2020-04-09   19:18:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Itäväylä-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 17
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Itäväylä-uinnit    Tulostuspäivämäärä  24 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Porvoo    Tulostusaika  10:08   
  Järjestäjä  BS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  24 maaliskuu 2018         
 
 
 
Laji 17, 50m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Julius Laitinen  2007  07A794  BS-PU    25m     
Nicolas Luoma  2010  10A027  UH    25m  56.73  56.73 
Lauri Turunen  2006    BS-PU    25m     
               
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Aarni Rahkonen  2009  09A030  SGR    50m  51.99  51.99 
Nikita Dzura  2010  10A047  USH    25m  45.53  45.53 
Frans Nyström  2008  08A214  BS-PU    25m  45.08  45.08 
Joel Pukki  2007  07A487  AQUILA    25m  45.18  45.18 
Kevin Kajava  2009  09A195  USH    25m  47.06  47.06 
Konstantin Terekhov  2008  08A222  USH    25m  53.03  53.03 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Amos Mäkilä  2007  07A308  SGR    25m  39.23  39.23 
Arttu Anttonen  2004  04B210  JUK    25m  35.75  35.75 
Miska Korkalainen  2006  06A374  VoVi    25m  35.05  35.05 
Daniel Kajava  2007  07A391  USH    50m  35.45  35.45 
Benjamin Gullans  2005  05B045  BS-PU    25m  36.54  36.54 
Aati Karhu  2007  07A496  AQUILA    25m  39.54  39.54 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Yufei Meng  2004  04A333  SGR    50m  31.23  31.23 
Matias Ola  2002  02B103  ORCA    25m  28.82  28.82 
Nesja Seppälä  2000  00A858  HaUS    50m  28.47  28.47 
Benjamin Kangas  2002  02A659  HaUS    50m  28.48  28.48 
Mio Munsterhjelm  2002  02A609  SGR    50m  28.97  28.97 
Kaius Kulmala  2004  04B145  SGR    50m  31.85  31.85 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sami Seppälä  2000  00B045  BS-PU    25m  27.88  27.88 
Pyry Nurminen  2001  01A673  ORCA    25m  26.59  26.59 
Toni Knuutila  1993  93A712  PUS    50m  23.97  23.97 
Alexey Belfer  2000  00A786  ORCA    50m  24.45  24.45 
Rasmus Sarre  2001  01B119  ORCA    25m  27.14  27.14 
Lauri Tolvanen  2003  03A686  HaUS    25m  28.00  28.00 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  24 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  Tulostusaika  10:08 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner