2020-04-03   10:40:45
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Medley Race 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

1

2_S
Løb 2, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  1:14.75   
Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  1:16.52   
Rendlev Sebastian  2005  VI39  0547AB  25 m  1:17.77   
203  Vergmann Sune  2005  VATCPH-STT  0595AH  25 m  1:18.83   
Vinge-Maigaard Oscar  2007  VI39  0751AA  25 m  1:22.68   
248  Moefelt Christian  2006  GLADSAXE  0697AF  25 m  1:23.60   
237  Heldgaard Gustav Krabbe  2006  GLADSAXE  0655AG  25 m  1:28.14   
238  Hermansen Jens Krogh  2006  GLADSAXE  0675AG  25 m  1:29.79   
292  Legind Hans Bjørn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  1:31.39   
10  233  Hansen Victor Juhl  2007  GLADSAXE  0719AE  25 m  1:31.60   
11  254  Stender-Petersen Nikolai  2007  GLADSAXE  0723AB  25 m  1:33.21   
12  Leisvig Marinus  2007  VI39  0773AD  25 m  1:33.64   
13  244  Krogh Tore  2006  GLADSAXE  0679AF  25 m  1:34.27   
14  69  Bøgeskov Oliver Holst  2006  GTI  0637AI  25 m  1:34.85   
15  251  Pedersen Walter N Falborg  2007  GLADSAXE  0751AB  25 m  1:35.05   
16  Møller-Ern Valdemar  2008  VI39  0821AA  25 m  1:35.07   
17  231  Frederiksen Sven Ole H.  2006  GLADSAXE  0637AG  25 m  1:35.53   
18  71  Dimon Mark  2006  GTI  0667AJ  25 m  1:35.60   
19  10  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  1:35.62   
20  259  Åhman Magnus Gimsing  2007  GLADSAXE  0761AB  25 m  1:35.65   
21  255  Søhoel William Brix  2006  GLADSAXE  0671AF  25 m  1:35.78   
22  296  Voldmester Simon  2007  HOVEDSTAD  0703AB  25 m  1:36.78   
23  102  Daniele Martin  2006  SOLRØD  0691AH  25 m  1:36.91   
24  92  Segato Marius Hedvang  2007  GTI  0791AD  25 m  1:37.04   
25  250  Peacock Lukas  2007  GLADSAXE  0751AG  25 m  1:37.75   
26  295  Vidovic Linus Klarskov  2007  HOVEDSTAD  0713AB  25 m  1:38.00   
27  171  Brandt-Lassen Asbjørn  2006  MK 31  0631AH  25 m  1:39.68   
28  21  Hvid William  2007  VI39  0737AH  25 m  1:40.00   
29  80  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI  0689AF  25 m  1:40.41   
30  289  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  25 m  1:40.44   
31  230  Fabel Albert Hvistendahl  2007  GLADSAXE  0735AC  25 m  1:40.77   
32  22  Johansen Mathias  2007  VI39  0723AF  25 m  1:40.95   
33  291  Klarskov Benjamin  2007  HOVEDSTAD  0711AC  25 m  1:41.02   
34  66  Bjørneborg Victor  2007  GTI  0729AD  25 m  1:41.19   
35  87  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI  0627AF  25 m  1:41.93   
36  284  Cliff Daniel Emil Lund  2007  HOVEDSTAD  0795AC  25 m  1:42.12   
37  74  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GTI  0763AC  25 m  1:42.54   
38  262  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  1:42.89   
39  288  Jensen Konrad Funch  2007  HOVEDSTAD  0721AC  25 m  1:44.03   
40  285  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  1:44.10   
41  297  Wang Ib Fang  2007  HOVEDSTAD  0771AB  25 m  1:44.59   
42  263  Sanghavi Vihaan  2008  HOVEDSTAD  0865AC  25 m  1:45.00   
43  270  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  1:45.00   
44  268  Buur Alexander Gadeberg  2008  HOVEDSTAD  0833AC  25 m  1:45.46   
45  236  Heinemann Victor  2007  GLADSAXE  0759AF  25 m  1:46.52   
46  95  Toft Simon Hasting  2006  GTI  0613AD  25 m  1:46.65   
47  169  Pedersen Magne Riedel  2006  MK 31  0643AL  25 m  1:47.57   
48  234  Heinemann Oscar  2007  GLADSAXE  0797AF  25 m  1:47.83   
49  298  Zeller Asbjørn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  1:48.15   
50  23  Nielsen Nikolaj  2007  VI39  0793AG  25 m  1:48.57   
51  260  Øland Isak Ravn  2006  GLADSAXE  0699AJ  25 m  1:49.09   
52  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  1:49.66   
53  228  Edske Rasmus  2007  GLADSAXE  0777AE  25 m  1:49.75   
54  265  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  1:50.00   
55  267  Sams Erik  2008  HOVEDSTAD  0875AC  25 m  1:50.00   
56  269  Alstrøm Villum  2008  HOVEDSTAD  0823AC  25 m  1:50.00   
57  235  Heinemann Theodor  2007  GLADSAXE  0771AG  25 m  1:50.51   
58  287  Hedegaard Ludvig  2007  HOVEDSTAD  0725AG  25 m  1:51.61   
59  113  Sørensen Lukas Aagaard  2006  SOLRØD  0657AK  25 m  1:53.62   
60  264  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  1:54.10   
61  170  Nielsen Kalle Hannibal  2006  MK 31  0665AF  25 m  1:54.17   
62  172  Bragge August Juel  2005  MK 31  0581AO  25 m  1:54.39   
63  81  Larsen Sebastian Crone  2008  GTI  0859AD  25 m  2:01.96   
64  225  Bang Cornelius Borgaard  2007  GLADSAXE  0787AE  25 m  2:07.64   
65  186  Kort Nicky  2007  MK 31  0791AH  25 m  2:20.00   
66  188  Lindhardt Jonas Hennings  2007  MK 31  0763AH  25 m  2:20.00   
67  88  Petersen Philip Kriwat  2007  GTI  0723AH  25 m  2:22.03   
68  101  Berthelsen Oscar  2005  SOLRØD    25 m     
69  114  Trærup Valdemar  2005  SOLRØD  0531AN  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  09 januar 2018 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  19:26 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark