Startliste for Vest Ã…rgang 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Fredag 16.00
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Vest Årgang 2018 |
|
Udskriftsdato |
20 april 2018 |
|
|
Stævne by |
Holstebro |
|
Udskriftstidspunkt |
15:50 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Holstebro Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
20 april 2018 |
|
|
|
|
Løb 7, 50m Butterfly Damer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
164 |
3 |
Olivia Hemmeløff |
2006 |
0648AK |
RINGE |
|
25m |
51.75 |
80 |
4 |
Anna Bach |
2006 |
0694AF |
HOLSTEBRO |
|
25m |
45.20 |
168 |
5 |
Christine Mols |
2006 |
0692AO |
RINGE |
|
25m |
46.13 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
9 |
1 |
Karoline Hansfort |
2006 |
0668AM |
AGF |
|
25m |
43.48 |
76 |
2 |
Anne Stamholt |
2006 |
0652AM |
HSK |
|
25m |
41.93 |
204 |
3 |
Aia Caroline Abel |
2006 |
0666AL |
SØHESTEN |
|
25m |
41.34 |
100 |
4 |
Laura Håkonsson |
2006 |
0646AO |
IKAST |
|
25m |
39.33 |
52 |
5 |
Emilie Øhlenschlæger |
2006 |
0652AC |
ESBJERG |
|
25m |
39.40 |
14 |
6 |
Marie Kromann Møller |
2006 |
0654AM |
AGF |
|
25m |
41.53 |
265 |
7 |
Line Gjelstrup |
2006 |
0658AC |
AALBORG |
|
25m |
43.22 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
92 |
1 |
Signe Kristensen |
2006 |
0624AK |
HORSENS |
|
25m |
39.13 |
118 |
2 |
Ane Christensen |
2006 |
0618AA |
KOLDING |
|
25m |
38.56 |
103 |
3 |
Laura Snebang V. Jensen |
2006 |
0674AS |
IKAST |
|
25m |
37.82 |
35 |
4 |
Karoline R. Frederiksen |
2006 |
0638AH |
ESBJERG |
|
25m |
35.71 |
188 |
5 |
Trine Lundø Michaelsen |
2006 |
0648AJ |
SILKEBORG |
|
25m |
35.90 |
208 |
6 |
Clara Kapke |
2006 |
0614AB |
SØNDERBORG |
|
25m |
38.11 |
234 |
7 |
Sophia Jochumsen |
2006 |
0642AE |
VEJLE |
|
25m |
39.09 |
153 |
8 |
Clara Hejndorff Bøgsted |
2006 |
0626AO |
PINGVINEN |
|
25m |
39.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
107 |
1 |
Katrine Bøeg Thormann |
2006 |
0692AD |
IKAST |
|
25m |
34.94 |
239 |
2 |
Ann-Katrine Windfeld |
2006 |
0634AD |
VEJLE |
|
25m |
34.54 |
7 |
3 |
Lucia Ruiz Gadegaard |
2006 |
0638AC |
AGF |
|
25m |
34.08 |
67 |
4 |
Naja Færgemann |
2006 |
0602AI |
H2Odense |
|
25m |
31.67 |
51 |
5 |
Sofie A. Wolf |
2006 |
0686AF |
ESBJERG |
|
25m |
31.87 |
272 |
6 |
Karoline Kjelstrup |
2006 |
0634AK |
AALBORG |
|
25m |
34.21 |
259 |
7 |
Ida Rønnow |
2006 |
0658AE |
AABYBRO |
|
25m |
34.91 |
191 |
8 |
Sarah Froberg Pedersen |
2006 |
0694AJ |
SILKEBORG |
|
25m |
35.17 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
20 april 2018 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
15:50 |
|