2018-12-13   01:22:08
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Citadellsim 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 800m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
854  Boutrup Anna  1998  BIRKERØD  9856AJ  25 m  8:42.28   
723  Grandt Maria  1998  HOVEDSTAD  9806AF  25 m  8:44.70   
752  Strand Nielsen Josefine  2000  HOVEDSTAD  0048AI  25 m  8:54.07   
827  Sylvest Sara  2000  KVIK  0086AD  25 m  8:58.30   
368  Mikkelsen Josephine  2002  MKK  AI5202  25 m  9:02.86   
774  Wermuth Anna  1996  HOVEDSTAD  9658AM  25 m  9:03.10   
855  Steen Duus Mia  2001  BIRKERØD  0114AE  50 m  9:04.84   
57  Hallbäck Ebba  2000  HS  AL0600  25 m  9:05.75   
216  Alman Sabina  2003  LULEÅ SS  AL0403  25 m  9:09.11   
10  825  Krøyer Svendsen Julie  2002  KVIK  0222AA  50 m  9:16.05   
11  95  Nordén Emilia  2003  HS  AT3803  25 m  9:18.51   
12  851  Stampe Julie  2002  ALLERØD  0276AB  25 m  9:21.27   
13  86  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  9:26.54   
14  812  Petersen Tine  2003  KVIK  0304AO  50 m  9:33.15   
15  862  Lund Maria  2003  BIRKERØD  0334AH  25 m  9:34.40   
16  35  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  25 m  9:36.53   
17  729  Hingebjerg Johanne  2002  HOVEDSTAD  0298AA  25 m  9:37.51   
18  17  Wilhelmsson Sara  2001  ESLÖVS SS  AO6201  25 m  9:37.58   
19  Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  9:40.37   
20  274  Åsberg Carolina  2002  SK LÖDDE  AJ1802  25 m  9:46.28   
21  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  9:47.07   
22  383  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  25 m  9:48.90   
23  11  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  9:54.07   
24  786  Giessing Rebekka  2003  KVIK  0364AE  50 m  9:59.82   
25  775  Zebitz Josefine  2004  HOVEDSTAD  0454AI  50 m  9:59.97  RES 
26  508  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  10:10.83  RES 
27  237  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  10:14.55  RES 
28  793  Fyller Jacobsen Luna  2003  KVIK  0308AO  50 m  10:14.72  RES 
29  543  Nolén Nina  2002  SK TRITON  AY1402  25 m  10:19.85  RES 
30  741  Haunstrup Larsen Kirstine  2005  HOVEDSTAD  0596AD  50 m  10:19.86  RES 
31  802  Melhede Chastine  2002  KVIK  0292AZ  50 m  10:22.06  RES 
32  559  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  10:22.45  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
2_S
Gren 2, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
702  Steen Andersen Gustav  2006  HOVEDSTAD  0689AA  25 m  1:03.42   
704  Steen Andersen Magnus  2006  HOVEDSTAD  0679AA  25 m  1:05.16   
261  Paulsson Aron  2006  SK LÖDDE  AB3306  25 m  1:07.75   
726  Thuesen Güsmer Aksel  2006  HOVEDSTAD  0639AB  25 m  1:08.20   
466  Hamilton William  2006  SKK  AM2706  25 m  1:09.70   
260  Nilsson Ted  2006  SK LÖDDE  AE7106  25 m  1:10.13   
544  Nyholm Albin  2007  SK TRITON  AA2307  25 m  1:10.21   
708  Holkenfeldt Be Berg Felix  2007  HOVEDSTAD  0727AA  25 m  1:12.68   
734  Jensen Tristan  2006  HOVEDSTAD  0611AG  25 m  1:12.77   
10  718  Folkmann William  2006  HOVEDSTAD  0655AE  25 m  1:13.10   
11  664  Bååth Jonatan  2006  TRELLEBORG  AC0106  25 m  1:13.35   
12  567  Causevic Davit  2006  VELLINGE-N  AL0506  25 m  1:15.71   
13  475  Martin-Lamm William  2006  SKK  AJ5506  25 m  1:16.11   
14  695  Huasson Benjamin  2007  RINGSJÖ SK  AA5707  25 m  1:16.98   
15  688  Nordström Anton  2006  KIVIKS SK  AA8906  25 m  1:17.43   
16  697  Zhang Alexander  2007  RINGSJÖ SK  AG3707  25 m  1:17.84   
17  234  Björk Sebastian  2007  SK LÖDDE  AA5907  25 m  1:18.10   
18  156  Dedovic Edvin  2007  LANDSKRONA  AB5707  25 m  1:18.62   
19  459  Drozdz Casper  2006  SKK  AG2306  25 m  1:18.66   
20  277  Alyasvand Ashkan  2006  MKK  AH9906  25 m  1:19.66   
21  233  Björk Oliver  2007  SK LÖDDE  AA7907  25 m  1:21.11   
22  476  Patrikson Hugo  2006  SKK  AJ6506  25 m  1:23.42   
23  520  Björnström Albin  2007  SK TRITON  AB9107  25 m  1:23.44   
24  165  Hadzic Andy  2007  LANDSKRONA  AL2107  25 m  1:30.18   
25  212  Zembo Arman  2006  LANDSKRONA  AK8306  25 m  1:39.01  RES 
26  638  Gustafsson Jonathan  2006  ÄNGELHOLM  AR4306  50 m    RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
3_S
Gren 3, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
720  Li Fuhrmann Jet  2004  HOVEDSTAD  0487AJ  25 m  53.02   
546  Palminger Jonathan  2004  SK TRITON  AB6504  25 m  56.57   
125  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  25 m  56.84   
88  Lundblad William  2004  HS  AC9904  25 m  57.27   
353  Lennartsson Hugo  2004  MKK  AE0904  25 m  57.65   
835  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  58.42   
226  Ylipää Theo  2004  LULEÅ SS  AB0704  25 m  58.62   
375  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  58.62   
447  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  58.68   
10  490  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  58.71   
11  724  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  25 m  59.39   
12  581  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  25 m  1:00.22   
13  224  Lindström Magnus  2004  LULEÅ SS  AA4104  25 m  1:00.41   
14  783  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  1:00.41   
15  649  Nilsson Joel  2005  ÄNGELHOLM  AC6505  25 m  1:00.53   
16  65  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  1:00.73   
17  678  Ringström Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  25 m  1:00.76   
18  179  Liebenhagen Anton  2005  LANDSKRONA  AK8505  25 m  1:01.08   
19  784  Wiese Dobel Niklas  2004  KVIK  0433AB  25 m  1:01.21   
20  829  Eriksen Tankmar Andreas  2004  KVIK  0471AE  25 m  1:01.24   
21  273  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  50 m  1:01.31   
22  396  Romare Ludvig  2004  MKK  AA2704  25 m  1:01.39   
23  99  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  25 m  1:01.40   
24  674  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  1:01.44   
25  78  Langell Jacob  2005  HS  AG2105  25 m  1:02.26   
26  146  Spogardh Leo  2004  KARLSHAMN  AE2304  25 m  1:02.35   
27  659  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  25 m  1:02.55   
28  342  Kazarian Aram  2005  MKK  AQ1305  25 m  1:02.75   
29  564  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  1:02.82   
30  624  Persson Aron  2004  YSTADS SS  AM4504  25 m  1:03.21   
31  505  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  1:03.23   
32  463  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  25 m  1:03.52   
33  693  Hua Vincent  2004  RINGSJÖ SK  AS2704  25 m  1:03.70   
34  97  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  1:04.26   
35  510  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  1:04.27   
36  560  Ahlbin Noel  2004  VELLINGE-N  AI8304  25 m  1:04.35   
37  694  Huasson Anthon  2004  RINGSJÖ SK  AO2304  25 m  1:04.69   
38  705  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  1:04.97   
39  782  Cairo Carlo-Viggo  2005  KVIK  0515AB  25 m  1:05.11   
40  717  Fode Troels  2004  HOVEDSTAD  0435AG  50 m  1:05.22   
41  145  Spogardh Adrian  2004  KARLSHAMN  AC7904  25 m  1:05.82   
42  799  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  50 m  1:05.84   
43  66  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  1:05.88   
44  675  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  1:06.40   
45  464  Graner Anton  2005  SKK  AH4905  25 m  1:06.80   
46  814  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  50 m  1:06.96   
47  26  Laurén Malte  2004  SK HAJEN  AE1704  50 m  1:07.43   
48  171  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  25 m  1:07.85   
49  791  Hermansen Louie  2004  KVIK  0419AE  50 m  1:07.87   
50  54  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  1:08.44   
51  792  Hillhouse Alexander  2004  KVIK  0461AL  25 m  1:08.55   
52  828  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  1:08.90   
53  430  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  25 m  1:08.94   
54  361  Madsen Oliver  2005  MKK  AO3305  25 m  1:09.31   
55  701  Abildgaard Gustav  2005  HOVEDSTAD  0553AD  25 m  1:09.52   
56  585  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  50 m  1:09.67   
57  335  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  25 m  1:09.71  RES 
58  122  Svensson Malte  2005  HS  AN2305  25 m  1:10.00  RES 
59  509  Palmgren Hannes  2005  SK SYDSIM  AE7105  25 m  1:10.34  RES 
60  805  Majkjær Mikkelsen Gustav  2005  KVIK  0577AJ  25 m  1:11.71  RES 
61  240  Erdös Pelle  2005  SK LÖDDE  AI5305  25 m  1:11.72  RES 
62  461  Flores Oscar  2005  SKK  AE5305  25 m  1:13.54  RES 
63  456  Berggren David  2005  SKK  AH5905  25 m  1:13.86  RES 
64  56  Hallberg Hilding  2005  HS  AP6105  25 m  1:13.96  RES 
65  397  Said Dillar  2005  MKK  AO4305  25 m  1:14.17  RES 
66  348  Krüger Jannes  2005  MKK  AM9105  25 m  1:14.93  RES 
67  101  Palm Wille  2005  HS  AN4105  25 m  1:15.07  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
4_S
Gren 4, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
390  Persson Elias  2002  MKK  AI7902  25 m  50.54   
591  Strömberg Johannes  2002  VELLINGE-N  AI3102  25 m  52.91   
800  Køhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  25 m  53.32   
312  Falk David  2003  MKK  AD3103  25 m  53.70   
258  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  25 m  53.80   
46  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  25 m  54.23   
321  Gerstenfeld Carl  2002  MKK  AI5902  25 m  54.39   
823  Heyn Stage Carl  2003  KVIK  0331AD  25 m  54.48   
491  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  25 m  54.60   
10  710  Brøns Valdemar  2003  HOVEDSTAD  0341AC  25 m  54.65   
11  81  Lind Gustav  2002  HS  AG7702  25 m  54.83   
12  117  Sandström David  2002  HS  AN5102  25 m  55.01   
13  271  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  55.14   
14  859  Eg Ibsen Frederik  2002  BIRKERØD  0231AD  25 m  55.49   
15  225  Wang Ji An  2003  LULEÅ SS  AA2303  25 m  55.69   
16  242  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  56.12   
17  287  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  25 m  56.19   
18  597  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  25 m  56.23   
19  218  Eriksson Albin  2003  LULEÅ SS  AF3503  25 m  56.30   
20  711  Emil Hertz Bugge Carl  2003  HOVEDSTAD  0315AC  25 m  56.34   
21  51  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  25 m  56.39   
22  12  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  57.33   
23  539  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  57.54   
24  482  Andersson Vilhelm  2002  SK SYDSIM  AE1502  25 m  57.91   
25  740  Seelig Larsen Jeppe  2002  HOVEDSTAD  0245AL  25 m  58.36   
26  198  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  25 m  58.40   
27  745  Meincke Frede  2002  HOVEDSTAD  0275AC  25 m  58.46   
28  689  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  58.90   
29  285  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  25 m  58.91   
30  239  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  59.08   
31  89  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  59.11   
32  154  Cederholm Filip  2003  LANDSKRONA  AI0303  25 m  59.14   
33  570  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  25 m  59.37   
34  76  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  25 m  59.57   
35  796  Jørgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  59.74   
36  128  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  25 m  59.94   
37  763  P. Sidebotham Joshua  2003  HOVEDSTAD  0343AQ  25 m  1:00.01   
38  15  Thelin Axel  2002  ESLÖVS SS  AW4902  25 m  1:00.29   
39  571  Holmquist Jonatan  2003  VELLINGE-N  AA6503  25 m  1:00.96   
40  48  Edelhamre Kalle  2003  HS  AI3303  25 m  1:01.43   
41  773  Koefoed Weiss Noah  2003  HOVEDSTAD  0381AC  25 m  1:01.45   
42  593  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  1:01.82   
43  343  Klittbo Oscar  2002  MKK  AA2702  25 m  1:01.91   
44  477  Reithner Otto  2003  SKK  AE4303  25 m  1:02.00   
45  349  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  25 m  1:02.37   
46  776  Majvig Andersen Lukas  2003  KVIK  0309AC  50 m  1:03.60   
47  578  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  1:03.92   
48  195  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  25 m  1:03.93   
49  798  Kristensen David  2003  KVIK  0359AP  25 m  1:06.28  RES 
50  488  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  1:06.31  RES 
51  Hansson Karl  2003  ESLÖVS SS  AT3703  25 m  1:07.59  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
5_S
Gren 5, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
811  Ovesen Sebastian  1994  KVIK  9429AB  25 m  48.77   
296  Carlsson Mattias  1990  MKK  AP3590  25 m  48.80   
867  Tullberg Sebastian  2000  BIRKERØD  0073AC  25 m  49.58   
864  Dalhøj Paulsen Frederik  1998  BIRKERØD  9833AK  25 m  49.68   
414  Westergren Mats  1994  MKK  AA0994  25 m  50.57   
173  Hoff Oskar  1998  LANDSKRONA  AH0198  25 m  50.75   
843  Frederik Rindshøj  1999  ALLERØD  9955AN  50 m  50.96   
746  O. Møller Frederik  1999  HOVEDSTAD  9935AC  25 m  50.97   
826  Krøyer Svendsen Marcus  1997  KVIK  9787AB  50 m  50.99   
10  167  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  51.18   
11  90  Löfqvist Alexander  1999  HS  AM5399  25 m  51.39   
12  73  Kertes Viktor  1996  HS  AP5196  25 m  51.47   
13  177  Kahl Linus  2001  LANDSKRONA  AE1501  25 m  52.09   
14  841  Brønnum Joakim  1997  ALLERØD  9759AT  25 m  52.24   
15  155  Christensson Alfred  1998  LANDSKRONA  AH0398  25 m  52.28   
16  127  Varga Stefan  2000  HS  AH3500  25 m  52.31   
17  485  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  25 m  52.78   
18  771  Vestergaard Mathias  2001  HOVEDSTAD  0175AC  25 m  53.21   
19  837  Borring Andersen Anton  1999  ALLERØD  9919AD  25 m  53.28   
20  866  Broch Thielemann Niklas  1994  BIRKERØD  9423AE  25 m  53.63   
21  129  Vikström Isak  1999  HS  AJ3199  25 m  53.85   
22  777  Andersen Roar  2001  KVIK  0183AA  25 m  53.98   
23  423  Berg Richard  1998  SK RAN  AH5598  25 m  54.05   
24  359  Ludvigsson Anders  2000  MKK  AV8500  25 m  54.07   
25  157  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  25 m  54.45   
26  795  M. Jørgensen Jonas  2001  KVIK  0193AA  50 m  54.47   
27  314  Falk Robin  2001  MKK  AJ9101  25 m  54.60   
28  153  Brinkhagen Tim  2001  LANDSKRONA  AC9901  25 m  54.62   
29  804  Midtbøll Mads  1998  KVIK  9841AP  25 m  54.74   
30  547  Palmqvist Gustaf  2001  SK TRITON  AC5101  25 m  54.89   
31  808  Nerving Frederik  1997  KVIK  9771AP  50 m  55.02   
32  507  Olsson-Shirazi Daniel  1997  SK SYDSIM  AV9197  25 m  55.03   
33  329  Hinderup Filip  2001  MKK  AH5101  25 m  55.49   
34  92  Mathisen August  2001  HS  AF5901  25 m  55.74   
35  243  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  55.96   
36  542  Nolén Nicolas  2000  SK TRITON  AG4500  25 m  56.08   
37  Berthelsson Tim  2000  SS DELFIN  AJ1700  25 m  56.11   
38  840  Bornemann Frederik  2001  ALLERØD  0163AH  25 m  56.11   
39  537  Modigh Joar  2001  SK TRITON  AO1101  25 m  56.13   
40  833  Wahl Ferdinand  2000  KVIK  0089AB  25 m  56.26   
41  360  Ludvigsson Sten  1998  MKK  AO9998  25 m  56.33   
42  558  Wetterborg Felix  2001  SK TRITON  AC6101  25 m  56.50   
43  180  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  56.90   
44  379  Nilsson Johan  1994  MKK  AW9794  25 m  57.02   
45  280  Andrén Axel  2001  MKK  AD6301  25 m  57.14   
46  211  Wede Jonatan  1988  LANDSKRONA  AB7388  25 m  57.23   
47  394  Ringdahl Adam  1998  MKK  AR7198  25 m  57.25   
48  322  Ghidini Simon  2001  MKK  AR9701  25 m  57.54   
49  110  Philipsson Eriksson André  2001  HS  AH1501  25 m  57.77  RES 
50  403  Stenberg Philip  2001  MKK  AB9101  25 m  57.81  RES 
51  536  Mickelsson Sebastian  2001  SK TRITON  AM0501  25 m  57.83  RES 
52  309  Englund Gustav  2001  MKK  AO6701  25 m  58.14  RES 
53  84  Lindén Isac  2001  HS  AK7901  25 m  59.28  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
6_S
Gren 6, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
263  Pflug Violetta  2008  SK LÖDDE  AC3608  25 m  36.06   
665  Bååth Nirma  2008  TRELLEBORG  AA8208  25 m  36.33   
308  Ekelund Ella  2009  MKK  AA7609  25 m  36.40   
352  Lennartsson Hedda  2008  MKK  AE2808  25 m  37.35   
685  Williams Nia  2008  TRELLEBORG  AT8607  25 m  38.09   
286  Bech Emelina  2008  MKK  AJ0808  25 m  38.58   
614  Leo Isabelle  2009  YSTADS SS  AA8609  25 m  38.97   
253  Lindell Selma  2008  SK LÖDDE  AF0808  25 m  39.84   
500  Lindgren Philippa  2008  SK SYDSIM  AD2408  25 m  40.01   
10  621  Nilsson Emma  2008  YSTADS SS  AE4808  25 m  41.04   
11  480  Andersson Elvira  2008  SK SYDSIM  AD0408  25 m  44.35   
12  236  Chrintz-Gath Ingrid  2008  SK LÖDDE  AN4608  25 m  47.69   
13  292  Bolander Edith  2008  MKK  AP8408  25 m  50.13   
14  392  Rakowska Nike  2009  MKK  AF6609  25 m  51.65   
15  344  Kovcegarovska Viktorija  2008  MKK  AP2808  25 m  52.63   
16  283  Asper Alma  2009  MKK  AI8209  25 m  52.65   
17  201  R?stin Emma  2008  LANDSKRONA  AS5808  25 m  53.46   
18  276  Almqvist Thea  2009  MKK  AI6209  25 m  55.18   
19  246  Jindal Zoé  2008  SK LÖDDE  AR1608  25 m  57.06   
20  341  Kamaran Narma  2009  MKK  AI9209  25 m  1:00.69   
21  310  Erixon Amanda  2009  MKK  AJ4209  50 m     
22  363  Maruta Shizuku  2008  MKK  AW7608  50 m     
23  366  Mazak Sophie  2008  MKK  AT5608  50 m     
24  413  Ventimiglia Astrid  2008  MKK  AT1808  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
7_S
Gren 7, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
719  Li Fuhrmann Coco  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  28.47   
713  Melody Christensen Malu  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  29.42   
768  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  29.71   
658  Stenmark Tilda  2007  ÄNGELHOLM  AP9807  25 m  30.22   
36  Agrell Izabelle  2006  HS  AF5406  25 m  30.47   
540  Nilsson Julia  2006  SK TRITON  AK9806  25 m  30.83   
647  Ljungerud Leah  2006  ÄNGELHOLM  AC8406  25 m  31.43   
193  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  25 m  31.63   
779  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  50 m  31.67   
10  18  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  31.69   
11  161  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  25 m  31.69   
12  755  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  50 m  31.70   
13  174  Jensen Maja  2006  LANDSKRONA  BA4606  25 m  31.71   
14  555  Ståhl Isa  2006  SK TRITON  AC9406  25 m  31.74   
15  750  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  31.77   
16  460  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  31.84   
17  495  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  32.17   
18  692  Hua Isabella  2007  RINGSJÖ SK  AE0607  25 m  32.24   
19  528  Erkselius Julia  2006  SK TRITON  AK7806  25 m  32.43   
20  807  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  50 m  32.50   
21  818  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  50 m  32.70   
22  706  Kaarup Andersen Sara  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  32.80   
23  626  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  32.82   
24  465  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  33.01   
25  566  Causevic Ajla  2006  VELLINGE-N  AX0806  25 m  33.16   
26  245  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  25 m  33.30   
27  759  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  50 m  33.35   
28  743  Sarauw Lundsgaard Juliane  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  33.45   
29  577  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  33.57   
30  446  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  50 m  33.65   
31  738  Amalie Krag Sofie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  50 m  33.73   
32  204  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  25 m  33.86   
33  830  Eriksen Tankmar Julie  2006  KVIK  0678AI  25 m  34.01   
34  346  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  34.04   
35  646  Larsson Anna  2006  ÄNGELHOLM  AM1806  25 m  34.08   
36  444  Fanu Valentina  2007  S 71  AF7207  25 m  34.11   
37  143  Larsson Alma  2006  KARLSHAMN  AI8806  25 m  34.16   
38  882  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  34.47   
39  331  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  34.48   
40  307  Ekelund Alicia  2007  MKK  AG8407  25 m  34.52   
41  474  Lövqvist Sofia  2006  SKK  AN2206  25 m  34.60   
42  728  Hindborg Asta  2007  HOVEDSTAD  0736AE  50 m  34.67   
43  732  Høyer Astrid  2007  HOVEDSTAD  0792AB  50 m  34.92   
44  832  Thomsen Clara  2006  KVIK  0692AM  25 m  34.99   
45  748  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  50 m  35.04   
46  821  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  50 m  35.13   
47  642  Harrysson Vera  2007  ÄNGELHOLM  AF2207  50 m  35.17   
48  183  Maric Emma  2007  LANDSKRONA  AQ5607  25 m  35.19   
49  284  Baxman Hedda  2006  MKK  AQ9406  25 m  35.28   
50  609  Jönsson Elize  2006  YSTADS SS  AE2606  25 m  35.29   
51  272  Wittzell Elin  2006  SK LÖDDE  BB3206  25 m  35.64   
52  690  Olsson Elina  2006  KIVIKS SK  AT7806  25 m  35.64   
53  457  Bilands Emelie  2006  SKK  AN4206  25 m  35.99   
54  297  Collvin Malva  2007  MKK  AL0207  25 m  36.22   
55  584  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  36.32   
56  754  Hebeltoft Olesen Karla  2007  HOVEDSTAD  0712AG  50 m  36.33   
57  186  Mårtensson Linnea  2006  LANDSKRONA  BC2206  25 m  36.57   
58  622  Nilsson Hannah  2006  YSTADS SS  AE5406  25 m  36.74   
59  317  Fransson Sarah  2006  MKK  BL4406  25 m  36.85   
60  387  Paulsson Frida  2007  MKK  AQ5807  25 m  36.98   
61  733  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  50 m  37.04   
62  320  Gajmark Vilma  2006  MKK  AX5606  25 m  37.51   
63  232  Berg Vilda  2007  SK LÖDDE  AC9407  25 m  37.76   
64  386  Paulsson Fanny  2007  MKK  AL4207  25 m  38.00   
65  34  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  50 m  38.34   
66  489  Fröjd Elinor  2007  SK SYDSIM  AO4807  25 m  38.57   
67  576  Lundblad Vilma  2006  VELLINGE-N  AY4606  25 m  38.75   
68  191  Persson Lowa  2007  LANDSKRONA  AO3607  25 m  39.41   
69  393  Rebrina Emma  2006  MKK  BJ1406  25 m  39.41   
70  469  Häger Nellie  2006  SKK  AN8206  25 m  39.53   
71  206  Svensson Hanna  2006  LANDSKRONA  BC0206  25 m  40.10   
72  650  Olsson Ida  2007  ÄNGELHOLM  AG6407  25 m  40.44   
73  188  Nilsson Svea  2007  LANDSKRONA  AN9407  25 m  40.71   
74  187  Nielsen Linnea  2007  LANDSKRONA  AO3807  25 m  40.77   
75  611  Karlsson Tindra  2006  YSTADS SS  AE2806  25 m  40.79   
76  319  Frentzell Eira  2007  MKK  AR0607  25 m  41.30   
77  883  Andersson Emelie  2007  SS IDEN  AK1607  25 m  41.47   
78  148  Andersson Clara  2007  LANDSKRONA  AO7407  25 m  41.78   
79  881  Sjöholm Linnea  2007  SS IDEN  AD2607  25 m  43.34   
80  209  Thomsen Lily  2007  LANDSKRONA  AO2407  25 m  43.63   
81  269  Svensson Alice  2006  SK LÖDDE  AV3406  25 m  44.07   
82  326  Gümüs Irem  2007  MKK  AX5807  25 m  44.59   
83  315  Folestam Saga  2007  MKK  AQ6607  25 m  44.72   
84  635  Böcker Anna  2007  ÄNGELHOLM  AW8207  25 m  46.78   
85  587  Sjögren Sofia  2006  VELLINGE-N  AY9406  25 m  48.42   
86  412  Vasquez Selma  2007  MKK  BE7807  25 m  48.60   
87  493  Isaksson Selma  2007  SK SYDSIM  AK3607  25 m  49.13   
88  247  Johansdotter Andrea  2007  SK LÖDDE  AJ0406  25 m  51.31   
89  151  Antonsson Maja  2007  LANDSKRONA  BE5607  25 m  53.89   
90  255  Lund Inez  2007  SK LÖDDE  BE1807  25 m  53.90   
91  248  Kant Luna  2007  SK LÖDDE  BH2607  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
8_S
Gren 8, 200m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
712  Callesen Olivia  2004  HOVEDSTAD  0432AK  25 m  2:31.78   
595  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  25 m  2:51.50   
168  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  2:59.58   
479  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  25 m  3:05.66   
391  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
9_S
Gren 9, 200m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
751  Maagøe Sofie  2003  HOVEDSTAD  0366AA  25 m  2:21.37   
812  Petersen Tine  2003  KVIK  0304AO  25 m  2:25.83   
836  Nørlund Wentzel Freya  2003  KVIK  0374AC  25 m  2:28.94   
368  Mikkelsen Josephine  2002  MKK  AI5202  25 m  2:34.02   
451  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  2:34.08   
844  Sand Frederiksen Therese  2003  ALLERØD  0374AT  25 m  2:34.38   
63  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  2:35.93   
181  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  2:44.92   
351  Lang Mia  2002  MKK  BO8402  25 m  2:53.34  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
10_S
Gren 10, 200m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
845  Heller Hansen Marina  1994  ALLERØD  9404AL  25 m  2:10.44   
846  Howardsen Maj  1997  ALLERØD  9798AD  25 m  2:10.45   
785  Gaard Regitze  2001  KVIK  0178AG  25 m  2:10.61   
857  Erichsen Caroline  1998  BIRKERØD  9814AC  25 m  2:13.22   
716  Donde Feilberg Luna  2000  HOVEDSTAD  0036AJ  25 m  2:14.63   
842  Dufour Camilla  1996  ALLERØD  9662AN  25 m  2:16.66   
119  Stenhård Julia  2000  HS  AN1200  25 m  2:20.82   
820  Schmid Liva  2000  KVIK  0012AV  25 m  2:21.15   
772  Vorm Victoria  2001  HOVEDSTAD  0104AF  25 m  2:22.04  RES 
10  59  Hesslevik Rebecca  2000  HS  AZ0800  25 m  2:27.14  RES 
11  404  Stenberg Sara  2001  MKK  AA8601  25 m  2:31.56  RES 
12  17  Wilhelmsson Sara  2001  ESLÖVS SS  AO6201  25 m  2:35.77  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
11_S
Gren 11, 200m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
835  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  2:12.56   
224  Lindström Magnus  2004  LULEÅ SS  AA4104  25 m  2:24.96   
99  Olsson Olle  2004  HS  AN7304  25 m  2:25.17   
273  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  25 m  2:25.32   
747  Møller Mads  2005  HOVEDSTAD  0585AC  50 m  2:27.13   
510  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  2:28.18   
65  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  25 m  2:28.53   
674  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  2:28.62   
581  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  25 m  2:29.81   
10  815  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  50 m  2:30.55   
11  517  Lindberg Tobias  2005  SÖDERTÖRN  AI7105  25 m  2:31.22   
12  778  Andersen Sejer  2005  KVIK  0517AN  50 m  2:31.25   
13  814  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  2:32.45   
14  705  Andersen Mikkel  2005  HOVEDSTAD  0531AC  25 m  2:34.13   
15  146  Spogardh Leo  2004  KARLSHAMN  AE2304  25 m  2:37.16   
16  78  Langell Jacob  2005  HS  AG2105  25 m  2:37.67   
17  375  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  50 m  2:38.66   
18  171  Hoff Ludvig  2005  LANDSKRONA  AB8705  25 m  2:41.32   
19  463  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  25 m  2:42.95   
20  659  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  25 m  2:43.60   
21  97  Nygren Kasper  2004  HS  AN5304  25 m  2:46.18   
22  88  Lundblad William  2004  HS  AC9904  25 m  2:46.86   
23  505  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  2:46.90   
24  54  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  2:47.45   
25  145  Spogardh Adrian  2004  KARLSHAMN  AC7904  25 m  2:48.33  RES 
26  464  Graner Anton  2005  SKK  AH4905  25 m  2:55.03  RES 
27  585  Simonsson Erik  2004  VELLINGE-N  AF2904  25 m  3:04.11  RES 
28  467  Harju Jonas  2005  SKK  AH8905  25 m  3:08.96  RES 
29  361  Madsen Oliver  2005  MKK  AO3305  25 m  3:08.99  RES 
30  56  Hallberg Hilding  2005  HS  AP6105  50 m    RES 
31  62  Jansons Milton  2005  HS  AU9905  50 m    RES 
32  83  Lindberg Vilgot  2005  HS  AJ6705  50 m    RES 
33  101  Palm Wille  2005  HS  AN4105  50 m    RES 
34  122  Svensson Malte  2005  HS  AN2305  50 m    RES 
35  125  Tjärnberg Felix  2005  HS  AB5305  50 m    RES 
36  342  Kazarian Aram  2005  MKK  AQ1305  50 m    RES 
37  456  Berggren David  2005  SKK  AH5905  50 m    RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
12_S
Gren 12, 200m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
810  Strunge Nissen Jakob  2002  KVIK  0291AC  25 m  2:03.14   
271  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  2:09.01   
591  Strömberg Johannes  2002  VELLINGE-N  AI3102  25 m  2:09.60   
81  Lind Gustav  2002  HS  AG7702  25 m  2:10.16   
800  Køhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  25 m  2:12.51   
709  Bomgaard Jens  2002  HOVEDSTAD  0273AG  25 m  2:13.38   
856  Kildahl Døssing Emil  2002  BIRKERØD  0273AC  25 m  2:15.17   
289  Beckman Bo  2002  MKK  AI4902  25 m  2:15.73   
823  Heyn Stage Carl  2003  KVIK  0331AD  25 m  2:16.68   
10  12  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  2:18.28   
11  154  Cederholm Filip  2003  LANDSKRONA  AI0303  25 m  2:20.46   
12  258  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  25 m  2:20.70   
13  689  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  2:23.36   
14  767  Søgaard-Andersen Oliver  2003  HOVEDSTAD  0339AK  25 m  2:23.90   
15  343  Klittbo Oscar  2002  MKK  AA2702  25 m  2:24.63   
16  597  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  25 m  2:25.12   
17  128  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  25 m  2:27.34  RES 
18  776  Majvig Andersen Lukas  2003  KVIK  0309AC  25 m  2:31.17  RES 
19  593  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  2:32.30  RES 
20  798  Kristensen David  2003  KVIK  0359AP  25 m  2:42.08  RES 
21  488  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  50 m  2:53.11  RES 
22  545  Palenmark Neo  2003  SK TRITON  AQ6303  25 m  3:02.18  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
13_S
Gren 13, 200m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
127  Varga Stefan  2000  HS  AH3500  25 m  2:01.95   
794  M. Jørgensen Jacob  1997  KVIK  9737AB  25 m  2:05.05   
129  Vikström Isak  1999  HS  AJ3199  25 m  2:07.23   
167  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  2:07.27   
865  Blach Petersen Ulrik  2001  BIRKERØD  0177AC  25 m  2:08.36   
157  Dellhede Christoffer  2001  LANDSKRONA  AD0501  25 m  2:08.58   
808  Nerving Frederik  1997  KVIK  9771AP  25 m  2:11.19   
355  Liljegren Karl  2001  MKK  AE7901  25 m  2:14.41   
329  Hinderup Filip  2001  MKK  AH5101  25 m  2:15.06  RES 
10  838  Andersen Magnus  1985  ALLERØD  8565AA  25 m  2:17.34  RES 
11  360  Ludvigsson Sten  1998  MKK  AO9998  25 m  2:18.12  RES 
12  485  Christiansen Jens  2001  SK SYDSIM  AJ7901  25 m  2:25.45  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
14_S
Gren 14, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
719  Li Fuhrmann Coco  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  1:16.98   
626  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  1:22.86   
460  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  1:24.09   
692  Hua Isabella  2007  RINGSJÖ SK  AE0607  25 m  1:25.84   
769  Overby Traberg Zoe  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  1:27.30   
528  Erkselius Julia  2006  SK TRITON  AK7806  25 m  1:27.68   
555  Ståhl Isa  2006  SK TRITON  AC9406  25 m  1:28.58   
738  Amalie Krag Sofie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  1:28.68   
174  Jensen Maja  2006  LANDSKRONA  BA4606  25 m  1:29.25   
10  766  Steen Stokkebro Mikkeline  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  1:29.66   
11  768  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  1:30.26   
12  748  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  1:31.48   
13  465  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  1:31.63   
14  759  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  25 m  1:31.69   
15  647  Ljungerud Leah  2006  ÄNGELHOLM  AC8406  25 m  1:32.21   
16  832  Thomsen Clara  2006  KVIK  0692AM  25 m  1:32.82   
17  577  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  1:32.83   
18  646  Larsson Anna  2006  ÄNGELHOLM  AM1806  25 m  1:33.17   
19  566  Causevic Ajla  2006  VELLINGE-N  AX0806  25 m  1:33.82   
20  469  Häger Nellie  2006  SKK  AN8206  25 m  1:34.04   
21  446  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  1:34.05   
22  346  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  1:35.25   
23  642  Harrysson Vera  2007  ÄNGELHOLM  AF2207  25 m  1:36.78   
24  34  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  25 m  1:36.93   
25  584  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  1:36.98   
26  732  Høyer Astrid  2007  HOVEDSTAD  0792AB  50 m  1:37.17   
27  658  Stenmark Tilda  2007  ÄNGELHOLM  AP9807  25 m  1:37.27   
28  183  Maric Emma  2007  LANDSKRONA  AQ5607  25 m  1:37.43   
29  706  Kaarup Andersen Sara  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  1:37.66   
30  331  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  1:37.74   
31  495  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  1:39.21   
32  760  Kjer Rasmussen Maria  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  1:39.97   
33  622  Nilsson Hannah  2006  YSTADS SS  AE5406  25 m  1:40.73   
34  474  Lövqvist Sofia  2006  SKK  AN2206  25 m  1:42.76   
35  444  Fanu Valentina  2007  S 71  AF7207  25 m  1:43.87   
36  204  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  25 m  1:45.58   
37  650  Olsson Ida  2007  ÄNGELHOLM  AG6407  25 m  1:45.89   
38  143  Larsson Alma  2006  KARLSHAMN  AI8806  25 m  1:45.98   
39  209  Thomsen Lily  2007  LANDSKRONA  AO2407  25 m  1:46.27   
40  733  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  50 m  1:47.33   
41  418  Vroland Ella  2006  MKK  AY1206  25 m  1:47.62  RES 
42  489  Fröjd Elinor  2007  SK SYDSIM  AO4807  25 m  1:47.74  RES 
43  457  Bilands Emelie  2006  SKK  AN4206  25 m  1:47.93  RES 
44  186  Mårtensson Linnea  2006  LANDSKRONA  BC2206  25 m  1:49.14  RES 
45  493  Isaksson Selma  2007  SK SYDSIM  AK3607  25 m  1:51.15  RES 
46  611  Karlsson Tindra  2006  YSTADS SS  AE2806  25 m  1:51.57  RES 
47  191  Persson Lowa  2007  LANDSKRONA  AO3607  25 m  1:53.21  RES 
48  307  Ekelund Alicia  2007  MKK  AG8407  25 m  1:55.38  RES 
49  206  Svensson Hanna  2006  LANDSKRONA  BC0206  25 m  1:56.67  RES 
50  187  Nielsen Linnea  2007  LANDSKRONA  AO3807  25 m  2:00.06  RES 
51  188  Nilsson Svea  2007  LANDSKRONA  AN9407  25 m  2:03.25  RES 
52  148  Andersson Clara  2007  LANDSKRONA  AO7407  50 m    RES 
53  587  Sjögren Sofia  2006  VELLINGE-N  AY9406  50 m    RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
15_S
Gren 15, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
515  Bäckström Olivia  2005  SÖDERTÖRN  AM0205  25 m  1:15.19   
383  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  25 m  1:15.66   
77  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  25 m  1:16.41   
703  Egeskov Andersen Jasmin  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  1:16.50   
203  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  1:16.59   
681  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  1:16.64   
112  Podric Nina  2004  HS  BU7604  25 m  1:17.14   
666  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  25 m  1:17.45   
739  Rosa Kragh Ana  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  1:17.69   
10  223  Lindqvist Klara  2005  LULEÅ SS  AD1605  25 m  1:18.07   
11  53  Frisk Sofia  2005  HS  BD7205  25 m  1:18.39   
12  770  Vangkilde Laura  2004  HOVEDSTAD  0422AC  25 m  1:18.62   
13  356  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  1:18.78   
14  521  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  1:19.13   
15  757  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  1:19.21   
16  594  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  1:19.66   
17  217  Arnesen Randi  2005  LULEÅ SS  AW8405  25 m  1:19.71   
18  654  Renström Caisa  2004  ÄNGELHOLM  AH8404  25 m  1:20.16   
19  797  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  1:20.32   
20  550  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  25 m  1:20.53   
21  268  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  1:20.94   
22  595  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  25 m  1:20.99   
23  596  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  1:21.08   
24  499  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  25 m  1:21.27   
25  691  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  1:21.73   
26  113  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  1:21.76   
27  518  Bengtsson Nimander Zinna  2005  SK TRITON  AD1405  25 m  1:22.38   
28  454  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  1:22.70   
29  131  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  25 m  1:22.97   
30  160  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  25 m  1:23.15   
31  388  Persson Amanda  2005  MKK  AJ0805  25 m  1:23.38   
32  244  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  1:23.69   
33  780  Maxwell Berthou Mille  2005  KVIK  0534AA  25 m  1:23.87   
34  699  D´aubigné Tindra  2004  SK HAJEN  AQ1204  25 m  1:24.31   
35  50  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  1:24.39   
36  671  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  1:24.94   
37  623  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  25 m  1:25.27   
38  259  Nilsson Julia  2004  SK LÖDDE  AF7804  25 m  1:25.72   
39  98  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  25 m  1:25.76   
40  478  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  1:25.99   
41  29  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  1:26.04   
42  741  Haunstrup Larsen Kirstine  2005  HOVEDSTAD  0596AD  25 m  1:26.18   
43  104  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  25 m  1:26.33   
44  391  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  1:26.38   
45  24  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  1:26.54   
46  762  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  1:26.66   
47  333  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  1:26.93   
48  281  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  1:27.04   
49  617  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  25 m  1:27.19   
50  552  Plantin Lina  2005  SK TRITON  AJ7605  25 m  1:27.70   
51  27  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  1:28.03   
52  653  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  25 m  1:28.37   
53  683  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  1:29.30   
54  831  Astrup Taul Signe  2004  KVIK  0402AQ  25 m  1:29.32   
55  677  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  1:29.33   
56  684  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  1:29.58   
57  133  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  25 m  1:29.75   
58  834  Walløe Filippa  2005  KVIK  0502AC  50 m  1:29.82   
59  68  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  25 m  1:30.26   
60  80  Larsson Isabella  2005  HS  BD6405  25 m  1:30.26   
61  479  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  25 m  1:30.72   
62  402  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  1:31.13   
63  231  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  1:31.27   
64  667  Fallesen Olivia  2004  TRELLEBORG  AC3404  25 m  1:31.91   
65  60  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  1:33.13   
66  257  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  50 m  1:34.87   
67  438  Seitzberg Elena  2005  SK RAN  AX3205  25 m  1:34.94   
68  199  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  1:35.30   
69  788  Karoline Guldberg Emma  2005  KVIK  0578AK  25 m  1:35.58   
70  64  Johansson Victoria  2004  HS  BJ2604  25 m  1:35.65   
71  170  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  1:35.67   
72  484  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  1:36.17   
73  406  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  1:36.37   
74  602  Emilsson Nellie  2005  YSTADS SS  AN8205  25 m  1:36.70   
75  103  Pantev Klara  2005  HS  AO6805  25 m  1:37.00   
76  338  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  1:37.02   
77  94  Nilsson Emma  2004  HS  AO8804  25 m  1:37.17   
78  229  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  25 m  1:38.14   
79  641  Harrysson Klara  2004  ÄNGELHOLM  AM3604  25 m  1:38.45   
80  208  Thell Elsa  2004  LANDSKRONA  AY5804  25 m  1:38.65   
81  85  Lindén Patrisia  2005  HS  AO3605  25 m  1:39.05  RES 
82  250  Klehn Tilde  2004  SK LÖDDE  AY8804  25 m  1:39.18  RES 
83  275  Ademovska Isra  2005  MKK  BK2205  25 m  1:39.63  RES 
84  535  Mercourios Melina  2005  SK TRITON  AO1405  25 m  1:39.76  RES 
85  513  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m  1:40.04  RES 
86  121  Strand Agnes  2005  HS  BH7205  25 m  1:41.91  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
16_S
Gren 16, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
847  Kruse Josephine  2002  ALLERØD  0242AQ  25 m  1:08.60   
853  Blomsterberg Thea  2002  BIRKERØD  0272AC  25 m  1:09.44   
43  Bengtsson Lisa  2002  HS  AE5802  25 m  1:11.91   
781  Brink Caroline  2003  KVIK  0316AE  25 m  1:12.80   
803  Meng Emilie  2003  KVIK  0318AC  25 m  1:13.23   
849  K Rose Julie  2003  ALLERØD  0324AL  25 m  1:13.39   
790  Hansen Sofie  2002  KVIK  0202AI  50 m  1:13.46   
74  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  1:15.02   
91  Maltesjö Telma  2002  HS  AR3602  25 m  1:15.15   
10  700  Johansson Tilda  2002  HÖGANÄS SS  AE0802  25 m  1:16.79   
11  523  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  25 m  1:17.11   
12  20  Dahlqvist Thea  2003  SK HAJEN  AR4603  25 m  1:17.26   
13  809  Nielsen Amalie  2003  KVIK  0338AV  25 m  1:17.41   
14  730  Höesch Hannah  2003  HOVEDSTAD  0336AM  25 m  1:17.70   
15  214  Karlberg Emilia  2002  SK LAXEN  AM0602  25 m  1:18.14   
16  657  Sandberg Alma  2002  ÄNGELHOLM  AU3802  25 m  1:18.66   
17  816  Puggaard Celia  2003  KVIK  0346AA  25 m  1:19.26   
18  729  Hingebjerg Johanne  2002  HOVEDSTAD  0298AA  50 m  1:19.47   
19  612  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  1:19.63   
20  Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  1:19.64   
21  181  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  1:20.01   
22  325  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  25 m  1:20.34   
23  742  Lindberg Mia  2003  HOVEDSTAD  0322AC  25 m  1:21.80   
24  111  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  25 m  1:21.87   
25  725  Else Grubert Esther  2003  HOVEDSTAD  0374AG  50 m  1:21.89   
26  200  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  1:22.35   
27  878  Ålenius Josephine  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  1:22.35   
28  850  Buhl Schrøder Caroline  2003  ALLERØD  0314AB  25 m  1:22.63   
29  848  G. Nygaard Cassandra  2003  ALLERØD  0398AD  25 m  1:22.85   
30  417  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  1:24.81   
31  633  Andersson Victoria  2003  ÄNGELHOLM  BP7803  25 m  1:25.18   
32  574  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  50 m  1:25.74   
33  532  Järnegren Moa  2003  SK TRITON  BK6803  25 m  1:25.76   
34  553  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  25 m  1:26.05   
35  431  Jepsson Elna  2002  SK RAN  BS6802  25 m  1:26.06   
36  144  Lundström Sigrid  2003  KARLSHAMN  AB9403  25 m  1:26.17   
37  290  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  25 m  1:26.71   
38  10  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  1:27.00   
39  721  Gammelgaard Luna  2003  HOVEDSTAD  0382AD  50 m  1:27.41   
40  787  Gjerløv Freja  2003  KVIK  0378AC  25 m  1:27.84   
41  756  Pedersen Thea  2003  HOVEDSTAD  0364AL  25 m  1:28.09  RES 
42  228  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  1:28.83  RES 
43  603  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  1:29.42  RES 
44  632  Andersson Johanna  2003  ÄNGELHOLM  BP5803  25 m  1:30.14  RES 
45  93  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  1:30.80  RES 
46  436  Nimander Linnea  2002  SK RAN  BQ8802  25 m  1:31.44  RES 
47  503  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  1:32.20  RES 
48  108  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  1:32.79  RES 
49  106  Persson Ellinor  2003  HS  BX5203  25 m  1:32.90  RES 
50  572  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  1:35.96  RES 
51  132  Vulic Victoria  2002  HS  BH8402  50 m  1:37.13  RES 
52  184  Moreau Fanny  2003  LANDSKRONA  AF3603  25 m  1:37.68  RES 
53  42  Bengtsson Emmie  2003  HS  BU9203  25 m  1:38.40  RES 
54  442  Christiansen Frida  2003  S 71  AE0603  25 m  1:46.11  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
17_S
Gren 17, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
774  Wermuth Anna  1996  HOVEDSTAD  9658AM  25 m  1:08.16   
801  Lindblad Anne-Sofie  1997  KVIK  9716AF  25 m  1:09.63   
433  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  25 m  1:10.69   
147  Gladher Tea  2000  KARLSKRONA  AB1400  25 m  1:10.87   
785  Gaard Regitze  2001  KVIK  0178AG  25 m  1:11.70   
723  Grandt Maria  1998  HOVEDSTAD  9806AF  25 m  1:12.36   
715  H. Falck-Schmith Amalie  1989  HOVEDSTAD  8924AD  25 m  1:12.51   
114  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  25 m  1:13.18   
152  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  1:14.78   
10  424  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  25 m  1:14.84   
11  498  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  1:16.48   
12  437  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  25 m  1:18.63   
13  350  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  25 m  1:20.31   
14  17  Wilhelmsson Sara  2001  ESLÖVS SS  AO6201  25 m  1:20.74   
15  606  Frederiksen Emilia  2000  YSTADS SS  AJ8800  25 m  1:20.91   
16  752  Strand Nielsen Josefine  2000  HOVEDSTAD  0048AI  50 m  1:22.43   
17  736  Buchholt Johansen Cæcilie  2001  HOVEDSTAD  0152AB  25 m  1:22.67  RES 
18  486  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  1:22.82  RES 
19  749  Maagøe Emma  1999  HOVEDSTAD  9996AH  50 m  1:23.86  RES 
20  607  Frederiksen Julia  2001  YSTADS SS  AD4801  25 m  1:24.24  RES 
21  563  Andersson-Wulf Nina  2001  VELLINGE-N  BH0801  25 m  1:53.92  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
18_S
Gren 18, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
308  Ekelund Ella  2009  MKK  AA7609  25 m  47.89   
286  Bech Emelina  2008  MKK  AJ0808  25 m  49.10   
500  Lindgren Philippa  2008  SK SYDSIM  AD2408  25 m  49.41   
665  Bååth Nirma  2008  TRELLEBORG  AA8208  25 m  50.77   
601  Emilsson Molly  2008  YSTADS SS  AA5208  25 m  52.90   
352  Lennartsson Hedda  2008  MKK  AE2808  25 m  53.42   
263  Pflug Violetta  2008  SK LÖDDE  AC3608  25 m  54.52   
685  Williams Nia  2008  TRELLEBORG  AT8607  25 m  55.35   
621  Nilsson Emma  2008  YSTADS SS  AE4808  25 m  55.54   
10  344  Kovcegarovska Viktorija  2008  MKK  AP2808  25 m  55.93   
11  480  Andersson Elvira  2008  SK SYDSIM  AD0408  25 m  56.18   
12  392  Rakowska Nike  2009  MKK  AF6609  25 m  57.37   
13  236  Chrintz-Gath Ingrid  2008  SK LÖDDE  AN4608  25 m  58.05   
14  253  Lindell Selma  2008  SK LÖDDE  AF0808  25 m  59.47   
15  292  Bolander Edith  2008  MKK  AP8408  25 m  59.61   
16  276  Almqvist Thea  2009  MKK  AI6209  25 m  1:04.98   
17  246  Jindal Zoé  2008  SK LÖDDE  AR1608  25 m  1:12.09   
18  341  Kamaran Narma  2009  MKK  AI9209  25 m  1:12.64   
19  310  Erixon Amanda  2009  MKK  AJ4209  25 m  1:14.60   
20  283  Asper Alma  2009  MKK  AI8209  50 m     
21  363  Maruta Shizuku  2008  MKK  AW7608  50 m     
22  366  Mazak Sophie  2008  MKK  AT5608  50 m     
23  413  Ventimiglia Astrid  2008  MKK  AT1808  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
19_S
Gren 19, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
719  Li Fuhrmann Coco  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  36.22   
626  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  36.31   
738  Amalie Krag Sofie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  38.42   
555  Ståhl Isa  2006  SK TRITON  AC9406  25 m  39.47   
692  Hua Isabella  2007  RINGSJÖ SK  AE0607  25 m  40.31   
647  Ljungerud Leah  2006  ÄNGELHOLM  AC8406  25 m  40.81   
769  Overby Traberg Zoe  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  40.90   
460  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  41.00   
446  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  41.22   
10  743  Sarauw Lundsgaard Juliane  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  41.43   
11  528  Erkselius Julia  2006  SK TRITON  AK7806  25 m  41.47   
12  577  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  42.09   
13  174  Jensen Maja  2006  LANDSKRONA  BA4606  25 m  42.19   
14  465  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  42.45   
15  566  Causevic Ajla  2006  VELLINGE-N  AX0806  25 m  42.56   
16  759  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  25 m  42.68   
17  766  Steen Stokkebro Mikkeline  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  42.92   
18  882  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  43.08   
19  646  Larsson Anna  2006  ÄNGELHOLM  AM1806  25 m  43.31   
20  642  Harrysson Vera  2007  ÄNGELHOLM  AF2207  25 m  43.47   
21  658  Stenmark Tilda  2007  ÄNGELHOLM  AP9807  25 m  43.62   
22  161  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  25 m  43.81   
23  469  Häger Nellie  2006  SKK  AN8206  25 m  44.36   
24  495  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  44.45   
25  584  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  44.45   
26  34  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  50 m  44.83   
27  183  Maric Emma  2007  LANDSKRONA  AQ5607  25 m  45.26   
28  728  Hindborg Asta  2007  HOVEDSTAD  0736AE  25 m  45.42   
29  755  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  25 m  45.71   
30  245  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  25 m  45.94   
31  320  Gajmark Vilma  2006  MKK  AX5606  25 m  46.05   
32  204  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  25 m  46.34   
33  622  Nilsson Hannah  2006  YSTADS SS  AE5406  25 m  46.47   
34  540  Nilsson Julia  2006  SK TRITON  AK9806  25 m  46.66   
35  387  Paulsson Frida  2007  MKK  AQ5807  25 m  46.88   
36  209  Thomsen Lily  2007  LANDSKRONA  AO2407  25 m  47.01   
37  18  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  47.06   
38  386  Paulsson Fanny  2007  MKK  AL4207  25 m  47.33   
39  650  Olsson Ida  2007  ÄNGELHOLM  AG6407  25 m  47.43   
40  444  Fanu Valentina  2007  S 71  AF7207  25 m  48.62   
41  457  Bilands Emelie  2006  SKK  AN4206  25 m  48.62   
42  186  Mårtensson Linnea  2006  LANDSKRONA  BC2206  25 m  48.70   
43  690  Olsson Elina  2006  KIVIKS SK  AT7806  25 m  48.95   
44  493  Isaksson Selma  2007  SK SYDSIM  AK3607  25 m  49.30   
45  754  Hebeltoft Olesen Karla  2007  HOVEDSTAD  0712AG  25 m  49.36   
46  474  Lövqvist Sofia  2006  SKK  AN2206  25 m  49.54   
47  635  Böcker Anna  2007  ÄNGELHOLM  AW8207  50 m  49.96   
48  576  Lundblad Vilma  2006  VELLINGE-N  AY4606  25 m  50.77   
49  317  Fransson Sarah  2006  MKK  BL4406  25 m  51.26   
50  297  Collvin Malva  2007  MKK  AL0207  25 m  51.40   
51  733  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  25 m  51.85   
52  187  Nielsen Linnea  2007  LANDSKRONA  AO3807  25 m  52.33   
53  206  Svensson Hanna  2006  LANDSKRONA  BC0206  25 m  53.29   
54  611  Karlsson Tindra  2006  YSTADS SS  AE2806  25 m  53.52   
55  269  Svensson Alice  2006  SK LÖDDE  AV3406  25 m  53.73   
56  191  Persson Lowa  2007  LANDSKRONA  AO3607  25 m  54.01   
57  393  Rebrina Emma  2006  MKK  BJ1406  25 m  54.05   
58  148  Andersson Clara  2007  LANDSKRONA  AO7407  25 m  54.42   
59  232  Berg Vilda  2007  SK LÖDDE  AC9407  25 m  54.56   
60  319  Frentzell Eira  2007  MKK  AR0607  25 m  54.71   
61  272  Wittzell Elin  2006  SK LÖDDE  BB3206  25 m  55.25   
62  188  Nilsson Svea  2007  LANDSKRONA  AN9407  25 m  56.81   
63  883  Andersson Emelie  2007  SS IDEN  AK1607  25 m  57.30   
64  315  Folestam Saga  2007  MKK  AQ6607  25 m  59.05   
65  326  Gümüs Irem  2007  MKK  AX5807  25 m  1:00.25   
66  412  Vasquez Selma  2007  MKK  BE7807  25 m  1:02.25   
67  609  Jönsson Elize  2006  YSTADS SS  AE2606  25 m  1:02.34   
68  151  Antonsson Maja  2007  LANDSKRONA  BE5607  25 m  1:03.50   
69  255  Lund Inez  2007  SK LÖDDE  BE1807  25 m  1:06.55   
70  587  Sjögren Sofia  2006  VELLINGE-N  AY9406  25 m  1:06.68   
71  248  Kant Luna  2007  SK LÖDDE  BH2607  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
20_S
Gren 20, 400m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
794  M. Jørgensen Jacob  1997  KVIK  9737AB  25 m  4:15.04   
167  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  4:16.55   
177  Kahl Linus  2001  LANDSKRONA  AE1501  25 m  4:21.96   
843  Frederik Rindshøj  1999  ALLERØD  9955AN  50 m  4:27.66   
414  Westergren Mats  1994  MKK  AA0994  25 m  4:29.73   
810  Strunge Nissen Jakob  2002  KVIK  0291AC  25 m  4:31.79   
711  Emil Hertz Bugge Carl  2003  HOVEDSTAD  0315AC  25 m  4:38.88   
72  Kerman William  2001  HS  AA6501  25 m  4:39.55   
180  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  4:47.65   
10  804  Midtbøll Mads  1998  KVIK  9841AP  50 m  4:52.01   
11  173  Hoff Oskar  1998  LANDSKRONA  AH0198  25 m  4:53.22   
12  763  P. Sidebotham Joshua  2003  HOVEDSTAD  0343AQ  25 m  4:53.74   
13  321  Gerstenfeld Carl  2002  MKK  AI5902  25 m  4:53.96   
14  Jönsson Anton  2001  ESLÖVS SS  AL4501  25 m  4:54.74   
15  856  Kildahl Døssing Emil  2002  BIRKERØD  0273AC  25 m  4:55.58   
16  783  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  4:57.03   
17  243  Hangård Roy  1999  SK LÖDDE  AH0999  25 m  4:57.38   
18  507  Olsson-Shirazi Daniel  1997  SK SYDSIM  AV9197  25 m  4:58.10   
19  355  Liljegren Karl  2001  MKK  AE7901  25 m  4:58.18   
20  796  Jørgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  5:00.24   
21  51  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  25 m  5:00.60   
22  773  Koefoed Weiss Noah  2003  HOVEDSTAD  0381AC  25 m  5:00.78   
23  724  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  25 m  5:04.69   
24  353  Lennartsson Hugo  2004  MKK  AE0904  25 m  5:08.06   
25  597  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  25 m  5:09.99  RES 
26  570  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  25 m  5:10.24  RES 
27  784  Wiese Dobel Niklas  2004  KVIK  0433AB  25 m  5:10.80  RES 
28  799  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  5:13.96  RES 
29  447  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  5:14.96  RES 
30  722  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  25 m  5:15.17  RES 
31  76  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  25 m  5:15.90  RES 
32  207  Svärd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  25 m  5:16.24  RES 
33  405  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  25 m  5:17.76  RES 
34  560  Ahlbin Noel  2004  VELLINGE-N  AI8304  25 m  5:24.91  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
21_S
Gren 21, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
663  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  27.72   
522  Blomliden Maja  2004  SK TRITON  AW1804  25 m  28.35   
758  Philip Jasmin  2004  HOVEDSTAD  0418AI  25 m  28.37   
822  Heyn Stage Alma  2004  KVIK  0462AC  25 m  28.42   
86  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  28.58   
681  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  28.64   
521  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  28.79   
39  Andersson Elsa  2004  HS  AO3804  25 m  28.98   
112  Podric Nina  2004  HS  BU7604  25 m  28.98   
10  594  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  29.12   
11  24  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  29.16   
12  163  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  25 m  29.28   
13  788  Karoline Guldberg Emma  2005  KVIK  0578AK  50 m  29.36   
14  77  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  25 m  29.44   
15  550  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  25 m  29.58   
16  458  Bolmstrand Ella  2004  SKK  BR5804  50 m  29.60   
17  50  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  29.61   
18  712  Callesen Olivia  2004  HOVEDSTAD  0432AK  25 m  29.64   
19  388  Persson Amanda  2005  MKK  AJ0805  25 m  29.70   
20  666  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  50 m  29.95   
21  160  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  25 m  29.99   
22  499  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  25 m  30.05   
23  623  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  25 m  30.06   
24  133  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  50 m  30.10   
25  170  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  30.13   
26  671  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  30.25   
27  202  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  30.29   
28  780  Maxwell Berthou Mille  2005  KVIK  0534AA  50 m  30.29   
29  824  W. Stahl Victoria  2005  KVIK  0566AJ  50 m  30.34   
30  683  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  30.40   
31  518  Bengtsson Nimander Zinna  2005  SK TRITON  AD1405  25 m  30.52   
32  699  D´aubigné Tindra  2004  SK HAJEN  AQ1204  25 m  30.59   
33  244  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  30.77   
34  168  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  30.78   
35  402  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  30.89   
36  131  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  25 m  30.91   
37  333  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  30.94   
38  617  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  25 m  30.94   
39  552  Plantin Lina  2005  SK TRITON  AJ7605  25 m  31.02   
40  819  Roskær Elisabeth  2004  KVIK  0464AC  25 m  31.06   
41  739  Rosa Kragh Ana  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  31.07   
42  27  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  31.08   
43  199  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  31.21   
44  662  Zander Felicia  2004  ÄNGELHOLM  BK9804  25 m  31.30   
45  454  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  31.34   
46  103  Pantev Klara  2005  HS  AO6805  25 m  31.35   
47  94  Nilsson Emma  2004  HS  AO8804  25 m  31.41   
48  569  Devinder Alice  2004  VELLINGE-N  BG8604  25 m  31.44   
49  677  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  31.46   
50  203  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  31.50   
51  765  Soelberg Malou  2004  HOVEDSTAD  0438AE  25 m  31.58   
52  484  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  31.62   
53  817  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  50 m  31.65   
54  192  Persson-Giribaldi Isabelle  2005  LANDSKRONA  BL1205  25 m  31.70   
55  770  Vangkilde Laura  2004  HOVEDSTAD  0422AC  25 m  31.73   
56  259  Nilsson Julia  2004  SK LÖDDE  AF7804  25 m  31.81   
57  113  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  31.95   
58  281  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  50 m  31.99   
59  98  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  25 m  32.24   
60  68  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  25 m  32.36   
61  82  Lindberg Annika  2005  HS  BD5405  50 m  32.62   
62  831  Astrup Taul Signe  2004  KVIK  0402AQ  25 m  32.66   
63  29  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  32.71   
64  231  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  32.76   
65  513  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m  32.80   
66  53  Frisk Sofia  2005  HS  BD7205  25 m  32.87   
67  602  Emilsson Nellie  2005  YSTADS SS  AN8205  25 m  32.90   
68  653  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  25 m  32.91   
69  479  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  25 m  32.97   
70  60  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  50 m  33.35   
71  121  Strand Agnes  2005  HS  BH7205  25 m  33.48   
72  483  Bodell Ella  2005  SK SYDSIM  AX2605  25 m  33.48   
73  610  Jönsson Johanna  2005  YSTADS SS  AN5205  25 m  33.48   
74  813  Pihl Mathilde  2005  KVIK  0522AK  50 m  33.56   
75  684  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  33.58   
76  504  Norlén Jennifer  2005  SK SYDSIM  AX8405  25 m  33.62   
77  478  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  33.68   
78  64  Johansson Victoria  2004  HS  BJ2604  25 m  33.91   
79  85  Lindén Patrisia  2005  HS  AO3605  25 m  33.93   
80  731  Høyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  34.00   
81  834  Walløe Filippa  2005  KVIK  0502AC  50 m  34.14   
82  80  Larsson Isabella  2005  HS  BD6405  50 m  34.25   
83  654  Renström Caisa  2004  ÄNGELHOLM  AH8404  25 m  34.28   
84  667  Fallesen Olivia  2004  TRELLEBORG  AC3404  25 m  34.43   
85  406  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  34.83   
86  250  Klehn Tilde  2004  SK LÖDDE  AY8804  25 m  34.84   
87  438  Seitzberg Elena  2005  SK RAN  AX3205  25 m  34.97   
88  208  Thell Elsa  2004  LANDSKRONA  AY5804  25 m  35.00   
89  655  Rosenström Lovisa  2005  ÄNGELHOLM  BA4605  25 m  35.14   
90  535  Mercourios Melina  2005  SK TRITON  AO1405  25 m  35.58   
91  641  Harrysson Klara  2004  ÄNGELHOLM  AM3604  50 m  36.04   
92  257  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  25 m  36.59   
93  338  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  36.60   
94  449  Olofsson Alva  2005  S 71  AD6605  25 m  37.29   
95  230  Andréasson Hedda  2004  SK LÖDDE  AZ1204  25 m  37.63   
96  511  Sandström Emilia  2004  SK SYDSIM  AY7204  25 m  38.15   
97  345  Kruse Maja  2005  MKK  BL2205  25 m  38.21   
98  494  Johannisson Rakel  2004  SK SYDSIM  AQ2604  25 m  38.74   
99  586  Sjögren Annika  2004  VELLINGE-N  BT1804  25 m  38.85   
100  492  Häll Tora  2005  SK SYDSIM  AX0605  25 m  38.92   
101  229  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  50 m  39.05   
102  275  Ademovska Isra  2005  MKK  BK2205  50 m  39.98   
103  634  Bylund Hedda  2004  ÄNGELHOLM  CA6804  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
22_S
Gren 22, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
729  Hingebjerg Johanne  2002  HOVEDSTAD  0298AA  25 m  25.76   
825  Krøyer Svendsen Julie  2002  KVIK  0222AA  50 m  27.09   
35  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  25 m  27.12   
789  Sirek Hansen Sarah  2003  KVIK  0352AB  50 m  27.57   
781  Brink Caroline  2003  KVIK  0316AE  25 m  27.64   
290  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  25 m  27.66   
790  Hansen Sofie  2002  KVIK  0202AI  25 m  27.69   
851  Stampe Julie  2002  ALLERØD  0276AB  25 m  28.04   
334  Ingner Johanna  2002  MKK  AI4202  25 m  28.10   
10  816  Puggaard Celia  2003  KVIK  0346AA  25 m  28.11   
11  43  Bengtsson Lisa  2002  HS  AE5802  25 m  28.17   
12  751  Maagøe Sofie  2003  HOVEDSTAD  0366AA  25 m  28.19   
13  861  Lindemann Ingrid  2003  BIRKERØD  0312AE  25 m  28.34   
14  172  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  28.44   
15  306  Eilertsson Ester  2003  MKK  AE0203  25 m  28.45   
16  291  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  25 m  28.46   
17  844  Sand Frederiksen Therese  2003  ALLERØD  0374AT  25 m  28.47   
18  431  Jepsson Elna  2002  SK RAN  BS6802  25 m  28.54   
19  803  Meng Emilie  2003  KVIK  0318AC  50 m  28.55   
20  809  Nielsen Amalie  2003  KVIK  0338AV  50 m  28.56   
21  95  Nordén Emilia  2003  HS  AT3803  25 m  28.63   
22  806  Yde Munkebæk Mathilde  2003  KVIK  0386AC  25 m  28.65   
23  523  Bokander Siri  2003  SK TRITON  BF8403  25 m  28.74   
24  721  Gammelgaard Luna  2003  HOVEDSTAD  0382AD  25 m  28.76   
25  159  Dellhede Viktoria  2003  LANDSKRONA  AD2403  25 m  28.82   
26  802  Melhede Chastine  2002  KVIK  0292AZ  25 m  28.85   
27  451  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  28.88   
28  219  Gonzalez-Glanberg Alva  2002  LULEÅ SS  AA1802  25 m  28.92   
29  612  Kjellberg Elin  2003  YSTADS SS  AJ7803  25 m  28.92   
30  109  Pettersson Hanna  2003  HS  AR1803  25 m  28.95   
31  836  Nørlund Wentzel Freya  2003  KVIK  0374AC  25 m  28.95   
32  725  Else Grubert Esther  2003  HOVEDSTAD  0374AG  25 m  28.99   
33  181  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  25 m  29.05   
34  74  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  29.10   
35  878  Ålenius Josephine  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  29.22   
36  700  Johansson Tilda  2002  HÖGANÄS SS  AE0802  25 m  29.26   
37  227  Ylipää Tina  2002  LULEÅ SS  AI2402  25 m  29.39   
38  120  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  29.40   
39  643  Hellzén Ebba  2003  ÄNGELHOLM  AE3603  25 m  29.45   
40  737  Buchholt Johansen Liva  2003  HOVEDSTAD  0306AA  25 m  29.48   
41  744  Naledi Madonsela Emilia  2003  HOVEDSTAD  0394AV  25 m  29.56   
42  786  Giessing Rebekka  2003  KVIK  0364AE  50 m  29.62   
43  197  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  50 m  29.65   
44  222  Larsson Tuva  2002  LULEÅ SS  BG2202  25 m  29.66   
45  742  Lindberg Mia  2003  HOVEDSTAD  0322AC  25 m  29.67   
46  787  Gjerløv Freja  2003  KVIK  0378AC  25 m  29.68   
47  21  Dolmark Linnea  2002  SK HAJEN  AO0602  25 m  29.75   
48  96  Norstedt Ingrid  2002  HS  AO2802  25 m  29.78   
49  508  Ostreus Lina  2002  SK SYDSIM  AV4202  25 m  29.90   
50  Joelsson Tilda  2002  SS DELFIN  AM4602  25 m  30.05   
51  132  Vulic Victoria  2002  HS  BH8402  25 m  30.09   
52  166  Haglund Katja  2003  LANDSKRONA  BW9203  25 m  30.27   
53  200  Röiseth Tilde  2003  LANDSKRONA  AF5603  25 m  30.35   
54  31  Tretinjak Isabell  2003  SK HAJEN  AH1203  25 m  30.43   
55  598  Björnsdotter Hanna  2002  YSTADS SS  AW7402  25 m  30.43   
56  644  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  30.49   
57  592  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  50 m  30.51   
58  108  Pettersson Cecilia  2003  HS  AR2803  25 m  30.62   
59  158  Dellhede Josefin  2003  LANDSKRONA  AD3403  25 m  30.68   
60  93  Nilsson Anna  2003  HS  BF3203  25 m  30.69   
61  42  Bengtsson Emmie  2003  HS  BU9203  25 m  30.72   
62  574  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  30.86   
63  793  Fyller Jacobsen Luna  2003  KVIK  0308AO  50 m  30.86   
64  503  Melin Johanna  2003  SK SYDSIM  AL7403  25 m  30.89   
65  33  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  25 m  31.03   
66  111  Philipsson Eriksson Filippa  2003  HS  AX7203  25 m  31.15   
67  237  Dihle Filippa  2003  SK LÖDDE  AR6203  25 m  31.15   
68  756  Pedersen Thea  2003  HOVEDSTAD  0364AL  25 m  31.16   
69  25  Huston Clara  2003  SK HAJEN  AR7603  25 m  31.22   
70  106  Persson Ellinor  2003  HS  BX5203  25 m  31.33   
71  325  Gustafson Agnes  2003  MKK  BH6403  50 m  31.59   
72  10  Lagergren Dikte  2003  ESLÖVS SS  BV9203  25 m  31.62   
73  436  Nimander Linnea  2002  SK RAN  BQ8802  50 m  31.63   
74  603  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  31.69   
75  228  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  31.91   
76  632  Andersson Johanna  2003  ÄNGELHOLM  BP5803  25 m  31.91   
77  365  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  32.24   
78  293  Bredberg Jakstrand Sanna  2003  MKK  BG1803  25 m  32.28   
79  144  Lundström Sigrid  2003  KARLSHAMN  AB9403  25 m  32.74   
80  532  Järnegren Moa  2003  SK TRITON  BK6803  25 m  32.86   
81  633  Andersson Victoria  2003  ÄNGELHOLM  BP7803  50 m  33.05   
82  417  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  33.15   
83  Blücher Isabelle  2003  ESLÖVS SS  BS3803  25 m  33.58   
84  38  Allard Estelle  2003  HS  AX3203  25 m  33.59   
85  553  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  50 m  33.89   
86  184  Moreau Fanny  2003  LANDSKRONA  AF3603  25 m  34.10   
87  450  Olofsson Emmy  2003  S 71  AY4403  25 m  34.97   
88  442  Christiansen Frida  2003  S 71  AE0603  25 m  37.12   
89  149  Andersson Filippa  2002  LANDSKRONA  AM2602  25 m  37.65   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
23_S
Gren 23, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
533  Kuras Magdalena  1988  SK TRITON  AR9288  25 m  24.72   
357  Lindborg Ida  1994  MKK  AB0494  25 m  25.18   
857  Erichsen Caroline  1998  BIRKERØD  9814AC  25 m  25.70   
433  Lindberg Stina  2000  SK RAN  AC6200  25 m  26.39   
147  Gladher Tea  2000  KARLSKRONA  AB1400  25 m  26.52   
839  Larsen Bentin Lise-Lotte  1997  ALLERØD  9724AA  25 m  26.87   
Möller Alice  2000  SS DELFIN  AD9200  25 m  26.94   
55  Gustavsson Kajsa  2001  HS  AW2401  25 m  27.19   
842  Dufour Camilla  1996  ALLERØD  9662AN  25 m  27.21   
10  358  Lindell Nicola  2001  MKK  BV2401  25 m  27.51   
11  437  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  25 m  27.56   
12  221  Jonsson Sarah  2001  LULEÅ SS  AH3801  25 m  27.60   
13  801  Lindblad Anne-Sofie  1997  KVIK  9716AF  25 m  27.71   
14  71  Jönsson Maja  2001  HS  BL1201  25 m  27.78   
15  715  H. Falck-Schmith Amalie  1989  HOVEDSTAD  8924AD  25 m  27.83   
16  424  Berg Vickie  2000  SK RAN  AS2800  25 m  28.10   
17  175  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  25 m  28.11   
18  220  Gustavsson Moa  2001  LULEÅ SS  AS8201  25 m  28.46   
19  124  Thomasson Clara  2001  HS  BD6601  25 m  28.49   
20  820  Schmid Liva  2000  KVIK  0012AV  25 m  28.49   
21  185  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  25 m  28.51   
22  262  Persson Emma  1999  SK LÖDDE  AM7299  25 m  28.54   
23  736  Buchholt Johansen Cæcilie  2001  HOVEDSTAD  0152AB  25 m  28.55   
24  114  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  25 m  28.57   
25  498  Lagnerup Isabella  2000  SK SYDSIM  AS7800  25 m  28.70   
26  410  Torres Olivia  1999  MKK  BL9299  25 m  28.74   
27  354  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  25 m  29.30   
28  152  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  29.68   
29  350  Kulcsar Kristina  2001  MKK  AY7801  25 m  29.92   
30  11  Nilsson Josefin  1999  ESLÖVS SS  AK4899  25 m  30.11   
31  606  Frederiksen Emilia  2000  YSTADS SS  AJ8800  25 m  30.46   
32  607  Frederiksen Julia  2001  YSTADS SS  AD4801  25 m  30.84   
33  486  Eek Emilia  2001  SK SYDSIM  AP0401  25 m  30.96   
34  562  Andersson-Wulf Ida  1998  VELLINGE-N  BP9498  25 m  39.42   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 
24_S
Gren 24, 200m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
720  Li Fuhrmann Jet  2004  HOVEDSTAD  0487AJ  25 m  2:27.04   
353  Lennartsson Hugo  2004  MKK  AE0904  25 m  2:35.85   
717  Fode Troels  2004  HOVEDSTAD  0435AG  25 m  2:38.09   
783  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  50 m  2:39.28   
799  Kroos Oscar  2004  KVIK  0459AF  25 m  2:40.40   
693  Hua Vincent  2004  RINGSJÖ SK  AS2704  25 m  2:43.22   
447  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  2:45.00   
26  Laurén Malte  2004  SK HAJEN  AE1704  25 m  2:46.87   
65  Jovic Alan  2004  HS  AG5904  50 m  2:47.32   
10  694  Huasson Anthon  2004  RINGSJÖ SK  AO2304  25 m  2:47.89   
11  624  Persson Aron  2004  YSTADS SS  AM4504  25 m  2:49.60   
12  835  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  50 m  2:52.41   
13  678  Ringström Max  2004  TRELLEBORG  AA8304  25 m  2:53.61   
14  722  Gammelvind Tobias  2004  HOVEDSTAD  0437AD  25 m  2:54.62   
15  66  Juliusson Adam  2004  HS  AG4904  25 m  2:56.26   
16  288  Beckman Bill  2005  MKK  AJ6305  25 m  2:58.95   
17  463  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  25 m  3:01.32  RES 
18  41  Andersson Niklas  2005  HS  AF9905  25 m  3:02.11  RES 
19  565  Bondzic-Rasic Stefan  2005  VELLINGE-N  AL2105  25 m  3:13.76  RES 
20  210  Thomsen Viggo  2004  LANDSKRONA  AE4904  25 m  3:18.42  RES 
21  564  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  50 m  3:18.43  RES 
22  411  Tran Vincent  2004  MKK  AK6504  50 m  3:19.11  RES 
23  549  Persson Alexander  2004  SK TRITON  AR9704  25 m  3:23.58  RES 
24  828  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  3:27.70  RES 
25  56  Hallberg Hilding  2005  HS  AP6105  25 m  3:31.76  RES 
26  467  Harju Jonas  2005  SKK  AH8905  25 m  3:33.70  RES 
27  348  Krüger Jannes  2005  MKK  AM9105  25 m  3:43.13  RES 
28  273  Witzell Anton  2004  SK LÖDDE  AC4904  50 m    RES 
29  335  Isik Berkay  2005  MKK  AG8105  50 m    RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  20:10 
 
25_S
Gren 25, 200m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
321  Gerstenfeld Carl  2002  MKK  AI5902  25 m  2:21.87   
761  Dreyer Riis Bertram  2002  HOVEDSTAD  0223AG  25 m  2:29.90   
154  Cederholm Filip  2003  LANDSKRONA  AI0303  25 m  2:31.24   
740  Seelig Larsen Jeppe  2002  HOVEDSTAD  0245AL  25 m  2:32.39   
48  Edelhamre Kalle  2003  HS  AI3303  25 m  2:33.29   
530  Forsgren Linus  2003  SK TRITON  AA1103  25 m  2:33.68   
763  P. Sidebotham Joshua  2003  HOVEDSTAD  0343AQ  25 m  2:38.51   
89  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  2:39.24   
773  Koefoed Weiss Noah  2003  HOVEDSTAD  0381AC  25 m  2:40.41   
10  405  Strömland Jakob  2003  MKK  AO4703  25 m  2:40.97   
11  796  Jørgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  2:41.33   
12  539  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  2:42.74   
13  501  Lövberg Oskar  2003  SK SYDSIM  AC9903  25 m  2:45.23   
14  349  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  25 m  2:45.53   
15  571  Holmquist Jonatan  2003  VELLINGE-N  AA6503  25 m  2:47.98   
16  798  Kristensen David  2003  KVIK  0359AP  25 m  2:48.42   
17  727  Skøtt Haslev Marcus  2002  HOVEDSTAD  0287AB  50 m  2:48.54  RES 
18  416  Vilhelmsson Svante  2003  MKK  AQ0503  25 m  2:48.94  RES 
19  573  Jörud Petter  2003  VELLINGE-N  AN9903  25 m  2:49.64  RES 
20  767  Søgaard-Andersen Oliver  2003  HOVEDSTAD  0339AK  25 m  2:51.45  RES 
21  578  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  2:56.12  RES 
22  661  Wester Andre  2003  ÄNGELHOLM  AO4303  25 m  2:58.63  RES 
23  190  Pedersen Rasmus  2003  LANDSKRONA  AQ7303  25 m  3:00.83  RES 
24  239  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  3:01.68  RES 
25  545  Palenmark Neo  2003  SK TRITON  AQ6303  25 m  3:16.26  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  20:10 
 
26_S
Gren 26, 200m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
794  M. Jørgensen Jacob  1997  KVIK  9737AB  25 m  2:11.21   
107  Persson Gustav  2000  HS  AJ4500  25 m  2:13.97   
177  Kahl Linus  2001  LANDSKRONA  AE1501  25 m  2:15.12   
167  Hassling Emil  2000  LANDSKRONA  AC1900  25 m  2:16.84   
866  Broch Thielemann Niklas  1994  BIRKERØD  9423AE  25 m  2:18.15   
843  Frederik Rindshøj  1999  ALLERØD  9955AN  50 m  2:18.85   
309  Englund Gustav  2001  MKK  AO6701  25 m  2:21.11   
49  Edvardsson Albin  2000  HS  AN1300  25 m  2:22.84   
389  Persson Anton  1994  MKK  AM7394  25 m  2:23.47   
10  841  Brønnum Joakim  1997  ALLERØD  9759AT  25 m  2:23.56   
11  92  Mathisen August  2001  HS  AF5901  25 m  2:24.18   
12  129  Vikström Isak  1999  HS  AJ3199  25 m  2:24.27   
13  278  Andersson Anton  1997  MKK  AI4997  25 m  2:24.65   
14  180  Lindblom Lucas  2000  LANDSKRONA  AG8500  25 m  2:25.48   
15  865  Blach Petersen Ulrik  2001  BIRKERØD  0177AC  25 m  2:28.41   
16  280  Andrén Axel  2001  MKK  AD6301  25 m  2:31.35   
17  302  Diaz Joaquin  2001  MKK  AH4101  25 m  2:35.54  RES 
18  211  Wede Jonatan  1988  LANDSKRONA  AB7388  25 m  2:36.06  RES 
19  207  Svärd Casper  2001  LANDSKRONA  AC0101  25 m  2:40.72  RES 
20  852  Riff Alexandersen Mathias  2001  BIRKERØD  0131AD  50 m  2:45.14  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  20:10 
 
27_S
Gren 27, 100m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
713  Melody Christensen Malu  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  1:13.15   
460  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  1:15.68   
768  Tind Falka  2006  HOVEDSTAD  0648AI  25 m  1:15.76   
174  Jensen Maja  2006  LANDSKRONA  BA4606  25 m  1:16.87   
193  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  50 m  1:17.17   
161  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  50 m  1:18.74   
750  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  50 m  1:20.52   
626  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  1:20.75   
755  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  25 m  1:21.25   
10  769  Overby Traberg Zoe  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  1:21.34   
11  738  Amalie Krag Sofie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  50 m  1:21.47   
12  555  Ståhl Isa  2006  SK TRITON  AC9406  25 m  1:21.77   
13  706  Kaarup Andersen Sara  2006  HOVEDSTAD  0636AL  50 m  1:23.64   
14  646  Larsson Anna  2006  ÄNGELHOLM  AM1806  25 m  1:25.61   
15  566  Causevic Ajla  2006  VELLINGE-N  AX0806  25 m  1:25.62   
16  748  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  50 m  1:26.05   
17  760  Kjer Rasmussen Maria  2007  HOVEDSTAD  0728AA  50 m  1:26.24   
18  830  Eriksen Tankmar Julie  2006  KVIK  0678AI  25 m  1:27.89   
19  692  Hua Isabella  2007  RINGSJÖ SK  AE0607  25 m  1:27.96   
20  779  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  50 m  1:29.00   
21  465  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  1:29.52   
22  670  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  25 m  1:30.58   
23  728  Hindborg Asta  2007  HOVEDSTAD  0736AE  50 m  1:31.85   
24  732  Høyer Astrid  2007  HOVEDSTAD  0792AB  50 m  1:32.32   
25  446  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  50 m  1:32.85  RES 
26  584  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  1:32.99  RES 
27  821  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  50 m  1:33.83  RES 
28  495  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  50 m  1:35.08  RES 
29  577  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  1:37.33  RES 
30  284  Baxman Hedda  2006  MKK  AQ9406  25 m  1:37.81  RES 
31  609  Jönsson Elize  2006  YSTADS SS  AE2606  25 m  1:38.71  RES 
32  754  Hebeltoft Olesen Karla  2007  HOVEDSTAD  0712AG  50 m  1:39.44  RES 
33  474  Lövqvist Sofia  2006  SKK  AN2206  25 m  1:40.01  RES 
34  818  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  1:44.43  RES 
35  444  Fanu Valentina  2007  S 71  AF7207  25 m  1:46.62  RES 
36  576  Lundblad Vilma  2006  VELLINGE-N  AY4606  50 m    RES 
37  622  Nilsson Hannah  2006  YSTADS SS  AE5406  50 m    RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  20:10 
 
28_S
Gren 28, 100m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
515  Bäckström Olivia  2005  SÖDERTÖRN  AM0205  25 m  1:05.22   
383  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  25 m  1:08.50   
86  Littorin Tyra  2004  HS  AG8404  25 m  1:08.85   
681  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  1:09.10   
758  Philip Jasmin  2004  HOVEDSTAD  0418AI  25 m  1:09.41   
44  Bexell Liv  2005  HS  BD2205  25 m  1:09.66   
712  Callesen Olivia  2004  HOVEDSTAD  0432AK  25 m  1:09.66   
757  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  1:09.97   
268  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  1:10.13   
10  40  Andersson Hildur  2005  HS  AO7605  25 m  1:10.27   
11  160  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  50 m  1:11.11   
12  663  Andersson Vilma  2004  TRELLEBORG  AE5604  25 m  1:11.21   
13  691  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  1:11.21   
14  765  Soelberg Malou  2004  HOVEDSTAD  0438AE  50 m  1:11.36   
15  640  Hansson Nelly  2004  ÄNGELHOLM  AG9204  25 m  1:11.71   
16  775  Zebitz Josefine  2004  HOVEDSTAD  0454AI  25 m  1:12.15   
17  522  Blomliden Maja  2004  SK TRITON  AW1804  25 m  1:12.41   
18  762  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  1:12.44   
19  666  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  25 m  1:12.72   
20  458  Bolmstrand Ella  2004  SKK  BR5804  25 m  1:13.49   
21  595  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  50 m  1:13.62   
22  499  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  25 m  1:13.96   
23  77  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  25 m  1:14.19   
24  168  Hassling Emma  2004  LANDSKRONA  AD5404  25 m  1:14.29   
25  163  Ek-Värn Emelie  2004  LANDSKRONA  AJ8604  50 m  1:14.83   
26  714  Skou Clausen Nanette  2005  HOVEDSTAD  0514AE  25 m  1:15.61   
27  559  Öhlin Tyra  2004  SK TRITON  AX5204  25 m  1:15.95   
28  822  Heyn Stage Alma  2004  KVIK  0462AC  25 m  1:16.27   
29  741  Haunstrup Larsen Kirstine  2005  HOVEDSTAD  0596AD  25 m  1:17.55   
30  170  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  1:18.16   
31  479  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  25 m  1:18.21   
32  70  Jönsson Ebba  2005  HS  AO1605  25 m  1:18.99   
33  454  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  1:20.22   
34  202  Siversson Tova  2005  LANDSKRONA  AE4805  25 m  1:20.24   
35  731  Høyer Agnete  2005  HOVEDSTAD  0512AH  25 m  1:20.87   
36  797  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  1:21.30   
37  203  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  1:21.46   
38  594  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  1:21.84   
39  683  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  1:22.00   
40  780  Maxwell Berthou Mille  2005  KVIK  0534AA  25 m  1:23.03   
41  27  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  50 m  1:23.13   
42  391  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  1:23.38   
43  68  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  25 m  1:23.47   
44  788  Karoline Guldberg Emma  2005  KVIK  0578AK  25 m  1:24.57   
45  103  Pantev Klara  2005  HS  AO6805  25 m  1:25.50   
46  30  Persson Lova  2004  SK HAJEN  AD7604  50 m  1:25.60   
47  80  Larsson Isabella  2005  HS  BD6405  25 m  1:26.91   
48  381  Olsson Nora  2005  MKK  AW9805  25 m  1:27.04   
49  831  Astrup Taul Signe  2004  KVIK  0402AQ  50 m  1:27.19  RES 
50  617  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  25 m  1:27.61  RES 
51  813  Pihl Mathilde  2005  KVIK  0522AK  50 m  1:28.32  RES 
52  192  Persson-Giribaldi Isabelle  2005  LANDSKRONA  BL1205  25 m  1:29.24  RES 
53  654  Renström Caisa  2004  ÄNGELHOLM  AH8404  25 m  1:29.39  RES 
54  677  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  1:29.85  RES 
55  817  Refsgaard Lise  2005  KVIK  0552AC  25 m  1:30.36  RES 
56  478  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  1:32.59  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  20:10 
 
29_S
Gren 29, 100m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
825  Krøyer Svendsen Julie  2002  KVIK  0222AA  25 m  1:01.14   
858  Føyn Anne  2002  BIRKERØD  0282AF  25 m  1:02.52   
680  Sering Isabelle  2002  TRELLEBORG  AI2602  25 m  1:03.25   
790  Hansen Sofie  2002  KVIK  0202AI  25 m  1:04.15   
35  Agrell Angelina  2003  HS  AR6803  25 m  1:04.48   
816  Puggaard Celia  2003  KVIK  0346AA  25 m  1:05.34   
751  Maagøe Sofie  2003  HOVEDSTAD  0366AA  25 m  1:05.36   
844  Sand Frederiksen Therese  2003  ALLERØD  0374AT  25 m  1:06.36   
279  Andersson Johanna  2002  MKK  AK8202  25 m  1:07.06   
10  512  Vesterlund Kocsis Lovisa  2002  SK SYDSIM  AJ0802  25 m  1:07.37   
11  172  Hoff Matilda  2003  LANDSKRONA  AG6803  25 m  1:07.50   
12  836  Nørlund Wentzel Freya  2003  KVIK  0374AC  50 m  1:07.58   
13  853  Blomsterberg Thea  2002  BIRKERØD  0272AC  50 m  1:07.77   
14  657  Sandberg Alma  2002  ÄNGELHOLM  AU3802  25 m  1:07.79   
15  105  Persson Alice  2003  HS  AN5803  25 m  1:08.77   
16  451  Permarker Anna-Luisa  2002  S 71  AH1402  25 m  1:08.91   
17  63  Johansson Alicia  2003  HS  AI2603  25 m  1:08.94   
18  812  Petersen Tine  2003  KVIK  0304AO  25 m  1:09.21   
19  575  Larsson Ida  2002  VELLINGE-N  AL8202  25 m  1:09.51   
20  643  Hellzén Ebba  2003  ÄNGELHOLM  AE3603  25 m  1:09.84   
21  583  Rödin Klara  2003  VELLINGE-N  AE2603  25 m  1:10.15   
22  802  Melhede Chastine  2002  KVIK  0292AZ  25 m  1:10.22   
23  789  Sirek Hansen Sarah  2003  KVIK  0352AB  25 m  1:10.30   
24  181  Lindh Linnéa  2003  LANDSKRONA  AI3803  50 m  1:10.52   
25  334  Ingner Johanna  2002  MKK  AI4202  25 m  1:10.62   
26  809  Nielsen Amalie  2003  KVIK  0338AV  50 m  1:10.84   
27  159  Dellhede Viktoria  2003  LANDSKRONA  AD2403  25 m  1:11.15   
28  849  K Rose Julie  2003  ALLERØD  0324AL  25 m  1:11.56   
29  803  Meng Emilie  2003  KVIK  0318AC  25 m  1:11.68   
30  878  Ålenius Josephine  2002  SK LAXEN  AY2402  25 m  1:11.92   
31  74  Kjellnäs Sara  2002  HS  AO6602  25 m  1:12.36   
32  33  Werker Freja  2003  SK HAJEN  AH3203  50 m  1:12.75   
33  588  Skoglund Alice  2003  VELLINGE-N  BO5603  25 m  1:12.82   
34  91  Maltesjö Telma  2002  HS  AR3602  25 m  1:13.09   
35  730  Höesch Hannah  2003  HOVEDSTAD  0336AM  25 m  1:14.01   
36  368  Mikkelsen Josephine  2002  MKK  AI5202  25 m  1:14.72   
37  620  Melgar Sara  2002  YSTADS SS  AA8602  25 m  1:14.97   
38  67  Juliusson Sofia  2002  HS  AT3802  25 m  1:15.00   
39  306  Eilertsson Ester  2003  MKK  AE0203  25 m  1:15.06   
40  120  Stjepanetic Karla  2003  HS  AT2803  25 m  1:15.08   
41  744  Naledi Madonsela Emilia  2003  HOVEDSTAD  0394AV  50 m  1:15.33   
42  69  Jälminger Ebba  2002  HS  AO9602  50 m  1:16.29   
43  592  Svensson Elin  2002  VELLINGE-N  AW3802  50 m  1:16.55   
44  603  Eriksson Elvira  2003  YSTADS SS  AJ5803  25 m  1:16.81   
45  228  Andersson Milla  2003  SK LÖDDE  AX4203  25 m  1:17.22   
46  644  Jarbsjö Bianca  2003  ÄNGELHOLM  AI6603  25 m  1:17.29   
47  787  Gjerløv Freja  2003  KVIK  0378AC  25 m  1:18.09   
48  158  Dellhede Josefin  2003  LANDSKRONA  AD3403  25 m  1:18.31   
49  806  Yde Munkebæk Mathilde  2003  KVIK  0386AC  25 m  1:18.35  RES 
50  721  Gammelgaard Luna  2003  HOVEDSTAD  0382AD  25 m  1:18.88  RES 
51  574  Kamper-Johnsson Mathilda  2002  VELLINGE-N  AW9602  25 m  1:19.64  RES 
52  365  Mattson Emma  2003  MKK  BO5803  25 m  1:19.92  RES 
53  197  Rundblad Wilma  2003  LANDSKRONA  AP5803  25 m  1:20.21  RES 
54  291  Björkdahl Ida  2002  MKK  AJ4202  25 m  1:20.37  RES 
55  417  Virc Mikaela  2003  MKK  AV6403  25 m  1:22.74  RES 
56  166  Haglund Katja  2003  LANDSKRONA  BW9203  25 m  1:23.66  RES 
57  553  Stenström Julia  2002  SK TRITON  AO5402  25 m  1:23.90  RES 
58  290  Bjurnemark Lovisa  2003  MKK  BG9603  25 m  1:24.19  RES 
59  572  Hökmark Cornelia  2002  VELLINGE-N  BD6802  25 m  1:25.35  RES 
60  450  Olofsson Emmy  2003  S 71  AY4403  25 m  1:33.61  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  20:10 
 
30_S
Gren 30, 100m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
857  Erichsen Caroline  1998  BIRKERØD  9814AC  25 m  57.89   
357  Lindborg Ida  1994  MKK  AB0494  25 m  59.50   
785  Gaard Regitze  2001  KVIK  0178AG  25 m  59.57   
839  Larsen Bentin Lise-Lotte  1997  ALLERØD  9724AA  25 m  1:01.20   
842  Dufour Camilla  1996  ALLERØD  9662AN  25 m  1:01.74   
846  Howardsen Maj  1997  ALLERØD  9798AD  25 m  1:02.04   
87  Lundblad Alicia  2001  HS  AF6801  25 m  1:02.82   
124  Thomasson Clara  2001  HS  BD6601  25 m  1:02.95   
716  Donde Feilberg Luna  2000  HOVEDSTAD  0036AJ  50 m  1:03.16   
10  59  Hesslevik Rebecca  2000  HS  AZ0800  25 m  1:03.82   
11  119  Stenhård Julia  2000  HS  AN1200  25 m  1:03.85   
12  820  Schmid Liva  2000  KVIK  0012AV  50 m  1:04.03   
13  774  Wermuth Anna  1996  HOVEDSTAD  9658AM  50 m  1:04.05   
14  772  Vorm Victoria  2001  HOVEDSTAD  0104AF  25 m  1:04.73   
15  304  Dollmayer Wanda  1996  MKK  AL6696  25 m  1:05.39   
16  114  Rasmusson Nelly  2001  HS  AO7201  25 m  1:05.91   
17  339  Johansson Klara  2001  MKK  AO5401  25 m  1:05.92   
18  437  Revstedt Isabella  2001  SK RAN  AN2801  25 m  1:06.04   
19  801  Lindblad Anne-Sofie  1997  KVIK  9716AF  25 m  1:06.59   
20  752  Strand Nielsen Josefine  2000  HOVEDSTAD  0048AI  25 m  1:06.78   
21  749  Maagøe Emma  1999  HOVEDSTAD  9996AH  25 m  1:06.81   
22  55  Gustavsson Kajsa  2001  HS  AW2401  25 m  1:06.85   
23  358  Lindell Nicola  2001  MKK  BV2401  25 m  1:07.17   
24  404  Stenberg Sara  2001  MKK  AA8601  25 m  1:08.00   
25  152  Brinkhagen Julia  1999  LANDSKRONA  AM3299  25 m  1:08.46  RES 
26  715  H. Falck-Schmith Amalie  1989  HOVEDSTAD  8924AD  25 m  1:08.48  RES 
27  175  Johannesson Elin  1999  LANDSKRONA  AM4299  25 m  1:08.61  RES 
28  415  Vileus Emma  2001  MKK  AW1401  25 m  1:08.90  RES 
29  141  Nilsson Sara  1998  SS IDEN  AF3498  25 m  1:10.38  RES 
30  354  Lennartsson Tove  2000  MKK  AM1800  25 m  1:11.33  RES 
31  185  Moreau Isabelle  2001  LANDSKRONA  AM0201  25 m  1:18.61  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  20:10 
 
31_S
Gren 31, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
500  Lindgren Philippa  2008  SK SYDSIM  AD2408  25 m  44.46   
665  Bååth Nirma  2008  TRELLEBORG  AA8208  25 m  46.84   
253  Lindell Selma  2008  SK LÖDDE  AF0808  25 m  51.66   
308  Ekelund Ella  2009  MKK  AA7609  50 m  55.52   
601  Emilsson Molly  2008  YSTADS SS  AA5208  50 m  58.12   
480  Andersson Elvira  2008  SK SYDSIM  AD0408  25 m  1:00.17   
263  Pflug Violetta  2008  SK LÖDDE  AC3608  50 m     
286  Bech Emelina  2008  MKK  AJ0808  50 m     
352  Lennartsson Hedda  2008  MKK  AE2808  50 m     
10  363  Maruta Shizuku  2008  MKK  AW7608  50 m     
11  614  Leo Isabelle  2009  YSTADS SS  AA8609  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  20:10 
 
32_S
Gren 32, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
713  Melody Christensen Malu  2006  HOVEDSTAD  0636AF  25 m  31.49   
460  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  33.12   
830  Eriksen Tankmar Julie  2006  KVIK  0678AI  25 m  33.53   
174  Jensen Maja  2006  LANDSKRONA  BA4606  50 m  33.81   
555  Ståhl Isa  2006  SK TRITON  AC9406  25 m  33.99   
626  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  34.01   
161  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  50 m  34.21   
193  Pettersson My  2006  LANDSKRONA  AF2206  25 m  34.33   
755  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  25 m  34.88   
10  18  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  35.19   
11  750  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  35.27   
12  658  Stenmark Tilda  2007  ÄNGELHOLM  AP9807  25 m  35.44   
13  738  Amalie Krag Sofie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  35.79   
14  779  Backhausen Amalie  2006  KVIK  0676AL  25 m  35.81   
15  706  Kaarup Andersen Sara  2006  HOVEDSTAD  0636AL  25 m  36.02   
16  495  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  36.07   
17  748  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  36.36   
18  647  Ljungerud Leah  2006  ÄNGELHOLM  AC8406  25 m  36.39   
19  692  Hua Isabella  2007  RINGSJÖ SK  AE0607  25 m  36.39   
20  743  Sarauw Lundsgaard Juliane  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  36.45   
21  646  Larsson Anna  2006  ÄNGELHOLM  AM1806  25 m  36.57   
22  769  Overby Traberg Zoe  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  36.78   
23  766  Steen Stokkebro Mikkeline  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  37.13   
24  613  Leo Felicia  2006  YSTADS SS  AE8606  25 m  37.45   
25  818  Reimer Siv  2006  KVIK  0688AI  25 m  37.58   
26  566  Causevic Ajla  2006  VELLINGE-N  AX0806  25 m  37.59   
27  36  Agrell Izabelle  2006  HS  AF5406  50 m  37.84   
28  821  Smerdal Lara  2006  KVIK  0628AI  25 m  38.19   
29  446  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  38.28   
30  331  Hubred Emma  2006  MKK  AX5806  25 m  38.74   
31  759  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  25 m  38.77   
32  245  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  25 m  38.84   
33  670  Härstedt Freja  2007  TRELLEBORG  AB5407  25 m  39.02   
34  760  Kjer Rasmussen Maria  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  39.03   
35  528  Erkselius Julia  2006  SK TRITON  AK7806  25 m  39.12   
36  577  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  39.28   
37  465  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  39.34   
38  204  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  25 m  39.44   
39  807  Namensen Molly  2006  KVIK  0684AJ  50 m  39.87   
40  186  Mårtensson Linnea  2006  LANDSKRONA  BC2206  25 m  39.93   
41  728  Hindborg Asta  2007  HOVEDSTAD  0736AE  25 m  40.09   
42  642  Harrysson Vera  2007  ÄNGELHOLM  AF2207  50 m  40.38   
43  622  Nilsson Hannah  2006  YSTADS SS  AE5406  25 m  40.55   
44  609  Jönsson Elize  2006  YSTADS SS  AE2606  25 m  40.60   
45  882  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  40.67   
46  732  Høyer Astrid  2007  HOVEDSTAD  0792AB  25 m  40.91   
47  690  Olsson Elina  2006  KIVIKS SK  AT7806  25 m  41.00   
48  754  Hebeltoft Olesen Karla  2007  HOVEDSTAD  0712AG  25 m  41.40   
49  474  Lövqvist Sofia  2006  SKK  AN2206  25 m  41.43   
50  832  Thomsen Clara  2006  KVIK  0692AM  25 m  41.89   
51  444  Fanu Valentina  2007  S 71  AF7207  25 m  42.32   
52  733  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  25 m  42.59   
53  307  Ekelund Alicia  2007  MKK  AG8407  25 m  43.04   
54  183  Maric Emma  2007  LANDSKRONA  AQ5607  25 m  43.06   
55  346  Krüger Charlotte  2007  MKK  AF9407  25 m  43.34   
56  584  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  43.59   
57  232  Berg Vilda  2007  SK LÖDDE  AC9407  25 m  44.86   
58  284  Baxman Hedda  2006  MKK  AQ9406  25 m  44.92   
59  148  Andersson Clara  2007  LANDSKRONA  AO7407  25 m  45.02   
60  34  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  50 m  45.43   
61  143  Larsson Alma  2006  KARLSHAMN  AI8806  25 m  45.80   
62  317  Fransson Sarah  2006  MKK  BL4406  25 m  45.94   
63  457  Bilands Emelie  2006  SKK  AN4206  25 m  46.03   
64  320  Gajmark Vilma  2006  MKK  AX5606  25 m  46.05   
65  469  Häger Nellie  2006  SKK  AN8206  25 m  46.12   
66  386  Paulsson Fanny  2007  MKK  AL4207  25 m  46.20   
67  883  Andersson Emelie  2007  SS IDEN  AK1607  25 m  47.62   
68  576  Lundblad Vilma  2006  VELLINGE-N  AY4606  25 m  47.82   
69  319  Frentzell Eira  2007  MKK  AR0607  25 m  47.88   
70  272  Wittzell Elin  2006  SK LÖDDE  BB3206  50 m  47.90   
71  489  Fröjd Elinor  2007  SK SYDSIM  AO4807  25 m  48.05   
72  191  Persson Lowa  2007  LANDSKRONA  AO3607  25 m  48.52   
73  387  Paulsson Frida  2007  MKK  AQ5807  25 m  48.56   
74  881  Sjöholm Linnea  2007  SS IDEN  AD2607  25 m  48.91   
75  297  Collvin Malva  2007  MKK  AL0207  25 m  49.57   
76  188  Nilsson Svea  2007  LANDSKRONA  AN9407  25 m  51.69   
77  393  Rebrina Emma  2006  MKK  BJ1406  25 m  51.81   
78  650  Olsson Ida  2007  ÄNGELHOLM  AG6407  25 m  55.06   
79  587  Sjögren Sofia  2006  VELLINGE-N  AY9406  25 m  1:03.36   
80  493  Isaksson Selma  2007  SK SYDSIM  AK3607  50 m  1:08.83   
81  412  Vasquez Selma  2007  MKK  BE7807  50 m     
82  635  Böcker Anna  2007  ÄNGELHOLM  AW8207  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  20:10 
 
33_S
Gren 33, 400m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
724  Greisen Sebastian  2004  HOVEDSTAD  0487AD  25 m  4:27.37   
490  Fröjd Jonathan  2004  SK SYDSIM  AC8704  25 m  4:28.96   
88  Lundblad William  2004  HS  AC9904  25 m  4:30.47   
353  Lennartsson Hugo  2004  MKK  AE0904  25 m  4:31.92   
447  Malmgren Noah  2004  S 71  AB2704  25 m  4:32.68   
226  Ylipää Theo  2004  LULEÅ SS  AB0704  25 m  4:33.14   
784  Wiese Dobel Niklas  2004  KVIK  0433AB  25 m  4:36.10   
649  Nilsson Joel  2005  ÄNGELHOLM  AC6505  25 m  4:37.22   
375  Nillund Seth  2005  MKK  AA7705  25 m  4:44.51   
10  674  Olsson Gabriel  2004  TRELLEBORG  AA3704  25 m  4:44.79   
11  41  Andersson Niklas  2005  HS  AF9905  25 m  4:45.99   
12  581  Ramäng Eskil  2004  VELLINGE-N  AM6104  25 m  4:46.07   
13  78  Langell Jacob  2005  HS  AG2105  25 m  4:46.20   
14  505  Olofsson David  2004  SK SYDSIM  AJ9104  25 m  4:48.16   
15  659  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  25 m  4:51.91   
16  675  Ravn Rehnström Jonathan  2005  TRELLEBORG  AG1505  25 m  4:52.11   
17  778  Andersen Sejer  2005  KVIK  0517AN  25 m  4:52.42  RES 
18  791  Hermansen Louie  2004  KVIK  0419AE  25 m  4:52.93  RES 
19  179  Liebenhagen Anton  2005  LANDSKRONA  AK8505  25 m  4:54.44  RES 
20  564  Barrett Isaac  2005  VELLINGE-N  AK6305  25 m  4:58.29  RES 
21  463  Flores Vincent  2005  SKK  AE7305  25 m  5:02.21  RES 
22  510  Rosenkvist Felix  2004  SK SYDSIM  AD0704  25 m  5:02.34  RES 
23  139  Kristensen Casper  2005  SS IDEN  AK7505  25 m  5:05.08  RES 
24  815  Puggaard Casper  2005  KVIK  0593AA  25 m  5:07.42  RES 
25  54  Gränse Leo  2004  HS  AG0904  25 m  5:10.03  RES 
26  525  Borg Victor  2005  SK TRITON  AB3105  25 m  5:10.34  RES 
27  430  Hariri Mustapha  2005  SK RAN  AG7105  25 m  5:10.43  RES 
28  342  Kazarian Aram  2005  MKK  AQ1305  25 m  5:10.95  RES 
29  814  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  5:11.11  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  20:10 
 
34_S
Gren 34, 400m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
761  Dreyer Riis Bertram  2002  HOVEDSTAD  0223AG  25 m  4:09.94   
810  Strunge Nissen Jakob  2002  KVIK  0291AC  25 m  4:10.40   
711  Emil Hertz Bugge Carl  2003  HOVEDSTAD  0315AC  25 m  4:12.70   
710  Brøns Valdemar  2003  HOVEDSTAD  0341AC  25 m  4:14.46   
800  Køhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  25 m  4:14.47   
709  Bomgaard Jens  2002  HOVEDSTAD  0273AG  25 m  4:15.25   
727  Skøtt Haslev Marcus  2002  HOVEDSTAD  0287AB  25 m  4:15.74   
81  Lind Gustav  2002  HS  AG7702  25 m  4:17.79   
46  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  25 m  4:18.26   
10  12  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  4:19.22   
11  312  Falk David  2003  MKK  AD3103  25 m  4:19.36   
12  51  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  25 m  4:20.51   
13  745  Meincke Frede  2002  HOVEDSTAD  0275AC  25 m  4:20.75   
14  491  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  25 m  4:23.64   
15  123  Söderberg Jacob  2003  HS  AD2103  25 m  4:27.03   
16  551  Persson Noel  2002  SK TRITON  AG2702  25 m  4:28.03   
17  689  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  4:28.86  RES 
18  242  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  4:30.05  RES 
19  477  Reithner Otto  2003  SKK  AE4303  25 m  4:30.36  RES 
20  225  Wang Ji An  2003  LULEÅ SS  AA2303  25 m  4:31.25  RES 
21  285  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  25 m  4:32.20  RES 
22  597  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  25 m  4:32.48  RES 
23  473  Lundberg Otto  2003  SKK  AM8103  25 m  4:35.43  RES 
24  570  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  25 m  4:39.96  RES 
25  239  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  4:46.26  RES 
26  627  Svensson Melker  2002  YSTADS SS  AG4702  25 m  4:47.85  RES 
27  652  Pekberg Leo  2002  ÄNGELHOLM  AF7902  25 m  4:50.25  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  20:10 
 
35_S
Gren 35, 400m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
826  Krøyer Svendsen Marcus  1997  KVIK  9787AB  25 m  3:48.20   
811  Ovesen Sebastian  1994  KVIK  9429AB  25 m  3:48.58   
414  Westergren Mats  1994  MKK  AA0994  25 m  3:52.68   
866  Broch Thielemann Niklas  1994  BIRKERØD  9423AE  25 m  3:53.45   
863