2020-04-09   19:11:35
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 3 2017-2018, Malmö

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

3_S
Gren 3, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
78  Andersson Johanna  2002  MKK  AK8202  25 m  1:15.30   
120  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  25 m  1:15.66   
24  Bitzén Elsa  2003  SK HAJEN  AD8203  50 m  1:16.94   
26  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  1:17.26   
315  Sandberg Alma  2002  ÄNGELHOLM  AU3802  25 m  1:18.66   
52  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  1:18.77   
215  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  25 m  1:18.79   
213  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  1:19.37   
61  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  1:19.46   
10  289  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  1:19.63   
11  94  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  1:20.34   
12  Klint Ipsa Olivia  2005  BROMÖLLA  AK0205  25 m  1:20.37   
13  276  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  1:20.68   
14  284  Frederiksen Emilia  2000  YSTADS SS  AJ8800  25 m  1:20.91   
15  Nilsson Astrid  2004  SS DELFIN  AA3604  25 m  1:21.24   
16  314  Renström Caisa  2004  ÄNGELHOLM  AH8404  25 m  1:21.53   
17  277  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  25 m  1:21.66   
18  325  Olsson Julia  2004  KIVIK  AL0804  25 m  1:21.73   
19  60  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  1:22.35   
20  244  Sandblom Antonia  2003  SK TRITON  AG4603  25 m  1:22.40   
21  239  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  25 m  1:22.61   
22  330  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  50 m  1:22.64   
23  263  Källkvist Nike  2004  VELLINGE-N  AZ5204  25 m  1:22.81   
24  192  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  1:22.82   
25  222  Jartelius Felicia  2001  SK TRITON  AS6601  25 m  1:23.86   
26  160  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m  1:24.11   
27  285  Frederiksen Julia  2001  YSTADS SS  AD4801  25 m  1:24.24   
28  211  Bengtsson Nimander Zinna  2005  SK TRITON  AD1405  25 m  1:24.74   
29  32  Jeppsson Ella  2003  SK HAJEN  AD0403  25 m  1:25.55   
30  165  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  1:25.63   
31  262  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  50 m  1:25.74   
32  224  Järnegren Moa  2003  SK TRITON  BK6803  25 m  1:25.81   
33  247  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  25 m  1:26.05   
34  39  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  1:26.50   
35  40  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  25 m  1:26.53   
36  295  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  25 m  1:26.53   
37  16  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  1:27.00   
38  153  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  1:27.09   
39  172  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  1:27.66   
40  312  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  25 m  1:28.37   
41  329  Pekberg Frida  2004  ÄNGELHOLM  AG0404  50 m  1:28.61   
42  80  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  1:28.75   
43  282  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  1:29.42   
44  155  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  1:30.02   
45  118  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  1:30.25   
46  127  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  1:31.13   
47  64  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  1:31.27   
48  141  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  1:31.79   
49  201  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  1:32.20   
50  163  Pjanic Emma  2005  POSEIDON  BH3605  25 m  1:32.37   
51  105  Lang Mia  2002  MKK  BO8402  25 m  1:33.52   
52  136  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  1:33.89   
53  77  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  1:35.22   
54  194  Flemming Lova  2004  SK SYDSIM  AZ2204  25 m  1:35.33   
55  156  Lång Rune Cecila  2005  POSEIDON  BH4605  25 m  1:36.05   
56  190  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  1:36.17   
57  130  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  1:36.37   
58  99  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  1:37.02   
59  306  Harrysson Klara  2004  ÄNGELHOLM  AM3604  25 m  1:38.45   
60  217  Dalengran Mollie  2004  SK TRITON  BT1604  25 m  1:39.44   
61  209  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m  1:40.04   
62  149  Jannasch Elin  2005  POSEIDON  BN1405  25 m  1:41.33   
63  168  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m  1:41.86   
64  179  Berild Andersen Victoria  2003  SJÖBO SS  BQ8603  25 m  1:43.04   
65  151  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  1:43.39   
66  Molin Filippa  2005  BROMÖLLA  AK1205  25 m  1:45.57   
67  148  Hörup Louise  2004  POSEIDON  BN4204  25 m  1:46.32   
68  Hildingsson Tilda  2004  BROMÖLLA  BU2804  25 m  1:46.68   
69  171  Stankovic Teodora  2005  POSEIDON  BJ1205  25 m  1:51.14   
70  Johansson Nova  2005  BROMÖLLA  AM2405  25 m  1:51.68   
71  202  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  1:51.92   
72  197  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  1:58.26   
73  159  Markenlöv Anna  2005  POSEIDON  AX4805  25 m  2:04.91   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  09 mars 2018 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  20:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner