 m  1:13.67   
57  253  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  1:13.73   
58  134  Hansen Bjørn Cramer  2004  HELSINGØR  0467AJ  25 m  1:13.74   
59  72  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  25 m  1:13.82   
60  245  Jørgensen Jannik  2004  SLAGELSE  0403AM  25 m  1:13.83   
61  26  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  25 m  1:13.85   
62  51  Løgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  1:13.88   
63  195  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  1:13.91   
64  204  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  1:13.95   
65  118  Schultz Oliver  2004  KØGE  0425AE  25 m  1:13.97   
66  193  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  1:13.98   
67  233  Isberg Oscar  2004  TUNE  0433AC  25 m  1:14.02   
68  150  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  25 m  1:14.12   
69  45  Dyhr-Rasmussen Lauritz  2004  NÆSTVED  0537AI  25 m  1:14.14   
70  313  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  1:14.14   
71  62  Johansen Lauritz  2004  GSK  0411AG  25 m  1:14.22   
72  57  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  1:14.33   
73  130  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  25 m  1:14.35   
74  267  Colmorten Pelle  2004  ROSKILDE  0443AL  25 m  1:14.44   
75  380  Enemærke Emil Kruse  2005  HERLEV  0589AB  25 m  1:14.46   
76  19  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSØR  0549AB  25 m  1:14.59   
77  270  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  1:14.99   
78  123  Bulba Illia  2005  HØRSHOLM  0583AM  25 m  1:15.31   
79  11  Løvgreen Theodor Wernberg  2005  ALLERØD  0509AB  25 m  1:15.53   
80  187  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  1:15.72   
81  82  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  25 m  1:15.77   
82  378  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  25 m  1:16.45   
83  224  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  1:16.47   
84  126  Svensson Oscar  2005  HØRSHOLM  0557AH  25 m  1:16.56   
85  42  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  1:16.66   
86  89  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  25 m  1:16.74   
87  58  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  1:16.85   
88  409  Rendlev Sebastian  2005  VI39  0547AB  25 m  1:17.00   
89  17  Clausen Konrad  2005  KORSØR  0547AF  25 m  1:17.06   
90  269  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m  1:17.06   
91  96  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  25 m  1:17.07   
92  266  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  1:17.26   
93  107  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  25 m  1:17.53   
94  18  Jepsen Christian  2005  KORSØR  0553AF  25 m  1:17.64   
95  162  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  25 m  1:17.71   
96  260  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  1:17.96   
97  16  Tullberg Magnus  2005  BIRKERØD  0593AD  25 m  1:18.23   
98  29  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  25 m  1:18.29   
99  415  Vergmann Sune  2005  VATCPH-STT  0595AH  25 m  1:18.48   
100  151  Boserup Laurits  2005  GENTOFTE  0553AK  25 m  1:18.59   
101  63  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  1:18.78   
102  52  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  1:18.92   
103  212  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  1:19.02   
104  338  Lindhardt Tobias  2005  A6  0567AA  25 m  1:19.08   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
15_S
Løb 15, 400m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
54  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  5:04.08   
395  Høvring Sofie Bruun  2004  VAT CPH-MK  0408AB  25 m  5:08.13   
154  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  25 m  5:08.71   
275  Zebitz Josefine  2004  HOVEDSTAD  0454AI  25 m  5:09.14   
363  Christensen Kajsa G.  2004  BIRKERØD  0484AA  25 m  5:14.57   
74  Bartels Sara Damkjær  2004  GLADSAXE  0478AC  25 m  5:19.81   
300  Callesen Olivia  2004  HOVEDSTAD  0432AK  25 m  5:20.13   
171  Toft Clara  2004  GENTOFTE  0406AA  25 m  5:21.72   
397  Olsen Emilia C. R.  2004  VAT CPH-MK  0424AO  25 m  5:24.35   
10  99  Sørensen Viktoria Freja  2004  GLADSAXE  0476AA  25 m  5:25.07   
11  361  Bonefeld Katrine  2004  BIRKERØD  0456AA  25 m  5:26.47   
12  111  Jensen Elisabeth Them  2004  KØGE  0464AA  25 m  5:27.80   
13  227  Engsbro Sidse M. Ø.  2004  GREVE  0482AK  25 m  5:28.01   
14  155  Evald Anne Sofie  2004  GENTOFTE  0486AC  25 m  5:28.55   
15  41  Stanelt Frida Bang  2004  KALUNDBORG  0422AL  25 m  5:30.00   
16  208  Anker Wilma  2004  RINGSTED  0486AK  25 m  5:31.83   
17  113  Krumbak Josefine  2004  KØGE  0458AD  25 m  5:31.91   
18  173  Vinther Josephine Holst  2004  GENTOFTE  0432AC  25 m  5:32.50   
19  277  Soelberg Malou  2004  HOVEDSTAD  0438AE  25 m  5:32.99   
20  257  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  5:33.61   
21  366  Nimb Isabella Victoria  2004  BIRKERØD  0428AK  25 m  5:36.44   
22  278  Philip Jasmin  2004  HOVEDSTAD  0418AI  25 m  5:37.58   
23  276  Vangkilde Laura  2004  HOVEDSTAD  0422AC  25 m  5:37.97   
24  329  Jung Mathilda Hyldal  2004  SLANGERUP  0414AM  25 m  5:38.12   
25  128  Aaholst Johanne Baes  2004  HILLERØD  0454AE  25 m  5:39.13   
26  174  Østergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  25 m  5:39.72   
27  135  Hietala Linnea  2004  HELSINGØR  0442AE  25 m  5:40.15   
28  35  Weiner Alba Lyhne  2004  SØLLERØD  0486AT  25 m  5:40.53   
29  392  Christensen Nønne  2004  VAT CPH-MK  0486AM  25 m  5:41.73   
30  199  Roskær Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  25 m  5:43.66   
31  14  Stoltz Emma  2004  ALLERØD  0448AE  25 m  5:44.48   
32  56  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  5:46.73   
33  156  Falk-List Frederikke  2004  GENTOFTE  0488AB  25 m  5:46.86   
34  349  Mathiesen Mathilde  2004  AIF  0432AD  25 m  5:47.20   
35  Andersen Signe Krag  2004  ALLERØD  0434AP  25 m  5:49.86   
36  37  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  5:50.00   
37  85  Kærgaard Amalie Brammer  2004  GLADSAXE  0418AH  25 m  5:51.48   
38  239  Sørensen Josefine Arbo  2004  TUNE  0446AD  25 m  5:52.63   
39  115  Møller Olivia  2004  KØGE  0452AF  25 m  5:52.68   
40  27  Clan Mikkeline Mailund  2004  SØLLERØD  0494AT  25 m  5:53.87   
41  332  Møller Freja  2004  SLANGERUP  0442AF  25 m  5:57.12   
42  256  Thorsen Emma Zambrano  2004  VEST  0402AH  25 m  5:59.22   
43  401  Søby Liva  2004  VAT CPH-MK  0402AD  25 m  6:02.83   
44  65  Hørning Laura L.  2004  GSK  0456AC  25 m  6:35.46   
45  404  Hartvig-Olsen Clara  2004  VI39  0402AP  25 m  8:34.21   
46  232  Baadsgaard Nicoline H.  2004  TUNE  0464AK  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
16_S
Løb 16, 400m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
285  Bugge Carl Emil Hertz  2003  HOVEDSTAD  0315AC  25 m  4:39.31   
38  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  4:45.19   
287  Brøns Valdemar  2003  HOVEDSTAD  0341AC  25 m  4:47.28   
194  Køhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  25 m  4:48.89   
122  Brøns Malte Egholm  2003  HØRSHOLM  0331AC  25 m  4:54.48   
362  Boutrup Christian  2003  BIRKERØD  0337AA  25 m  4:54.84   
294  Sidebotham Joshua P.  2003  HOVEDSTAD  0343AQ  25 m  4:58.83   
191  Jørgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  5:00.24   
291  Weiss Noah Koefoed  2003  HOVEDSTAD  0381AC  25 m  5:00.78   
10  402  Ghizzaui Mohammed  2003  VI39  0371AG  25 m  5:01.98   
11  108  Eskildsen Jonathan  2003  KØGE  0381AA  25 m  5:08.28   
12  370  Tullberg Alexander  2003  BIRKERØD  0377AA  25 m  5:08.99   
13  172  Trandum Christopher G.  2003  GENTOFTE  0313AI  25 m  5:12.41   
14  342  Therkelsen Nicolai  2003  LAKSEN  0337AG  25 m  5:12.87   
15  Larsen Daniel Garne  2003  ALLERØD  0373AA  25 m  5:13.26   
16  210  Bodal Benjamin  2003  RINGSTED  0385AF  25 m  5:15.23   
17  61  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  5:16.43   
18  49  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  5:16.45   
19  243  Lykke Silas  2003  SLAGELSE  0339AP  25 m  5:16.97   
20  369  Rekling Christoffer  2003  BIRKERØD  0363AE  25 m  5:17.39   
21  44  Pedersen Lucas Jul  2003  NÆSTVED  0387AJ  25 m  5:20.81   
22  24  Poulsen Emil Osberg  2003  DRAGSHOLM  0337AN  25 m  5:23.80   
23  31  Kristensen Valdemar  2003  SØLLERØD  0397AN  25 m  5:24.08   
24  32  Kristensen William  2003  SØLLERØD  0319AM  25 m  5:24.46   
25  229  Jensen Esben Brasch  2003  GREVE  0367AC  25 m  5:31.00   
26  48  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  25 m  5:32.34   
27  242  Rought Elias  2003  SLAGELSE  0359AF  25 m  6:59.54   
28  Kruse Villads  2003  ALLERØD  0371AI  25 m  6:59.56   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
17_S
Løb 17, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
297  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  1:01.85   
301  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  1:03.12   
303  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  1:04.45   
15  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  25 m  1:06.58   
330  Kragh Ida Skov  2006  SLANGERUP  0698AG  25 m  1:06.71   
230  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  1:07.66   
Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  25 m  1:08.30   
120  Østergaard Julie Brix  2006  KØGE  0616AE  25 m  1:08.39   
271  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  1:08.71   
10  13  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  25 m  1:08.74   
11  50  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  1:08.95   
12  327  Frydendahl Mille  2006  SLANGERUP  0684AB  25 m  1:09.69   
13  164  Mantoni Alba  2006  GENTOFTE  0632AK  25 m  1:09.80   
14  149  Andersen Stella Demuth  2006  GENTOFTE  0694AE  25 m  1:09.83   
15  104  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  1:10.18   
16  77  Dragieva Monika  2006  GLADSAXE  0688AH  25 m  1:10.29   
17  20  Mathiasen Silje  2006  KORSØR  0628AG  25 m  1:11.03   
18  153  Cour Liva La  2006  GENTOFTE  0642AQ  25 m  1:11.06   
19  94  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  25 m  1:11.90   
20  394  Højlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  25 m  1:11.93   
21  71  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  1:11.94   
22  116  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  25 m  1:11.96   
23  405  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  25 m  1:12.54   
24  307  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  1:12.72   
25  306  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  1:13.39   
26  205  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  1:13.63   
27  68  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  1:13.83   
28  314  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  1:13.99   
29  69  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  1:14.26   
30  259  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:14.33   
31  39  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  1:14.41   
32  88  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  1:14.43   
33  311  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  1:14.63   
34  176  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  25 m  1:14.76   
35  43  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  25 m  1:14.80   
36  119  Toft Annette  2006  KØGE  0672AC  25 m  1:14.99   
37  234  Larsen Alberte Crone  2006  TUNE  0682AK  25 m  1:15.20   
38  258  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  1:15.43   
39  157  Frahm-Falkenberg Nanja  2006  GENTOFTE  0682AL  25 m  1:15.46   
40  198  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  1:15.59   
41  106  Christensen Anna Hjorth  2006  KØGE  0652AI  25 m  1:16.67   
42  414  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m  1:16.69   
43  408  Møller-Ern Alma  2006  VI39  0662AB  25 m  1:17.45   
44  73  Bartels Maja Damkjær  2006  GLADSAXE  0656AL  25 m  1:17.62   
45  95  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  25 m  1:17.90   
46  206  Thomsen Clara  2006  KVIK  0692AM  25 m  1:18.17   
47  200  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  1:18.50   
48  185  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  1:18.57   
49  406  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  1:19.45   
50  226  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  1:21.32   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
18_S
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
22  Berlin Malte  2005  RØNNE  0525AK  25 m  58.18   
137  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  59.00   
333  Svarrer Julius  2005  SLANGERUP  0507AH  25 m  59.74   
400  Simson Nicholas  2005  VAT CPH-MK  0527AB  25 m  1:02.22   
196  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  1:02.36   
90  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  25 m  1:02.57   
295  Møller Mads  2005  HOVEDSTAD  0585AC  25 m  1:02.57   
378  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  25 m  1:02.86   
184  Andersen Sejer  2005  KVIK  0517AN  25 m  1:03.36   
10  166  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  25 m  1:03.66   
11  Gottlieb Sebastian Sand  2005  ALLERØD  0511AD  25 m  1:03.74   
12  98  Stender-Petersen Frederik  2005  GLADSAXE  0597AE  25 m  1:04.07   
13  17  Clausen Konrad  2005  KORSØR  0547AF  25 m  1:04.78   
14  268  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  1:05.09   
15  96  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  25 m  1:05.31   
16  42  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  1:05.98   
17  130  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  25 m  1:06.03   
18  123  Bulba Illia  2005  HØRSHOLM  0583AM  25 m  1:06.22   
19  26  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  25 m  1:06.41   
20  11  Løvgreen Theodor Wernberg  2005  ALLERØD  0509AB  25 m  1:06.42   
21  82  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  25 m  1:06.67   
22  409  Rendlev Sebastian  2005  VI39  0547AB  25 m  1:06.69   
23  89  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  25 m  1:06.89   
24  380  Enemærke Emil Kruse  2005  HERLEV  0589AB  25 m  1:06.97   
25  270  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  1:07.20   
26  58  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  1:07.42   
27  313  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  1:07.53   
28  269  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m  1:07.78   
29  126  Svensson Oscar  2005  HØRSHOLM  0557AH  25 m  1:07.95   
30  72  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  25 m  1:07.96   
31  19  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSØR  0549AB  25 m  1:08.19   
32  266  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  1:08.36   
33  260  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  1:08.37   
34  162  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  25 m  1:08.60   
35  151  Boserup Laurits  2005  GENTOFTE  0553AK  25 m  1:09.79   
36  187  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  1:09.79   
37  415  Vergmann Sune  2005  VATCPH-STT  0595AH  25 m  1:09.83   
38  107  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  25 m  1:09.94   
39  236  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  1:10.03   
40  212  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  1:10.21   
41  18  Jepsen Christian  2005  KORSØR  0553AF  25 m  1:10.27   
42  224  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  1:10.88   
43  16  Tullberg Magnus  2005  BIRKERØD  0593AD  25 m  1:11.71   
44  52  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  1:12.10   
45  63  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  1:13.08   
46  29  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  25 m  1:15.62   
47  338  Lindhardt Tobias  2005  A6  0567AA  25 m  1:21.06   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
19_S
Løb 19, 200m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
54  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  2:08.40   
397  Olsen Emilia C. R.  2004  VAT CPH-MK  0424AO  25 m  2:09.77   
395  Høvring Sofie Bruun  2004  VAT CPH-MK  0408AB  25 m  2:10.40   
278  Philip Jasmin  2004  HOVEDSTAD  0418AI  25 m  2:11.52   
140  Thorsen Mathilde Maria  2004  HELSINGØR  0484AI  25 m  2:12.68   
41  Stanelt Frida Bang  2004  KALUNDBORG  0422AL  25 m  2:13.05   
128  Aaholst Johanne Baes  2004  HILLERØD  0454AE  25 m  2:13.65   
363  Christensen Kajsa G.  2004  BIRKERØD  0484AA  25 m  2:13.82   
154  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  25 m  2:15.47   
10  227  Engsbro Sidse M. Ø.  2004  GREVE  0482AK  25 m  2:16.27   
11  174  Østergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  25 m  2:16.30   
12  208  Anker Wilma  2004  RINGSTED  0486AK  25 m  2:16.69   
13  339  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  2:16.93   
14  275  Zebitz Josefine  2004  HOVEDSTAD  0454AI  25 m  2:17.20   
15  329  Jung Mathilda Hyldal  2004  SLANGERUP  0414AM  25 m  2:17.35   
16  300  Callesen Olivia  2004  HOVEDSTAD  0432AK  25 m  2:17.46   
17  392  Christensen Nønne  2004  VAT CPH-MK  0486AM  25 m  2:17.59   
18  280  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  2:17.71   
19  413  Tabor Schastine Skifter  2005  VATCPH-STT  0598AB  25 m  2:17.71   
20  65  Hørning Laura L.  2004  GSK  0456AC  25 m  2:17.81   
21  401  Søby Liva  2004  VAT CPH-MK  0402AD  25 m  2:18.00   
22  257  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  2:18.42   
23  173  Vinther Josephine Holst  2004  GENTOFTE  0432AC  25 m  2:18.53   
24  366  Nimb Isabella Victoria  2004  BIRKERØD  0428AK  25 m  2:18.70   
25  141  Trøjgaard Caroline  2005  HELSINGØR  0566AH  25 m  2:18.83   
26  105  Brønnicke Maya Krogh  2005  KØGE  0508AB  25 m  2:18.89   
27  199  Roskær Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  25 m  2:18.98   
28  14  Stoltz Emma  2004  ALLERØD  0448AE  25 m  2:19.21   
29  404  Hartvig-Olsen Clara  2004  VI39  0402AP  25 m  2:19.79   
30  155  Evald Anne Sofie  2004  GENTOFTE  0486AC  25 m  2:19.92   
31  99  Sørensen Viktoria Freja  2004  GLADSAXE  0476AA  25 m  2:20.05   
32  190  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  2:20.33   
33  167  Norby Kristine Nilsson  2005  GENTOFTE  0534AC  25 m  2:20.59   
34  135  Hietala Linnea  2004  HELSINGØR  0442AE  25 m  2:20.84   
35  Andersen Signe Krag  2004  ALLERØD  0434AP  25 m  2:20.88   
36  158  Helmark Cecilie C.  2005  GENTOFTE  0502AL  25 m  2:20.91   
37  12  Mindested Caroline Bach  2005  ALLERØD  0592AF  25 m  2:20.97   
38  282  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  2:21.11   
39  361  Bonefeld Katrine  2004  BIRKERØD  0456AA  25 m  2:21.13   
40  403  Hansen Liva Lund  2005  VI39  0542AE  25 m  2:21.55   
41  383  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  25 m  2:22.17   
42  114  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  25 m  2:22.23   
43  396  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  25 m  2:22.23   
44  382  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  25 m  2:22.35   
45  277  Soelberg Malou  2004  HOVEDSTAD  0438AE  25 m  2:22.80   
46  156  Falk-List Frederikke  2004  GENTOFTE  0488AB  25 m  2:22.96   
47  197  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  2:23.52   
48  171  Toft Clara  2004  GENTOFTE  0406AA  25 m  2:23.79   
49  358  Aagaard Caroline Sofie  2005  BIRKERØD  0526AE  25 m  2:23.98   
50  186  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  2:24.19   
51  37  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  2:24.37   
52  393  Eiler Filippa  2005  VAT CPH-MK  0588AI  25 m  2:24.47   
53  179  Sørensen Andrea Holm  2005  HERLUFSHOL  0518AJ  25 m  2:24.60   
54  21  Thornsen Elida  2005  KORSØR  0528AA  25 m  2:24.93   
55  113  Krumbak Josefine  2004  KØGE  0458AD  25 m  2:25.08   
56  111  Jensen Elisabeth Them  2004  KØGE  0464AA  25 m  2:25.18   
57  192  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  2:25.34   
58  124  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  25 m  2:25.48   
59  256  Thorsen Emma Zambrano  2004  VEST  0402AH  25 m  2:25.57   
60  70  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  25 m  2:25.88   
61  232  Baadsgaard Nicoline H.  2004  TUNE  0464AK  25 m  2:26.01   
62  276  Vangkilde Laura  2004  HOVEDSTAD  0422AC  25 m  2:26.01   
63  281  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  2:26.05   
64  399  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  25 m  2:26.25   
65  334  Brage Silja  2005  A6  0544AL  25 m  2:26.49   
66  262  Sørensen Petrine R. E.  2005  HASLEV  0512AB  25 m  2:26.58   
67  115  Møller Olivia  2004  KØGE  0452AF  25 m  2:26.69   
68  203  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  2:26.76   
69  219  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  25 m  2:26.93   
70  332  Møller Freja  2004  SLANGERUP  0442AF  25 m  2:27.34   
71  398  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  25 m  2:27.34   
72  272  Zafra Antoinette  2005  ROSKILDE  0518AA  25 m  2:27.50   
73  265  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  2:27.72   
74  100  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  25 m  2:28.74   
75  349  Mathiesen Mathilde  2004  AIF  0432AD  25 m  2:28.88   
76  239  Sørensen Josefine Arbo  2004  TUNE  0446AD  25 m  2:29.13   
77  246  Andersen Marie Louise B  2005  SLAGELSE  0552AJ  25 m  2:29.37   
78  169  Strøbek Anna R.  2005  GENTOFTE  0586AJ  25 m  2:29.46   
79  247  Andersen Selma V Studnitz  2005  SLAGELSE  0518AB  25 m  2:29.82   
80  235  Larsen Annika Britt  2005  TUNE  0586AD  25 m  2:30.72   
81  248  Nielsen Karoline  2004  SLAGELSE  0422AB  25 m  2:31.08   
82  127  Vendelboe-Schack Alba  2005  HØRSHOLM  0594AJ  25 m  2:31.12   
83  263  Møller Lærke  2005  HASLEV  0578AN  25 m  2:31.13   
84  308  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  2:31.98   
85  109  Gustafson Olivia Mai  2005  KØGE  0596AC  25 m  2:32.12   
86  27  Clan Mikkeline Mailund  2004  SØLLERØD  0494AT  25 m  2:32.95   
87  304  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  2:32.99   
88  56  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  2:33.13   
89  35  Weiner Alba Lyhne  2004  SØLLERØD  0486AT  25 m  2:33.20   
90  359  Amstrup Nikoline R.  2005  BIRKERØD  0594AE  25 m  2:33.57   
91  177  Hansen Frederikke B.  2005  HERLUFSHOL  0532AE  25 m  2:34.26   
92  142  Wiberg Mikkeline Rud  2005  HELSINGØR  0584AH  25 m  2:34.34   
93  209  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  25 m  2:34.40   
94  76  Christensen Luna  2005  GLADSAXE  0566AC  25 m  2:34.48   
95  67  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  2:34.87   
96  377  Norling Iben Ebdrup  2005  VÆRLØSE  0546AU  25 m  2:35.91   
97  53  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  2:36.05   
98  165  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  25 m  2:37.02   
99  34  Platzer Ida Marie  2005  SØLLERØD  0572AC  25 m  2:37.12   
100  36  Vester-Christensen Mille  2005  SØLLERØD  0556AL  25 m  2:37.12   
101  159  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  25 m  2:37.51   
102  97  Staudt Josefine  2005  GLADSAXE  0538AE  25 m  2:38.91   
103  368  Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD  0536AA  25 m  2:42.05   
104  66  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  2:42.10   
105  218  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  25 m  2:42.37   
106  217  Rasmussen Aliyah Savannah  2005  RINGSTED  0564AN  25 m  2:52.03   
107  328  Josephsen Ronja K. S.  2005  SLANGERUP  0546AV  25 m  2:52.16   
108  264  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
20_S
Løb 20, 200m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
370  Tullberg Alexander  2003  BIRKERØD  0377AA  25 m  1:57.85   
285  Bugge Carl Emil Hertz  2003  HOVEDSTAD  0315AC  25 m  1:58.04   
289  Fuhrmann Jet Li  2004  HOVEDSTAD  0487AJ  25 m  1:58.53   
194  Køhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  25 m  1:58.59   
287  Brøns Valdemar  2003  HOVEDSTAD  0341AC  25 m  1:59.95   
38  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  2:00.46   
362  Boutrup Christian  2003  BIRKERØD  0337AA  25 m  2:01.22   
122  Brøns Malte Egholm  2003  HØRSHOLM  0331AC  25 m  2:03.44   
48  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  25 m  2:03.89   
10  210  Bodal Benjamin  2003  RINGSTED  0385AF  25 m  2:04.17   
11  172  Trandum Christopher G.  2003  GENTOFTE  0313AI  25 m  2:04.48   
12  Larsen Daniel Garne  2003  ALLERØD  0373AA  25 m  2:05.04   
13  369  Rekling Christoffer  2003  BIRKERØD  0363AE  25 m  2:05.38   
14  49  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  2:05.98   
15  342  Therkelsen Nicolai  2003  LAKSEN  0337AG  25 m  2:06.04   
16  402  Ghizzaui Mohammed  2003  VI39  0371AG  25 m  2:06.85   
17  292  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  25 m  2:07.24   
18  23  Noe Elias  2004  DRAGSHOLM  0475AH  25 m  2:07.46   
19  207  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  2:08.13   
20  44  Pedersen Lucas Jul  2003  NÆSTVED  0387AJ  25 m  2:08.16   
21  244  Madsen Casper  2004  SLAGELSE  0461AC  25 m  2:08.47   
22  237  Plank Nicklas  2004  TUNE  0463AN  25 m  2:08.54   
23  251  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  2:08.58   
24  233  Isberg Oscar  2004  TUNE  0433AC  25 m  2:09.06   
25  242  Rought Elias  2003  SLAGELSE  0359AF  25 m  2:09.90   
26  47  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  2:10.41   
27  31  Kristensen Valdemar  2003  SØLLERØD  0397AN  25 m  2:10.75   
28  371  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  25 m  2:11.27   
29  379  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  25 m  2:11.33   
30  191  Jørgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  2:11.50   
31  228  Hansen Nicolai D. B.  2004  GREVE  0423AG  25 m  2:11.51   
32  407  Munkholm Matias  2004  VI39  0435AB  25 m  2:11.81   
33  189  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  2:11.83   
34  294  Sidebotham Joshua P.  2003  HOVEDSTAD  0343AQ  25 m  2:12.19   
35  291  Weiss Noah Koefoed  2003  HOVEDSTAD  0381AC  25 m  2:12.60   
36  125  Larsen Sebastian Hviid  2004  HØRSHOLM  0465AB  25 m  2:13.08   
37  150  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  25 m  2:13.41   
38  108  Eskildsen Jonathan  2003  KØGE  0381AA  25 m  2:13.50   
39  188  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  2:13.53   
40  55  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  25 m  2:13.57   
41  231  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GREVE  0441AC  25 m  2:13.74   
42  161  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  25 m  2:13.79   
43  83  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  25 m  2:14.04   
44  410  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VATCPH-STT  0449AD  25 m  2:14.50   
45  372  Ølshøj William  2004  BIRKERØD  0415AC  25 m  2:14.76   
46  213  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  25 m  2:14.96   
47  24  Poulsen Emil Osberg  2003  DRAGSHOLM  0337AN  25 m  2:15.04   
48  32  Kristensen William  2003  SØLLERØD  0319AM  25 m  2:16.29   
49  Kruse Villads  2003  ALLERØD  0371AI  25 m  2:16.45   
50  243  Lykke Silas  2003  SLAGELSE  0339AP  25 m  2:16.61   
51  293  Fode Troels  2004  HOVEDSTAD  0435AG  25 m  2:16.77   
52  86  Krogh-Olsen Niels  2004  GLADSAXE  0449AK  25 m  2:17.51   
53  61  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  2:17.74   
54  229  Jensen Esben Brasch  2003  GREVE  0367AC  25 m  2:18.04   
55  193  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  2:18.15   
56  411  Kjær Jeppe  2004  VATCPH-STT  0419AB  25 m  2:18.18   
57  286  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  25 m  2:18.43   
58  25  Birch Julian  2004  SØLLERØD  0489AJ  25 m  2:18.52   
59  40  Petersen Frederik Scheby  2004  KALUNDBORG  0491AH  25 m  2:18.61   
60  381  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  25 m  2:19.03   
61  238  Søby Emil  2004  TUNE  0443AF  25 m  2:19.11   
62  365  Liechti Mads  2004  BIRKERØD  0491AN  25 m  2:19.25   
63  225  Englev Alexander Marcus  2004  GREVE  0481AI  25 m  2:19.64   
64  336  Hirsbak Frederik Lund  2004  A6  0481AB  25 m  2:20.55   
65  118  Schultz Oliver  2004  KØGE  0425AE  25 m  2:21.15   
66  204  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  2:22.13   
67  267  Colmorten Pelle  2004  ROSKILDE  0443AL  25 m  2:22.15   
68  252  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  2:22.44   
69  134  Hansen Bjørn Cramer  2004  HELSINGØR  0467AJ  25 m  2:22.45   
70  117  Roed Mikkel  2004  KØGE  0457AB  25 m  2:22.62   
71  337  Kortegaar Anders Kousgard  2004  A6  0471AB  25 m  2:22.67   
72  341  Hansen Emil Witzner  2004  LAKSEN  0475AD  25 m  2:24.08   
73  80  Fessel Silas  2004  GLADSAXE  0467AD  25 m  2:24.31   
74  62  Johansen Lauritz  2004  GSK  0411AG  25 m  2:24.72   
75  195  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  2:25.69   
76  245  Jørgensen Jannik  2004  SLAGELSE  0403AM  25 m  2:25.80   
77  214  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  25 m  2:27.01   
78  253  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  2:27.03   
79  360  Arfelt Villads  2004  BIRKERØD  0417AL  25 m  2:27.39   
80  412  Rasmussen Alexander Cueto  2004  VATCPH-STT  0471AH  25 m  2:27.47   
81  51  Løgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  2:27.85   
82  30  Jørgensen Alfred Balslev  2004  SØLLERØD  0429AK  25 m  2:35.25   
83  45  Dyhr-Rasmussen Lauritz  2004  NÆSTVED  0537AI  25 m  2:35.34   
84  139  Sigfusson Eigil  2004  HELSINGØR  0421AJ  25 m  2:36.45   
85  215  Mølbak Tobias  2004  RINGSTED  0481AP  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
21_S
Løb 21, 4x200m IM Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
296  Hovedstadens Piger 1  2004  HOVEDSTAD    25 m  9:50.04   
145  Gentofte Piger 1  2004  GENTOFTE    25 m  10:05.21   
375  Sigma Piger 1  2004  SIGMA    25 m  10:14.35   
299  Hovedstadens Piger 2  2004  HOVEDSTAD    25 m  10:14.80   
102  Køge Piger 1  2004  KØGE    25 m  10:17.80   
390  A6 Piger 1  2004  A6    25 m  10:20.88   
146  Gentofte Piger 2  2004  GENTOFTE    25 m  10:22.62   
302  Hovedstadens Piger 3  2004  HOVEDSTAD    25 m  10:38.79   
376  Sigma Piger 2  2004  SIGMA    25 m  10:48.45   
10  182  Kvik Piger A  2005  KVIK    25 m  10:54.40   
11  385  Søllerød Damer  2006  SØLLERØD    25 m  11:00.00   
12  91  Gsc Piger 1  2004  GLADSAXE    25 m  11:04.08   
13  305  Hovedstadens Piger 4  2004  HOVEDSTAD    25 m  11:06.03   
14  321  Vat Pigerne  2004  VAT CPH    25 m  11:09.32   
15  147  Gentofte Piger 3  2004  GENTOFTE    25 m  11:13.26   
16  103  Køge Piger 2  2004  KØGE    25 m  11:17.60   
17  183  Kvik Piger B  2005  KVIK    25 m  11:27.96   
18  223  Gti Piger  2004  GTI    25 m  11:31.20   
19  92  Gsc Piger 2  2004  GLADSAXE    25 m  12:00.80   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
22_S
Løb 22, 4x200m IM Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
284  Hovedstadens Drenge 1  2003  HOVEDSTAD    25 m  9:04.17   
373  Sigma Drenge 1  2004  SIGMA    25 m  9:18.66   
180  Kvik Drenge A  2004  KVIK    25 m  9:24.14   
374  Sigma Drenge 2  2004  SIGMA    25 m  9:36.66   
290  Hovedstadens Drenge 2  2003  HOVEDSTAD    25 m  9:38.81   
389  A6 Boys  2004  A6    25 m  9:50.56   
78  Gsc Drenge 1  2003  GLADSAXE    25 m  9:51.55   
315  Vat Drengene  2003  VAT CPH    25 m  10:00.74   
181  Kvik Drenge B  2004  KVIK    25 m  10:02.99   
10  144  Gentofte Drenge 1  2003  GENTOFTE    25 m  10:07.79   
11  241  Stv Drenge  2003  SLAGELSE    25 m  10:15.00   
12  101  Køge Drenge  2003  KØGE    25 m  10:26.90   
13  79  Gsc Drenge 2  2003  GLADSAXE    25 m  10:28.95   
14  384  Søllerød Drenge  2005  SØLLERØD    25 m  10:30.00   
15  220  Gti Drenge  2003  GTI    25 m  10:48.01   
16  273  Roskilde Drenge  2005  ROSKILDE    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
23_S
Løb 23, 4X50m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
91  Gsc Piger 1  2004  GLADSAXE    25 m  2:04.47   
145  Gentofte Piger 1  2004  GENTOFTE    25 m  2:04.72   
375  Sigma Piger 1  2004  SIGMA    25 m  2:04.78   
321  Vat Pigerne  2004  VAT CPH    25 m  2:06.51   
388  Hovedstaden Hestekræfter  2006  HOVEDSTAD    25 m  2:06.89   
390  A6 Piger 1  2004  A6    25 m  2:07.91   
146  Gentofte Piger 2  2004  GENTOFTE    25 m  2:08.23   
274  Fantastiske Flamingoer  2004  HOVEDSTAD    25 m  2:09.08   
182  Kvik Piger A  2005  KVIK    25 m  2:11.48   
10  385  Søllerød Damer  2006  SØLLERØD    25 m  2:12.00   
11  310  Maries Mariehøner  2006  HOVEDSTAD    25 m  2:12.11   
12  376  Sigma Piger 2  2004  SIGMA    25 m  2:13.78   
13  132  Helsingør Piger1  2004  HELSINGØR    25 m  2:14.56   
14  223  Gti Piger  2004  GTI    25 m  2:14.80   
15  92  Gsc Piger 2  2004  GLADSAXE    25 m  2:16.31   
16  391  A6 Piger 2  2004  A6    25 m  2:16.71   
17  147  Gentofte Piger 3  2004  GENTOFTE    25 m  2:18.57   
18  183  Kvik Piger B  2005  KVIK    25 m  2:19.65   
19  216  Ringsted Piger  2004  RINGSTED    25 m  2:20.06   
20  93  Gsc Piger 3  2004  GLADSAXE    25 m  2:22.69   
21  148  Gentofte Piger 4  2004  GENTOFTE    25 m  2:23.60   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
24_S
Løb 24, 4X50m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
180  Kvik Drenge A  2004  KVIK    25 m  1:53.44   
373  Sigma Drenge 1  2004  SIGMA    25 m  1:53.82   
309  Josh And The Juicers  2003  HOVEDSTAD    25 m  1:55.50   
221  Gti Drenge 1  2003  GTI    25 m  1:57.80   
222  Gti Drenge 2  2003  GTI    25 m  2:01.30   
312  Spongebob Swimpants  2004  HOVEDSTAD    25 m  2:01.44   
241  Stv Drenge  2003  SLAGELSE    25 m  2:02.00   
78  Gsc Drenge 1  2003  GLADSAXE    25 m  2:02.04   
374  Sigma Drenge 2  2004  SIGMA    25 m  2:02.11   
10  144  Gentofte Drenge 1  2003  GENTOFTE    25 m  2:03.76   
11  315  Vat Drengene  2003  VAT CPH    25 m  2:03.78   
12  389  A6 Boys  2004  A6    25 m  2:04.56   
13  416  Hs Drenge  2005  HØRSHOLM    25 m  2:05.20   
14  46  Triton Drenge  2003  TRITON B    25 m  2:05.45   
15  181  Kvik Drenge B  2004  KVIK    25 m  2:05.53   
16  384  Søllerød Drenge  2005  SØLLERØD    25 m  2:07.00   
17  211  Ringsted Drenge  2003  RINGSTED    25 m  2:09.88   
18  79  Gsc Drenge 2  2003  GLADSAXE    25 m  2:09.90   
19  273  Roskilde Drenge  2005  ROSKILDE    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
25_S
Løb 25, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
395  Høvring Sofie Bruun  2004  VAT CPH-MK  0408AB  25 m  2:25.44   
54  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  2:25.49   
413  Tabor Schastine Skifter  2005  VATCPH-STT  0598AB  25 m  2:26.92   
280  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  2:26.93   
110  Jensen Benedicte Them  2004  KØGE  0454AA  25 m  2:28.08   
74  Bartels Sara Damkjær  2004  GLADSAXE  0478AC  25 m  2:28.40   
278  Philip Jasmin  2004  HOVEDSTAD  0418AI  25 m  2:28.80   
154  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  25 m  2:29.33   
363  Christensen Kajsa G.  2004  BIRKERØD  0484AA  25 m  2:29.91   
10  275  Zebitz Josefine  2004  HOVEDSTAD  0454AI  25 m  2:30.42   
11  297  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  2:30.63   
12  173  Vinther Josephine Holst  2004  GENTOFTE  0432AC  25 m  2:30.68   
13  140  Thorsen Mathilde Maria  2004  HELSINGØR  0484AI  25 m  2:31.00   
14  339  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  2:31.03   
15  257  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  2:31.55   
16  158  Helmark Cecilie C.  2005  GENTOFTE  0502AL  25 m  2:32.72   
17  171  Toft Clara  2004  GENTOFTE  0406AA  25 m  2:32.86   
18  81  Hansen Emma  2004  GLADSAXE  0434AM  25 m  2:33.07   
19  300  Callesen Olivia  2004  HOVEDSTAD  0432AK  25 m  2:33.19   
20  382  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  25 m  2:33.28   
21  282  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  2:33.29   
22  Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  25 m  2:33.75   
23  41  Stanelt Frida Bang  2004  KALUNDBORG  0422AL  25 m  2:34.44   
24  361  Bonefeld Katrine  2004  BIRKERØD  0456AA  25 m  2:34.44   
25  227  Engsbro Sidse M. Ø.  2004  GREVE  0482AK  25 m  2:34.48   
26  155  Evald Anne Sofie  2004  GENTOFTE  0486AC  25 m  2:34.68   
27  111  Jensen Elisabeth Them  2004  KØGE  0464AA  25 m  2:35.55   
28  87  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  25 m  2:35.65   
29  14  Stoltz Emma  2004  ALLERØD  0448AE  25 m  2:36.25   
30  156  Falk-List Frederikke  2004  GENTOFTE  0488AB  25 m  2:36.25   
31  174  Østergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  25 m  2:36.25   
32  208  Anker Wilma  2004  RINGSTED  0486AK  25 m  2:36.81   
33  135  Hietala Linnea  2004  HELSINGØR  0442AE  25 m  2:36.87   
34  113  Krumbak Josefine  2004  KØGE  0458AD  25 m  2:36.93   
35  167  Norby Kristine Nilsson  2005  GENTOFTE  0534AC  25 m  2:37.22   
36  397  Olsen Emilia C. R.  2004  VAT CPH-MK  0424AO  25 m  2:37.31   
37  114  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  25 m  2:37.41   
38  277  Soelberg Malou  2004  HOVEDSTAD  0438AE  25 m  2:37.69   
39  37  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  2:37.72   
40  201  Stage Alma Heyn  2004  KVIK  0462AC  25 m  2:37.86   
41  329  Jung Mathilda Hyldal  2004  SLANGERUP  0414AM  25 m  2:38.49   
42  99  Sørensen Viktoria Freja  2004  GLADSAXE  0476AA  25 m  2:38.78   
43  281  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  2:38.88   
44  105  Brønnicke Maya Krogh  2005  KØGE  0508AB  25 m  2:38.96   
45  330  Kragh Ida Skov  2006  SLANGERUP  0698AG  25 m  2:39.10   
46  334  Brage Silja  2005  A6  0544AL  25 m  2:39.21   
47  232  Baadsgaard Nicoline H.  2004  TUNE  0464AK  25 m  2:39.55   
48  404  Hartvig-Olsen Clara  2004  VI39  0402AP  25 m  2:39.65   
49  230  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  2:39.71   
50  303  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  2:39.71   
51  124  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  25 m  2:39.76   
52  401  Søby Liva  2004  VAT CPH-MK  0402AD  25 m  2:40.34   
53  392  Christensen Nønne  2004  VAT CPH-MK  0486AM  25 m  2:40.41   
54  33  Nørskov Anna  2004  SØLLERØD  0414AO  25 m  2:40.56   
55  65  Hørning Laura L.  2004  GSK  0456AC  25 m  2:40.69   
56  304  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  2:41.04   
57  70  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  25 m  2:41.07   
58  332  Møller Freja  2004  SLANGERUP  0442AF  25 m  2:41.22   
59  128  Aaholst Johanne Baes  2004  HILLERØD  0454AE  25 m  2:41.23   
60  349  Mathiesen Mathilde  2004  AIF  0432AD  25 m  2:41.31   
61  248  Nielsen Karoline  2004  SLAGELSE  0422AB  25 m  2:42.10   
62  256  Thorsen Emma Zambrano  2004  VEST  0402AH  25 m  2:42.21   
63  383  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  25 m  2:42.28   
64  56  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  2:42.37   
65  Andersen Signe Krag  2004  ALLERØD  0434AP  25 m  2:42.42   
66  276  Vangkilde Laura  2004  HOVEDSTAD  0422AC  25 m  2:42.47   
67  301  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  2:42.48   
68  21  Thornsen Elida  2005  KORSØR  0528AA  25 m  2:42.60   
69  398  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  25 m  2:42.99   
70  239  Sørensen Josefine Arbo  2004  TUNE  0446AD  25 m  2:43.06   
71  35  Weiner Alba Lyhne  2004  SØLLERØD  0486AT  25 m  2:43.12   
72  164  Mantoni Alba  2006  GENTOFTE  0632AK  25 m  2:43.25   
73  403  Hansen Liva Lund  2005  VI39  0542AE  25 m  2:43.29   
74  34  Platzer Ida Marie  2005  SØLLERØD  0572AC  25 m  2:43.66   
75  13  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  25 m  2:44.20   
76  67  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  2:44.38   
77  76  Christensen Luna  2005  GLADSAXE  0566AC  25 m  2:44.42   
78  219  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  25 m  2:44.42   
79  12  Mindested Caroline Bach  2005  ALLERØD  0592AF  25 m  2:44.56   
80  85  Kærgaard Amalie Brammer  2004  GLADSAXE  0418AH  25 m  2:44.61   
81  27  Clan Mikkeline Mailund  2004  SØLLERØD  0494AT  25 m  2:44.75   
82  192  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  2:45.22   
83  387  Britze Martha Hjuler  2004  HØRSHOLM  0488AC  25 m  2:45.31   
84  199  Roskær Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  25 m  2:45.76   
85  396  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  25 m  2:46.00   
86  186  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  2:46.06   
87  138  Pedersen Emmely Östman  2005  HELSINGØR  0588AN  25 m  2:46.16   
88  265  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  2:46.24   
89  271  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  2:46.38   
90  133  Færch Caroline Villum  2005  HELSINGØR  0502AG  25 m  2:46.76   
91  141  Trøjgaard Caroline  2005  HELSINGØR  0566AH  25 m  2:46.84   
92  366  Nimb Isabella Victoria  2004  BIRKERØD  0428AK  25 m  2:46.92   
93  358  Aagaard Caroline Sofie  2005  BIRKERØD  0526AE  25 m  2:46.97   
94  115  Møller Olivia  2004  KØGE  0452AF  25 m  2:47.20   
95  327  Frydendahl Mille  2006  SLANGERUP  0684AB  25 m  2:47.34   
96  66  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  2:47.52   
97  177  Hansen Frederikke B.  2005  HERLUFSHOL  0532AE  25 m  2:47.52   
98  359  Amstrup Nikoline R.  2005  BIRKERØD  0594AE  25 m  2:47.55   
99  272  Zafra Antoinette  2005  ROSKILDE  0518AA  25 m  2:47.75   
100  247  Andersen Selma V Studnitz  2005  SLAGELSE  0518AB  25 m  2:47.87   
101  165  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  25 m  2:47.89   
102  53  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  2:47.94   
103  235  Larsen Annika Britt  2005  TUNE  0586AD  25 m  2:48.20   
104  218  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  25 m  2:48.31   
105  217  Rasmussen Aliyah Savannah  2005  RINGSTED  0564AN  25 m  2:48.33   
106  335  Bramm Sif  2006  A6  0624AE  25 m  2:48.35   
107  197  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  2:48.88   
108  15  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  25 m  2:49.08   
109  43  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  25 m  2:49.45   
110  399  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  25 m  2:49.73   
111  39  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  2:50.00   
112  77  Dragieva Monika  2006  GLADSAXE  0688AH  25 m  2:50.03   
113  308  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  2:50.33   
114  368  Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD  0536AA  25 m  2:50.36   
115  306  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  2:50.38   
116  190  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  2:50.62   
117  36  Vester-Christensen Mille  2005  SØLLERØD  0556AL  25 m  2:50.65   
118  263  Møller Lærke  2005  HASLEV  0578AN  25 m  2:50.66   
119  307  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  2:50.70   
120  203  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  2:50.77   
121  94  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  25 m  2:50.85   
122  179  Sørensen Andrea Holm  2005  HERLUFSHOL  0518AJ  25 m  2:51.05   
123  408  Møller-Ern Alma  2006  VI39  0662AB  25 m  2:51.33   
124  100  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  25 m  2:51.67   
125  153  Cour Liva La  2006  GENTOFTE  0642AQ  25 m  2:51.89   
126  262  Sørensen Petrine R. E.  2005  HASLEV  0512AB  25 m  2:51.90   
127  142  Wiberg Mikkeline Rud  2005  HELSINGØR  0584AH  25 m  2:52.07   
128  314  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  2:52.50   
129  393  Eiler Filippa  2005  VAT CPH-MK  0588AI  25 m  2:52.66   
130  160  Kristensen Emma S.  2005  GENTOFTE  0526AO  25 m  2:53.15   
131  120  Østergaard Julie Brix  2006  KØGE  0616AE  25 m  2:53.66   
132  209  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  25 m  2:53.67   
133  226  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  2:53.85   
134  311  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  2:53.90   
135  159  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  25 m  2:54.22   
136  127  Vendelboe-Schack Alba  2005  HØRSHOLM  0594AJ  25 m  2:54.75   
137  264  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  25 m  2:55.62   
138  258  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  2:55.64   
139  259  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  2:55.64   
140  405  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  25 m  2:55.83   
141  414  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m  2:56.18   
142  234  Larsen Alberte Crone  2006  TUNE  0682AK  25 m  2:56.29   
143  50  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  2:56.73   
144  185  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  2:56.89   
145  71  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  2:57.36   
146  97  Staudt Josefine  2005  GLADSAXE  0538AE  25 m  2:57.55   
147  198  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  2:57.69   
148  328  Josephsen Ronja K. S.  2005  SLANGERUP  0546AV  25 m  2:57.91   
149  104  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  2:57.92   
150  109  Gustafson Olivia Mai  2005  KØGE  0596AC  25 m  2:58.30   
151  394  Højlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  25 m  2:58.48   
152  68  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  2:59.23   
153  169  Strøbek Anna R.  2005  GENTOFTE  0586AJ  25 m  3:00.10   
154  20  Mathiasen Silje  2006  KORSØR  0628AG  25 m  3:00.40   
155  116  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  25 m  3:00.83   
156  149  Andersen Stella Demuth  2006  GENTOFTE  0694AE  25 m  3:01.43   
157  175  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  25 m  3:01.55   
158  406  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  3:01.55   
159  88  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  3:01.83   
160  205  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  3:03.28   
161  200  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  3:03.88   
162  206  Thomsen Clara  2006  KVIK  0692AM  25 m  3:05.11   
163  69  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  3:06.52   
164  73  Bartels Maja Damkjær  2006  GLADSAXE  0656AL  25 m  3:09.75   
165  157  Frahm-Falkenberg Nanja  2006  GENTOFTE  0682AL  25 m  3:09.85   
166  95  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  25 m  3:09.98   
167  119  Toft Annette  2006  KØGE  0672AC  25 m  3:11.04   
168  176  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  25 m  3:14.85   
169  106  Christensen Anna Hjorth  2006  KØGE  0652AI  25 m  3:18.14   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
26_S
Løb 26, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
285  Bugge Carl Emil Hertz  2003  HOVEDSTAD  0315AC  25 m  2:13.18   
289  Fuhrmann Jet Li  2004  HOVEDSTAD  0487AJ  25 m  2:13.69   
194  Køhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  25 m  2:14.96   
370  Tullberg Alexander  2003  BIRKERØD  0377AA  25 m  2:15.12   
38  Mortensen Mikkel  2003  KALUNDBORG  0329AI  25 m  2:15.79   
287  Brøns Valdemar  2003  HOVEDSTAD  0341AC  25 m  2:16.24   
122  Brøns Malte Egholm  2003  HØRSHOLM  0331AC  25 m  2:18.75   
Larsen Daniel Garne  2003  ALLERØD  0373AA  25 m  2:19.06   
188  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  2:20.39   
10  342  Therkelsen Nicolai  2003  LAKSEN  0337AG  25 m  2:20.69   
11  362  Boutrup Christian  2003  BIRKERØD  0337AA  25 m  2:20.82   
12  369  Rekling Christoffer  2003  BIRKERØD  0363AE  25 m  2:23.27   
13  242  Rought Elias  2003  SLAGELSE  0359AF  25 m  2:23.33   
14  207  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  2:23.52   
15  291  Weiss Noah Koefoed  2003  HOVEDSTAD  0381AC  25 m  2:23.55   
16  49  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  2:23.63   
17  371  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  25 m  2:24.10   
18  294  Sidebotham Joshua P.  2003  HOVEDSTAD  0343AQ  25 m  2:24.23   
19  402  Ghizzaui Mohammed  2003  VI39  0371AG  25 m  2:24.32   
20  Kruse Villads  2003  ALLERØD  0371AI  25 m  2:24.52   
21  48  Brandt Lasse Darlem  2003  TRITON B  0379AH  25 m  2:24.63   
22  292  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  25 m  2:25.16   
23  191  Jørgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  2:25.27   
24  161  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  25 m  2:25.51   
25  293  Fode Troels  2004  HOVEDSTAD  0435AG  25 m  2:25.87   
26  172  Trandum Christopher G.  2003  GENTOFTE  0313AI  25 m  2:25.99   
27  75  Bred Noah  2003  GLADSAXE  0399AE  25 m  2:26.18   
28  337  Kortegaar Anders Kousgard  2004  A6  0471AB  25 m  2:26.69   
29  243  Lykke Silas  2003  SLAGELSE  0339AP  25 m  2:27.42   
30  407  Munkholm Matias  2004  VI39  0435AB  25 m  2:27.51   
31  237  Plank Nicklas  2004  TUNE  0463AN  25 m  2:27.67   
32  240  Thestrup Nickolas Kofoed  2003  TUNE  0345AC  25 m  2:28.18   
33  44  Pedersen Lucas Jul  2003  NÆSTVED  0387AJ  25 m  2:28.46   
34  295  Møller Mads  2005  HOVEDSTAD  0585AC  25 m  2:28.82   
35  229  Jensen Esben Brasch  2003  GREVE  0367AC  25 m  2:28.84   
36  251  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  2:28.84   
37  202  Stage Carl Heyn  2003  KVIK  0331AD  25 m  2:29.01   
38  61  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  2:29.17   
39  210  Bodal Benjamin  2003  RINGSTED  0385AF  25 m  2:29.24   
40  286  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  25 m  2:29.75   
41  213  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  25 m  2:29.96   
42  193  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  2:30.08   
43  108  Eskildsen Jonathan  2003  KØGE  0381AA  25 m  2:30.34   
44  83  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  25 m  2:30.35   
45  228  Hansen Nicolai D. B.  2004  GREVE  0423AG  25 m  2:30.92   
46  333  Svarrer Julius  2005  SLANGERUP  0507AH  25 m  2:30.94   
47  196  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  2:31.12   
48  410  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VATCPH-STT  0449AD  25 m  2:31.30   
49  32  Kristensen William  2003  SØLLERØD  0319AM  25 m  2:31.59   
50  379  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  25 m  2:32.21   
51  Gottlieb Sebastian Sand  2005  ALLERØD  0511AD  25 m  2:32.30   
52  86  Krogh-Olsen Niels  2004  GLADSAXE  0449AK  25 m  2:32.40   
53  184  Andersen Sejer  2005  KVIK  0517AN  25 m  2:32.78   
54  150  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  25 m  2:32.80   
55  244  Madsen Casper  2004  SLAGELSE  0461AC  25 m  2:32.80   
56  90  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  25 m  2:32.89   
57  238  Søby Emil  2004  TUNE  0443AF  25 m  2:32.89   
58  40  Petersen Frederik Scheby  2004  KALUNDBORG  0491AH  25 m  2:33.00   
59  24  Poulsen Emil Osberg  2003  DRAGSHOLM  0337AN  25 m  2:33.10   
60  139  Sigfusson Eigil  2004  HELSINGØR  0421AJ  25 m  2:33.34   
61  25  Birch Julian  2004  SØLLERØD  0489AJ  25 m  2:33.47   
62  225  Englev Alexander Marcus  2004  GREVE  0481AI  25 m  2:33.98   
63  23  Noe Elias  2004  DRAGSHOLM  0475AH  25 m  2:34.12   
64  57  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  2:34.30   
65  62  Johansen Lauritz  2004  GSK  0411AG  25 m  2:34.30   
66  252  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  2:34.30   
67  253  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  2:34.30   
68  336  Hirsbak Frederik Lund  2004  A6  0481AB  25 m  2:34.70   
69  233  Isberg Oscar  2004  TUNE  0433AC  25 m  2:34.71   
70  189  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  2:34.77   
71  231  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GREVE  0441AC  25 m  2:35.18   
72  268  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  2:35.24   
73  365  Liechti Mads  2004  BIRKERØD  0491AN  25 m  2:36.00   
74  22  Berlin Malte  2005  RØNNE  0525AK  25 m  2:36.18   
75  55  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  25 m  2:36.66   
76  80  Fessel Silas  2004  GLADSAXE  0467AD  25 m  2:37.16   
77  98  Stender-Petersen Frederik  2005  GLADSAXE  0597AE  25 m  2:37.16   
78  31  Kristensen Valdemar  2003  SØLLERØD  0397AN  25 m  2:37.18   
79  236  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  2:37.58   
80  400  Simson Nicholas  2005  VAT CPH-MK  0527AB  25 m  2:37.61   
81  125  Larsen Sebastian Hviid  2004  HØRSHOLM  0465AB  25 m  2:37.64   
82  72  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  25 m  2:38.44   
83  187  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  2:38.52   
84  245  Jørgensen Jannik  2004  SLAGELSE  0403AM  25 m  2:38.57   
85  313  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  2:39.11   
86  381  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  25 m  2:39.53   
87  42  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  2:39.60   
88  360  Arfelt Villads  2004  BIRKERØD  0417AL  25 m  2:39.72   
89  47  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  2:39.99   
90  117  Roed Mikkel  2004  KØGE  0457AB  25 m  2:40.56   
91  372  Ølshøj William  2004  BIRKERØD  0415AC  25 m  2:40.75   
92  411  Kjær Jeppe  2004  VATCPH-STT  0419AB  25 m  2:40.96   
93  412  Rasmussen Alexander Cueto  2004  VATCPH-STT  0471AH  25 m  2:40.96   
94  58  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  2:41.12   
95  409  Rendlev Sebastian  2005  VI39  0547AB  25 m  2:41.49   
96  204  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  2:41.65   
97  26  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  25 m  2:43.56   
98  19  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSØR  0549AB  25 m  2:43.63   
99  195  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  2:43.63   
100  134  Hansen Bjørn Cramer  2004  HELSINGØR  0467AJ  25 m  2:43.77   
101  214  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  25 m  2:44.76   
102  96  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  25 m  2:44.81   
103  378  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  25 m  2:45.13   
104  118  Schultz Oliver  2004  KØGE  0425AE  25 m  2:45.32   
105  215  Mølbak Tobias  2004  RINGSTED  0481AP  25 m  2:45.36   
106  166  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  25 m  2:45.70   
107  260  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:45.82   
108  30  Jørgensen Alfred Balslev  2004  SØLLERØD  0429AK  25 m  2:46.32   
109  45  Dyhr-Rasmussen Lauritz  2004  NÆSTVED  0537AI  25 m  2:46.42   
110  89  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  25 m  2:46.59   
111  82  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  25 m  2:46.77   
112  137  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  2:46.88   
113  51  Løgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  2:47.43   
114  107  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  25 m  2:48.72   
115  178  Høy August  2005  HERLUFSHOL  0539AG  25 m  2:49.18   
116  341  Hansen Emil Witzner  2004  LAKSEN  0475AD  25 m  2:49.54   
117  11  Løvgreen Theodor Wernberg  2005  ALLERØD  0509AB  25 m  2:49.59   
118  224  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  2:50.66   
119  162  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  25 m  2:50.96   
120  338  Lindhardt Tobias  2005  A6  0567AA  25 m  2:53.89   
121  130  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  25 m  2:53.95   
122  212  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  2:54.23   
123  18  Jepsen Christian  2005  KORSØR  0553AF  25 m  2:54.28   
124  415  Vergmann Sune  2005  VATCPH-STT  0595AH  25 m  2:54.59   
125  52  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  2:56.16   
126  16  Tullberg Magnus  2005  BIRKERØD  0593AD  25 m  2:56.97   
127  151  Boserup Laurits  2005  GENTOFTE  0553AK  25 m  2:57.20   
128  17  Clausen Konrad  2005  KORSØR  0547AF  25 m  3:01.65   
129  29  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  25 m  3:02.33   
130  63  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  3:03.83   
131  126  Svensson Oscar  2005  HØRSHOLM  0557AH  25 m  3:23.39   
132  123  Bulba Illia  2005  HØRSHOLM  0583AM  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
27_S
Løb 27, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
280  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  1:06.21   
339  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  1:09.58   
413  Tabor Schastine Skifter  2005  VATCPH-STT  0598AB  25 m  1:09.61   
167  Norby Kristine Nilsson  2005  GENTOFTE  0534AC  25 m  1:10.94   
87  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  25 m  1:11.11   
141  Trøjgaard Caroline  2005  HELSINGØR  0566AH  25 m  1:11.16   
282  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  1:11.22   
Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  25 m  1:11.27   
114  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  25 m  1:11.38   
10  303  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  1:11.85   
11  197  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  1:12.57   
12  297  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  1:12.76   
13  138  Pedersen Emmely Östman  2005  HELSINGØR  0588AN  25 m  1:12.78   
14  301  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  1:12.92   
15  383  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  25 m  1:12.96   
16  50  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  1:13.93   
17  265  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  1:14.08   
18  190  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  1:14.15   
19  330  Kragh Ida Skov  2006  SLANGERUP  0698AG  25 m  1:14.44   
20  235  Larsen Annika Britt  2005  TUNE  0586AD  25 m  1:14.55   
21  262  Sørensen Petrine R. E.  2005  HASLEV  0512AB  25 m  1:14.64   
22  158  Helmark Cecilie C.  2005  GENTOFTE  0502AL  25 m  1:14.65   
23  403  Hansen Liva Lund  2005  VI39  0542AE  25 m  1:14.68   
24  398  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  25 m  1:14.73   
25  186  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  1:14.88   
26  13  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  25 m  1:15.21   
27  203  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  1:15.26   
28  164  Mantoni Alba  2006  GENTOFTE  0632AK  25 m  1:15.30   
29  97  Staudt Josefine  2005  GLADSAXE  0538AE  25 m  1:15.47   
30  105  Brønnicke Maya Krogh  2005  KØGE  0508AB  25 m  1:15.93   
31  34  Platzer Ida Marie  2005  SØLLERØD  0572AC  25 m  1:16.02   
32  120  Østergaard Julie Brix  2006  KØGE  0616AE  25 m  1:16.23   
33  358  Aagaard Caroline Sofie  2005  BIRKERØD  0526AE  25 m  1:16.46   
34  230  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  1:16.47   
35  124  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  25 m  1:16.76   
36  368  Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD  0536AA  25 m  1:17.01   
37  247  Andersen Selma V Studnitz  2005  SLAGELSE  0518AB  25 m  1:17.11   
38  127  Vendelboe-Schack Alba  2005  HØRSHOLM  0594AJ  25 m  1:17.30   
39  21  Thornsen Elida  2005  KORSØR  0528AA  25 m  1:17.46   
40  264  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  25 m  1:17.65   
41  327  Frydendahl Mille  2006  SLANGERUP  0684AB  25 m  1:17.66   
42  382  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  25 m  1:17.73   
43  200  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  1:17.80   
44  165  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  25 m  1:18.10   
45  77  Dragieva Monika  2006  GLADSAXE  0688AH  25 m  1:18.13   
46  76  Christensen Luna  2005  GLADSAXE  0566AC  25 m  1:18.21   
47  272  Zafra Antoinette  2005  ROSKILDE  0518AA  25 m  1:18.24   
48  133  Færch Caroline Villum  2005  HELSINGØR  0502AG  25 m  1:18.34   
49  281  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  1:18.39   
50  53  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  1:18.53   
51  334  Brage Silja  2005  A6  0544AL  25 m  1:18.63   
52  20  Mathiasen Silje  2006  KORSØR  0628AG  25 m  1:18.64   
53  36  Vester-Christensen Mille  2005  SØLLERØD  0556AL  25 m  1:18.67   
54  219  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  25 m  1:18.69   
55  142  Wiberg Mikkeline Rud  2005  HELSINGØR  0584AH  25 m  1:18.77   
56  304  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  1:18.77   
57  88  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  1:19.01   
58  414  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m  1:19.20   
59  70  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  25 m  1:19.41   
60  185  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  1:19.44   
61  104  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  1:19.49   
62  177  Hansen Frederikke B.  2005  HERLUFSHOL  0532AE  25 m  1:19.66   
63  67  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  1:19.72   
64  109  Gustafson Olivia Mai  2005  KØGE  0596AC  25 m  1:19.72   
65  12  Mindested Caroline Bach  2005  ALLERØD  0592AF  25 m  1:19.78   
66  192  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  1:19.94   
67  393  Eiler Filippa  2005  VAT CPH-MK  0588AI  25 m  1:20.58   
68  405  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  25 m  1:20.68   
69  94  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  25 m  1:20.70   
70  217  Rasmussen Aliyah Savannah  2005  RINGSTED  0564AN  25 m  1:20.78   
71  307  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  1:20.89   
72  399  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  25 m  1:20.96   
73  169  Strøbek Anna R.  2005  GENTOFTE  0586AJ  25 m  1:20.99   
74  116  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  25 m  1:21.19   
75  100  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  25 m  1:21.49   
76  259  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:21.71   
77  198  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  1:21.74   
78  308  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  1:21.85   
79  209  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  25 m  1:21.97   
80  153  Cour Liva La  2006  GENTOFTE  0642AQ  25 m  1:22.00   
81  43  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  25 m  1:22.15   
82  176  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  25 m  1:22.48   
83  160  Kristensen Emma S.  2005  GENTOFTE  0526AO  25 m  1:22.67   
84  71  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  1:22.71   
85  175  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  25 m  1:22.85   
86  226  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  1:23.26   
87  234  Larsen Alberte Crone  2006  TUNE  0682AK  25 m  1:23.34   
88  263  Møller Lærke  2005  HASLEV  0578AN  25 m  1:23.41   
89  39  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  1:23.57   
90  179  Sørensen Andrea Holm  2005  HERLUFSHOL  0518AJ  25 m  1:23.61   
91  359  Amstrup Nikoline R.  2005  BIRKERØD  0594AE  25 m  1:23.72   
92  157  Frahm-Falkenberg Nanja  2006  GENTOFTE  0682AL  25 m  1:24.21   
93  311  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  1:24.24   
94  271  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  1:24.29   
95  328  Josephsen Ronja K. S.  2005  SLANGERUP  0546AV  25 m  1:24.33   
96  314  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  1:24.54   
97  394  Højlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  25 m  1:24.72   
98  306  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  1:24.76   
99  149  Andersen Stella Demuth  2006  GENTOFTE  0694AE  25 m  1:24.78   
100  396  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  25 m  1:24.86   
101  408  Møller-Ern Alma  2006  VI39  0662AB  25 m  1:25.49   
102  258  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  1:25.71   
103  335  Bramm Sif  2006  A6  0624AE  25 m  1:25.92   
104  73  Bartels Maja Damkjær  2006  GLADSAXE  0656AL  25 m  1:26.03   
105  159  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  25 m  1:26.14   
106  119  Toft Annette  2006  KØGE  0672AC  25 m  1:26.76   
107  218  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  25 m  1:28.23   
108  68  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  1:28.35   
109  106  Christensen Anna Hjorth  2006  KØGE  0652AI  25 m  1:28.72   
110  15  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  25 m  1:28.77   
111  66  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  1:28.92   
112  95  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  25 m  1:28.97   
113  206  Thomsen Clara  2006  KVIK  0692AM  25 m  1:29.74   
114  406  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  1:30.66   
115  205  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  1:31.47   
116  69  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  1:32.34   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
28_S
Løb 28, 100m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
207  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  1:01.69   
289  Fuhrmann Jet Li  2004  HOVEDSTAD  0487AJ  25 m  1:04.84   
371  Vergereau Alexander  2004  BIRKERØD  0447AA  25 m  1:05.40   
196  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  1:05.72   
333  Svarrer Julius  2005  SLANGERUP  0507AH  25 m  1:06.51   
161  Larsen Oskar Luckow  2004  GENTOFTE  0443AA  25 m  1:06.55   
184  Andersen Sejer  2005  KVIK  0517AN  25 m  1:06.84   
233  Isberg Oscar  2004  TUNE  0433AC  25 m  1:07.12   
238  Søby Emil  2004  TUNE  0443AF  25 m  1:07.92   
10  292  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  25 m  1:08.15   
11  411  Kjær Jeppe  2004  VATCPH-STT  0419AB  25 m  1:08.16   
12  40  Petersen Frederik Scheby  2004  KALUNDBORG  0491AH  25 m  1:08.35   
13  228  Hansen Nicolai D. B.  2004  GREVE  0423AG  25 m  1:08.35   
14  286  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  25 m  1:09.09   
15  244  Madsen Casper  2004  SLAGELSE  0461AC  25 m  1:09.20   
16  137  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  1:09.30   
17  237  Plank Nicklas  2004  TUNE  0463AN  25 m  1:09.31   
18  295  Møller Mads  2005  HOVEDSTAD  0585AC  25 m  1:09.46   
19  195  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  1:09.47   
20  25  Birch Julian  2004  SØLLERØD  0489AJ  25 m  1:09.58   
21  86  Krogh-Olsen Niels  2004  GLADSAXE  0449AK  25 m  1:09.66   
22  341  Hansen Emil Witzner  2004  LAKSEN  0475AD  25 m  1:09.66   
23  139  Sigfusson Eigil  2004  HELSINGØR  0421AJ  25 m  1:09.71   
24  407  Munkholm Matias  2004  VI39  0435AB  25 m  1:10.21   
25  90  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  25 m  1:10.29   
26  188  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  1:10.29   
27  98  Stender-Petersen Frederik  2005  GLADSAXE  0597AE  25 m  1:10.82   
28  Gottlieb Sebastian Sand  2005  ALLERØD  0511AD  25 m  1:10.87   
29  96  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  25 m  1:11.41   
30  83  Heldgaard Carl Krabbe  2004  GLADSAXE  0431AI  25 m  1:11.57   
31  55  Waterval Silas  2004  TRITON B  0491AF  25 m  1:11.65   
32  117  Roed Mikkel  2004  KØGE  0457AB  25 m  1:11.96   
33  410  Dalgaard Andreas Stampe  2004  VATCPH-STT  0449AD  25 m  1:11.96   
34  379  Elmedyb Gabriel  2004  HERLEV  0485AG  25 m  1:12.12   
35  313  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  1:12.29   
36  213  Grøn-Henriksen Joakim  2004  RINGSTED  0405AG  25 m  1:12.34   
37  372  Ølshøj William  2004  BIRKERØD  0415AC  25 m  1:12.52   
38  215  Mølbak Tobias  2004  RINGSTED  0481AP  25 m  1:12.53   
39  268  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  1:12.53   
40  23  Noe Elias  2004  DRAGSHOLM  0475AH  25 m  1:12.73   
41  125  Larsen Sebastian Hviid  2004  HØRSHOLM  0465AB  25 m  1:12.74   
42  252  Rasmussen Esben  2004  VEST  0413AJ  25 m  1:12.90   
43  253  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  1:13.09   
44  89  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  25 m  1:13.17   
45  236  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  1:13.21   
46  231  Mølbak Oliver Kjærsgaard  2004  GREVE  0441AC  25 m  1:13.26   
47  134  Hansen Bjørn Cramer  2004  HELSINGØR  0467AJ  25 m  1:13.87   
48  72  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  25 m  1:13.98   
49  187  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  1:14.11   
50  400  Simson Nicholas  2005  VAT CPH-MK  0527AB  25 m  1:14.12   
51  51  Løgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  1:14.15   
52  166  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  25 m  1:14.54   
53  47  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  1:14.76   
54  225  Englev Alexander Marcus  2004  GREVE  0481AI  25 m  1:14.90   
55  26  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  25 m  1:15.25   
56  80  Fessel Silas  2004  GLADSAXE  0467AD  25 m  1:15.25   
57  409  Rendlev Sebastian  2005  VI39  0547AB  25 m  1:15.35   
58  381  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  25 m  1:15.37   
59  189  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  1:15.38   
60  270  Jørgensen Malte Hagbarth  2005  ROSKILDE  0515AE  25 m  1:15.41   
61  150  Birn-Bringgaard Valdemar  2004  GENTOFTE  0495AL  25 m  1:15.46   
62  336  Hirsbak Frederik Lund  2004  A6  0481AB  25 m  1:15.67   
63  269  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m  1:15.74   
64  378  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  25 m  1:15.79   
65  337  Kortegaar Anders Kousgard  2004  A6  0471AB  25 m  1:16.01   
66  11  Løvgreen Theodor Wernberg  2005  ALLERØD  0509AB  25 m  1:16.09   
67  293  Fode Troels  2004  HOVEDSTAD  0435AG  25 m  1:16.10   
68  42  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  1:16.22   
69  57  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  1:16.25   
70  193  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  1:16.82   
71  245  Jørgensen Jannik  2004  SLAGELSE  0403AM  25 m  1:16.95   
72  107  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  25 m  1:17.03   
73  266  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  1:17.07   
74  82  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  25 m  1:17.36   
75  204  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  1:17.56   
76  19  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSØR  0549AB  25 m  1:17.61   
77  118  Schultz Oliver  2004  KØGE  0425AE  25 m  1:17.98   
78  360  Arfelt Villads  2004  BIRKERØD  0417AL  25 m  1:18.14   
79  130  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  25 m  1:18.24   
80  126  Svensson Oscar  2005  HØRSHOLM  0557AH  25 m  1:18.26   
81  267  Colmorten Pelle  2004  ROSKILDE  0443AL  25 m  1:18.67   
82  224  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  1:18.77   
83  18  Jepsen Christian  2005  KORSØR  0553AF  25 m  1:18.87   
84  123  Bulba Illia  2005  HØRSHOLM  0583AM  25 m  1:19.43   
85  412  Rasmussen Alexander Cueto  2004  VATCPH-STT  0471AH  25 m  1:19.67   
86  162  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  25 m  1:19.75   
87  178  Høy August  2005  HERLUFSHOL  0539AG  25 m  1:19.96   
88  380  Enemærke Emil Kruse  2005  HERLEV  0589AB  25 m  1:20.14   
89  16  Tullberg Magnus  2005  BIRKERØD  0593AD  25 m  1:20.44   
90  365  Liechti Mads  2004  BIRKERØD  0491AN  25 m  1:21.01   
91  30  Jørgensen Alfred Balslev  2004  SØLLERØD  0429AK  25 m  1:21.45   
92  17  Clausen Konrad  2005  KORSØR  0547AF  25 m  1:21.47   
93  62  Johansen Lauritz  2004  GSK  0411AG  25 m  1:21.65   
94  415  Vergmann Sune  2005  VATCPH-STT  0595AH  25 m  1:21.79   
95  52  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m  1:23.00   
96  63  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  1:23.35   
97  212  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  1:24.02   
98  45  Dyhr-Rasmussen Lauritz  2004  NÆSTVED  0537AI  25 m  1:24.19   
99  151  Boserup Laurits  2005  GENTOFTE  0553AK  25 m  1:24.40   
100  58  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  1:25.15   
101  29  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  25 m  1:26.65   
102  260  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  1:28.85   
103  338  Lindhardt Tobias  2005  A6  0567AA  25 m  1:30.23   
104  22  Berlin Malte  2005  RØNNE  0525AK  25 m     
105  214  Kiliç Emre Emil Tømmerby  2004  RINGSTED  0495AJ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 
29_S
Løb 29, 200m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub