2020-05-27   05:15:44
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Øst Årgang

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 10.00

17_S
Løb 17, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
297  Fuhrmann Coco Li  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  1:01.85   
301  Christensen Malu Melody  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  1:03.12   
303  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  1:04.45   
15  Vedøe Andrea Lindberg  2006  ALLERØD  0644AC  25 m  1:06.58   
330  Kragh Ida Skov  2006  SLANGERUP  0698AG  25 m  1:06.71   
230  Madsen Julie Liv  2006  GREVE  0682AB  25 m  1:07.66   
Boelt Agnete  2006  ALLERØD  0652AD  25 m  1:08.30   
120  Østergaard Julie Brix  2006  KØGE  0616AE  25 m  1:08.39   
271  Rasmussen Cille Winskov  2006  ROSKILDE  0624AA  25 m  1:08.71   
10  13  Mulipola Astrid  2006  ALLERØD  0696AG  25 m  1:08.74   
11  50  Jensen Emilie Wilms  2006  TRITON B  0658AB  25 m  1:08.95   
12  327  Frydendahl Mille  2006  SLANGERUP  0684AB  25 m  1:09.69   
13  164  Mantoni Alba  2006  GENTOFTE  0632AK  25 m  1:09.80   
14  149  Andersen Stella Demuth  2006  GENTOFTE  0694AE  25 m  1:09.83   
15  104  Bollmann Klara-Sofie  2006  KØGE  0676AA  25 m  1:10.18   
16  77  Dragieva Monika  2006  GLADSAXE  0688AH  25 m  1:10.29   
17  20  Mathiasen Silje  2006  KORSØR  0628AG  25 m  1:11.03   
18  153  Cour Liva La  2006  GENTOFTE  0642AQ  25 m  1:11.06   
19  94  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  25 m  1:11.90   
20  394  Højlund Sarah  2006  VAT CPH-MK  0684AH  25 m  1:11.93   
21  71  Villadsen Mathilde Holm  2006  SOLRØD  0694AI  25 m  1:11.94   
22  116  Petersen Andrea Nøhr  2006  KØGE  0686AB  25 m  1:11.96   
23  405  Hartvig-Olsen Emilie  2006  VI39  0634AH  25 m  1:12.54   
24  307  Andersen Sara Kaarup  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  1:12.72   
25  306  Traberg Zoe Overby  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  1:13.39   
26  205  Tankmar Julie Eriksen  2006  KVIK  0678AI  25 m  1:13.63   
27  68  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  1:13.83   
28  314  Lundsgaard Juliane Sarauw  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  1:13.99   
29  69  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  1:14.26   
30  259  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  1:14.33   
31  39  Müller Beatrice Buhr  2006  KALUNDBORG  0652AK  25 m  1:14.41   
32  88  Løkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  1:14.43   
33  311  Krag Sofie Amalie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  1:14.63   
34  176  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  25 m  1:14.76   
35  43  Juul Freja  2006  NÆSTVED  0656AF  25 m  1:14.80   
36  119  Toft Annette  2006  KØGE  0672AC  25 m  1:14.99   
37  234  Larsen Alberte Crone  2006  TUNE  0682AK  25 m  1:15.20   
38  258  Therp Rikke  2006  VEST  0628AF  25 m  1:15.43   
39  157  Frahm-Falkenberg Nanja  2006  GENTOFTE  0682AL  25 m  1:15.46   
40  198  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  1:15.59   
41  106  Christensen Anna Hjorth  2006  KØGE  0652AI  25 m  1:16.67   
42  414  Vedel Dicte Laurberg  2006  VATCPH-STT  0606AA  25 m  1:16.69   
43  408  Møller-Ern Alma  2006  VI39  0662AB  25 m  1:17.45   
44  73  Bartels Maja Damkjær  2006  GLADSAXE  0656AL  25 m  1:17.62   
45  95  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  25 m  1:17.90   
46  206  Thomsen Clara  2006  KVIK  0692AM  25 m  1:18.17   
47  200  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  1:18.50   
48  185  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  1:18.57   
49  406  Larsen Sofie  2006  VI39  0632AQ  25 m  1:19.45   
50  226  Englev Elisabeth Augusta  2006  GREVE  0604AE  25 m  1:21.32   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark