2018-09-21   13:48:35
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Citadellsim 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

19_S
Gren 19, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
719  Li Fuhrmann Coco  2006  HOVEDSTAD  0678AC  25 m  36.22   
626  Stark Friis Tea  2006  YSTADS SS  AE6406  25 m  36.31   
738  Amalie Krag Sofie  2006  HOVEDSTAD  0678AD  25 m  38.42   
555  Ståhl Isa  2006  SK TRITON  AC9406  25 m  39.47   
692  Hua Isabella  2007  RINGSJÖ SK  AE0607  25 m  40.31   
647  Ljungerud Leah  2006  ÄNGELHOLM  AC8406  25 m  40.81   
769  Overby Traberg Zoe  2006  HOVEDSTAD  0646AB  25 m  40.90   
460  Flores Elvira  2006  SKK  AD9606  25 m  41.00   
446  Malmgren Freja  2007  S 71  AA8207  25 m  41.22   
10  743  Sarauw Lundsgaard Juliane  2006  HOVEDSTAD  0638AB  25 m  41.43   
11  528  Erkselius Julia  2006  SK TRITON  AK7806  25 m  41.47   
12  577  Primetta Julia  2006  VELLINGE-N  AF3606  25 m  42.09   
13  174  Jensen Maja  2006  LANDSKRONA  BA4606  25 m  42.19   
14  465  Haesert Vida  2006  SKK  AN0206  25 m  42.45   
15  566  Causevic Ajla  2006  VELLINGE-N  AX0806  25 m  42.56   
16  759  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  25 m  42.68   
17  766  Steen Stokkebro Mikkeline  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  42.92   
18  882  Blomkvist Amanda  2007  SS IDEN  AD0607  25 m  43.08   
19  646  Larsson Anna  2006  ÄNGELHOLM  AM1806  25 m  43.31   
20  642  Harrysson Vera  2007  ÄNGELHOLM  AF2207  25 m  43.47   
21  658  Stenmark Tilda  2007  ÄNGELHOLM  AP9807  25 m  43.62   
22  161  Ekberg Moa  2006  LANDSKRONA  AF4406  25 m  43.81   
23  469  Häger Nellie  2006  SKK  AN8206  25 m  44.36   
24  495  Kiceec Maja  2006  SK SYDSIM  AL9806  25 m  44.45   
25  584  Rödin Maja  2006  VELLINGE-N  AN0606  25 m  44.45   
26  34  Winberg Elsa  2006  SK HAJEN  AE8406  50 m  44.83   
27  183  Maric Emma  2007  LANDSKRONA  AQ5607  25 m  45.26   
28  728  Hindborg Asta  2007  HOVEDSTAD  0736AE  25 m  45.42   
29  755  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  25 m  45.71   
30  245  Husby Ida  2006  SK LÖDDE  AF1406  25 m  45.94   
31  320  Gajmark Vilma  2006  MKK  AX5606  25 m  46.05   
32  204  Strandh Yasmine  2006  LANDSKRONA  AB7406  25 m  46.34   
33  622  Nilsson Hannah  2006  YSTADS SS  AE5406  25 m  46.47   
34  540  Nilsson Julia  2006  SK TRITON  AK9806  25 m  46.66   
35  387  Paulsson Frida  2007  MKK  AQ5807  25 m  46.88   
36  209  Thomsen Lily  2007  LANDSKRONA  AO2407  25 m  47.01   
37  18  Bitzén Alice  2006  SK HAJEN  AE3606  25 m  47.06   
38  386  Paulsson Fanny  2007  MKK  AL4207  25 m  47.33   
39  650  Olsson Ida  2007  ÄNGELHOLM  AG6407  25 m  47.43   
40  444  Fanu Valentina  2007  S 71  AF7207  25 m  48.62   
41  457  Bilands Emelie  2006  SKK  AN4206  25 m  48.62   
42  186  Mårtensson Linnea  2006  LANDSKRONA  BC2206  25 m  48.70   
43  690  Olsson Elina  2006  KIVIKS SK  AT7806  25 m  48.95   
44  493  Isaksson Selma  2007  SK SYDSIM  AK3607  25 m  49.30   
45  754  Hebeltoft Olesen Karla  2007  HOVEDSTAD  0712AG  25 m  49.36   
46  474  Lövqvist Sofia  2006  SKK  AN2206  25 m  49.54   
47  635  Böcker Anna  2007  ÄNGELHOLM  AW8207  50 m  49.96   
48  576  Lundblad Vilma  2006  VELLINGE-N  AY4606  25 m  50.77   
49  317  Fransson Sarah  2006  MKK  BL4406  25 m  51.26   
50  297  Collvin Malva  2007  MKK  AL0207  25 m  51.40   
51  733  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  25 m  51.85   
52  187  Nielsen Linnea  2007  LANDSKRONA  AO3807  25 m  52.33   
53  206  Svensson Hanna  2006  LANDSKRONA  BC0206  25 m  53.29   
54  611  Karlsson Tindra  2006  YSTADS SS  AE2806  25 m  53.52   
55  269  Svensson Alice  2006  SK LÖDDE  AV3406  25 m  53.73   
56  191  Persson Lowa  2007  LANDSKRONA  AO3607  25 m  54.01   
57  393  Rebrina Emma  2006  MKK  BJ1406  25 m  54.05   
58  148  Andersson Clara  2007  LANDSKRONA  AO7407  25 m  54.42   
59  232  Berg Vilda  2007  SK LÖDDE  AC9407  25 m  54.56   
60  319  Frentzell Eira  2007  MKK  AR0607  25 m  54.71   
61  272  Wittzell Elin  2006  SK LÖDDE  BB3206  25 m  55.25   
62  188  Nilsson Svea  2007  LANDSKRONA  AN9407  25 m  56.81   
63  883  Andersson Emelie  2007  SS IDEN  AK1607  25 m  57.30   
64  315  Folestam Saga  2007  MKK  AQ6607  25 m  59.05   
65  326  Gümüs Irem  2007  MKK  AX5807  25 m  1:00.25   
66  412  Vasquez Selma  2007  MKK  BE7807  25 m  1:02.25   
67  609  Jönsson Elize  2006  YSTADS SS  AE2606  25 m  1:02.34   
68  151  Antonsson Maja  2007  LANDSKRONA  BE5607  25 m  1:03.50   
69  255  Lund Inez  2007  SK LÖDDE  BE1807  25 m  1:06.55   
70  587  Sjögren Sofia  2006  VELLINGE-N  AY9406  25 m  1:06.68   
71  248  Kant Luna  2007  SK LÖDDE  BH2607  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner