2020-05-27   05:05:52
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Øst Årgang

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 10.00

19_S
Løb 19, 200m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
54  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  2:08.40   
397  Olsen Emilia C. R.  2004  VAT CPH-MK  0424AO  25 m  2:09.77   
395  Høvring Sofie Bruun  2004  VAT CPH-MK  0408AB  25 m  2:10.40   
278  Philip Jasmin  2004  HOVEDSTAD  0418AI  25 m  2:11.52   
140  Thorsen Mathilde Maria  2004  HELSINGØR  0484AI  25 m  2:12.68   
41  Stanelt Frida Bang  2004  KALUNDBORG  0422AL  25 m  2:13.05   
128  Aaholst Johanne Baes  2004  HILLERØD  0454AE  25 m  2:13.65   
363  Christensen Kajsa G.  2004  BIRKERØD  0484AA  25 m  2:13.82   
154  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  25 m  2:15.47   
10  227  Engsbro Sidse M. Ø.  2004  GREVE  0482AK  25 m  2:16.27   
11  174  Østergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  25 m  2:16.30   
12  208  Anker Wilma  2004  RINGSTED  0486AK  25 m  2:16.69   
13  339  Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  25 m  2:16.93   
14  275  Zebitz Josefine  2004  HOVEDSTAD  0454AI  25 m  2:17.20   
15  329  Jung Mathilda Hyldal  2004  SLANGERUP  0414AM  25 m  2:17.35   
16  300  Callesen Olivia  2004  HOVEDSTAD  0432AK  25 m  2:17.46   
17  392  Christensen Nønne  2004  VAT CPH-MK  0486AM  25 m  2:17.59   
18  280  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  2:17.71   
19  413  Tabor Schastine Skifter  2005  VATCPH-STT  0598AB  25 m  2:17.71   
20  65  Hørning Laura L.  2004  GSK  0456AC  25 m  2:17.81   
21  401  Søby Liva  2004  VAT CPH-MK  0402AD  25 m  2:18.00   
22  257  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  2:18.42   
23  173  Vinther Josephine Holst  2004  GENTOFTE  0432AC  25 m  2:18.53   
24  366  Nimb Isabella Victoria  2004  BIRKERØD  0428AK  25 m  2:18.70   
25  141  Trøjgaard Caroline  2005  HELSINGØR  0566AH  25 m  2:18.83   
26  105  Brønnicke Maya Krogh  2005  KØGE  0508AB  25 m  2:18.89   
27  199  Roskær Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  25 m  2:18.98   
28  14  Stoltz Emma  2004  ALLERØD  0448AE  25 m  2:19.21   
29  404  Hartvig-Olsen Clara  2004  VI39  0402AP  25 m  2:19.79   
30  155  Evald Anne Sofie  2004  GENTOFTE  0486AC  25 m  2:19.92   
31  99  Sørensen Viktoria Freja  2004  GLADSAXE  0476AA  25 m  2:20.05   
32  190  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  2:20.33   
33  167  Norby Kristine Nilsson  2005  GENTOFTE  0534AC  25 m  2:20.59   
34  135  Hietala Linnea  2004  HELSINGØR  0442AE  25 m  2:20.84   
35  Andersen Signe Krag  2004  ALLERØD  0434AP  25 m  2:20.88   
36  158  Helmark Cecilie C.  2005  GENTOFTE  0502AL  25 m  2:20.91   
37  12  Mindested Caroline Bach  2005  ALLERØD  0592AF  25 m  2:20.97   
38  282  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  2:21.11   
39  361  Bonefeld Katrine  2004  BIRKERØD  0456AA  25 m  2:21.13   
40  403  Hansen Liva Lund  2005  VI39  0542AE  25 m  2:21.55   
41  383  Thomsen Josephine  2005  HERLEV  0506AG  25 m  2:22.17   
42  114  Larsen Amalie Wichmann  2005  KØGE  0564AB  25 m  2:22.23   
43  396  Kirketerp Cille  2005  VAT CPH-MK  0526AK  25 m  2:22.23   
44  382  Madsen Amanda Da Silva B.  2005  HERLEV  0554AB  25 m  2:22.35   
45  277  Soelberg Malou  2004  HOVEDSTAD  0438AE  25 m  2:22.80   
46  156  Falk-List Frederikke  2004  GENTOFTE  0488AB  25 m  2:22.96   
47  197  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  2:23.52   
48  171  Toft Clara  2004  GENTOFTE  0406AA  25 m  2:23.79   
49  358  Aagaard Caroline Sofie  2005  BIRKERØD  0526AE  25 m  2:23.98   
50  186  Berthou Mille Maxwell  2005  KVIK  0534AA  25 m  2:24.19   
51  37  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  2:24.37   
52  393  Eiler Filippa  2005  VAT CPH-MK  0588AI  25 m  2:24.47   
53  179  Sørensen Andrea Holm  2005  HERLUFSHOL  0518AJ  25 m  2:24.60   
54  21  Thornsen Elida  2005  KORSØR  0528AA  25 m  2:24.93   
55  113  Krumbak Josefine  2004  KØGE  0458AD  25 m  2:25.08   
56  111  Jensen Elisabeth Them  2004  KØGE  0464AA  25 m  2:25.18   
57  192  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  2:25.34   
58  124  Jensen Caroline Salskov  2005  HØRSHOLM  0526AB  25 m  2:25.48   
59  256  Thorsen Emma Zambrano  2004  VEST  0402AH  25 m  2:25.57   
60  70  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  25 m  2:25.88   
61  232  Baadsgaard Nicoline H.  2004  TUNE  0464AK  25 m  2:26.01   
62  276  Vangkilde Laura  2004  HOVEDSTAD  0422AC  25 m  2:26.01   
63  281  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  2:26.05   
64  399  Salomonsen Kajsa  2005  VAT CPH-MK  0514AD  25 m  2:26.25   
65  334  Brage Silja  2005  A6  0544AL  25 m  2:26.49   
66  262  Sørensen Petrine R. E.  2005  HASLEV  0512AB  25 m  2:26.58   
67  115  Møller Olivia  2004  KØGE  0452AF  25 m  2:26.69   
68  203  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  2:26.76   
69  219  Sahlberg Emilie Hostrup  2005  RINGSTED  0582AD  25 m  2:26.93   
70  332  Møller Freja  2004  SLANGERUP  0442AF  25 m  2:27.34   
71  398  Pedersen Hannah B.  2005  VAT CPH-MK  0574AD  25 m  2:27.34   
72  272  Zafra Antoinette  2005  ROSKILDE  0518AA  25 m  2:27.50   
73  265  Andersen Juliane Bo  2005  ROSKILDE  0564AL  25 m  2:27.72   
74  100  Ulrich-Jørgen Ellen Marie  2005  GLADSAXE  0544AA  25 m  2:28.74   
75  349  Mathiesen Mathilde  2004  AIF  0432AD  25 m  2:28.88   
76  239  Sørensen Josefine Arbo  2004  TUNE  0446AD  25 m  2:29.13   
77  246  Andersen Marie Louise B  2005  SLAGELSE  0552AJ  25 m  2:29.37   
78  169  Strøbek Anna R.  2005  GENTOFTE  0586AJ  25 m  2:29.46   
79  247  Andersen Selma V Studnitz  2005  SLAGELSE  0518AB  25 m  2:29.82   
80  235  Larsen Annika Britt  2005  TUNE  0586AD  25 m  2:30.72   
81  248  Nielsen Karoline  2004  SLAGELSE  0422AB  25 m  2:31.08   
82  127  Vendelboe-Schack Alba  2005  HØRSHOLM  0594AJ  25 m  2:31.12   
83  263  Møller Lærke  2005  HASLEV  0578AN  25 m  2:31.13   
84  308  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  2:31.98   
85  109  Gustafson Olivia Mai  2005  KØGE  0596AC  25 m  2:32.12   
86  27  Clan Mikkeline Mailund  2004  SØLLERØD  0494AT  25 m  2:32.95   
87  304  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  2:32.99   
88  56  Hansen Emilie Pyndt  2004  FR.SUND  0466AP  25 m  2:33.13   
89  35  Weiner Alba Lyhne  2004  SØLLERØD  0486AT  25 m  2:33.20   
90  359  Amstrup Nikoline R.  2005  BIRKERØD  0594AE  25 m  2:33.57   
91  177  Hansen Frederikke B.  2005  HERLUFSHOL  0532AE  25 m  2:34.26   
92  142  Wiberg Mikkeline Rud  2005  HELSINGØR  0584AH  25 m  2:34.34   
93  209  Bertelsen Emmeline S.  2005  RINGSTED  0582AG  25 m  2:34.40   
94  76  Christensen Luna  2005  GLADSAXE  0566AC  25 m  2:34.48   
95  67  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  2:34.87   
96  377  Norling Iben Ebdrup  2005  VÆRLØSE  0546AU  25 m  2:35.91   
97  53  Salhauge Liv  2005  TRITON B  0586AE  25 m  2:36.05   
98  165  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  25 m  2:37.02   
99  34  Platzer Ida Marie  2005  SØLLERØD  0572AC  25 m  2:37.12   
100  36  Vester-Christensen Mille  2005  SØLLERØD  0556AL  25 m  2:37.12   
101  159  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  25 m  2:37.51   
102  97  Staudt Josefine  2005  GLADSAXE  0538AE  25 m  2:38.91   
103  368  Porsdal Catrine  2005  BIRKERØD  0536AA  25 m  2:42.05   
104  66  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  2:42.10   
105  218  Reynolds Malene  2005  RINGSTED  0558AN  25 m  2:42.37   
106  217  Rasmussen Aliyah Savannah  2005  RINGSTED  0564AN  25 m  2:52.03   
107  328  Josephsen Ronja K. S.  2005  SLANGERUP  0546AV  25 m  2:52.16   
108  264  Olesen Sisse Berg  2005  HASLEV  0514AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  22 april 2018 
Licens til Ringsted Svømme Klub  Udskriftstidspunkt  08:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark