2020-03-29   23:50:33
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 3 2017-2018, Malmö

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 4

25_S
Gren 25, 200m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
229  Nilsson Arvid  2003  SK TRITON  AK4303  25 m  2:12.37   
108  Liljegren Karl  2001  MKK  AE7901  25 m  2:14.59   
84  Beckman Bo  2002  MKK  AI4902  25 m  2:15.73   
319  Vaide Hugo  2003  ÄNGELHOLM  AD8903  25 m  2:18.00   
Ates Birkan  2002  SS DELFIN  AD8302  25 m  2:18.23   
196  Grandin Thor  2002  SK SYDSIM  AG4502  25 m  2:20.02   
Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  2:20.96   
23  Agardh Gabriel  2003  SK HAJEN  AG8103  25 m  2:22.31   
324  Nordström Oscar  2003  KIVIK  AH4303  25 m  2:23.36   
10  102  Klittbo Oscar  2002  MKK  AA2702  25 m  2:24.63   
11  82  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  25 m  2:28.36   
12  266  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  25 m  2:29.81   
13  106  Lennartsson Hugo  2004  MKK  AE0904  25 m  2:30.83   
14  256  Conradsen Gustav  2003  VELLINGE-N  AK6903  25 m  2:31.32   
15  81  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  25 m  2:32.96   
16  135  Alim Daniel  2003  POSEIDON  AM2903  25 m  2:33.95   
17  206  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  2:34.90   
18  183  Rosberg Alfred  2003  SJÖBO SS  AJ4103  25 m  2:36.85   
19  145  Elmer Carl  2003  POSEIDON  AK2103  25 m  2:37.65   
20  25  Burmester-Lysell Måns  2004  SK HAJEN  AE7704  25 m  2:39.21   
21  157  Löfström Elias  2004  POSEIDON  AI2504  25 m  2:41.79   
22  142  Bontidean Lucas  2005  POSEIDON  AC0305  25 m  2:49.49   
23  139  Bergstrand Joel  2003  POSEIDON  AR6303  25 m  2:57.25   
24  117  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  2:57.77   
25  152  Levau Edvard  2004  POSEIDON  AN0904  25 m  3:04.19   
26  175  Zetterström Olle  2003  POSEIDON  AW1103  25 m  3:07.57   
27  164  Rauer Johan  2002  POSEIDON  AO9902  25 m  3:07.78   
28  203  Novosel Daniel  2002  SK SYDSIM  AS3102  25 m  3:27.34   
29  104  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  50 m     
30  144  Dahlén Edvin  2004  POSEIDON  AQ9904  50 m     
31  331  Henriksson Dennis  2005  SS IDEN  AN4705  25 m  2:48.30  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  09 mars 2018 
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb  Utskriftstid  20:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner