2018-06-18   03:39:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Cetus GP 3

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

5_S
Laji 5, 100m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
81  Koivu Sini  1999  Cetus  99A482  25 m  56.77  56.77   
151  Otava Aino  1999  Cetus  99A484  50 m  58.91  56.91   
64  Kalenius Lyydia  2000  Cetus  00A252  50 m  59.50  57.50   
72  Kellberg Laura  2003  Cetus  03A441  25 m  57.79  57.79   
108  Lehtinen Sofia  2000  Cetus  00B030  50 m  1:01.81  59.81   
24  Flyckt Emilia  2001  Cetus  01A649  25 m  1:01.21  1:01.21   
213  Seiger Diana  2003  Cetus  03A909  50 m  1:04.89  1:02.89   
10  Alanen Jenni  2002  Cetus  02B210  50 m  1:04.92  1:02.92   
239  Tapanainen Milla-lotta  2003  Cetus  03A610  25 m  1:03.26  1:03.26   
10  Tempakka Roosa-maria  2000  SGR  00A361  25 m  1:03.46  1:03.46   
11  51  Jauhiainen Jutta  2004  Cetus  04A066  50 m  1:05.60  1:03.60   
12  208  Savolainen Anni  2002  Cetus  02A184  25 m  1:03.80  1:03.80   
13  153  Palm Cindy  2003  Cetus  03A052  50 m  1:06.29  1:04.29   
14  119  Långström Sofia  2003  Cetus  03A085  50 m  1:06.38  1:04.38   
15  84  Korpela Nella  2002  Cetus  02A577  25 m  1:04.39  1:04.39   
16  161  Peltola Julia  2003  Cetus  03A091  50 m  1:07.00  1:05.00   
17  140  Nagy Róza  2003  Cetus  03B208  25 m  1:05.57  1:05.57   
18  130  Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  50 m  1:07.67  1:05.67   
19  107  Lehtinen Aino  2001  Cetus  01A330  50 m  1:08.10  1:06.10   
20  251  Uusitalo Martina  2003  Cetus  03A541  25 m  1:07.68  1:07.68   
21  214  Severinkangas Janita  2004  Cetus  04A650  25 m  1:08.81  1:08.81   
22  200  Ryynänen Säde  2005  Cetus  05A460  25 m  1:12.01  1:12.01   
23  74  Kettunen Ellen  2005  Cetus  05A201  50 m  1:14.22  1:12.22   
24  185  Richard Cécilia  2006  Cetus  06A790  25 m  1:14.33  1:14.33   
25  82  Korkeamäki Jenni  2007  Cetus  07A078  25 m  1:14.44  1:14.44   
26  197  Ruha Elina  2005  Cetus  05A113  50 m  1:16.77  1:14.77   
27  238  Tammilehto Enni  2006  Cetus  06A134  25 m  1:15.02  1:15.02   
28  115  Lindell Ellen  2007  Cetus  07A396  25 m  1:15.34  1:15.34   
29  205  Salo Anna  2007  Cetus  07A171  25 m  1:16.00  1:16.00   
30  228  Stalinskaja Dominika  2007  Cetus  07A650  25 m  1:16.95  1:16.95   
31  145  Nilsson Amanda  2006  Cetus  06A427  25 m  1:17.75  1:17.75   
32  224  Soilevaara Iiris  2006  Cetus  06A415  25 m  1:17.79  1:17.79   
33  137  Mäennenä Kia  2006  Cetus  06A189  25 m  1:19.04  1:19.04   
34  276  Äyrämöinen Enna  2007  Cetus  07A198  50 m  1:21.86  1:19.86   
35  32  Hakala Tuike  2001  Cetus  01B372  25 m  1:20.08  1:20.08   
36  Ahlgren Aida  2002  Cetus  02B010  50 m  1:22.09  1:20.09   
37  110  Leppänen Matilda  2007  Cetus  07A067  25 m  1:20.20  1:20.20   
38  236  Tahvanainen Milla  2005  Cetus  05A928  25 m  1:20.91  1:20.91   
39  191  Risso Ricci Rebecca  2006  Cetus  06A548  50 m  1:23.52  1:21.52   
40  41  Hollström Nea  2005  Cetus  05A947  25 m  1:21.68  1:21.68   
41  193  Ristevirta Ronja  2005  Cetus  05B092  25 m  1:22.83  1:22.83   
42  192  Risso Ricci Ruth  2006  Cetus  06A550  50 m  1:25.54  1:23.54   
43  111  Leshchuk Olesia  2006  Cetus  06A423  25 m  1:24.13  1:24.13   
44  174  Päivärinta Siiri  2005  Cetus  05A954  25 m  1:24.52  1:24.52   
45  19  Brelo Ninja  2006  Cetus  06A185  50 m  1:26.56  1:24.56   
46  209  Savolainen Emilyn Alexandra  2007  Cetus  07A385  25 m  1:24.72  1:24.72   
47  131  Miao Anja  2007  Cetus  07A170  25 m  1:25.49  1:25.49   
48  76  Kinnunen Leenu Karolina  2005  Cetus  05B009  25 m  1:25.93  1:25.93   
49  250  Uusitalo Jenny  2007  Cetus  07A199  50 m  1:28.65  1:26.65   
50  65  Kalliokari Ella  2006  Cetus  06A835  25 m  1:26.70  1:26.70   
51  122  Lönnqvist Lotta  2006  Cetus  06A864  25 m  1:32.15  1:32.15   
52  229  Still Heidi  2006  Cetus  06A230  25 m  1:33.75  1:33.75   
53  93  Kriek Anjenike  2005  Cetus  05B078  25 m  1:35.00  1:35.00   
54  152  Paaskoski Ida  2007  Cetus  07A527  25 m  1:35.52  1:35.52   
55  271  Vuorimaa Elsa  2006  Cetus  06A891  25 m  1:39.46  1:39.46   
56  102  Larjomaa Vuokko  2007  Cetus  07A454  25 m  1:40.04  1:40.04   
57  210  Savolainen Sandra  2007  Cetus  07A376  25 m  1:41.93  1:41.93   
58  18  Brelo Jade  2008  Cetus  08A066  25 m  1:42.44  1:42.44   
59  125  Marjakaarto Milka  2007  Cetus  07A546  25 m  1:42.65  1:42.65   
60  264  Vesa Vivian  2006  Cetus  06A807  25 m  1:42.80  1:42.80   
61  123  Löytty Olivia  2007  Cetus  07A436  25 m  1:43.86  1:43.86   
62  248  Turunen Lotta  2008  Cetus  08A219  25 m  1:44.51  1:44.51   
63  118  Linnosaari Saga  2008  Cetus  08A268  25 m  1:47.08  1:47.08   
64  14  Aunimo Inka  2006  Cetus  06A628  25 m  1:51.17  1:51.17   
65  146  Nissinen Emma  2007  Cetus  07A368  25 m       
66  194  Ronkainen Saga  2007  Cetus  07A407  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  13 tammikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Cetus Espoo  Tulostusaika  12:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner