2019-11-17   08:06:51
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for VAT Copenhagen Open 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 20
Seedede heat 
 
  Stævne navn  VAT Copenhagen Open 2018    Udskriftsdato  13 maj 2018   
  Stævne by  Taastrup    Udskriftstidspunkt  14:05   
  Arrangør  VAT Copenhagen         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  12 maj 2018         
 
 
 
Løb 20, 50m Brystsvømning Herrer  Finaler (3) 
Heat 1 (3) (Årg. 2005-2018) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
95  Zacharias Houmann  2006  0615AG  RINGSTED    50m  44.26 
279  Mathias Bæklund Thygesen  2005  0507AO  VATCPH-STT    50m  43.57 
284  Anders Gaard  2006  0683AB  VI39    50m  41.17 
269  Peter K. M. Petersen  2006  0665AD  VATCPH-STT    50m  40.86 
295  Sean Petersen  2006  0625AA  VI39    50m  37.12 
20  Mads Mørkhøj Hartington  2006  0645AA  GTI    50m  37.84 
257  Simon Hejbroch  2006  0633AE  VATCPH-STT    50m  40.98 
91  Adam Bugge Frandsen  2005  0509AF  RINGSTED    50m  42.44 
26  Mathias Olsen  2005  0521AF  GTI    50m  44.18 
281  Sune Vergmann  2005  0595AH  VATCPH-STT    50m  44.33 

 
Heat 2 (3) (Årg. 2003-2004) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
346  Kalle Gerner Knudsen  2004  0487AE  VATCPH-STT    50m  38.76 
158  Benjamin Koch Andersen  2004  0425AQ  SOLRØD    50m  38.19 
93  Joakim Grøn-Henriksen  2004  0405AG  RINGSTED    50m  37.41 
332  Mohammed Ghizzaui  2003  0371AG  VI39    50m  36.49 
336  Matias Munkholm  2004  0435AB  VI39    50m  35.27 
340  Peter Vinge-Maigaard  2003  0351AB  VI39    50m  36.30 
341  Andreas Stampe Dalgaard  2004  0449AD  VATCPH-STT    50m  36.57 
210  Mikkel Jørgensen  2003  0365AE  KVIK    50m  37.51 
213  Oscar Kroos  2004  0459AF  KVIK    50m  38.64 
126  Malte Rasch  2004  0403AH  RØNNE    50m  40.37 

 
Heat 3 (3) (Årg. 0-2002) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
37  Silas Bøjsen  2002  0223AF  HOLBÆK    50m  35.54 
349  Mathias Hatting Petersen  2000  0091AC  VATCPH-STT    50m  34.29 
14  Mathias Vestergaard  2001  0175AC  HOVEDSTAD    50m  33.27 
56  Andreas L. Damgård  2000  0099AG  KØGE    50m  32.61 
46  Niels Ottosen  1998  9801AF  HOLBÆK    50m  30.33 
301  Antoine Montier  1993    VAT CPH-MK    50m  31.59 
Jeppe Seelig Larsen  2002  0245AL  HOVEDSTAD    50m  33.19 
13  Bertram Dreyer Riis  2002  0223AG  HOVEDSTAD    50m  33.93 
101  Anders Nielsen  2001  0123AF  RINGSTED    50m  35.13 
256  Patrick S. Hansen  2000  0089AT  VATCPH-STT    50m  36.93 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 maj 2018 
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH  Udskriftstidspunkt  14:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark