2020-04-06   12:12:31
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Øst Årgang

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag 1600

2_S
Løb 2, 50m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
268  Echardt Carl-Emil  2005  ROSKILDE  0541AD  25 m  34.09   
90  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  25 m  34.77   
22  Berlin Malte  2005  RØNNE  0525AK  25 m  37.27   
82  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  25 m  37.66   
58  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  37.88   
162  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  25 m  37.96   
380  Enemærke Emil Kruse  2005  HERLEV  0589AB  25 m  37.96   
295  Møller Mads  2005  HOVEDSTAD  0585AC  25 m  38.02   
123  Bulba Illia  2005  HØRSHOLM  0583AM  25 m  38.14   
10  130  Uldall Louie  2005  HILLERØD  0537AE  25 m  38.28   
11  178  Høy August  2005  HERLUFSHOL  0539AG  25 m  38.47   
12  166  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  25 m  38.56   
13  151  Boserup Laurits  2005  GENTOFTE  0553AK  25 m  38.94   
14  72  Andersen William Bogø  2005  GLADSAXE  0559AF  25 m  38.96   
15  42  Foged Malthe  2005  NÆSTVED  0587AF  25 m  39.60   
16  313  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  40.12   
17  266  Breuner William  2005  ROSKILDE  0521AC  25 m  40.27   
18  196  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  40.30   
19  29  Halken Alexander  2005  SØLLERØD  0583AE  25 m  40.32   
20  16  Tullberg Magnus  2005  BIRKERØD  0593AD  25 m  40.34   
21  333  Svarrer Julius  2005  SLANGERUP  0507AH  25 m  40.68   
22  98  Stender-Petersen Frederik  2005  GLADSAXE  0597AE  25 m  40.73   
23  212  Frandsen Adam Bugge  2005  RINGSTED  0509AF  25 m  40.90   
24  409  Rendlev Sebastian  2005  VI39  0547AB  25 m  41.31   
25  137  Nielsen Valdemar Menck  2005  HELSINGØR  0577AC  25 m  41.37   
26  126  Svensson Oscar  2005  HØRSHOLM  0557AH  25 m  41.40   
27  415  Vergmann Sune  2005  VATCPH-STT  0595AH  25 m  41.71   
28  19  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSØR  0549AB  25 m  41.96   
29  18  Jepsen Christian  2005  KORSØR  0553AF  25 m  41.97   
30  Gottlieb Sebastian Sand  2005  ALLERØD  0511AD  25 m  42.80   
31  107  Danielsen Stefan Helding  2005  KØGE  0511AC  25 m  42.89   
32  187  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  43.06   
33  236  Larsen Magnus Ulrik  2005  TUNE  0513AF  25 m  43.64   
34  89  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  25 m  44.09   
35  269  Isaksen Emil  2005  ROSKILDE  0573AI  25 m  44.14   
36  17  Clausen Konrad  2005  KORSØR  0547AF  25 m  44.28   
37  26  Brøndum Marius Lundsteen  2005  SØLLERØD  0545AE  25 m  44.32   
38  260  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  44.40   
39  63  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  44.41   
40  338  Lindhardt Tobias  2005  A6  0567AA  25 m  44.66   
41  400  Simson Nicholas  2005  VAT CPH-MK  0527AB  25 m  44.70   
42  96  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  25 m  45.04   
43  378  Christensen Jeppe Bayer  2005  HERLEV  0581AD  25 m  45.27   
44  11  Løvgreen Theodor Wernberg  2005  ALLERØD  0509AB  25 m  46.67   
45  224  Bastholm Daniel  2005  GREVE  0569AF  25 m  48.85   
46  52  Rindum Philip  2005  TRITON B  0535AC  25 m     
47  184  Andersen Sejer  2005  KVIK  0517AN  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark