2020-04-02   13:01:56
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för OF-sprint Markaryd

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

7_S
Gren 7, 100m Medley Flickor 
 
Sponsor: OF ekeri 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
10  Klint Ipsa Olivia  2005  BROMÖLLA  AK0205  25 m  1:17.49   
72  Knutsson Disa  2002  RONNEBY SS  BV7802  25 m  1:21.52   
53  Gummesson Adelina  2005  LÖNSBODA  AI9805  25 m  1:22.52   
91  Andersson Towe  2005  VÄXJÖ SS  AC8605  25 m  1:22.82   
119  Wibert Siri  2004  VÄXJÖ SS  AY8204  25 m  1:24.27   
86  Thom Amanda  2005  SMÅLANDSST  AV8405  25 m  1:24.98   
20  Luc Vicky  2007  SS DELFIN  AJ6607  25 m  1:25.49   
116  Provencher Lily  2005  VÄXJÖ SS  AR6605  25 m  1:26.28   
99  Harrysson Ella  2005  VÄXJÖ SS  AR4605  25 m  1:26.89   
10  35  Gamberg Julia  2005  LJUNGBY SS  AF1205  25 m  1:27.14   
11  Welinder Linnéa  2005  ALVESTA SS  AQ0805  25 m  1:27.50   
12  105  Hultqvist Zandra  2004  VÄXJÖ SS  AH8604  25 m  1:27.66   
13  106  Hässlebro Alice  2004  VÄXJÖ SS  BF8404  25 m  1:27.77   
14  57  Bengtsson Linnea  2003  MARKARYD  BE7203  25 m  1:27.86   
15  46  Szilvester Evelin  2006  LJUNGBY SS  AF2806  25 m  1:28.05   
16  41  Kovacs Boglarka  2006  LJUNGBY SS  AT4806  25 m  1:28.07   
17  24  Ranvert Linnea  2005  SS DELFIN  AC4605  25 m  1:29.16   
18  98  Gustavsson Nina  2006  VÄXJÖ SS  AT2206  25 m  1:29.53   
19  29  Andersson Elly  2005  LJUNGBY SS  AA2605  25 m  1:31.40   
20  78  Eriksson Majken  2005  SMÅLANDSST  AV9605  25 m  1:32.43   
21  112  Merbom Elsa  2005  VÄXJÖ SS  AR5605  25 m  1:32.89   
22  69  Andersson Julia  2007  RONNEBY SS  AH2407  25 m  1:33.28   
23  65  Pehrsson Agnes  2007  MARKARYD  AK3207  25 m  1:33.54   
24  59  Jacobsen Moa  2006  MARKARYD  AB7806  25 m  1:35.07   
25  14  Berntsson Viola  2005  SS DELFIN  AC8405  25 m  1:35.23   
26  32  Carlsson Emilia  2007  LJUNGBY SS  AB8407  25 m  1:35.88   
27  122  Österberg Ellen  2006  VÄXJÖ SS  AV4206  25 m  1:37.77   
28  115  Nyström Iris  2004  VÄXJÖ SS  BR5204  25 m  1:38.07   
29  48  Ziraki Meihri  2005  LJUNGBY SS  BF7605  25 m  1:38.94   
30  38  Karlson Ellen  2005  LJUNGBY SS  AP3605  25 m  1:42.29   
31  39  Karlsson Frida  2005  LJUNGBY SS  AP1605  25 m  1:42.41   
32  120  Widströmer Amanda  2007  VÄXJÖ SS  AS4207  25 m  1:42.83   
33  87  Thom Ida  2007  SMÅLANDSST  AF8407  25 m  1:43.88   
34  104  Hultqvist Amelia  2007  VÄXJÖ SS  AF4807  25 m  1:43.88   
35  95  Cronqvist Ebba  2007  VÄXJÖ SS  AT2207  25 m  1:48.58   
36  121  Widströmer Emelia  2005  VÄXJÖ SS  AY9605  25 m  1:48.71   
37  40  Karlsson Hanna  2005  LJUNGBY SS  AP2605  25 m  1:52.44   
38  110  Lind Moa  2006  VÄXJÖ SS  BB3806  25 m  1:52.69   
39  93  Athley Tilde  2006  VÄXJÖ SS  AY5806  25 m  1:54.07   
40  92  Athley Nora  2006  VÄXJÖ SS  AY9806  25 m  1:54.57   
41  Lundborg Tuva  2008  ALVESTA SS  AH0408  25 m  2:07.43   
42  23  Oredsson Nanna  2007  SS DELFIN  AR1607  25 m  2:28.88   
43  28  Anderberger Elle  2005  LJUNGBY SS  BI6605  25 m     
44  73  Kranstedt Hannah  2008  RONNEBY SS  AG5608  25 m     
45  82  Oguni Noe  2005  SMÅLANDSST  BL7805  25 m     
46  83  Pobric Jasmina  2005  SMÅLANDSST  BJ0805  25 m     
47  94  Brorson Johanna  2008  VÄXJÖ SS  AL2608  25 m     
48  96  Eriksson Ebba  2005  VÄXJÖ SS  BL1805  25 m     
49  101  Hildebrand Vesterberg Irma  2007  VÄXJÖ SS  AW6807  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  14 februari 2018 
Licensierad till: Markaryds Simsällskap  Utskriftstid  20:59 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner