2020-06-05   02:42:59
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Medley Race 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 9
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Medley race 2018    Udskriftsdato  28 januar 2018   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  09:47   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  28 januar 2018         
 
 
 
Løb 9, 100m Frisvømning Damer  Finaler (14) 
Heat 1 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
105  Mathilde Rygaard Hansen  2008    SOLRØD    25m   
75  Caroline Hedetoft-Winther  2008  0874AG  GTI    25m   
243  Laura Kaysfeld  2007  0798AN  GLADSAXE    25m   
               
               

 
Heat 2 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
239  Katrine Hermansen  2008  0838AG  GLADSAXE    25m   
196  Ella Trøstrup  2008    MK 31    25m  2:20.00 
179  Isabell Biensø-Olsen  2007    MK 31    25m  2:20.00 
108  Monique Haack  2009    SOLRØD    25m   
               

 
Heat 3 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
232  Sarah Zargarov Hansen  2008  0848AG  GLADSAXE    25m  2:11.24 
258  Freya Valentin  2008  0888AG  GLADSAXE    25m  2:07.41 
93  Sally M. Dalfoss Siggaard  2008  0816AG  GTI    25m  2:04.35 
274  Thilde Gammelvind  2008  0804AG  HOVEDSTAD    25m  2:04.40 
184  Emma Kestenholz  2007  0798AO  MK 31    25m  2:10.99 
249  Sigrid Mygind  2008  0878AG  GLADSAXE    25m  2:12.54 

 
Heat 4 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
180  Caroline Bjerre  2007  0772AM  MK 31    25m  1:57.51 
242  Victoria Brammer Kærgaard  2008  0878AA  GLADSAXE    25m  1:55.44 
280  Josephine S. Christensen  2009  0932AB  HOVEDSTAD    25m  1:52.88 
256  Ella Boisen Tvermoes  2008  0812AD  GLADSAXE    25m  1:54.28 
182  Maya Jacobsen  2007  0754AQ  MK 31    25m  1:56.48 
294  Clara Vestergaard  2008  0864AB  HOVEDSTAD    25m  2:00.16 

 
Heat 5 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
189  Ellen Lyse  2007    MK 31    50m  1:51.32 
178  Anna Piao Bergendorff  2007  0744AQ  MK 31    25m  1:49.26 
278  Alice Zsigri Dyndgaard  2009  0922AB  HOVEDSTAD    25m  1:48.23 
96  Jasmin Freja Hansen Ünal  2007  0774AH  GTI    25m  1:48.66 
190  Aya Malling  2006    MK 31    25m  1:50.00 
253  Rosa Rank Solhart  2007  0762AD  GLADSAXE    25m  1:51.98 

 
Heat 6 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
273  Christiane Dreyer Riis  2009  0902AB  HOVEDSTAD    25m  1:44.50 
94  Mathilde Bremer Sørensen  2006  0688AN  GTI    25m  1:44.18 
90  Sarah Cecilie Rasmussen  2008  0842AH  GTI    25m  1:43.49 
286  Alvilde Gemmer Hanghøj  2008  0814AE  HOVEDSTAD    25m  1:43.57 
275  Aimée Overby Traberg  2009  0962AB  HOVEDSTAD    25m  1:44.19 
240  Katrine Schou Jagd  2008  0868AA  GLADSAXE    25m  1:45.14 

 
Heat 7 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
175  Regitze Wojtaszewski  2007  0734AN  MK 31    25m  1:42.90 
197  Kirsten Vedsted  2008  0872AE  MK 31    25m  1:41.90 
277  Esther Lærke Lund Cliff  2009  0912AB  HOVEDSTAD    25m  1:41.20 
78  Freja Monrad Kirkegaard  2008  0878AE  GTI    25m  1:41.84 
103  Esther Gammelgaard  2007  0738AP  SOLRØD    50m  1:42.70 
241  Liva Ladefoged Jepsen  2008  0828AA  GLADSAXE    25m  1:43.02 

 
Heat 8 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
83  Signe C. H. Naaby  2007  0712AI  GTI    25m  1:39.74 
112  Emma Spang  2006  0648AQ  SOLRØD    50m  1:38.34 
281  Betty Bibeyron-Wara  2008  0888AB  HOVEDSTAD    25m  1:35.05 
17  Maja Lollike  2007  0752AK  VI39    25m  1:37.35 
89  Louise Popp-Madsen  2007  0758AJ  GTI    25m  1:38.55 
290  Vigga Jørgensen  2008  0874AE  HOVEDSTAD    25m  1:40.24 

 
Heat 9 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
68  Fiona Lei Byrne  2007  0776AI  GTI    25m  1:34.60 
246  Petrea Asferg Larsson  2008  0862AD  GLADSAXE    25m  1:33.27 
111  Sofie Ammentorp Ribjerg  2006  0641AR  SOLRØD    50m  1:32.02 
227  Anna Dicte Bøgeskov  2007  0748AC  GLADSAXE    25m  1:32.73 
206  Maja Hansen  2006  0652AE  VATCPH-STT    25m  1:33.74 
279  Andrea Busk Strodtmann  2008  0838AD  HOVEDSTAD    25m  1:35.00 

 
Heat 10 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
20  Maja Andersen  2007  0748AP  VI39    50m  1:28.91 
82  Amalie Lykke Madsen  2008  0866AC  GTI    25m  1:28.58 
207  Signe Schnabelrauch  2006  0606AP  VATCPH-STT    50m  1:27.93 
109  Amanda Liechti  2008  0824AF  SOLRØD    25m  1:28.42 
84  Naja O. K. Neergaard  2007  0704AI  GTI    25m  1:28.81 
174  Ella Emilia Soelberg  2007  0708AF  MK 31    50m  1:30.67 

 
Heat 11 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
181  Viola Brandt-Brofeldt  2006  0664AN  MK 31    25m  1:26.72 
18  Lara Ghizzaui  2007  0702AF  VI39    50m  1:26.41 
100  Daniella Anderson  2006  0608AR  SOLRØD    50m  1:26.12 
293  Ella Stensgaard  2008  0816AA  HOVEDSTAD    25m  1:26.26 
245  Sofie Emilie Lange  2007  0702AB  GLADSAXE    25m  1:26.59 
194  Frederikke Dyrby Pedersen  2007    MK 31    25m  1:27.60 

 
Heat 12 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
176  Nadia Walløe  2007  0702AD  MK 31    25m  1:25.41 
257  Lise H. V. Waarst  2007  0732AD  GLADSAXE    25m  1:24.43 
282  Alma Sofie A. Bløcher  2008  0804AB  HOVEDSTAD    25m  1:22.00 
73  Annika Frederiksen  2007  0766AI  GTI    25m  1:23.52 
177  Caroline Hansen  2007  0784AG  MK 31    25m  1:24.46 
106  Charlotte Hjortshøj  2006  0658AP  SOLRØD    25m  1:25.63 

 
Heat 13 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
283  Lucca Marie Byrholt  2007  0708AC  HOVEDSTAD    25m  1:21.41 
252  Ida Villemoes Poulsen  2007  0758AA  GLADSAXE    25m  1:20.09 
19  Sofie Larsen  2006  0632AQ  VI39    25m  1:19.45 
107  Jaqueline Haack  2006  0672AN  SOLRØD    25m  1:20.01 
229  Silje Nygaard Engedal  2007  0768AE  GLADSAXE    25m  1:20.84 
110  Nynne Zandra Opperfelt  2006  0678AP  SOLRØD    25m  1:21.69 

 
Heat 14 (14) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
104  Caroline Rygaard Hansen  2006  0632AL  SOLRØD    25m  1:16.38 
115  Mathilde Holm Villadsen  2006  0694AI  SOLRØD    25m  1:11.94 
15  Anna Andersen  2007  0732AK  VI39    25m  1:09.33 
12  Sarah Gudme  2007  0738AE  VI39    25m  1:11.03 
13  Emilie Hartvig-Olsen  2006  0634AH  VI39    25m  1:16.19 
14  Alma Møller-Ern  2006  0662AB  VI39    25m  1:18.21 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  28 januar 2018 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  09:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark