Program för Falkenberg Race 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 23, 400m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 617 | Hanquet Marion | 2001 | GÖTEBORG | 25 m | 4:25.82 | ||
2 | 544 | Möller Alice | 2000 | SS DELFIN | 25 m | 4:33.34 | ||
3 | 616 | Hanquet Lucie | 2003 | GÖTEBORG | 25 m | 4:38.40 | ||
4 | 618 | Hein Sofia | 2004 | GÖTEBORG | 25 m | 4:43.61 | ||
5 | 846 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | 25 m | 4:44.47 | ||
6 | 822 | Eni Matilda | 2002 | MARIESTAD | 25 m | 4:45.01 | ||
7 | 606 | de Jonge Johanna | 2001 | GÖTEBORG | 25 m | 4:45.36 | ||
8 | 975 | Kramer Linn | 2001 | SKÖVDE SS | 25 m | 4:45.43 | ||
9 | 1105 | Ström Emilia | 2002 | UDDEVALLA | 25 m | 4:46.09 | ||
10 | 547 | Ragnarsson Emma | 2004 | SS DELFIN | 25 m | 4:46.71 | ||
11 | 936 | Avdic Selma | 2003 | S 02 | 25 m | 4:46.81 | ||
12 | 576 | Wennerberg Wilma | 2001 | ESKILSTUNA | 25 m | 4:48.63 | ||
13 | 608 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | 25 m | 4:49.20 | ||
14 | 569 | Eriksson Maja | 2002 | ESKILSTUNA | 25 m | 4:50.75 | ||
15 | 620 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | 25 m | 4:51.82 | ||
16 | 929 | Back Alva | 2002 | S 77 | 25 m | 4:52.36 | ||
17 | 663 | Thonander Felicia | 2001 | GÖTEBORG | 25 m | 4:53.26 | ||
18 | 1097 | Nielsen Lina | 2005 | UDDEVALLA | 25 m | 4:53.42 | ||
19 | 943 | Edvardsson Maja | 2003 | S 02 | 25 m | 4:54.03 | ||
20 | 700 | Källén Isabella | 2001 | KUNGSBACKA | 25 m | 4:55.76 | ||
21 | 930 | Bergman Wilma | 2002 | S 77 | 25 m | 4:55.77 | ||
22 | 566 | Trollsfjord Filippa | 2001 | ELFSBORG | 25 m | 4:56.35 | ||
23 | 950 | Magnusson Elna | 2004 | S 02 | 25 m | 4:58.58 | ||
24 | 967 | Hallman Matilda | 2003 | SK 1970 | 25 m | 4:58.71 | ||
25 | 607 | Edgren Johanna | 2004 | GÖTEBORG | 25 m | 4:58.96 | ||
26 | 939 | Bromander Lia | 2004 | S 02 | 25 m | 4:58.97 | ||
27 | 829 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | 25 m | 4:59.09 | ||
28 | 1093 | Hejdengård Emma | 2006 | UDDEVALLA | 25 m | 5:02.30 | ||
29 | 809 | Dihle Filippa | 2003 | SK LÖDDE | 25 m | 5:02.72 | ||
30 | 989 | Persson Sofia | 1979 | SK STIMMET | 25 m | 5:02.83 | ||
31 | 553 | Häll Thilda | 2005 | ELFSBORG | 25 m | 5:03.57 | ||
32 | 965 | Emardson Alva | 2001 | SK 1970 | 25 m | 5:04.45 | ||
33 | 901 | Lund Sofia | 2003 | POSEIDON | 25 m | 5:04.86 | RES | |
34 | 948 | Lind Madison | 2004 | S 02 | 25 m | 5:05.11 | RES | |
35 | 654 | Olsson Sissy | 2001 | GÖTEBORG | 50 m | 5:05.97 | RES | |
36 | 628 | Johansson Wilma | 2002 | GÖTEBORG | 25 m | 5:08.12 | RES | |
37 | 622 | Högstedt Linnea | 2004 | GÖTEBORG | 25 m | 5:09.05 | RES | |
38 | 824 | Wallengren Sofia | 2002 | MARIESTAD | 25 m | 5:09.27 | RES | |
39 | 588 | Lind Filippa | 2004 | FALKÖPING | 25 m | 5:09.32 | RES | |
40 | 890 | Carlberg Matilda | 2002 | POSEIDON | 25 m | 5:09.44 | RES | |
41 | 698 | Karlsson Alice | 2004 | KUNGSBACKA | 25 m | 5:10.06 | RES | |
42 | 894 | Hake Sofia | 2003 | POSEIDON | 25 m | 5:10.66 | RES | |
43 | 715 | Svensson Izabella | 2003 | KUNGSBACKA | 25 m | 5:13.84 | RES | |
44 | 959 | Vråmo Ellen | 2004 | S 02 | 25 m | 5:14.30 | RES | |
45 | 940 | Cederqvist Amanda | 2005 | S 02 | 25 m | 5:15.73 | RES | |
46 | 1072 | Ihreborn Hilma | 2005 | VÄRNAMO SS | 25 m | 5:15.98 | RES | |
47 | 649 | Norlander Ida | 2003 | GÖTEBORG | 25 m | 5:16.86 | RES | |
48 | 692 | Graffner Anna | 2002 | KUNGSBACKA | 25 m | 5:17.58 | RES | |
49 | 1102 | Rödin Moa | 2004 | UDDEVALLA | 25 m | 5:18.64 | RES | |
50 | 572 | Jungstedt Rebecka | 2003 | ESKILSTUNA | 25 m | 5:19.04 | RES | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 06 april 2018 |
Licensierad till: Falkenbergs Simklubb | Utskriftstid | 18:15 |