2020-04-02   21:32:09
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarena Race 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 24/3 Klockan 10.00 (Insim kl 08.30)

Heatlista Gren 12
Heatlista 
 
  Tävling  Aquarena Race 2018    Utskriftsdatum  24 mars 2018   
  Tävlingsort  Söderhamn    Utskriftstid  09:09   
  Arrangör  Söderhamns Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  24 mars 2018         
 
 
 
Gren 12, 100m Frisim Flickor D-E  Finaler (6) 
Beräknad start 11:44 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
103  Josefine Grönlund  2008  AB3608  NJURUNDA    25m   
111  Anna-Klara Sundström  2007  AH8207  NJURUNDA    25m   
112  Lilly Utterström  2007  AQ2407  NJURUNDA    25m   
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
107  Elma Neuman  2008  AB2608  NJURUNDA    25m   
108  Isabel Olsson  2008  AG1408  NJURUNDA    25m   
198  Jennie-Lie Oppgård  2008    SUNDSVALL    25m   
104  Elsa Larsson  2008  AG9208  NJURUNDA    50m  2:19.57 
88  Mira Björkman  2010  AB0610  HEDEMORA    25m   
180  Tindra Byqvist  2008    BOLLNÄS SS    25m   
100  Emma Bergqvist  2008  AG7208  NJURUNDA    25m   

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
110  Emilia Sundholm  2007  AG8807  NJURUNDA    25m  1:52.52 
105  Maja Modin  2008  AG5408  NJURUNDA    50m  1:43.54 
22  Alice Tägtström  2006  AJ6606  BORLÄNGE    25m  1:38.85 
157  Märta Karlsson  2007  AV4407  SÖDERHAMN    25m  1:33.75 
143  Milla Zell  2008  AJ4608  SUNDSVALL    25m  1:36.61 
146  Emitis Aminiyan  2006  BH7806  SÖDERHAMN    25m  1:38.87 
102  Tuva Grafström  2007  AH1207  NJURUNDA    25m  1:47.70 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
126  Freja Engström  2007  AA8807  SOLLEFTEÅ    25m  1:32.96 
160  Emma Mossnelid  2006  BB6406  SÖDERHAMN    25m  1:30.57 
37  Stina Hedlund Loman  2006  BM8406  GÄVLE SS    25m  1:29.97 
18  Evelina Lemon  2006  BG4206  BORLÄNGE    25m  1:27.80 
129  Alma Persson  2006  BH4806  SOLLEFTEÅ    25m  1:28.47 
71  Elsa Harnesk  2007  AX4607  HARNÄS SKU    25m  1:30.31 
175  Matilda Jonsson  2006  AN3806  HÄRJEDALEN    25m  1:32.54 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
150  Linn Biller  2006  BQ2206  SÖDERHAMN    25m  1:27.50 
89  Elisha Cloudy Weerasinghe  2006  AO8606  HEDEMORA    25m  1:26.57 
140  Alva Sjödin  2006  AG8806  SUNDSVALL    25m  1:25.29 
147  Saga Andersson  2006  BH8806  SÖDERHAMN    25m  1:24.43 
79  Astrid Lönn  2008  AI4608  HARNÄS SKU    25m  1:25.01 
86  Hillevi Östlund  2007  AX0807  HARNÄS SKU    25m  1:25.33 
122  Enya Söderlund  2006  BE8406  SANDVIKEN    25m  1:27.26 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
162  Emelie Runarsson  2006  BD5206  SÖDERHAMN    25m  1:22.82 
139  Tilde Sjöberg  2006  AZ3806  SUNDSVALL    25m  1:18.37 
131  Kajsa Burman  2007  AE1607  SUNDSVALL    25m  1:15.69 
67  Agnes Edvinsson  2006  AP5606  HARNÄS SKU    25m  1:10.09 
11  Vera Stefanovic  2006  AF4806  BOLLNÄS SS    25m  1:11.83 
138  Nike Norlander  2007  AE8407  SUNDSVALL    25m  1:16.87 
80  Isabelle Nilsson  2007  AM4607  HARNÄS SKU    25m  1:19.02 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  24 mars 2018 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  09:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner