2019-11-20   15:06:05
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for VAT Copenhagen Open 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 9
Seedede heat 
 
  Stævne navn  VAT Copenhagen Open 2018    Udskriftsdato  12 maj 2018   
  Stævne by  Taastrup    Udskriftstidspunkt  08:25   
  Arrangør  VAT Copenhagen         
  Bassin  50m         
  Stævne dato  12 maj 2018         
 
 
 
Løb 9, 50m Rygsvømning Damer  Indledende (7) 
Sponsor: Albertslund Vagt 
 
Heat 1 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
               
280  Mathilde Bæklund Tygesen  2006  0602AW  VATCPH-STT    50m   
266  Amalie Møller  2007  0762AK  VATCPH-STT    50m  51.37 
250  Elise Bengtsson  2002  0288BD  VATCPH-STT    50m   
               
               
               
               

 
Heat 2 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
291  Maja Lollike  2007  0752AK  VI39    50m  50.41 
105  Aliyah Savannah Rasmussen  2005  0564AN  RINGSTED    50m  47.53 
273  Signe Schnabelrauch  2006  0606AP  VATCPH-STT    50m  46.60 
127  Jasmin Jansuk Rømer  2007  0784AJ  RØNNE    50m  46.29 
177  Emma Spang  2006  0648AQ  SOLRØD    50m  44.88 
308  Luna Hein  2005  0518AO  VAT CPH-MK    50m  45.44 
167  Mathilde Lund  2004  0444BC  SOLRØD    50m  46.38 
283  Maja Andersen  2007  0748AP  VI39    50m  46.62 
119  Karla Bergmann  2007  0742AJ  RØNNE    50m  48.47 
264  Sofia Mohammadi  2005  0552AW  VATCPH-STT    50m  51.30 

 
Heat 3 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
320  Johanna Rasmussen  2006  0632AG  VAT CPH-MK    50m  43.47 
272  Hanna Rørbech  2006  0672AG  VATCPH-STT    50m  43.26 
162  Charlotte Hjortshøj  2006  0658AP  SOLRØD    50m  42.79 
27  Sabrina Meldgaard Pejø  2006  0626AJ  GTI    50m  42.53 
123  Mette Tofte Jørgensen  2003  0322AR  RØNNE    50m  41.57 
267  Caroline Møller  2002  0244BA  VATCPH-STT    50m  42.21 
227  Mathilde Pihl  2005  0522AK  KVIK    50m  42.62 
166  Amanda Liechti  2008  0824AF  SOLRØD    50m  42.81 
169  Amanda L. Munch-Jensen  2005  0514AQ  SOLRØD    50m  43.35 
83  Eszter Vad  2007  0716AK  NYBORG    50m  44.38 

 
Heat 4 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
327  Maja Zastrojevic  2006  0646AE  VAT CPH-MK    50m  41.40 
222  Molly Namensen  2006  0684AJ  KVIK    50m  40.75 
312  Cille Kirketerp  2005  0526AK  VAT CPH-MK    50m  40.59 
309  Sarah Højlund  2006  0684AH  VAT CPH-MK    50m  40.31 
18  Elisabeth Augusta Englev  2006  0604AE  GTI    50m  39.04 
171  Nynne Zandra Opperfelt  2006  0678AP  SOLRØD    50m  39.50 
163  Jaqueline Haack  2006  0672AN  SOLRØD    50m  40.35 
31  Mathilde Willumsen  2006  0634AI  GTI    50m  40.69 
19  Emilia Gotfredsen  2005  0562AE  GTI    50m  41.40 
103  Lara W. S. Olsen  2006  0696AA  RINGSTED    50m  41.50 

 
Heat 5 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
282  Anna Andersen  2007  0732AK  VI39    50m  38.68 
232  Siv Reimer  2006  0688AI  KVIK    50m  37.37 
322  Kajsa Salomonsen  2005  0514AD  VAT CPH-MK    50m  35.62 
199  Emma Karoline Guldberg  2005  0578AK  KVIK    50m  35.02 
310  Sofie Bruun Høvring  2004  0408AB  VAT CPH-MK    50m  32.59 
378  Cassandra G. Nygaard  2003  0398AD  ALLERØD    50m  34.05 
178  Lærke Samsø Svenningsen  2002  0206AW  SOLRØD    50m  35.32 
319  Hannah B. Pedersen  2005  0574AD  VAT CPH-MK    50m  36.11 
235  Lara Smerdal  2006  0628AI  KVIK    50m  37.61 
118  Rebecca Andersen  2003  0304AW  RØNNE    50m  38.91 

 
Heat 6 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
180  Mathilde Holm Villadsen  2006  0694AI  SOLRØD    50m  38.02 
30  Julie Segato  2005  0538AJ  GTI    50m  36.94 
221  Mathilde Yde Munkebæk  2003  0386AC  KVIK    50m  35.45 
59  Kathrine Sofie Jensen  2003  0352AC  KØGE    50m  34.24 
63  Pernille Pedersen  2001  0134AC  KØGE    50m  32.47 
15  Victoria Vorm  2001  0104AF  HOVEDSTAD    50m  33.74 
165  Sofia Levisen  2002  0258AE  SOLRØD    50m  35.31 
115  Cathrine Wismann  2002  0264AS  RINGSTED    50m  36.01 
286  Emilie Hartvig-Olsen  2006  0634AH  VI39    50m  37.56 
311  Nora Kejser  2004  0476AO  VAT CPH-MK    50m  38.79 

 
Heat 7 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
116  Josephine Wismann  2002  0236AS  RINGSTED    50m  37.70 
236  Victoria W. Stahl  2005  0566AJ  KVIK    50m  36.20 
12  Thea Pedersen  2003  0364AL  HOVEDSTAD    50m  35.38 
Luna Gammelgaard  2003  0382AD  HOVEDSTAD    50m  34.12 
240  Sara Sylvest  2000  0086AD  KVIK    50m  28.96 
198  Freja Gjerløv  2003  0378AC  KVIK    50m  33.70 
112  Maria Szokody  2002  0252AE  RINGSTED    50m  35.11 
Liva Buchholt Johansen  2003  0306AA  HOVEDSTAD    50m  35.67 
84  Emma M. Andersen  2003  0392AJ  RINGSTED    50m  37.41 
21  Alberte Crone Larsen  2006  0682AK  GTI    50m  38.74 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  12 maj 2018 
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH  Udskriftstidspunkt  08:25 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark