2019-11-19   21:12:39
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Farum Cup 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag kl. 16.30

11_S
Løb 11, 400m Frisvømning Damer 
Sponsor: Slagter Jesper 
Dansk Rekord Senior: Lotte Friis (1988) 4:03.98 2012-07-29 
Dansk Rekord Junior: Amalie Emma Thomsen (1994) 4:14.61 2010-07-15 
Farum Cup Senior: Sofie Maagøe (2003) 4:11.73 2017-05-05 
 
 
Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 
 
Årg. 0-2003 
Hansen Silja Nielsdóttir  2001  HVIDOVRE  0104AT  50 m  4:25.15   
Kristensen Kaya Fjeldsted  2002  ROSKILDE  0232AJ  50 m  4:26.14   
Brendstrup Anna Aavang  2000  ROSKILDE  0066AO  50 m  4:28.44   
Baker Maria Iban  1998  BRIGHTON    50 m  4:32.82   
Mortensen Michelle  2002  GLADSAXE  0274AH  50 m  4:33.21   
Hansen Helena Hvid  2001  HELSINGØR  0186AR  50 m  4:39.20   
Lindemann Ingrid  2003  BIRKERØD  0312AE  50 m  4:43.16   
Petersen Alberte Fie  2002  ROSKILDE  0224AH  50 m  4:46.52   
Rottensten Anna Myhre  2003  LYNGBY  0326AW  50 m  4:51.26   
10  Brakel Saskia van  1998  BRIGHTON    50 m  4:53.00   
11  Frederiksen Katrine S.  2002  HELSINGE  0278AC  50 m  5:01.06   
12  Bernard Grace  2003  BRIGHTON    50 m  5:04.00   
13  Larsen Cathrine Toftelund  2003  LYNGBY  0306AO  50 m  5:07.23   
14  Frederiksen Therese Sand  2003  ALLERØD  0374AT  50 m  5:09.21   
15  Krüger Mia  2002  FARUM  0224AG  50 m  5:14.17   
16  Brockdorff Annika Lundin  2003  LYNGBY  0306AG  50 m  5:16.48   
17  Offendal Caroline Bach  2002  HELSINGE  0258AS  50 m  5:16.72   
18  Jensen Maj  2003  FARUM  0314BC  50 m     
Årg. 2004-2005 
Have Fiona Andrea  2004  LYNGBY  0402AG  50 m  4:43.48   
Christensen Kajsa G.  2004  BIRKERØD  0484AA  50 m  4:43.81   
Callesen Olivia  2004  HOVEDSTAD  0432AK  50 m  4:50.31   
Philip Jasmin  2004  HOVEDSTAD  0418AI  50 m  4:50.53   
Jung Mathilda Hyldal  2004  A6  0414AM  50 m  4:54.92   
Terp Maya Hauerberg  2005  A6  0564AA  50 m  4:59.02   
Zebitz Josefine  2004  HOVEDSTAD  0454AI  50 m  5:00.12   
Nielsen Anna Marie  2004  HVIDOVRE  0482AF  50 m  5:01.54   
Jacobsen Laura Borre  2004  LYNGBY  0488AD  50 m  5:06.65   
10  Vangkilde Laura  2004  HOVEDSTAD  0422AC  50 m  5:08.92   
11  Hansen Maya Ehlers  2004  FARUM  0432AI  50 m  5:09.37   
12  Andersen Jasmin Egeskov  2005  HOVEDSTAD  0506AE  50 m  5:11.08   
13  Ekman Emma  2004  A6  0494AG  50 m  5:11.23   
14  Brage Silja  2005  A6  0544AL  50 m  5:12.15   
15  Hansen Lærke Vinneck  2004  LYNGBY  0458AB  50 m  5:14.30   
16  Trojlsgaard Luna  2004  FR.VÆRK  0482AN  50 m  5:15.19   
17  Maack Emily  2004  LYNGBY  0446AB  50 m  5:16.92   
18  Venturi Jemima  2004  BRIGHTON    50 m  5:17.40   
19  Kragh Ana Rosa  2005  HOVEDSTAD  0518AD  50 m  5:20.15   
20  Stenning Molly  2004  BRIGHTON    50 m  5:21.00   
21  Clausen Nanette Skou  2005  HOVEDSTAD  0514AE  50 m  5:23.31   
22  Timmerman Mikkeline  2005  HVIDOVRE  0576AR  50 m  5:29.10   
23  Møller Line Thode  2004  FARUM  0424AU  50 m  5:32.37   
24  Hocking Tallulah-Belle  2005  BRIGHTON    50 m  5:37.40   
25  Smirnov Anastasia  2004  LYNGBY  0458AE  50 m     
26  Larsen Karoline K.  2004  FARUM  0484AJ  50 m     
27  Boeck Dagmar  2004  FARUM  0458AM  50 m     
28  Clausen Sarah Holm  2004  FARUM  0486AG  25 m     
29  Dann-Nielsen Lærke  2005  HVIDOVRE  0552AL  50 m     
30  Steen Laura Sonne  2004  HVIDOVRE  0408AV  50 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  06 maj 2018 
Licens til Farum Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark