2019-09-23   19:47:48
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hössö-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

20_S
Laji 20, 400m Vapaauinti Miehet 
 
ME: Yannick ANGEL (1992) 3:32.25 2012-11-15 
SE: Antti Kasvio (1973) 3:41.18 1995-02-01 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
305  Kuznetsov Sergey  2000  Cetus  00A199  25 m  4:02.51  4:02.51   
239  Lantta Taneli  2001  SiWa  01A493  50 m  4:10.75  4:02.75   
194  Pullinen Jasper  1999  RiUS  99A036  50 m  4:12.60  4:04.60   
364  Skjäl Oscar  2002  Cetus  02A684  50 m  4:18.06  4:10.06   
286  Hatakka Niklas  2003  Cetus  03A534  50 m  4:26.89  4:18.89   
377  Vainio Luukas  2003  Cetus  03A099  50 m  4:28.60  4:20.60   
462  Mäkinen Kalle  2002  Vanders  02A088  25 m  4:21.05  4:21.05   
326  Mikkonen Leo  2002  Cetus  02A233  25 m  4:22.14  4:22.14   
292  Jokinen Tuomas  2001  Cetus  01A556  25 m  4:23.05  4:23.05   
10  297  Khanoukaev Mihail  2002  Cetus  02A241  50 m  4:34.13  4:26.13   
11  307  Laitala Eerikki  2001  Cetus  01A548  25 m  4:26.16  4:26.16   
12  343  Rasinmäki Matias  2003  Cetus  03A961  50 m  4:37.06  4:29.06   
13  306  Kylmä Eemil  2001  Cetus  01A631  50 m  4:39.82  4:31.82   
14  350  Rinne Daniel  2002  Cetus  02B263  50 m  4:40.21  4:32.21   
15  Fokin Elis  2003  HSS  03A811  25 m  4:35.29  4:35.29   
16  61  Nyman Henry  2003  HSS  03A870  25 m  4:36.86  4:36.86   
17  278  Asklöf Viktor  2004  Cetus  04A639  50 m  4:54.85  4:46.85   
18  383  Viisanen Verneri  2002  Cetus  02A281  50 m  4:56.67  4:48.67   
19  367  Sormunen Otto  2002  Cetus  02A168  50 m  5:06.19  4:58.19   
20  347  Repo Oskari  2003  Cetus  03A824  25 m  5:01.13  5:01.13   
21  322  Masalin Samuli  2004  Cetus  04A470  50 m  5:10.69  5:02.69   
22  266  Syrjänen Samuel  2002  SiWa  02A790  25 m  5:10.40  5:10.40   
23  64  Palva Ilari  2006  HSS  06A626  50 m  5:37.37  5:29.37   
24  271  Vatiainen Mikael  2003  SiWa  03A977  50 m  5:40.53  5:32.53   
25  75  Pixa Leevi  2007  HSS  07A400  50 m  5:52.06  5:44.06   
26  379  Valero De La Iglesia Luis  2006  Cetus  06A067  25 m  5:54.96  5:54.96   
27  363  Sinisalo Aleksi  2006  Cetus  06A680  25 m  5:55.86  5:55.86   
28  59  Nummi Christian  2006  HSS  06A798  25 m  6:05.66  6:05.66   
29  40  Koskenvaara Riku  2005  HSS  05A400  50 m  6:22.40  6:14.40   
30  344  Rasinmäki Mikael  2006  Cetus  06A426  25 m  6:31.32  6:31.32   
31  275  Ahonen Anton  2006  Cetus  06A749  50 m  6:47.40  6:39.40   
32  293  Jääskö Jermu  2006  Cetus  06A894  25 m  7:01.30  7:01.30   
33  328  Minkovski Boris  2006  Cetus  06A905  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  17 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Helsingfors Simsällskap  Tulostusaika  15:30 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner