2020-04-10   22:01:41
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Medley Race 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 7
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Medley race 2018    Udskriftsdato  28 januar 2018   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  09:47   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  28 januar 2018         
 
 
 
Løb 7, 100m Brystsvømning Damer  Finaler (14) 
Heat 1 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
106  Charlotte Hjortshøj  2006  0658AP  SOLRØD    25m   
243  Laura Kaysfeld  2007  0798AN  GLADSAXE    25m   
249  Sigrid Mygind  2008  0878AG  GLADSAXE    25m   
               
               

 
Heat 2 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
232  Sarah Zargarov Hansen  2008  0848AG  GLADSAXE    25m   
112  Emma Spang  2006  0648AQ  SOLRØD    25m   
239  Katrine Hermansen  2008  0838AG  GLADSAXE    25m   
258  Freya Valentin  2008  0888AG  GLADSAXE    25m   
               

 
Heat 3 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
83  Signe C. H. Naaby  2007  0712AI  GTI    25m   
108  Monique Haack  2009    SOLRØD    25m   
111  Sofie Ammentorp Ribjerg  2006  0641AR  SOLRØD    25m   
75  Caroline Hedetoft-Winther  2008  0874AG  GTI    25m   
72  Isabell Fischer  2007  0726AI  GTI    25m   
77  Isabella Høj Johansen  2008  0894AH  GTI    25m   

 
Heat 4 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
20  Maja Andersen  2007  0748AP  VI39    25m   
103  Esther Gammelgaard  2007  0738AP  SOLRØD    25m   
218  Rosa Cornelia Barrisøe  2006  0686AL  VATCPH-STT    25m   
246  Petrea Asferg Larsson  2008  0862AD  GLADSAXE    25m   
257  Lise H. V. Waarst  2007  0732AD  GLADSAXE    25m   
241  Liva Ladefoged Jepsen  2008  0828AA  GLADSAXE    25m   

 
Heat 5 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
105  Mathilde Rygaard Hansen  2008    SOLRØD    25m   
279  Andrea Busk Strodtmann  2008  0838AD  HOVEDSTAD    25m  2:44.95 
290  Vigga Jørgensen  2008  0874AE  HOVEDSTAD    25m  2:41.27 
277  Esther Lærke Lund Cliff  2009  0912AB  HOVEDSTAD    25m  2:43.62 
115  Mathilde Holm Villadsen  2006  0694AI  SOLRØD    25m   
82  Amalie Lykke Madsen  2008  0866AC  GTI    25m   

 
Heat 6 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
85  Emily Kampmann Nielsen  2007  0784AP  GTI    25m  2:34.69 
278  Alice Zsigri Dyndgaard  2009  0922AB  HOVEDSTAD    25m  2:24.01 
294  Clara Vestergaard  2008  0864AB  HOVEDSTAD    25m  2:20.79 
280  Josephine S. Christensen  2009  0932AB  HOVEDSTAD    25m  2:20.92 
253  Rosa Rank Solhart  2007  0762AD  GLADSAXE    25m  2:25.23 
242  Victoria Brammer Kærgaard  2008  0878AA  GLADSAXE    25m  2:39.75 

 
Heat 7 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
274  Thilde Gammelvind  2008  0804AG  HOVEDSTAD    25m  2:20.00 
67  Julie Bruun  2008  0802AF  GTI    25m  2:16.20 
182  Maya Jacobsen  2007  0754AQ  MK 31    25m  2:15.00 
178  Anna Piao Bergendorff  2007  0744AQ  MK 31    25m  2:15.00 
90  Sarah Cecilie Rasmussen  2008  0842AH  GTI    25m  2:19.46 
275  Aimée Overby Traberg  2009  0962AB  HOVEDSTAD    25m  2:20.00 

 
Heat 8 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
256  Ella Boisen Tvermoes  2008  0812AD  GLADSAXE    25m  2:12.22 
78  Freja Monrad Kirkegaard  2008  0878AE  GTI    25m  2:09.00 
215  Hanna Rørbech  2006  0672AG  VATCPH-STT    25m  2:07.95 
286  Alvilde Gemmer Hanghøj  2008  0814AE  HOVEDSTAD    25m  2:08.56 
273  Christiane Dreyer Riis  2009  0902AB  HOVEDSTAD    25m  2:10.87 
229  Silje Nygaard Engedal  2007  0768AE  GLADSAXE    25m  2:12.83 

 
Heat 9 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
281  Betty Bibeyron-Wara  2008  0888AB  HOVEDSTAD    25m  2:03.25 
68  Fiona Lei Byrne  2007  0776AI  GTI    25m  2:01.14 
184  Emma Kestenholz  2007  0798AO  MK 31    25m  2:00.00 
205  Isabella M. Madsen  2007  0798AA  VATCPH-STT    25m  2:00.50 
208  Amalie Møller  2007  0762AK  VATCPH-STT    25m  2:01.35 
17  Maja Lollike  2007  0752AK  VI39    25m  2:05.99 

 
Heat 10 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
189  Ellen Lyse  2007    MK 31    25m  2:00.00 
181  Viola Brandt-Brofeldt  2006  0664AN  MK 31    25m  2:00.00 
176  Nadia Walløe  2007  0702AD  MK 31    25m  2:00.00 
194  Frederikke Dyrby Pedersen  2007    MK 31    25m  2:00.00 
190  Aya Malling  2006    MK 31    25m  2:00.00 
177  Caroline Hansen  2007  0784AG  MK 31    25m  2:00.00 

 
Heat 11 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
84  Naja O. K. Neergaard  2007  0704AI  GTI    25m  1:58.97 
100  Daniella Anderson  2006  0608AR  SOLRØD    25m  1:58.24 
109  Amanda Liechti  2008  0824AF  SOLRØD    50m  1:56.60 
15  Anna Andersen  2007  0732AK  VI39    25m  1:58.17 
240  Katrine Schou Jagd  2008  0868AA  GLADSAXE    25m  1:58.39 
174  Ella Emilia Soelberg  2007  0708AF  MK 31    25m  2:00.00 

 
Heat 12 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
283  Lucca Marie Byrholt  2007  0708AC  HOVEDSTAD    25m  1:55.94 
197  Kirsten Vedsted  2008  0872AE  MK 31    25m  1:55.00 
245  Sofie Emilie Lange  2007  0702AB  GLADSAXE    25m  1:46.92 
227  Anna Dicte Bøgeskov  2007  0748AC  GLADSAXE    25m  1:53.97 
293  Ella Stensgaard  2008  0816AA  HOVEDSTAD    25m  1:55.91 
175  Regitze Wojtaszewski  2007  0734AN  MK 31    25m  1:56.49 

 
Heat 13 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
282  Alma Sofie A. Bløcher  2008  0804AB  HOVEDSTAD    25m  1:44.77 
73  Annika Frederiksen  2007  0766AI  GTI    25m  1:43.09 
252  Ida Villemoes Poulsen  2007  0758AA  GLADSAXE    25m  1:37.11 
216  Emma Haagen  2006  0676AH  VATCPH-STT    25m  1:41.69 
19  Sofie Larsen  2006  0632AQ  VI39    25m  1:43.98 
107  Jaqueline Haack  2006  0672AN  SOLRØD    25m  1:45.30 

 
Heat 14 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
18  Lara Ghizzaui  2007  0702AF  VI39    50m  1:36.39 
104  Caroline Rygaard Hansen  2006  0632AL  SOLRØD    25m  1:33.21 
13  Emilie Hartvig-Olsen  2006  0634AH  VI39    25m  1:25.59 
110  Nynne Zandra Opperfelt  2006  0678AP  SOLRØD    25m  1:32.78 
14  Alma Møller-Ern  2006  0662AB  VI39    25m  1:34.59 
12  Sarah Gudme  2007  0738AE  VI39    25m  1:36.86 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  28 januar 2018 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  09:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark