Program for Vest Ã…rgang 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 4, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Laursen Mathias Lindberg | 2003 | HOLSTEBRO | 0359AJ | 25 m | 2:25.51 | |
2 | 71 | Nygaard Victor | 2003 | H2Odense | 0361AH | 25 m | 2:31.29 | |
3 | 229 | Fenger Oliver | 2003 | VEJLE | 0303AO | 25 m | 2:32.62 | |
4 | 284 | Degn Simon | 2003 | HEI | 0351AQ | 25 m | 2:36.50 | |
5 | 135 | Kornum Christian | 2003 | NORD | 0323AH | 25 m | 2:36.54 | |
6 | 177 | Elling Frederik Venø | 2003 | SILKEBORG | 0339AD | 25 m | 2:36.89 | |
7 | 176 | Christensen Oliver | 2003 | SILKEBORG | 0373AK | 25 m | 2:37.01 | |
8 | 64 | Bonjorn Pol Cardeñas | 2003 | H2Odense | 0351AT | 25 m | 2:37.14 | |
9 | 18 | Toft Markus | 2003 | AGF | 0377AK | 25 m | 2:38.25 | |
10 | 48 | Svenningsen Tobias | 2003 | ESBJERG | 0333AI | 25 m | 2:38.85 | |
11 | 20 | Wichmann Valdemar | 2003 | AGF | 0305AJ | 25 m | 2:40.09 | |
12 | 41 | Kjær Jonas | 2003 | ESBJERG | 0341AA | 25 m | 2:40.28 | |
13 | 226 | Elkjær Malthe | 2003 | VEJLE | 0367AF | 25 m | 2:40.70 | |
14 | 91 | Johannesen Christian | 2003 | HORSENS | 0343AH | 25 m | 2:41.44 | |
15 | 21 | Zaccarin Sander Kudahl | 2003 | AGF | 0395AG | 25 m | 2:44.51 | |
16 | 179 | Grann Emil Lykke | 2003 | SILKEBORG | 0391AK | 25 m | 2:44.56 | |
17 | 90 | Jacobsen Arthur Rytter | 2003 | HORSENS | 0373AL | 25 m | 2:44.58 | |
18 | 189 | Mølgaard Mikkel | 2003 | SILKEBORG | 0333AQ | 25 m | 2:46.01 | |
19 | 157 | Riisgaard-Jensen Jens | 2003 | PINGVINEN | 0369AF | 25 m | 2:47.73 | |
20 | 46 | Pedersen Aske Sommerlund | 2003 | ESBJERG | 0393AJ | 25 m | 2:47.81 | |
21 | 227 | Ellekjær Lauritz Baad | 2003 | VEJLE | 0323AG | 25 m | 2:48.53 | |
22 | 155 | Klein Malik Lodberg | 2003 | PINGVINEN | 0359AI | 25 m | 2:49.15 | |
23 | 13 | Køfer Rasmus Pilegaard | 2003 | AGF | 0317AD | 25 m | 2:49.26 | |
24 | 181 | Hatting Asger | 2003 | SILKEBORG | 0303AK | 25 m | 2:49.29 | |
25 | 65 | Clausen Casper Bang | 2003 | H2Odense | 0391AJ | 25 m | 2:50.38 | |
26 | 257 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 2:51.15 | |
27 | 62 | Bentsen Lukas Stæhr | 2003 | H2Odense | 0351AC | 25 m | 2:51.41 | |
28 | 238 | Schaarup Sune | 2003 | VEJLE | 0359AG | 25 m | 2:51.72 | |
29 | 77 | Stamholt Mads | 2003 | HSK | 0353AM | 25 m | 2:52.65 | |
30 | 146 | Johnsen Alexander | 2003 | ODDER | 0397AC | 25 m | 2:54.38 | |
31 | 256 | Østerballe Daniel | 2003 | VIBORG | 0363AN | 25 m | 2:54.58 | |
32 | 221 | Søndergaard Alex | 2003 | THISTED | 0365AJ | 25 m | 3:00.62 | |
33 | 225 | Damsbo Daniel | 2003 | VEJLE | 0397AH | 25 m | 3:01.68 | |
34 | 192 | Riisgaard Jakob | 2003 | SILKEBORG | 0309AA | 25 m | 3:04.65 | |
35 | 220 | Stilling Mikkel | 2003 | THISTED | 0347AO | 25 m | 3:06.68 | |
36 | 243 | Elsborg Anders | 2003 | VIBORG | 0361AQ | 25 m | 3:32.30 | |
37 | 152 | Søe Jacob Lyse | 2003 | ODDER | 0361AF | 25 m | 3:55.13 | |
38 | 63 | Bjerregaard August B | 2003 | H2Odense | 0313AN | 25 m | ||
39 | 87 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | ||
40 | 134 | Knudsen Mathias | 2003 | NORD | 0369AI | 25 m | ||
41 | 197 | Søgaard Magnus | 2003 | SILKEBORG | 0315AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 18:03 |