2018-11-19   12:24:13
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Citadellsim 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

15_S
Gren 15, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
515  Bäckström Olivia  2005  SÖDERTÖRN  AM0205  25 m  1:15.19   
383  Orban Kristina  2004  MKK  AS9804  25 m  1:15.66   
77  Landälv Alva  2005  HS  AO4605  25 m  1:16.41   
703  Egeskov Andersen Jasmin  2005  HOVEDSTAD  0506AE  25 m  1:16.50   
203  Sjunnesson Livia  2005  LANDSKRONA  AB8405  25 m  1:16.59   
681  Sjögren Alicia  2005  TRELLEBORG  AA8205  25 m  1:16.64   
112  Podric Nina  2004  HS  BU7604  25 m  1:17.14   
666  Duratovic Erma  2005  TRELLEBORG  AP2205  25 m  1:17.45   
739  Rosa Kragh Ana  2005  HOVEDSTAD  0518AD  25 m  1:17.69   
10  223  Lindqvist Klara  2005  LULEÅ SS  AD1605  25 m  1:18.07   
11  53  Frisk Sofia  2005  HS  BD7205  25 m  1:18.39   
12  770  Vangkilde Laura  2004  HOVEDSTAD  0422AC  25 m  1:18.62   
13  356  Liljenfors Linnea  2004  MKK  AA0804  25 m  1:18.78   
14  521  Björnström Maja  2005  SK TRITON  AD2205  25 m  1:19.13   
15  757  Petersen Rebecca  2005  HOVEDSTAD  0572AD  25 m  1:19.21   
16  594  Söderholm Kajsa  2004  VELLINGE-N  AN2404  25 m  1:19.66   
17  217  Arnesen Randi  2005  LULEÅ SS  AW8405  25 m  1:19.71   
18  654  Renström Caisa  2004  ÄNGELHOLM  AH8404  25 m  1:20.16   
19  797  Koch Caroline  2005  KVIK  0536AC  25 m  1:20.32   
20  550  Persson Isabel  2004  SK TRITON  AB3804  25 m  1:20.53   
21  268  Smideberg Isabel  2004  SK LÖDDE  AJ7804  25 m  1:20.94   
22  595  Wallström Maya  2004  VELLINGE-N  AT4804  25 m  1:20.99   
23  596  Wicknertz Thea  2005  VELLINGE-N  AT3405  25 m  1:21.08   
24  499  Liljekvist Matilda  2004  SK SYDSIM  AD7204  25 m  1:21.27   
25  691  Olsson Julia  2004  KIVIKS SK  AL0804  25 m  1:21.73   
26  113  Raihle Svea  2004  HS  AP0204  25 m  1:21.76   
27  518  Bengtsson Nimander Zinna  2005  SK TRITON  AD1405  25 m  1:22.38   
28  454  Ahlström Lina  2005  SKK  AS6805  25 m  1:22.70   
29  131  Vollmer Vega  2005  HS  AO3805  25 m  1:22.97   
30  160  Djuric Isabella  2004  LANDSKRONA  BJ1204  25 m  1:23.15   
31  388  Persson Amanda  2005  MKK  AJ0805  25 m  1:23.38   
32  244  Husby Hanne  2004  SK LÖDDE  AF5804  25 m  1:23.69   
33  780  Maxwell Berthou Mille  2005  KVIK  0534AA  25 m  1:23.87   
34  699  D´aubigné Tindra  2004  SK HAJEN  AQ1204  25 m  1:24.31   
35  50  Edvinsson Tuva  2004  HS  AB7604  25 m  1:24.39   
36  671  Kjellberg Tova  2004  TRELLEBORG  AF5204  25 m  1:24.94   
37  623  Nilsson Irma  2004  YSTADS SS  AD5204  25 m  1:25.27   
38  259  Nilsson Julia  2004  SK LÖDDE  AF7804  25 m  1:25.72   
39  98  Olsson Natasha  2005  HS  AO2805  25 m  1:25.76   
40  478  Sveding Emelie  2005  SKK  AG8605  25 m  1:25.99   
41  29  Pantzar Olivia  2004  SK HAJEN  AG5404  25 m  1:26.04   
42  741  Haunstrup Larsen Kirstine  2005  HOVEDSTAD  0596AD  25 m  1:26.18   
43  104  Pavlovic Kornelia  2004  HS  BR3204  25 m  1:26.33   
44  391  Petric Teodora  2005  MKK  AP5205  25 m  1:26.38   
45  24  Henriksson Julia  2005  SK HAJEN  AQ5405  25 m  1:26.54   
46  762  Schmidt-Lund Matilde  2005  HOVEDSTAD  0542AC  25 m  1:26.66   
47  333  Ingner Emma  2005  MKK  AW3805  25 m  1:26.93   
48  281  Ask Beatrice  2005  MKK  AG3405  25 m  1:27.04   
49  617  Martinsson Linn  2004  YSTADS SS  BB8604  25 m  1:27.19   
50  552  Plantin Lina  2005  SK TRITON  AJ7605  25 m  1:27.70   
51  27  Mårtensson Alma  2004  SK HAJEN  AD6604  25 m  1:28.03   
52  653  Persson Ella  2004  ÄNGELHOLM  AJ2604  25 m  1:28.37   
53  683  Westerberg Sanna  2004  TRELLEBORG  AF6204  25 m  1:29.30   
54  831  Astrup Taul Signe  2004  KVIK  0402AQ  25 m  1:29.32   
55  677  Rengbrandt Jacquline  2005  TRELLEBORG  BF6605  25 m  1:29.33   
56  684  Westergren Rebecca  2005  TRELLEBORG  AM3605  25 m  1:29.58   
57  133  Wöhl Cajsa  2004  HS  AP3204  25 m  1:29.75   
58  834  Walløe Filippa  2005  KVIK  0502AC  50 m  1:29.82   
59  68  Jälminger Amanda  2005  HS  AO9605  25 m  1:30.26   
60  80  Larsson Isabella  2005  HS  BD6405  25 m  1:30.26   
61  479  Svenheim Klara  2005  SKK  AT9205  25 m  1:30.72   
62  402  Stenberg Anna  2005  MKK  AA3405  25 m  1:31.13   
63  231  Berg Emilia  2005  SK LÖDDE  AJ2605  25 m  1:31.27   
64  667  Fallesen Olivia  2004  TRELLEBORG  AC3404  25 m  1:31.91   
65  60  Hofvendahl Johanna  2004  HS  AO6804  25 m  1:33.13   
66  257  Martinsson Emma  2004  SK LÖDDE  AZ6204  50 m  1:34.87   
67  438  Seitzberg Elena  2005  SK RAN  AX3205  25 m  1:34.94   
68  199  Röiseth Ella  2005  LANDSKRONA  AE0805  25 m  1:35.30   
69  788  Karoline Guldberg Emma  2005  KVIK  0578AK  25 m  1:35.58   
70  64  Johansson Victoria  2004  HS  BJ2604  25 m  1:35.65   
71  170  Hess Fanny  2004  LANDSKRONA  AD4404  25 m  1:35.67   
72  484  Christiansen Jennie  2004  SK SYDSIM  AL3204  25 m  1:36.17   
73  406  Sörum Hilma  2004  MKK  AX3204  25 m  1:36.37   
74  602  Emilsson Nellie  2005  YSTADS SS  AN8205  25 m  1:36.70   
75  103  Pantev Klara  2005  HS  AO6805  25 m  1:37.00   
76  338  Johansson Hanna  2004  MKK  BJ4404  25 m  1:37.02   
77  94  Nilsson Emma  2004  HS  AO8804  25 m  1:37.17   
78  229  Andréasson Ella  2005  SK LÖDDE  BG1605  25 m  1:38.14   
79  641  Harrysson Klara  2004  ÄNGELHOLM  AM3604  25 m  1:38.45   
80  208  Thell Elsa  2004  LANDSKRONA  AY5804  25 m  1:38.65   
81  85  Lindén Patrisia  2005  HS  AO3605  25 m  1:39.05  RES 
82  250  Klehn Tilde  2004  SK LÖDDE  AY8804  25 m  1:39.18  RES 
83  275  Ademovska Isra  2005  MKK  BK2205  25 m  1:39.63  RES 
84  535  Mercourios Melina  2005  SK TRITON  AO1405  25 m  1:39.76  RES 
85  513  Yngvesson Lovisa  2004  SK SYDSIM  BK5204  25 m  1:40.04  RES 
86  121  Strand Agnes  2005  HS  BH7205  25 m  1:41.91  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner