2019-12-09   19:59:14
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Nyborg Årgangs Cup 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

27_S
Løb 27, 200m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
190  Hansen Maria Bebe  2004  NYBORG  0482AG  25 m  2:38.25   
10  Holm Caroline  2004  KALUNDBORG  0432AE  25 m  2:49.38   
119  Olesen Amanda Busk  2005  ESBJERG  0558AH  25 m  2:53.03   
49  Habermann Agnete  2005  H2Odense  0576AA  25 m  2:58.24   
106  Jensen Marie  2005  ESBJERG  0516AO  25 m  3:00.23   
299  Rønn Anna  2005  RINGE  0552AD  25 m  3:01.52   
275  Tran Sandy Ngoc Hoang  2005  FREM  0536AH  25 m  3:01.89   
85  Sepstrup-Skjoldner Anne  2005  SOLRØD  0548AJ  25 m  3:03.50   
165  Meyer Emilie Højen  2004  HERLUFSHOL  0454AJ  25 m  3:05.01   
10  83  Opperfelt Nynne Zandra  2006  SOLRØD  0678AP  25 m  3:18.16   
11  31  Seneca Alba  2005  KALUNDBORG  0576AN  25 m  3:24.11   
12  73  Hansen Caroline Rygaard  2006  SOLRØD  0632AL  25 m  3:25.60   
13  97  Gregersen Astrid  2005  ESBJERG  0508AS  25 m  3:28.26   
14  271  Nygaard Emma  2005  FREM  0538AR  50 m  3:28.52   
15  Andersen Pauline  2005  KALUNDBORG  0592AP  25 m  3:29.39   
16  146  Ankersen Mie  2006  HERLUFSHOL  0622AD  25 m  3:37.12   
17  286  Hemmeløff Olivia  2006  RINGE  0648AK  25 m  3:37.20   
18  166  Meyer Laura  2006  HERLUFSHOL  0652AF  50 m  3:37.62   
19  179  Christensen Frederikke M.  2006  NYBORG  0644AI  25 m  3:41.31   
20  180  Christensen Freya Isabel  2005  NYBORG  0534AV  25 m  3:44.37   
21  158  Jensen Sofie Løfmark  2004  HERLUFSHOL  0494AW  25 m  3:46.23   
22  214  Nielsen Klara Amalie  2006  NYBORG  0688AP  25 m  3:46.37   
23  96  Glæsner Laura Worm  2006  ESBJERG  0614AN  25 m  3:49.22   
24  276  Vu Kim Hanh  2004  FREM  0466AZ  25 m  3:59.56   
25  168  Paulsen Victoria  2006  HERLUFSHOL  0614AP  25 m  4:09.76   
26  161  Kaiser Sara  2007  HERLUFSHOL  0786AJ  25 m  4:10.71   
27  156  Jakobsen Cecilie  2008  HERLUFSHOL  0898AG  25 m  4:14.85   
28  Hansen Anna Marott  2004  KALUNDBORG    25 m     
29  148  Bentsen Kamille  2006  HERLUFSHOL  0638AL  25 m     
30  169  Pedersen Silja Rud  2007  HERLUFSHOL  0732AP  25 m     
31  204  Lindstedt Clara  2006  NYBORG  0624AO  25 m     
32  228  Rasmussen Laura  2005  NYBORG  0538AZ  25 m     
33  239  Vad Eszter  2007  NYBORG  0716AK  25 m     
34  289  Hvidberg Mathilde  2007  RINGE  0774AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  11 marts 2018 
Licens til Nyborg Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark