Program för Rönneracet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Rönneracet |
|
Utskriftsdatum |
25 augusti 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Ängelholm |
|
Utskriftstid |
15:31 |
|
|
Arrangör |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 augusti 2018 |
|
|
|
|
Gren 1, 100m Medley Damer |
Finaler (4) |
Sponsor: Kunskapsport,Vattnetshus |
|
Heat 1 (4) (12 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
232 |
1 |
Emma Jönsson |
2006 |
AQ6406 |
HS |
|
25m |
1:22.84 |
238 |
2 |
Sally Persson |
2006 |
AQ0806 |
HS |
|
25m |
1:22.04 |
216 |
3 |
Izabelle Agrell |
2006 |
AF5406 |
HS |
|
25m |
1:20.88 |
359 |
4 |
Leah Ljungerud |
2006 |
AC8406 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:19.22 |
390 |
5 |
Isabella Hua |
2007 |
AE0607 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
1:19.52 |
320 |
6 |
Olivia Laaksonen |
2006 |
AO5606 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:21.14 |
379 |
7 |
Tilda Stenmark |
2007 |
AP9807 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:22.49 |
138 |
8 |
Alice Bitzén |
2006 |
AE3606 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:22.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
222 |
1 |
Vega Vollmer |
2005 |
AO3805 |
HS |
|
25m |
1:15.70 |
135 |
2 |
Tindra d´ Aubigné |
2004 |
AQ1204 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:15.24 |
136 |
3 |
Ella Gutenwik |
2004 |
AQ1804 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:12.57 |
203 |
4 |
Elsa Andersson |
2004 |
AO3804 |
HS |
|
25m |
1:10.53 |
202 |
5 |
Cajsa Wöhl |
2004 |
AP3204 |
HS |
|
25m |
1:11.99 |
215 |
6 |
Hildur Andersson |
2005 |
AO7605 |
HS |
|
25m |
1:14.72 |
143 |
7 |
Julia Henriksson |
2005 |
AQ5405 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:15.54 |
128 |
8 |
Lova Persson |
2004 |
AD7604 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:15.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
195 |
1 |
Emilia Nordén |
2003 |
AT3803 |
HS |
|
25m |
1:12.67 |
404 |
2 |
Alice Persson |
2003 |
AN5803 |
HS |
|
25m |
1:10.22 |
302 |
3 |
Karin Widerberg |
2003 |
AO3803 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:09.36 |
175 |
4 |
Lisa Bengtsson |
2002 |
AE5802 |
HS |
|
25m |
1:08.90 |
298 |
5 |
Edith Axelsson-Wiesel |
2002 |
AO3602 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:09.15 |
307 |
6 |
Hannah Fritz |
2003 |
BB5603 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:09.55 |
303 |
7 |
Josephine Ålenius |
2002 |
AY2402 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:10.41 |
294 |
8 |
Elsa Wahlbeck |
2002 |
AM4202 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:12.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
338 |
1 |
Emma Palmquist |
2000 |
AS1400 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:17.20 |
301 |
2 |
Therese Pålsson |
2001 |
BJ4401 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:13.96 |
124 |
3 |
Ella Laurén |
2001 |
AO1201 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:10.94 |
330 |
4 |
Klara Juliusson |
1997 |
AH3897 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:07.48 |
334 |
5 |
Miranda Ingvarsson |
2001 |
AE6401 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:08.14 |
191 |
6 |
Maja Jönsson |
2001 |
BL1201 |
HS |
|
25m |
1:12.81 |
282 |
7 |
Gabriella Henriksson |
2000 |
AS8400 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:14.01 |
350 |
8 |
Josefine Lyngemark |
2001 |
BM9201 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:25.01 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
25 augusti 2018 |
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap |
Utskriftstid |
15:31 |
|