2020-04-09   20:23:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Itäväylä-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 21
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Itäväylä-uinnit    Tulostuspäivämäärä  24 maaliskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Porvoo    Tulostusaika  10:08   
  Järjestäjä  BS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  24 maaliskuu 2018         
 
 
 
Laji 21, 50m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nikita Dzura  2010  10A047  USH    25m     
Artur Kavtaskin  2007  07A691  AQUILA    25m  55.83  55.83 
Aleksi Sinisalo  2006  06A680  Cetus    25m  52.76  52.76 
Konsta Järvinen  2008  08A092  AQUILA    25m  53.53  53.53 
Amos Mäkilä  2007  07A308  SGR    25m  56.33  56.33 
Kevin Kajava  2009  09A195  USH    25m     

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hugo Aslak Samuli Haverinen  2006  06A606  BS-PU    25m  50.20  50.20 
Luis Valero de la Iglesia  2006  06A067  Cetus    50m  45.93  45.93 
Toni Muurman  2005  05A990  HaUS    25m  43.68  43.68 
Mikael Rasinmäki  2006  06A426  Cetus    50m  44.17  44.17 
Arttu Anttonen  2004  04B210  JUK    50m  48.82  48.82 
Konstantin Terekhov  2008  08A222  USH    25m  52.41  52.41 

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Benjamin Winqvist  2006  06A420  Cetus    50m  42.71  42.71 
Otso Heikkinen  2007  07A161  HU    25m  36.69  36.69 
Nesja Seppälä  2000  00A858  HaUS    50m  31.89  31.89 
Mio Munsterhjelm  2002  02A609  SGR    25m  34.49  34.49 
Aarne Laurila  2006  06A667  Cetus    50m  40.95  40.95 
Daniel Kajava  2007  07A391  USH    25m  43.59  43.59 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sami Seppälä  2000  00B045  BS-PU    25m  30.45  30.45 
Georgy Babenov  2000  00A783  ORCA    50m  28.82  28.82 
Toni Knuutila  1993  93A712  PUS    25m  24.80  24.80 
Alexey Belfer  2000  00A786  ORCA    50m  28.05  28.05 
Pyry Nurminen  2001  01A673  ORCA    25m  28.86  28.86 
Victor Vardeka  2001  01B290  ORCA    50m  31.26  31.26 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  24 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  Tulostusaika  10:08 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner