2019-11-19   13:34:08
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for VAT Copenhagen Open 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 1
Seedede heat 
 
  Stævne navn  VAT Copenhagen Open 2018    Udskriftsdato  12 maj 2018   
  Stævne by  Taastrup    Udskriftstidspunkt  15:04   
  Arrangør  VAT Copenhagen         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  12 maj 2018         
 
 
 
Løb 1, 50m Butterfly Damer  Finaler (3) 
Sponsor: Albertslund Vagt 
 
Heat 1 (3) (Årg. 2006-2018) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
27  Sabrina Meldgaard Pejø  2006  0626AJ  GTI    50m  36.85 
161  Caroline Rygaard Hansen  2006  0632AL  SOLRØD    50m  36.74 
354  Dicte Laurberg Vedel  2006  0606AA  VATCPH-STT    50m  36.45 
18  Elisabeth Augusta Englev  2006  0604AE  GTI    50m  35.16 
24  Julie Liv Madsen  2006  0682AB  GTI    50m  31.31 
282  Anna Andersen  2007  0732AK  VI39    50m  33.62 
286  Emilie Hartvig-Olsen  2006  0634AH  VI39    50m  35.58 
180  Mathilde Holm Villadsen  2006  0694AI  SOLRØD    50m  36.66 
243  Julie Eriksen Tankmar  2006  0678AI  KVIK    50m  36.84 
31  Mathilde Willumsen  2006  0634AI  GTI    50m  37.28 

 
Heat 2 (3) (Årg. 2004-2005) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
319  Hannah B. Pedersen  2005  0574AD  VAT CPH-MK    50m  33.58 
19  Emilia Gotfredsen  2005  0562AE  GTI    50m  33.40 
317  Emilia C. R. Olsen  2004  0424AO  VAT CPH-MK    50m  32.97 
136  Katrine Bonefeld  2004  0456AA  BIRKERØD    50m  32.56 
310  Sofie Bruun Høvring  2004  0408AB  VAT CPH-MK    50m  29.93 
139  Kajsa G. Christensen  2004  0484AA  BIRKERØD    50m  31.05 
322  Kajsa Salomonsen  2005  0514AD  VAT CPH-MK    50m  32.68 
326  Liva Søby  2004  0402AD  VAT CPH-MK    50m  33.29 
108  Emilie Hostrup Sahlberg  2005  0582AD  RINGSTED    50m  33.55 
305  Nønne Christensen  2004  0486AM  VAT CPH-MK    50m  34.59 

 
Heat 3 (3) (Årg. 0-2003) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
Esther Else Grubert  2003  0374AG  HOVEDSTAD    50m  31.11 
67  Naya Modin Thomsen  2003  0374AA  KØGE    50m  31.00 
238  Julie Krøyer Svendsen  2002  0222AA  KVIK    50m  29.78 
234  Liva Schmid  2000  0012AV  KVIK    50m  29.45 
196  Regitze Gaard  2001  0178AG  KVIK    50m  28.44 
202  Sofie Hansen  2002  0202AI  KVIK    50m  29.34 
303  Johanna Berthelsen  2000  0096AO  VAT CPH-MK    50m  29.65 
323  Lærke Rask Sander  2002  0212AL  VAT CPH-MK    50m  30.02 
316  Thippe de Neergaard  2003  0368AL  VAT CPH-MK    50m  31.10 
Cæcilie Buchholt Johansen  2001  0152AB  HOVEDSTAD    50m  31.37 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  12 maj 2018 
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH  Udskriftstidspunkt  15:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark