2020-04-01   14:20:21
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Øst Årgang

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag 1600

5_S
Løb 5, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
413  Tabor Schastine Skifter  2005  VATCPH-STT  0598AB  25 m  1:14.08   
280  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  1:16.33   
281  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  1:17.89   
133  Færch Caroline Villum  2005  HELSINGØR  0502AG  25 m  1:18.94   
282  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  1:19.21   
382  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  25 m  1:19.27   
76  Christensen Luna  2005  GLADSAXE  0566AC  25 m  1:19.65   
12  Mindested Caroline Bach  2005  ALLERØD  0592AF  25 m  1:19.87   
339  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  1:19.93   
10  192  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  1:20.32   
11  169  Strøbek Anna R.  2005  GENTOFTE  0586AJ  25 m  1:21.01   
12  334  Brage Silja  2005  A6  0544AL  25 m  1:21.69   
13  70  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  25 m  1:21.93   
14  398  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  25 m  1:22.64   
15  34  Platzer Ida Marie  2005  SØLLERØD  0572AC  25 m  1:23.61   
16  186  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  1:24.16   
17  177  Hansen Frederikke B.  2005  HERLUFSHOL  0532AE  25 m  1:24.37   
18  87  Lange Nikoline Marie  2005  GLADSAXE  0594AF  25 m  1:24.60   
19  396  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  25 m  1:24.87   
20  21  Thornsen Elida  2005  KORSØR  0528AA  25 m  1:24.96   
21  359  Amstrup Nikoline R.  2005  BIRKERØD  0594AE  25 m  1:25.05   
22  383  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  25 m  1:25.43   
23  124  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  25 m  1:25.66   
24  160  Kristensen Emma S.  2005  GENTOFTE  0526AO  25 m  1:25.98   
25  298  Larsen Kirstine Haunstrup  2005  HOVEDSTAD  0596AD  25 m  1:26.18   
26  36  Vester-Christensen Mille  2005  SØLLERØD  0556AL  25 m  1:26.39   
27  97  Staudt Josefine  2005  GLADSAXE  0538AE  25 m  1:26.50   
28  67  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  1:26.77   
29  328  Josephsen Ronja K. S.  2005  SLANGERUP  0546AV  25 m  1:26.93   
30  159  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  25 m  1:26.94   
31  114  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  25 m  1:27.02   
32  158  Helmark Cecilie C.  2005  GENTOFTE  0502AL  25 m  1:27.06   
33  167  Norby Kristine Nilsson  2005  GENTOFTE  0534AC  25 m  1:27.23   
34  109  Gustafson Olivia Mai  2005  KØGE  0596AC  25 m  1:27.31   
35  263  Møller Lærke  2005  HASLEV  0578AN  25 m  1:27.96   
36  217  Rasmussen Aliyah Savannah  2005  RINGSTED  0564AN  25 m  1:27.99   
37  142  Wiberg Mikkeline Rud  2005  HELSINGØR  0584AH  25 m  1:28.30   
38  105  Brønnicke Maya Krogh  2005  KØGE  0508AB  25 m  1:28.80   
39  141  Trøjgaard Caroline  2005  HELSINGØR  0566AH  25 m  1:28.86   
40  100  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  25 m  1:30.10   
41  304  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  1:30.90   
42  138  Pedersen Emmely Östman  2005  HELSINGØR  0588AN  25 m  1:31.00   
43  246  Andersen Marie Louise B  2005  SLAGELSE  0552AJ  25 m  1:31.04   
44  209  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  25 m  1:31.06   
45  265  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  1:31.09   
46  165  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  25 m  1:31.35   
47  272  Zafra Antoinette  2005  ROSKILDE  0518AA  25 m  1:32.06   
48  403  Hansen Liva Lund  2005  VI39  0542AE  25 m  1:32.80   
49  264  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  25 m  1:32.81   
50  308  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  1:33.34   
51  179  Sørensen Andrea Holm  2005  HERLUFSHOL  0518AJ  25 m  1:33.79   
52  247  Andersen Selma V Studnitz  2005  SLAGELSE  0518AB  25 m  1:33.79   
53  218  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  25 m  1:33.83   
54  219  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  25 m  1:33.91   
55  203  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  1:34.31   
56  235  Larsen Annika Britt  2005  TUNE  0586AD  25 m  1:34.91   
57  53  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  1:35.68   
58  358  Aagaard Caroline Sofie  2005  BIRKERØD  0526AE  25 m  1:35.97   
59  197  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  1:36.73   
60  368  Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD  0536AA  25 m  1:37.68   
61  262  Sørensen Petrine R. E.  2005  HASLEV  0512AB  25 m  1:38.73   
62  190  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  1:41.60   
63  127  Vendelboe-Schack Alba  2005  HØRSHOLM  0594AJ  25 m  1:50.57   
64  393  Eiler Filippa  2005  VAT CPH-MK  0588AI  25 m     
65  399  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark