Program för Polisen Head to Head
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 27
|
Tävling |
HEAD to Head 2018 |
|
Utskriftsdatum |
21 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:55 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 27, 200m Frisim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
537 |
2 |
Ida Lindqvist |
2005 |
BH5205 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:12.79 |
57 |
3 |
Anna Löfgren |
2005 |
AV4605 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:08.43 |
740 |
4 |
Khulan Chinbat |
2004 |
BS1804 |
SPIF SF |
|
50m |
3:05.89 |
801 |
5 |
Tindra Funke |
2006 |
AC3606 |
VÄSBY SS |
|
25m |
3:02.70 |
379 |
6 |
Iris Wik |
2006 |
BC8406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:04.32 |
533 |
7 |
Amanda Lindberg |
2006 |
AP7206 |
TÄBY SIM |
|
25m |
3:07.29 |
60 |
8 |
Alma Hjelm |
2005 |
BE6205 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:08.90 |
403 |
9 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
375 |
1 |
Carla Rollvén |
2006 |
BA4406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:01.14 |
12 |
2 |
Ebba Mattisson |
2006 |
BD2606 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
2:59.70 |
608 |
3 |
Sofia Wennerberg |
2005 |
AH6405 |
UPSALA S |
|
25m |
2:57.56 |
622 |
4 |
Tilde Svegårdh |
2005 |
BD5805 |
UPSALA S |
|
50m |
2:53.19 |
600 |
5 |
Ellinor Hermann |
2003 |
AN9403 |
UPSALA S |
|
50m |
2:50.68 |
374 |
6 |
Johanna Claesson |
2006 |
AY2406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:52.22 |
617 |
7 |
Klara Mattiasson |
2005 |
AR6405 |
UPSALA S |
|
25m |
2:55.16 |
377 |
8 |
Frida Loqvist |
2006 |
BB6806 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:59.21 |
370 |
9 |
Stella Egmar |
2006 |
AW9806 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
3:01.02 |
61 |
10 |
Selma Deutschmann |
2005 |
BE7805 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
3:02.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
413 |
1 |
Marit Seeliger |
2005 |
AP7205 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:47.99 |
817 |
2 |
Ella Renholm |
2006 |
AY2206 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:47.37 |
7 |
3 |
Julia Kantoluoto |
2005 |
AQ2605 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
2:45.60 |
495 |
4 |
Elma Ridhagen |
2004 |
BS9804 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:44.25 |
732 |
5 |
Matilda Lindqvist |
2004 |
BK9204 |
SPIF SF |
|
25m |
2:41.75 |
427 |
6 |
Oliwia Lange |
2004 |
BS6604 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:43.70 |
354 |
7 |
Lola Hjort Mowitz |
2006 |
AI8406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:45.48 |
358 |
8 |
Jennifer Geaney |
2005 |
AS9805 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:47.06 |
52 |
9 |
Stella Finnhammar |
2005 |
AO7805 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:47.91 |
623 |
10 |
Emilia Åhlén |
2005 |
BF9405 |
UPSALA S |
|
25m |
2:49.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
606 |
1 |
Lisen Myrelid |
2005 |
AD0805 |
UPSALA S |
|
25m |
2:40.81 |
614 |
2 |
Sofia Högdin |
2004 |
BA3404 |
UPSALA S |
|
50m |
2:39.16 |
615 |
3 |
Lovis Lång |
2005 |
AM4205 |
UPSALA S |
|
25m |
2:38.51 |
1 |
4 |
Pernilla Hemmälin |
2001 |
AO3801 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
2:36.83 |
612 |
5 |
Hilma Wahlström |
2006 |
AB8806 |
UPSALA S |
|
25m |
2:36.25 |
56 |
6 |
Nellie Ekman |
2006 |
AH9206 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:36.38 |
402 |
7 |
Evelina Porling |
2002 |
BH9202 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:38.36 |
738 |
8 |
Nellie Thofelt |
2006 |
AT7406 |
SPIF SF |
|
25m |
2:39.04 |
821 |
9 |
Meja Thunvall |
2006 |
AG9206 |
ÖSMO SS |
|
25m |
2:39.88 |
70 |
10 |
Jessika Watanabe |
2006 |
AW3606 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:41.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
536 |
1 |
Rose Li |
2006 |
AV1806 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:36.05 |
730 |
2 |
Ida Lindström |
2004 |
BK1404 |
SPIF SF |
|
25m |
2:34.57 |
425 |
3 |
Ella Sörensen |
2004 |
BO6604 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:32.90 |
601 |
4 |
Alma Bergqvist |
2005 |
AC5205 |
UPSALA S |
|
50m |
2:32.53 |
8 |
5 |
Ida Nygren |
2004 |
BL2404 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
2:31.12 |
711 |
6 |
Nicole Papachristou |
2003 |
AW4203 |
SPIF SF |
|
25m |
2:31.42 |
712 |
7 |
Emelie Söderström |
2003 |
AW5203 |
SPIF SF |
|
25m |
2:32.90 |
619 |
8 |
Malva Morell |
2004 |
BG2604 |
UPSALA S |
|
50m |
2:33.31 |
791 |
9 |
Hanna Carlberg |
2003 |
BF1803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
2:34.62 |
720 |
10 |
Emma Thur |
2004 |
AR1804 |
SPIF SF |
|
50m |
2:36.09 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
43 |
1 |
Felicia Göthberg |
2004 |
AW4204 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:29.67 |
607 |
2 |
Matilda Holmström |
2005 |
AF9205 |
UPSALA S |
|
25m |
2:27.84 |
721 |
3 |
Liv Asp Olsson |
2005 |
AH3205 |
SPIF SF |
|
25m |
2:21.65 |
126 |
4 |
Josefine Torell |
2002 |
BD0402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
2:20.34 |
19 |
5 |
Lilly Lundgren |
2002 |
AC7402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:17.77 |
713 |
6 |
Elsa Fogelsjöö |
2003 |
AX0403 |
SPIF SF |
|
50m |
2:19.98 |
835 |
7 |
Alida Öhberg |
2002 |
|
AUi |
|
25m |
2:20.75 |
602 |
8 |
Linnea Bergqvist |
2003 |
AT0203 |
UPSALA S |
|
25m |
2:22.73 |
416 |
9 |
Jennifer Mardo |
2005 |
AW1405 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:28.90 |
704 |
10 |
Vinona Bothe |
1999 |
BN6899 |
SPIF SF |
|
25m |
2:30.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
401 |
1 |
Vilma Lindberg |
2004 |
AL9204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:16.68 |
289 |
2 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
2:14.56 |
629 |
3 |
Cornelia Eklund |
2000 |
AC1800 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:08.51 |
389 |
4 |
Emma Sundstrand |
2001 |
AJ3201 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:03.33 |
840 |
5 |
Hilla Korterjärvi |
1996 |
|
ÅSK |
|
25m |
2:00.85 |
155 |
6 |
Tiffani Segerbrand |
1999 |
AI0699 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:02.94 |
634 |
7 |
Ebba Andersson |
2001 |
AL2601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:07.39 |
158 |
8 |
Linnea Gyllberg |
2000 |
AL4800 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:12.17 |
837 |
9 |
Janette Setälä |
2001 |
|
AUi |
|
25m |
2:14.92 |
36 |
10 |
Elin Lindqvist |
2004 |
AP7204 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:16.78 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
21 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
14:55 |
|