2020-03-29   23:57:22
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 3 2017-2018, Malmö

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 4

24_S
Gren 24, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
132  Vileus Emma  2001  MKK  AW1401  25 m  1:05.26   
198  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  1:07.24   
85  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  25 m  1:08.88   
231  Nolén Mica  2004  SK TRITON  AG1204  25 m  1:09.29   
97  Ingner Johanna  2002  MKK  AI4202  25 m  1:09.34   
49  Dellhede Viktoria  2003  LANDSKRONA  AD2403  50 m  1:09.54   
212  Björkman Karin  2001  SK TRITON  AD9401  25 m  1:09.87   
63  Fritz Hannah  2003  SK LAXEN  BB5603  50 m  1:09.91   
215  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  25 m  1:10.22   
10  199  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  25 m  1:10.29   
11  317  Sundström Filippa  2001  ÄNGELHOLM  AG4201  25 m  1:10.48   
12  50  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  1:10.64   
13  58  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  1:11.07   
14  74  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  1:11.39   
15  34  Laurén Ella  2001  SK HAJEN  AO1201  25 m  1:11.65   
16  214  Blomliden Maja  2004  SK TRITON  AW1804  25 m  1:11.65   
17  86  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  25 m  1:12.14   
18  278  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  1:12.15   
19  186  Steen Clara  2003  SJÖBO SS  BE3603  25 m  1:12.21   
20  305  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  25 m  1:12.43   
21  218  Degler Amalia  2001  SK TRITON  AG2601  25 m  1:12.64   
22  Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  1:12.67   
23  33  Lackegård Elin  2000  SK HAJEN  AR9600  50 m  1:12.83   
24  60  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  1:12.93   
25  251  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  1:13.48   
26  325  Olsson Julia  2004  KIVIK  AL0804  25 m  1:13.52   
27  205  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  1:13.86   
28  176  Ericsson Tilda  2002  S 71  AH0402  25 m  1:14.10   
29  239  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  25 m  1:14.10   
30  48  Dellhede Josefin  2003  LANDSKRONA  AD3403  25 m  1:14.21   
31  43  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  1:14.38   
32  267  Rödin Frida  2000  VELLINGE-N  AI3800  50 m  1:14.40   
33  201  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  1:14.68   
34  113  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  1:14.79   
35  180  Ek Emy  2003  SJÖBO SS  BK3403  25 m  1:15.06   
36  253  Ahmadi Nelly  2005  VELLINGE-N  AX1805  25 m  1:15.06   
37  109  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  1:15.31   
38  223  Jeppsson Ida  2004  SK TRITON  AW5804  25 m  1:15.36   
39  219  Forsgren Cornelia  2000  SK TRITON  AC2800  50 m  1:15.38   
40  315  Sandberg Alma  2002  ÄNGELHOLM  AU3802  25 m  1:15.41   
41  213  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  1:15.48   
42  312  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  25 m  1:16.18   
43  28  Dolmark Linnea  2002  SK HAJEN  AO0602  25 m  1:16.47   
44  322  Brünjes Thea  2004  KIVIK  BF3604  25 m  1:17.07   
45  243  Ringström Ebba  2004  SK TRITON  AE0604  25 m  1:17.18   
46  165  Rieschel Julia  2003  POSEIDON  BF8203  25 m  1:17.54   
47  41  Tretinjak Isabell  2003  SK HAJEN  AH1203  25 m  1:17.85   
48  192  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  1:18.25   
49  77  Ahlbeck Nicole  2003  MKK  AR2603  25 m  1:19.25   
50  68  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  1:19.51   
51  308  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  1:19.71   
52  146  Hake Sofia  2003  POSEIDON  BD4403  25 m  1:19.81   
53  130  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  1:20.11   
54  274  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  25 m  1:20.34   
55  127  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  1:20.61   
56  155  Lund Sofia  2003  POSEIDON  BP4803  25 m  1:20.92   
57  136  Andersson Medhanie Johanna  2005  POSEIDON  AG0405  25 m  1:20.94   
58  249  Stålhammar Emilia  2001  SK TRITON  BD7601  25 m  1:21.07   
59  257  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  1:21.22   
60  70  Ljungberg Agnes  2004  SK LÖDDE  AS8204  25 m  1:21.66   
61  107  Li Emily  2004  MKK  BO5804  25 m  1:21.78   
62  234  Olofsson Malin  2004  SK TRITON  AJ6804  25 m  1:21.86   
63  36  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  1:22.33   
64  44  Jarvi Tyra  2004  SS IDEN  AC6804  25 m  1:22.36   
65  141  Bontidean Emma  2003  POSEIDON  AW1803  25 m  1:23.08   
66  246  Siöland Nellie  2005  SK TRITON  BD0405  25 m  1:23.08   
67  313  Persson Erica  2005  ÄNGELHOLM  BA5605  25 m  1:23.13   
68  242  Ramic Emma  2004  SK TRITON  AJ2804  25 m  1:23.16   
69  172  Stridh Emelie  2004  POSEIDON  AW3404  25 m  1:23.97   
70  160  Olsson Olivia  2004  POSEIDON  AL1804  25 m  1:24.43   
71  99  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  1:24.81   
72  168  Sandberg Mira  2004  POSEIDON  BS8204  25 m  1:25.03   
73  190  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  1:25.50   
74  151  Klasholm Alice  2004  POSEIDON  BS5204  25 m  1:25.93   
75  209  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m  1:26.40   
76  245  Schmidt Matilda  2002  SK TRITON  AO4402  25 m  1:27.07   
77  202  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  1:27.97   
78  153  Lindberg Alma  2002  POSEIDON  AQ4202  25 m  1:29.06   
79  138  Bergstrand Alva  2003  POSEIDON  BM9403  25 m  1:29.36   
80  71  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  1:30.14   
81  189  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  1:32.97   
82  149  Jannasch Elin  2005  POSEIDON  BN1405  25 m  1:33.62   
83  217  Dalengran Mollie  2004  SK TRITON  BT1604  25 m  1:33.69   
84  306  Harrysson Klara  2004  ÄNGELHOLM  AM3604  25 m  1:35.11   
85  207  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  25 m  1:36.40   
86  Ungureanu Rebecka  2004  BROMÖLLA  AX7404  25 m  1:36.64   
87  156  Lång Rune Cecila  2005  POSEIDON  BH4605  25 m  1:37.04   
88  159  Markenlöv Anna  2005  POSEIDON  AX4805  25 m  1:39.06   
89  197  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  1:40.05   
90  174  Zetterström Ella  2005  POSEIDON  BH2805  25 m  1:40.12   
91  148  Hörup Louise  2004  POSEIDON  BN4204  25 m  1:40.37   
92  163  Pjanic Emma  2005  POSEIDON  BH3605  25 m  1:44.62   
93  171  Stankovic Teodora  2005  POSEIDON  BJ1205  25 m  1:46.17   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  09 mars 2018 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  20:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner