2020-05-26   12:52:28
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarena Race 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 24/3 Klockan 15.00 (Insim kl 14.00)

20_S
Gren 20, 100m Medley Flickor A-E 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
149  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:06.59   
55  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:10.97   
56  Sved Lovisa  2000  GÄVLE SS  AH5800  25 m  1:12.07   
32  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  1:12.20   
148  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:12.94   
114  Boråker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  1:13.65   
153  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:14.17   
172  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  1:15.19   
97  Strömbom Tyra  2004  HUDIKSVALL  AM3804  25 m  1:15.22   
10  33  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:15.30   
11  43  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  1:16.60   
12  64  Blomdahl Tuva  2004  HARNÄS SKU  BO6204  25 m  1:16.99   
13  44  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  1:17.67   
14  151  Eklund Filippa  2004  SÖDERHAMN  AS6204  25 m  1:17.90   
15  48  Rogström Juni  2004  GÄVLE SS  BN5204  25 m  1:18.32   
16  120  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  1:20.15   
17  77  Lindblad Ella  2003  HARNÄS SKU  BW0603  25 m  1:20.36   
18  127  Engström Linnea  2004  SOLLEFTEÅ  AM8404  25 m  1:21.62   
19  67  Edvinsson Agnes  2006  HARNÄS SKU  AP5606  25 m  1:21.95   
20  Nordqvist Emelie  2003  BOLLNÄS SS  BX8203  25 m  1:22.76   
21  123  Wikström Maja  2002  SANDVIKEN  AY2602  25 m  1:22.76   
22  52  Stolt Hanna  2004  GÄVLE SS  BB8804  25 m  1:23.41   
23  81  Nilsson Matilda  2004  HARNÄS SKU  BP1804  25 m  1:24.43   
24  11  Stefanovic Vera  2006  BOLLNÄS SS  AF4806  25 m  1:24.58   
25  121  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  1:25.41   
26  138  Norlander Nike  2007  SUNDSVALL  AE8407  25 m  1:27.00   
27  80  Nilsson Isabelle  2007  HARNÄS SKU  AM4607  25 m  1:27.67   
28  118  Herthelius Vilma  2005  SANDVIKEN  BJ6405  25 m  1:27.84   
29  21  Nyström Olivia  2006  BORLÄNGE  BA7406  25 m  1:28.14   
30  57  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  1:28.53   
31  39  Hjertberg Vilma  2004  GÄVLE SS  BV1404  25 m  1:28.99   
32  82  Olsson Tyra  2003  HARNÄS SKU  BZ6803  25 m  1:29.02   
33  40  Holfve Lisa  2005  GÄVLE SS  AR9605  25 m  1:29.15   
34  27  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m  1:29.28   
35  131  Burman Kajsa  2007  SUNDSVALL  AE1607  25 m  1:29.74   
36  51  Stigenberg Nathalie  2004  GÄVLE SS  AY3804  25 m  1:29.83   
37  154  Furuström Ida  2005  SÖDERHAMN  BR2205  25 m  1:31.15   
38  45  Olsson Alva  2003  GÄVLE SS  BW4803  25 m  1:31.57   
39  31  Edring Maja  2002  GÄVLE SS  BX0802  25 m  1:32.83   
40  179  Engberg Johanna  2003  RÄTTVIK  BG2803  25 m  1:32.83   
41  164  Sundqvist Agnes  2005  SÖDERHAMN  BL0405  25 m  1:33.76   
42  139  Sjöberg Tilde  2006  SUNDSVALL  AZ3806  25 m  1:33.82   
43  147  Andersson Saga  2006  SÖDERHAMN  BH8806  25 m  1:34.68   
44  86  Östlund Hillevi  2007  HARNÄS SKU  AX0807  25 m  1:34.93   
45  79  Lönn Astrid  2008  HARNÄS SKU  AI4608  25 m  1:35.64   
46  90  Karlsson Karolina  2004  HEDEMORA  BH2804  25 m  1:35.69   
47  89  Cloudy Weerasinghe Elisha  2006  HEDEMORA  AO8606  25 m  1:35.76   
48  189  Nordin Emilia  2003  HEDEMORA  AO6803  25 m  1:35.94  EFT 
49  29  Batsikadze Tekle  2005  GÄVLE SS  BJ4405  25 m  1:36.26   
50  162  Runarsson Emelie  2006  SÖDERHAMN  BD5206  25 m  1:36.43   
51  41  Johansson Iza  2005  GÄVLE SS  BJ3605  25 m  1:36.69   
52  140  Sjödin Alva  2006  SUNDSVALL  AG8806  25 m  1:37.38   
53  194  Edbom Wounder Nellie  2005  SUNDSVALL  BL3205  25 m  1:37.68  EFT 
54  71  Harnesk Elsa  2007  HARNÄS SKU  AX4607  25 m  1:37.81   
55  125  Andersson Maija  2005  SOLLEFTEÅ  AV1405  25 m  1:38.19   
56  160  Mossnelid Emma  2006  SÖDERHAMN  BB6406  25 m  1:38.89   
57  156  Karlsson Ida  2005  SÖDERHAMN  BQ1205  25 m  1:39.33   
58  129  Persson Alma  2006  SOLLEFTEÅ  BH4806  25 m  1:42.32   
59  105  Modin Maja  2008  NJURUNDA  AG5408  25 m  1:42.38   
60  28  Åkman Smilla  2006  GIMO SS  AL0806  25 m  1:42.78   
61  143  Zell Milla  2008  SUNDSVALL  AJ4608  25 m  1:42.83   
62  18  Lemon Evelina  2006  BORLÄNGE  BG4206  25 m  1:43.16   
63  157  Karlsson Märta  2007  SÖDERHAMN  AV4407  25 m  1:43.33   
64  126  Engström Freja  2007  SOLLEFTEÅ  AA8807  25 m  1:44.16   
65  37  Hedlund Loman Stina  2006  GÄVLE SS  BM8406  25 m  1:46.04   
66  42  Karlsson Fanny  2004  GÄVLE SS  BW2204  25 m  1:46.97   
67  175  Jonsson Matilda  2006  HÄRJEDALEN  AN3806  25 m  1:52.49   
68  146  Aminiyan Emitis  2006  SÖDERHAMN  BH7806  25 m  1:55.87   
69  107  Neuman Elma  2008  NJURUNDA  AB2608  25 m  1:57.52   
70  22  Tägtström Alice  2006  BORLÄNGE  AJ6606  25 m  1:59.31   
71  110  Sundholm Emilia  2007  NJURUNDA  AG8807  25 m  2:04.01   
72  34  Forsberg Judith  2005  GÄVLE SS  BS2605  25 m     
73  88  Björkman Mira  2010  HEDEMORA  AB0610  25 m     
74  94  Molin Karin  2004  HUDIKSVALL  CA7604  25 m     
75  95  Persson Lovisa  2006  HUDIKSVALL  BM3606  25 m     
76  98  Turesson Linn  2006  HUDIKSVALL  BM6606  25 m     
77  103  Grönlund Josefine  2008  NJURUNDA  AB3608  25 m     
78  104  Larsson Elsa  2008  NJURUNDA  AG9208  25 m     
79  108  Olsson Isabel  2008  NJURUNDA  AG1408  25 m     
80  112  Utterström Lilly  2007  NJURUNDA  AQ2407  25 m     
81  134  Henningsson Maja  2008  SUNDSVALL  AA6808  25 m     
82  150  Biller Linn  2006  SÖDERHAMN  BQ2206  25 m     
83  177  Trygg Eriksson Bella  2007  HÄRJEDALEN  AF1807  25 m     
84  178  Vesterström Ellen  2008  HÄRJEDALEN  AE0608  25 m     
85  180  Byqvist Tindra  2008  BOLLNÄS SS    25 m     
86  181  Jonsson Agnes  2005  HUDIKSVALL    25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  24 mars 2018 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  08:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner