Program för Citadellsim 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 23
|
Tävling |
Citadellsim 2018 |
|
Utskriftsdatum |
08 juni 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
18:48 |
|
|
Arrangör |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
09 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 23, 50m Frisim Damer |
Finaler (5) |
Beräknad start 13:01 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
562 |
3 |
Ida Andersson-Wulf |
1998 |
BP9498 |
VELLINGE-N |
|
25m |
39.42 |
607 |
4 |
Julia Frederiksen |
2001 |
AD4801 |
YSTADS SS |
|
25m |
30.84 |
486 |
5 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
30.96 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
606 |
1 |
Emilia Frederiksen |
2000 |
AJ8800 |
YSTADS SS |
|
25m |
30.46 |
350 |
2 |
Kristina Kulcsar |
2001 |
AY7801 |
MKK |
|
25m |
29.92 |
354 |
3 |
Tove Lennartsson |
2000 |
AM1800 |
MKK |
|
25m |
29.30 |
498 |
4 |
Isabella Lagnerup |
2000 |
AS7800 |
SK SYDSIM |
|
25m |
28.70 |
410 |
5 |
Olivia Torres |
1999 |
BL9299 |
MKK |
|
25m |
28.74 |
152 |
6 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
29.68 |
11 |
7 |
Josefin Nilsson |
1999 |
AK4899 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
30.11 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
736 |
1 |
Cæcilie Buchholt Johansen |
2001 |
0152AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
28.55 |
185 |
2 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
28.51 |
820 |
3 |
Liva Schmid |
2000 |
0012AV |
KVIK |
|
25m |
28.49 |
175 |
4 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
|
25m |
28.11 |
220 |
5 |
Moa Gustavsson |
2001 |
AS8201 |
LULEÅ SS |
|
25m |
28.46 |
124 |
6 |
Clara Thomasson |
2001 |
BD6601 |
HS |
|
25m |
28.49 |
262 |
7 |
Emma Persson |
1999 |
AM7299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
28.54 |
114 |
8 |
Nelly Rasmusson |
2001 |
AO7201 |
HS |
|
25m |
28.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
715 |
1 |
Amalie H. Falck-Schmith |
1989 |
8924AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
27.83 |
801 |
2 |
Anne-Sofie Lindblad |
1997 |
9716AF |
KVIK |
|
25m |
27.71 |
437 |
3 |
Isabella Revstedt |
2001 |
AN2801 |
SK RAN |
|
25m |
27.56 |
842 |
4 |
Camilla Dufour |
1996 |
9662AN |
ALLERØD |
|
25m |
27.21 |
358 |
5 |
Nicola Lindell |
2001 |
BV2401 |
MKK |
|
25m |
27.51 |
221 |
6 |
Sarah Jonsson |
2001 |
AH3801 |
LULEÅ SS |
|
25m |
27.60 |
71 |
7 |
Maja Jönsson |
2001 |
BL1201 |
HS |
|
25m |
27.78 |
424 |
8 |
Vickie Berg |
2000 |
AS2800 |
SK RAN |
|
25m |
28.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
3 |
1 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
26.94 |
147 |
2 |
Tea Gladher |
2000 |
AB1400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
26.52 |
857 |
3 |
Caroline Erichsen |
1998 |
9814AC |
BIRKERØD |
|
25m |
25.70 |
533 |
4 |
Magdalena Kuras |
1988 |
AR9288 |
SK TRITON |
|
25m |
24.72 |
357 |
5 |
Ida Lindborg |
1994 |
AB0494 |
MKK |
|
25m |
25.18 |
433 |
6 |
Stina Lindberg |
2000 |
AC6200 |
SK RAN |
|
25m |
26.39 |
839 |
7 |
Lise-Lotte Larsen Bentin |
1997 |
9724AA |
ALLERØD |
|
25m |
26.87 |
55 |
8 |
Kajsa Gustavsson |
2001 |
AW2401 |
HS |
|
25m |
27.19 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
08 juni 2018 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
18:48 |
|