2018-08-20   11:03:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXXII Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Morning session

16_S
Laji 16, 200m free M, B16 
Sponsori: ProFashion Oy Gant 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 - 16 v 
Tumanoff Lari  2003  HSS  03A150  25 m  2:00.88  2:04.88   
Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  25 m  2:04.61  2:08.61   
Laine Elias  2002  ÅSK  02A521  25 m  2:05.13  2:09.13   
Konttinen Akira  2003  ÅSK  03A546  25 m  2:13.90  2:17.90   
Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  25 m  2:16.12  2:20.12   
Kinnunen Aapo  2004  ÅSK  04A250  25 m  2:18.62  2:22.62   
Koskinen Roni  2003  AUi  03A450  50 m  2:27.51  2:27.51   
Pavlov Daniel  2003  AUi  03A707  25 m  2:24.03  2:28.03   
Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  25 m  2:28.00  2:32.00   
10  Rekola Rasmus  2004  ÅSK  04A638  25 m  2:28.78  2:32.78   
11  Rannik Ranel  2003  KALEVI    50 m  2:32.81  2:32.81   
12  Kunttila Tatu  2003  ÅSK  03A443  25 m  2:29.36  2:33.36   
13  Viitala Niko  2003  AUi  03A518  25 m  2:30.00  2:34.00   
14  Mäenpää Eero  2005  ÅSK  05A377  25 m  2:35.76  2:39.76   
15  Palmu Einari  2004  AUi  04A395  25 m  2:35.86  2:39.86   
16  Laaksonen Luka  2005  ÅSK  05A517  25 m  2:39.26  2:43.26   
17  Puutio Aaro  2003  ÅSK  03A834  50 m  2:44.62  2:44.62   
18  Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  50 m  2:45.54  2:45.54   
19  Vainio Konsta  2005  AUi  05A299  25 m  2:41.57  2:45.57   
20  Amosov Maksim  2005  AUi  05A932  25 m  2:41.77  2:45.77   
21  Leo Casper  2004  ÅSK  04A635  25 m  2:42.75  2:46.75   
22  Oikarainen Jasper  2005  ÅSK  05A276  25 m  2:50.41  2:54.41   
23  Kovalchuk Ivan  2005  AUi  05A878  25 m  3:01.65  3:05.65   
24  Roine Frans  2005  ÅSK  05A694  25 m       
25  Kainonen Kasper  2005  ÅSK  05A680  25 m       
26  Ahlholm Lennart  2005  ÅSK  05A826  25 m       
17 - 99 v 
Vuorela Teemu  1994  SWIM  94A789  50 m  1:53.34  1:53.34   
Perkkiö Emil  2000  HSS  00A973  50 m  1:59.11  1:59.11   
Tervanen Martti  2000  JUK  00A834  25 m  1:58.27  2:02.27   
Grönroos Lassi  2000  ÅSK  00A219  25 m  1:59.35  2:03.35   
Soukola Elias  1999  JUK  99A759  25 m  2:01.28  2:05.28   
Nyman Eetu  1999  VeUS  99A620  25 m  2:01.94  2:05.94   
Heino Akseli  1999  ÅSK  99A110  25 m  2:10.27  2:14.27   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 tammikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  09:58 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner