2020-02-25   17:14:00
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sollentuna simfestival 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 17/2 Insim 08.00 Start 09.00

1_S
Gren 1, 25m frisim damer "Simcup" 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
169  Swerlander Elin  2001  SS04  AE7801  25 m  12.97   
222  Stille Olivia  2000  TUREBERG  AJ7600  25 m  13.22   
248  Halldén Louise  1998  VÄSBY SS  AW2498  25 m  13.28   
188  Eriksson Astrid  2001  TUREBERG  AD1201  25 m  13.34   
270  Peng Elin  2003  VÄSBY SS  AJ7603  25 m  13.38   
234  Andersson Tova  2001  VÄSBY SS  AH8201  25 m  13.41   
239  Björkén Julia  2001  VÄSBY SS  AL1601  25 m  13.53   
256  Lindgren Linnea  2001  VÄSBY SS  AQ2801  25 m  13.61   
233  Andersson Ebba  2001  VÄSBY SS  AL2601  25 m  13.64   
10  106  Berndtson Filippa  1997  SS04  BD4297  25 m  13.66   
11  301  Quinn Finley  2000  Sandefjord    25 m  13.68   
12  198  Holmer Selma  2004  TUREBERG  AM6204  25 m  13.78   
13  244  Eklund Cornelia  2000  VÄSBY SS  AC1800  25 m  13.79   
14  273  Romstad Hanne  1999  VÄSBY SS  AK2499  25 m  13.82   
15  288  Vespertini Lucrezia  2002  VÄSBY SS  AX3602  25 m  13.86   
16  291  Boij Du Rietz Thea  2002  SALTSJÖB  AC9602  25 m  14.16   
17  289  Wissinger Michelle  2004  VÄSBY SS  BN3604  25 m  14.21   
18  227  Uzum Yasemin  2003  TUREBERG  AI3403  25 m  14.26   
19  Blomqvist Louise  2004  DANDERYD  BD2204  25 m  14.32   
20  149  Montelius Emma  2005  SS04  AY4805  25 m  14.41   
21  187  Ericsson Cornelia  2003  TUREBERG  AT0603  25 m  14.45   
22  229  Wettergren Clara  2002  TUREBERG  AQ3802  25 m  14.48   
23  237  Bergman Elin  2003  VÄSBY SS  AI8203  25 m  14.54   
24  223  Stjernholm Daniella  2004  TUREBERG  BG7204  25 m  14.55   
25  168  Svanberg Sigrid  2004  SS04  BT9404  25 m  14.58   
26  240  Björkén Tuva  2003  VÄSBY SS  AC0603  25 m  14.64   
27  95  Viinapuu Anna  2000  SPÅRVÄGEN  AH8400  25 m  14.65   
28  214  Nilsson Astrid  2003  TUREBERG  AQ9403  25 m  14.65   
29  298  Neuman Filippa  2004  SALTSJÖB  AP4204  25 m  14.72   
30  141  Lindström Isabelle  2003  SS04  CA7203  25 m  14.89   
31  282  Svensson Olivia  2003  VÄSBY SS  CA4203  25 m  14.94   
32  12  Lindbom Tova  2002  DANDERYD  BV8802  25 m  14.96   
33  271  Pfeiff Matilda  2001  VÄSBY SS  AI3801  25 m  14.98   
34  14  Montan Sofia  2004  DANDERYD  BJ2804  25 m  15.03   
35  266  Mudyna Jessika  2004  VÄSBY SS  AI7804  25 m  15.06   
36  195  Guzman Lorena  2004  TUREBERG  BO3804  25 m  15.11   
37  236  Barmark Jardelid Emmy  2002  VÄSBY SS  BH2602  25 m  15.13   
38  202  Klingenstierna Johanna  2005  TUREBERG  AS1405  25 m  15.20   
39  199  Häglund Julia  2003  TUREBERG  AI1403  25 m  15.32   
40  155  Nordström Isabel  2001  SS04  BH1801  25 m  15.34   
41  258  Lindström Emelie  2003  VÄSBY SS  AJ7403  25 m  15.44   
42  283  Taflin Jäghult Therese  2002  VÄSBY SS  BH0602  25 m  15.47   
43  122  Gilbert Gabriella  2004  SS04  BP4204  25 m  15.57   
44  208  Liu Julia  2004  TUREBERG  BG6204  25 m  16.05   
45  184  Arnö Sara  2004  TUREBERG  AA1208  25 m  16.08   
46  158  Pettersson klara  2004  SS04  BP9204  25 m  16.10   
47  136  Klang Fornehed Gabriella  2003  SS04  BO2403  25 m  16.15   
48  279  Stromberg Ebba  2002  VÄSBY SS  AV7402  25 m  16.53   
49  Barkvall Rebecka  2007  DANDERYD  AK8807  25 m  16.70   
50  100  Andreasson Linnea  2003  SS04  BQ1603  25 m  16.71   
51  171  Utgren Cornelia  2007  SS04  AL6207  25 m  16.92   
52  196  Hansson Jade  2005  TUREBERG  AR1405  25 m  17.18   
53  153  Muhic Melissa  2004  SS04  BT6404  25 m  17.37   
54  253  Krekula Mimmi  2003  VÄSBY SS  AZ3403  25 m  17.79   
55  191  Faleij Ella  2003  TUREBERG  BI0403  25 m  17.89   
56  241  Brandt Elsa  2006  VÄSBY SS  AP5806  25 m  18.69   
57  243  Brännbäck Felicia  2006  VÄSBY SS  AC4606  25 m  19.07   
58  129  Ishaq Leah  2006  SS04  AO6406  25 m  19.55   
59  251  Jardelid Lovisa  2005  VÄSBY SS  AK1405  25 m  19.62   
60  263  Melander Linn  2005  VÄSBY SS  AR0205  25 m  19.81   
61  116  Danielsson Wilma  2006  SS04  AJ1206  25 m  19.92   
62  143  Long Emilia  2004  SS04  AO0204  25 m  20.07   
63  259  Lundh Signe  2005  VÄSBY SS  AC5805  25 m  21.03   
64  276  Sköld Hanna  2005  VÄSBY SS  AP2805  25 m  21.84   
65  123  Gomez Anna  2007  SS04  AW0807  25 m  22.23   
66  11  Fang Ziyi  2006  DANDERYD  AX1806  25 m  24.39   
67  Bonorden Filippa  2005  DANDERYD  AH5805  25 m  33.68   
68  Bolinder Hanna  2006  DANDERYD  BD4206  25 m     
69  Ehrengren Irma  2005  DANDERYD  BN9605  25 m     
70  Ekenbäck Elsa  2006  DANDERYD  BO4406  25 m     
71  10  Erneholm Mikaela  2006  DANDERYD  BA7606  25 m     
72  13  Malkan-Juvelin Felicia  2005  DANDERYD  BH1805  25 m     
73  16  Rosander Ebba  2005  DANDERYD  BH9605  25 m     
74  83  Schei Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  AZ4603  25 m     
75  101  Arganti Leona  2004  SS04  BY8404  25 m     
76  102  Baltzarsson Therese  2001  SS04  AE5201  25 m     
77  119  Deilert Lova  2006  SS04  BB7806  25 m     
78  121  Emanuelsson Linn  2004  SS04  BO8804  25 m     
79  142  Lingman Emilia  2006  SS04  BI3806  25 m     
80  156  Nyberg Agnes  2002  SS04  BP8602  25 m     
81  164  Sandell Alexandra  2003  SS04  CC5403  25 m     
82  166  Solomon Isabel  2004  SS04  BU4804  25 m     
83  167  Sterling Naomi  2002  SS04  BN1402  25 m     
84  178  Youssef Danielle  2006  SS04  AY3206  25 m     
85  185  Broms Klara  2006  TUREBERG  BC8206  25 m     
86  193  Gheorghiu Milana  2005  TUREBERG  BC9805  25 m     
87  207  Lidgren Ebbalisa  2005  TUREBERG  AH9405  25 m     
88  210  Lundwall Lager Isabelle  2004  TUREBERG  AX4804  25 m     
89  213  Najafzadeh Tina  2006  TUREBERG  BI3406  25 m     
90  215  Näsvall Ebba  2006  TUREBERG  AW7406  25 m     
91  245  Fantenberg Lovisa  2004  VÄSBY SS  AS3604  25 m     
92  252  Kantecki Oliwia  2003  VÄSBY SS  AE7203  25 m     
93  262  Mattila Anna  2004  VÄSBY SS  BY4804  25 m     
94  278  Steen Frida  2005  VÄSBY SS  AY1805  25 m     
95  281  Sundgren Clara  2005  VÄSBY SS  AT0805  25 m     
96  284  Takala Amanda  2004  VÄSBY SS  AP3804  25 m     
97  286  Tittelbach Roya  2003  VÄSBY SS  AF7603  25 m     
98  287  Velin Rebecca  2004  VÄSBY SS  AJ1204  25 m     
99  290  Åkerman Hanna  2004  VÄSBY SS  AJ0204  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  14 februari 2018 
Licensierad till: Turebergs Simklubb  Utskriftstid  15:51 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner