2020-04-09   19:04:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Itäväylä-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

16_S
Laji 16, 100m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
162  Egorova Ksenia  2000  ORCA  00A664  25 m  1:06.15  1:06.15   
217  Yritys Saana  2003  UH  03A035  25 m  1:07.43  1:07.43   
171  Vesa Saara  1999  ORCA  99A909  25 m  1:08.17  1:08.17   
164  Lehtoila Lotta  2003  ORCA  03A247  25 m  1:12.52  1:12.52   
195  Järvinen Nessa  2004  AQUILA  04A159  25 m  1:14.32  1:14.32   
199  Peltonen Eevi  2004  AQUILA  04A564  25 m  1:14.37  1:14.37   
19  Luoma Meri  2005  BS-PU  05A843  25 m  1:19.17  1:19.17   
126  Stalinskaja Dominika  2007  Cetus  07A650  50 m  1:22.84  1:22.84   
Forslund Winona  2003  BS-PU  03A476  25 m  1:25.58  1:25.58   
10  27  Salm Elisabeth Marie  2002  BS-PU  02A530  25 m  1:27.07  1:27.07   
11  132  Äyrämöinen Enna  2007  Cetus  07A198  25 m  1:27.27  1:27.27   
12  145  Puska Fanny  2001  HaUS  01B183  25 m  1:28.68  1:28.68   
13  146  Ruusu Emilia  2006  HaUS  06A739  25 m  1:29.21  1:29.21   
14  80  Haikara Odessa  2004  SGR  04A577  25 m  1:29.71  1:29.71   
15  122  Savolainen Emilyn Alexandra  2007  Cetus  07A385  50 m  1:31.79  1:31.79   
16  90  Nauklér Sofie  2006  SGR  06A537  25 m  1:31.94  1:31.94   
17  50  Hynninen Fanni  2006  HU  06A347  25 m  1:32.24  1:32.24   
18  28  Saraniemi Jemina  2005  BS-PU  05A200  25 m  1:32.25  1:32.25   
19  209  Nieminen Janica  2005  UH  05A403  25 m  1:32.96  1:32.96   
20  58  Saarentaus Teela  2007  HU  07A070  25 m  1:34.35  1:34.35   
21  95  Tawast Iida  2007  SGR  07A124  50 m  1:36.07  1:36.07   
22  212  Silvola Emmi  2004  UH  04B147  25 m  1:36.42  1:36.42   
23  224  Silvola Emmi  2004  HyUS  04B147  25 m  1:36.42  1:36.42   
24  115  Miao Anja  2007  Cetus  07A170  50 m  1:37.79  1:37.79   
25  183  Pestereva Karina  2007  USH  07A688  25 m  1:39.04  1:39.04   
26  174  Aghayeva Säminä  2007  USH  07A697  25 m  1:41.07  1:41.07   
27  61  Weckström Milja  2007  HU  07A132  25 m  1:41.31  1:41.31   
28  97  Vanhanen Amanda  2006  SGR  06A702  25 m  1:45.32  1:45.32   
29  32  Sund Emma  2005  BS-PU  05A915  50 m  1:50.72  1:50.72   
30  11  Jansson Clara  2004  BS-PU    25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  22 maaliskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  Tulostusaika  08:55 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner