Program för Polisen Head to Head
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
HEAD to Head 2018 |
|
Utskriftsdatum |
21 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
14:55 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 22, 50m Bröstsim Herrar |
Finaler (3) |
Heat 1 (3) (16 år och äldre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
699 |
1 |
Esbjörn Ohlsson |
1996 |
AL5196 |
SPIF SF |
|
25m |
31.58 |
146 |
2 |
Johan Dahlgren |
1986 |
AB4986 |
SK NEPTUN |
|
25m |
30.63 |
829 |
3 |
Oskari Arvo |
2002 |
|
AUi |
|
25m |
30.16 |
626 |
4 |
Andreas Fürst |
1990 |
AE1990 |
VÄSBY SS |
|
25m |
29.52 |
150 |
5 |
Patric Ridell |
1993 |
AJ7393 |
SK NEPTUN |
|
25m |
28.61 |
382 |
6 |
Daniel Kertes |
1999 |
AD8399 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
28.82 |
676 |
7 |
Victor Wågström |
1994 |
AY0394 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
29.61 |
644 |
8 |
William Lernå |
2002 |
AF4102 |
VÄSBY SS |
|
25m |
30.41 |
282 |
9 |
Victor Kuzmin |
1979 |
AA0579 |
S 02 |
|
25m |
31.06 |
832 |
10 |
Henri Kyynäräinen |
1994 |
|
AUi |
|
25m |
31.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
31 |
1 |
Marcus Nykvist |
2004 |
AB1504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
33.45 |
828 |
2 |
Eemil Kankare |
2003 |
|
AUi |
|
25m |
33.02 |
285 |
3 |
Lukas Malmström |
2003 |
AF5303 |
SKURU IK |
|
25m |
32.55 |
397 |
4 |
Erik Lööw |
2003 |
AH1303 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
32.05 |
452 |
5 |
Jakub Majta |
2003 |
AV9703 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
30.75 |
353 |
6 |
David Neuhardt |
2003 |
AU6103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
31.25 |
337 |
7 |
Gustav Annas |
2003 |
AL0303 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
32.27 |
411 |
8 |
Malte Söderberg |
2004 |
AL1904 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
32.88 |
726 |
9 |
Hugo Seemann |
2003 |
AT0703 |
SPIF SF |
|
25m |
33.23 |
658 |
10 |
Ragnar Simonsson |
2004 |
AM1904 |
VÄSBY SS |
|
25m |
34.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
429 |
1 |
Albin Tetli |
2005 |
AR9705 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
39.25 |
538 |
2 |
Benjamin Todorovac Hallongren |
2006 |
AM7706 |
TÄBY SIM |
|
25m |
39.19 |
423 |
3 |
Elton Söderberg |
2006 |
AH0306 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
37.91 |
621 |
4 |
Ravi Parekh |
2005 |
AL7705 |
UPSALA S |
|
25m |
36.21 |
527 |
5 |
Daniel Bebenek |
2006 |
AC4706 |
TÄBY SIM |
|
25m |
35.65 |
421 |
6 |
Valentino Vrbanus |
2006 |
AG9106 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
36.12 |
376 |
7 |
Oscar Gustafson |
2005 |
AR6705 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
36.32 |
380 |
8 |
Aron Ekblad |
2005 |
AU6505 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
39.10 |
685 |
9 |
Jonas Kvist |
2006 |
AD0706 |
ÖSMO SS |
|
25m |
39.24 |
371 |
10 |
Pelle Vanhainen |
2006 |
AL0706 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
40.91 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
21 oktober 2018 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
14:55 |
|