2019-07-18   06:58:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Rönneracet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 9
Heatlista 
 
  Tävling  Rönneracet    Utskriftsdatum  24 augusti 2018   
  Tävlingsort  Ängelholm    Utskriftstid  20:07   
  Arrangör  Ängelholms Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  25 augusti 2018         
 
 
 
Gren 9, 100m Ryggsim Damer  Försök (8) 
Sponsor: Ängelholmshem 
 
Heat 1 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
381  Anna Böcker  2007  AW8207  ÄNGELHOLM    25m  1:58.51 
264  Hillevi Jansons  2007  AY3807  HS    25m  1:41.20 
137  Rebecka Agardh  2007  AB6207  SK HAJEN    25m  1:37.52 
290  Katja Hedin  2006  BC4606  KLIPPAN    50m  1:38.23 
370  Astrid Roos  2006  AO7406  ÄNGELHOLM    25m  1:51.12 
153  Klara Singvall  2007  AU6407  SK HAJEN    25m   
               

 
Heat 2 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
142  Elsa Winberg  2006  AE8406  SK HAJEN    25m  1:32.84 
141  Saga Tretinjak  2006  AE9406  SK HAJEN    25m  1:30.96 
266  Alma Palmö  2006  BL9606  HS    25m  1:28.93 
272  Gabriella Mattsson  2004  BF7204  HÖGANÄS SS    25m  1:27.84 
139  Julia Bruér  2007  AB5207  SK HAJEN    25m  1:28.64 
365  Anna Larsson  2006  AM1806  ÄNGELHOLM    25m  1:30.56 
254  Wilma Hultberg  2007  AQ9407  HS    25m  1:31.84 
221  Patrisia Lindén  2005  AO3605  HS    25m  1:33.07 

 
Heat 3 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
287  Tyra Hjorth  2005  AK2405  KLIPPAN    50m  1:26.19 
318  Stina Holmqvist  2006  AO6606  SK LAXEN    25m  1:25.58 
225  Victoria Johansson  2004  BJ2604  HS    25m  1:24.18 
205  Johanna Hofvendahl  2004  AO6804  HS    50m  1:23.99 
325  Adelina Gummesson  2005  AI9805  LÖNSBODA    25m  1:24.16 
366  Felicia Zander  2004  BK9804  ÄNGELHOLM    25m  1:25.23 
238  Sally Persson  2006  AQ0806  HS    25m  1:25.92 
308  Elsa Jonsson  2004  AN0404  SK LAXEN    50m  1:27.39 

 
Heat 4 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
372  Vera Harrysson  2007  AF2207  ÄNGELHOLM    25m  1:22.68 
234  Isabella Larsson  2005  BD6405  HS    25m  1:21.40 
213  Amanda Jälminger  2005  AO9605  HS    25m  1:20.35 
219  Natasha Olsson  2005  AO2805  HS    25m  1:18.30 
128  Lova Persson  2004  AD7604  SK HAJEN    25m  1:18.68 
379  Tilda Stenmark  2007  AP9807  ÄNGELHOLM    25m  1:21.23 
255  Emma Hägglund  2007  AQ3607  HS    25m  1:22.11 
236  Elin Nilsson  2007  AG1607  HS    25m  1:23.77 

 
Heat 5 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
235  Annika Lindberg  2005  BD5405  HS    25m  1:17.87 
344  Bianca Jarbsjö  2003  AI6603  ÄNGELHOLM    25m  1:17.62 
306  Moa Bergdahl  2003  BB8603  SK LAXEN    25m  1:17.11 
208  Anna Nilsson  2003  BF3203  HS    25m  1:16.47 
202  Cajsa Wöhl  2004  AP3204  HS    25m  1:16.60 
138  Alice Bitzén  2006  AE3606  SK HAJEN    25m  1:17.26 
125  Isabell Tretinjak  2003  AH1203  SK HAJEN    25m  1:17.85 
218  Klara Pantev  2005  AO6805  HS    25m  1:17.95 

 
Heat 6 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
193  Hanna Pettersson  2003  AR1803  HS    25m  1:14.80 
393  Klara Stigsson  2001  AL0201  SK LAXEN    25m  1:12.84 
203  Elsa Andersson  2004  AO3804  HS    25m  1:09.30 
404  Alice Persson  2003  AN5803  HS    25m  1:05.47 
334  Miranda Ingvarsson  2001  AE6401  ÄNGELHOLM    25m  1:07.41 
297  Petronella Ottosson  2002  AN8802  SK LAXEN    25m  1:10.66 
143  Julia Henriksson  2005  AQ5405  SK HAJEN    25m  1:14.45 
359  Leah Ljungerud  2006  AC8406  ÄNGELHOLM    25m  1:15.72 

 
Heat 7 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
352  Ella Persson  2004  AJ2604  ÄNGELHOLM    25m  1:14.58 
348  Nelly Hansson  2004  AG9204  ÄNGELHOLM    25m  1:12.43 
309  Wilma Svensson  2002  BK8402  SK LAXEN    25m  1:09.10 
333  Ida Liljeqvist  1999  AR4499  ÄNGELHOLM    25m  1:02.03 
307  Hannah Fritz  2003  BB5603  SK LAXEN    25m  1:07.41 
215  Hildur Andersson  2005  AO7605  HS    25m  1:10.55 
126  Freja Werker  2003  AH3203  SK HAJEN    25m  1:14.22 
304  Erica Ivansson  2003  AQ8803  SK LAXEN    25m  1:14.96 

 
Heat 8 (8) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
302  Karin Widerberg  2003  AO3803  SK LAXEN    25m  1:14.57 
194  Tyra Littorin  2004  AG8404  HS    25m  1:11.25 
227  Liv Bexell  2005  BD2205  HS    25m  1:08.24 
335  Hanna Rosvall  2000  AM7200  ÄNGELHOLM    25m  58.40 
186  Alicia Johansson  2003  AI2603  HS    25m  1:07.15 
136  Ella Gutenwik  2004  AQ1804  SK HAJEN    25m  1:10.02 
341  Ebba Hellzén  2003  AE3603  ÄNGELHOLM    25m  1:13.21 
214  Ebba Jönsson  2005  AO1605  HS    25m  1:14.91 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  24 augusti 2018 
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap  Utskriftstid  20:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner