2018-11-19   12:22:38
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Citadellsim 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

4_S
Gren 4, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
390  Persson Elias  2002  MKK  AI7902  25 m  50.54   
591  Strömberg Johannes  2002  VELLINGE-N  AI3102  25 m  52.91   
800  Køhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  25 m  53.32   
312  Falk David  2003  MKK  AD3103  25 m  53.70   
258  Miderbäck Lukas  2003  SK LÖDDE  AC5903  25 m  53.80   
46  Cederlund Henning  2003  HS  AI1303  25 m  54.23   
321  Gerstenfeld Carl  2002  MKK  AI5902  25 m  54.39   
823  Heyn Stage Carl  2003  KVIK  0331AD  25 m  54.48   
491  Halilovic Dennie  2002  SK SYDSIM  AC0702  25 m  54.60   
10  710  Brøns Valdemar  2003  HOVEDSTAD  0341AC  25 m  54.65   
11  81  Lind Gustav  2002  HS  AG7702  25 m  54.83   
12  117  Sandström David  2002  HS  AN5102  25 m  55.01   
13  271  Wergeland Nils  2002  SK LÖDDE  AE4902  25 m  55.14   
14  859  Eg Ibsen Frederik  2002  BIRKERØD  0231AD  25 m  55.49   
15  225  Wang Ji An  2003  LULEÅ SS  AA2303  25 m  55.69   
16  242  Hangård Ian  2002  SK LÖDDE  AB5302  25 m  56.12   
17  287  Bech Liam  2003  MKK  AQ2303  25 m  56.19   
18  597  Örmon Lucas  2003  VELLINGE-N  AF7303  25 m  56.23   
19  218  Eriksson Albin  2003  LULEÅ SS  AF3503  25 m  56.30   
20  711  Emil Hertz Bugge Carl  2003  HOVEDSTAD  0315AC  25 m  56.34   
21  51  Elfers Oscar  2002  HS  AL9102  25 m  56.39   
22  12  Salbrink Filip  2002  ESLÖVS SS  AH6502  25 m  57.33   
23  539  Nilsson Fredrik  2002  SK TRITON  AA8302  25 m  57.54   
24  482  Andersson Vilhelm  2002  SK SYDSIM  AE1502  25 m  57.91   
25  740  Seelig Larsen Jeppe  2002  HOVEDSTAD  0245AL  25 m  58.36   
26  198  Rydgren Markus  2003  LANDSKRONA  AM3303  25 m  58.40   
27  745  Meincke Frede  2002  HOVEDSTAD  0275AC  25 m  58.46   
28  689  Nordström Oscar  2003  KIVIKS SK  AH4303  25 m  58.90   
29  285  Baxmann Jacob  2003  MKK  AP2103  25 m  58.91   
30  239  Erdös Hampus  2003  SK LÖDDE  AK0303  25 m  59.08   
31  89  Lupu Vlad  2003  HS  AF8703  25 m  59.11   
32  154  Cederholm Filip  2003  LANDSKRONA  AI0303  25 m  59.14   
33  570  Hansson Viktor  2003  VELLINGE-N  AM7103  25 m  59.37   
34  76  Kock Oliver  2003  HS  AK1903  25 m  59.57   
35  796  Jørgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  59.74   
36  128  Wiberg Viktor  2003  HS  AR3503  25 m  59.94   
37  763  P. Sidebotham Joshua  2003  HOVEDSTAD  0343AQ  25 m  1:00.01   
38  15  Thelin Axel  2002  ESLÖVS SS  AW4902  25 m  1:00.29   
39  571  Holmquist Jonatan  2003  VELLINGE-N  AA6503  25 m  1:00.96   
40  48  Edelhamre Kalle  2003  HS  AI3303  25 m  1:01.43   
41  773  Koefoed Weiss Noah  2003  HOVEDSTAD  0381AC  25 m  1:01.45   
42  593  Svensson Emil  2002  VELLINGE-N  AK2302  25 m  1:01.82   
43  343  Klittbo Oscar  2002  MKK  AA2702  25 m  1:01.91   
44  477  Reithner Otto  2003  SKK  AE4303  25 m  1:02.00   
45  349  Kulagowski Alexander  2002  MKK  AV3502  25 m  1:02.37   
46  776  Majvig Andersen Lukas  2003  KVIK  0309AC  50 m  1:03.60   
47  578  Primetta Philip  2002  VELLINGE-N  AF8502  25 m  1:03.92   
48  195  Ring Jesper  2003  LANDSKRONA  AF6103  25 m  1:03.93   
49  798  Kristensen David  2003  KVIK  0359AP  25 m  1:06.28  RES 
50  488  Franzén Jesper  2002  SK SYDSIM  AG3902  25 m  1:06.31  RES 
51  Hansson Karl  2003  ESLÖVS SS  AT3703  25 m  1:07.59  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  08 juni 2018 
Licensierad till: Landskrona Simsällskap  Utskriftstid  19:57 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner