2019-11-20   05:30:21
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for VAT Copenhagen Open 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 28
Seedede heat 
 
  Stævne navn  VAT Copenhagen Open 2018    Udskriftsdato  13 maj 2018   
  Stævne by  Taastrup    Udskriftstidspunkt  14:05   
  Arrangør  VAT Copenhagen         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  12 maj 2018         
 
 
 
Løb 28, 50m Frisvømning Herrer  Finaler (3) 
Heat 1 (3) (Årg. 2005-2018) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
23  Cilas Madsen  2005  0557AB  GTI    50m  31.36 
191  Carlo-Viggo Cairo  2005  0515AB  KVIK    50m  30.58 
22  Magnus Ulrik Larsen  2005  0513AF  GTI    50m  29.63 
229  Casper Puggaard  2005  0593AA  KVIK    50m  28.84 
121  Malte Berlin  2005  0525AK  RØNNE    50m  27.53 
325  Nicholas Simson  2005  0527AB  VAT CPH-MK    50m  28.73 
16  Daniel Bastholm  2005  0569AF  GTI    50m  29.56 
297  Sebastian Rendlev  2005  0547AB  VI39    50m  30.38 
82  Mathias Lykke Sandison  2007  0797AA  NYBORG    50m  31.30 
91  Adam Bugge Frandsen  2005  0509AF  RINGSTED    50m  31.92 

 
Heat 2 (3) (Årg. 2003-2004) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
129  William Studsgaard  2004  0433AK  RØNNE    50m  29.68 
210  Mikkel Jørgensen  2003  0365AE  KVIK    50m  28.98 
340  Peter Vinge-Maigaard  2003  0351AB  VI39    50m  28.53 
341  Andreas Stampe Dalgaard  2004  0449AD  VATCPH-STT    50m  28.12 
125  Phillip Quist  2003  0395AN  RØNNE    50m  27.54 
88  Benjamin Bodal  2003  0385AF  RINGSTED    50m  28.10 
336  Matias Munkholm  2004  0435AB  VI39    50m  28.21 
337  Sebastian Rasmussen  2003  0343AE  VI39    50m  28.55 
158  Benjamin Koch Andersen  2004  0425AQ  SOLRØD    50m  29.54 
100  Tobias Mølbak  2004  0481AP  RINGSTED    50m  29.87 

 
Heat 3 (3) (Årg. 0-2002) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
90  Magnus Carstensen  1999  9903AH  RINGSTED    50m  25.88 
65  August Ryom  2002  0253AJ  KØGE    50m  25.78 
45  Mads Ottosen  1997  9745AH  HOLBÆK    50m  25.76 
348  Mads Ørsted Nielsen  1999  9921AF  VATCPH-STT    50m  25.58 
225  Sebastian Ovesen  1994  9429AB  KVIK    50m  24.66 
34  Simon Brixner  2000  0001AL  HOLBÆK    50m  25.45 
117  Nikolaj Almeborg  2000  0097AN  RØNNE    50m  25.63 
209  Jonas M. Jørgensen  2001  0193AA  KVIK    50m  25.77 
57  Rasmus Danielsen  2001  0183AB  KØGE    50m  25.85 
239  Marcus Krøyer Svendsen  1997  9787AB  KVIK    50m  25.90 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  13 maj 2018 
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH  Udskriftstidspunkt  14:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark