Startliste for Falu Skinsgames 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
Falu SkinsGames 2018 |
|
Utskriftsdatum |
24 februari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
13:46 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 februari 2018 |
|
|
|
|
Gren 12, 200m Medley Herrar |
Finaler (8) |
Beräknad start 17:34 |
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
168 |
3 |
Noel Larsson |
2006 |
AK8106 |
SALA SS |
|
25m |
|
200 |
4 |
Lukas Nilsson |
2006 |
AH4506 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
|
99 |
5 |
Elliot Ekman |
2007 |
AG6907 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
218 |
2 |
Axel Furuhall |
2004 |
BA2703 |
UPSALA S |
|
25m |
|
61 |
3 |
Alexander Hörnquist |
2001 |
AE3101 |
FILIPSTAD |
|
25m |
3:14.08 |
333 |
4 |
Harald Bergqvist |
2005 |
AB3705 |
FALUN |
|
25m |
3:06.74 |
121 |
5 |
Anton Sölveskog |
2003 |
AX6103 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
3:06.99 |
300 |
6 |
Isac Mörtstrand |
2007 |
AC4107 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:32.98 |
111 |
7 |
Oliver Wijker |
2006 |
AD2706 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
220 |
1 |
Tage Helin |
2007 |
AB2907 |
UPSALA S |
|
25m |
3:04.38 |
228 |
2 |
Rasmus Loklint |
2005 |
AD2105 |
UPSALA S |
|
25m |
3:03.28 |
213 |
3 |
Felix Do |
2004 |
AF4304 |
UPSALA S |
|
25m |
2:59.20 |
1 |
4 |
Gustav Buvik Spännare |
2004 |
AS4704 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
2:51.61 |
63 |
5 |
Charlie Landeman |
2003 |
AY6303 |
FILIPSTAD |
|
25m |
2:54.71 |
236 |
6 |
Ravi Parekh |
2005 |
AL7705 |
UPSALA S |
|
25m |
3:02.21 |
292 |
7 |
Lucas Kokki |
2003 |
AZ3303 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:03.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
159 |
1 |
Max Antonsson |
2004 |
AG6304 |
SALA SS |
|
25m |
2:47.47 |
7 |
2 |
Arvid Lind |
2005 |
AL4105 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
2:42.78 |
240 |
3 |
William Rismyhr |
2004 |
AK5104 |
UPSALA S |
|
25m |
2:40.97 |
172 |
4 |
Olle Nilsson |
2004 |
AL3104 |
SALA SS |
|
25m |
2:40.17 |
92 |
5 |
Hugo Swanson |
2006 |
AA6106 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:40.40 |
221 |
6 |
Elias Holst |
2002 |
AO9302 |
UPSALA S |
|
25m |
2:41.00 |
308 |
7 |
Gustav Ulfvebrand |
2003 |
AT4103 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:43.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
328 |
1 |
Viktor Svärd |
2005 |
AC8305 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:40.13 |
222 |
2 |
Lukas Höglund |
2004 |
AK0904 |
UPSALA S |
|
25m |
2:39.78 |
242 |
3 |
Kevin Shiva |
2002 |
AB1102 |
UPSALA S |
|
25m |
2:38.14 |
23 |
4 |
Daniel Ruijs |
2004 |
AE5504 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:37.68 |
126 |
5 |
Olle Pettersson |
2004 |
AJ1304 |
KATRINEHOL |
|
25m |
2:37.98 |
145 |
6 |
Emil Söderholm |
1999 |
AG5599 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:38.72 |
208 |
7 |
Oskar Andersson |
2003 |
AG6503 |
UPSALA S |
|
25m |
2:40.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
216 |
1 |
Jonatan Fischer |
2001 |
AM1301 |
UPSALA S |
|
25m |
2:37.54 |
243 |
2 |
Danny Simaleza |
2005 |
AE4905 |
UPSALA S |
|
25m |
2:36.06 |
227 |
3 |
Johan Ljunggren |
2001 |
AN6101 |
UPSALA S |
|
25m |
2:33.41 |
311 |
4 |
Gustaf Walldén |
2003 |
AE8503 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:32.53 |
230 |
5 |
Roman Milkin |
1999 |
AH0599 |
UPSALA S |
|
25m |
2:32.90 |
72 |
6 |
Oliver Hjalmarsson Sarlind |
2003 |
AN7503 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:34.46 |
185 |
7 |
Erik Mulikov |
2005 |
AA5105 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:37.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
223 |
1 |
Alexander Karlsson |
2002 |
AQ4102 |
UPSALA S |
|
25m |
2:32.44 |
71 |
2 |
Carl Hansson |
2003 |
AE9703 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:28.21 |
241 |
3 |
Philip Rosvall |
2001 |
AP2501 |
UPSALA S |
|
25m |
2:24.41 |
124 |
4 |
Kevin Grahn |
2003 |
AH9103 |
KATRINEHOL |
|
25m |
2:21.49 |
10 |
5 |
Martin Schön |
2003 |
AJ9703 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
2:22.05 |
263 |
6 |
Linus Björk |
2002 |
AB6902 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:26.23 |
252 |
7 |
Anton Waller-Kaustinen |
2000 |
AJ5500 |
UPSALA S |
|
25m |
2:29.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
283 |
1 |
Jonathan Holmberg |
2000 |
AT1300 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:21.47 |
174 |
2 |
Edwin Nystrand |
2002 |
AE8902 |
SALA SS |
|
25m |
2:16.89 |
219 |
3 |
Carl Göransson |
2000 |
AQ8300 |
UPSALA S |
|
25m |
2:11.72 |
287 |
4 |
Linus Kanth |
1991 |
AP5991 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:57.53 |
78 |
5 |
Jakob Källquist |
2001 |
AC0901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:11.01 |
247 |
6 |
Mikael Söderberg |
2003 |
AA9303 |
UPSALA S |
|
25m |
2:14.40 |
39 |
7 |
David Hambraeus |
1999 |
AL0799 |
FALUN |
|
25m |
2:17.99 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
24 februari 2018 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
13:46 |
|